Rüyada Suyun Yansıması

Herhangi bir su kütlesi bununla ilgili yansıtıcı niteliklere sahip olacaktır. Literatürde birçok kez havuzlar illüzyonlar ve yansımalar için bir metafor olarak kullanılır. Havuzlar çoğu zaman bir ayna ile bir rüyadaki yanılsama ile aynı anlamı paylaşabilir.

Rüyada havuz suyunda bir yansıma fark ederseniz veya kendinizi yüzerken görebiliyorsanız, bu, içeride nasıl hissettiğinizi ve dış dünyaya gösterdiklerinizi düşünmek için biraz zaman ayırmanız gerektiği anlamına gelebilir. Bazen gerçek duygularımızın çoğunu sıkıştırıp diğerlerinden saklıyoruz.

Kendi iç düşünceleriniz hakkında düşündüğünüz gibi, düşüncenin çift anlamı da olabilir. Bir şey üzerinde derinlemesine düşündüğünüzde, bu genellikle farklı olasılıkları düşündüğünüz veya bir durumun gerçekliğini düşündüğünüz anlamına gelir.

Benzer Rüyalar:

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status