Rüyada Tahta Merdiven Görmek

Ahşap bir merdiven, eski moda değerlerin ve geleneklerin sembolü olabilir. Geçmiş başarıları veya başarısızlıkları düşünüyor olabilirsiniz.

Tahta merdivenler, bazen ressam veya marangoz olarak çalışmış merhum bir büyükbaba gibi, sizden farklı bir dönemden biri için bir sembol olabilir.

Rüyada tahta merdiven çıkmak, yeni bir işe girmek için çok çaba sarf etmeniz gerekeceğine yorumlanır. Çünkü rakipleriniz birden fazla olabilir ve onlardan ön plana çıkmak için çabalarınız artabilir.

Rüyada tahta merdivenden inmek, yeni bir sorumluluk almak ve başarılı olmaya yorumlanır. Kişi mevcut plan projelerini bitirerek en iyi şekilde teslim eder.

Rüyada tahta merdiven yıkamak, borçları olan kişilerin daha çok para kazanmaya başlayarak borçlarını tahmin ettiklerinden çok daha kısa sürede ödeyeceklerine yorumlanır. Kredisi olanlar ise kapatmak isteyebilirler.

Rüyada tahta merdiven tamir etmek, işleriniz ile ilgili sorunları artık çözmek için acele etmeniz gerekeceğine yorumlanır. Ertelenen sorunlar daha da büyüyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status