Rüyada Takip Edilmek

Rüyada takip edildiğini görmek, ardın sıra gelecek bir takım aksilikler yüzünden huzursuz günler yaşamak anlamına gelir. Bir süredir kuruntularınızdan kurtulamıyor olabilirsiniz. Belki sizi uzun süredir tedirgin eden bir konu olabilir. Belki geçmişte yapılan bir hata ya da biri sizi endişeye düşürebilir. Bu kişinin karşınıza çıkmasından korkuyor olabilirsiniz. Rüyada biri tarafından takip edilmek, aynı zamanda özel hayatınızda can sıkıcı şeyler yaşamak demektir. Hiç beklemediğiniz bir anda ilişkinizde çok büyük sorunlar ortaya çıkabilir ve ilişkinizi kurtarmaya çalışabilirsiniz. Rüyada yabancı biri tarafından takip edilmek, hayatınıza giren birinden zarar görmek, bir yabancının zararının dokunması ve bu kişiyi sizin yakından takip etmesi demektir. Siz farkında olmasanız da bu kişi bir sebeple sizi sürekli takip ediyor ve açığınızı yakalamak istiyor olabilir.

Rüyada kendini takip edildiğini görmek, sizi kıskanan ve aklınızı çelmeye, hataya düşmenizi isteye birileri olabilir. Bu kişiler sizi çok tedirgin edecek. Belki biri sizi tehdit edebilir. Ya da size söyleyeceği şeyler yüzünden huzursuz olabilirsiniz. Rüyada kadın tarafından takip edilmek, bir kadın tarafından rahatsız edilmek ve bu kadının sizin dedikodunuzu yapması, sizin açığınızı yakalaması demektir. Bu kadın yüzünden zor günler yaşayabilirsiniz. Rüyada erkek tarafından takip edilmek, bir erkeğin sizi rahatsız edip durması anlamına gelir. Aradan zaman geçse de hala bir şeyleri unutmadığı için sizden öc almaya çalışabilir.

Rüyada Takip Edilmek ve Korkmak

Korkulan şeyin başa gelmesi ve zor günler yaşamak demektir. İyi niyetle yaklaştığınız bir insandan büyük bir zarar görebilirsiniz. Size hainlik yapabilir. Bu kişinin gerçek yüzünü sonradan görüp bir şeyler paylaştığınız için pişman olabilirsiniz. Ancak hayatınızdan çıkarmak da bir hayli zor olabilir.

Rüyada Takip Edilmek Kaçmak

Sosyal çevrenizde keyfinizi kaçıracak biri olabilir. Özellikle hoşlanmadığınız bir insan ile bir araya gelmekten her ne kadar çekinseniz de yine de aynı ortamda bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Bu kişi sizi çok rahatsız edebilir.

Rüyada Arabayla Takip Edilmek

Maddi yönden her şeyin planlandığı gibi gitmemesi ve maddi kayıpların olması anlamına gelir. Elinizden yüksek miktarda para çıkabilir. Belki başka birinin masrafları sizi de etkileyebilir. Bu yüzden tatsız günler yaşanması olasıdır.

Rüyada Takip Edildiğini Hissetmek

Sizi çevrenize kötüleyen ve sizden hiç hoşlanmayan birinden sürekli zarar görüyor olabilirsiniz. Belki çalışma ortamında da biri size fark ettirmeden başarılarınıza engel olan biri olabilir. Sizinle rekabet ederken dozu kaçırabilirler.

Rüyada Karanlıkta Takip Edilmek

Bir olay sonrasında çok üzülmek, tadınızın kaçması ve kendi kabuğunuza çekilmeniz olarak yorumlanır. Kötü niyetli insanlar yüzünden kendinizi ön plana çıkarmaya çekiniyor olabilirsiniz. Çok fazla göze batıyorsunuz ve güzel şeylerde bile hevesinizi kaçırmaya çalışıyorlar.

Rüyada Kızının Takip Edildiğini Görmek

Kızınızın arkadaş çevresi ya da hayatındaki kişiden hoşlanmamak, bu kişinin ona zarar verdiğini düşünmek anlamına gelir. Çok fazla kuruntunuz olabilir ve onu korumaya çalışırken, hata yapabilirsiniz. Ona zararı dokunan kişileri daha doğru şekilde dile getirebilir, inatlaşmamaya gayret etmelisiniz.

Rüyada Arkadaşının Takip Edildiğini Görmek

Bu arkadaşınız sizden bir şeyler gizliyor olabilir. Bu gizlediği şeyleri size söylemeyi düşünse de çok büyük tepki almaktan korkuyor. Belki size karşı bir yanlışı olabilir. Bunu gizlemeye çalışabilir. Ya da kendi hatalarınızı gizlemeye çalışabilir.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Takip Edilmek

Eski sevgilinizin sizi hala tedirgin ettiğine ve onunla karşılaşmaktan çok korktuğunuza yorumlanır. Onun sizin özel hayatınıza zarar vermesinden çekiniyor olabilirsiniz. Onunla hiçbir şekilde iletişim kurmamak için çabalarken bir yandan da abartı kuruntular yapabilirsiniz.

Rüyada Takip Edeni Yakalamak

Sosyal çevrenizde kimin dost ya da düşman olduğunu bir olay sonrasına anlayabilirsiniz. Belki zor bir günde size destek olan kişiler kadar olmayanlar da olabilir. Bu sayede sahte yüzlü kişileri fark ederek aranıza mesafe koymaya karar verebilirsiniz.

Rüyada Takip Edilmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, başka birisi tarafından üzüntü yaşamak, hayatınıza karışan kişiler tarafından zor durumda kalmak demektir. Kendiniz ne kadar doğru yolda olsanız da başkalarının kötü niyeti sizi üzebilir. Mutsuz olabilir ve kime güveneceğinizi şaşırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR
 1. yorumunuz için şimdiden teşekkürler dedi ki:

  Rüyamda annemle bir mağazadaydık, babam da vardı hatta ama o biraz bizden uzaktaydı ayrı geziyordu. Oradan çıktıktan sonra annemin telefonuna bir mesaj geldi bu kişi sizi takip ediyor haberiniz olsun diye, 70 yaşında bir kişi fotoğrafı vardı. Sonra başka bir mağazaya girdik babam yukarı çıkıyordu biz de annemle yürüyorduk. Sonra arkamızda ben bu kişiyi gördüm aramızda çok mesafe yok 2-3metre anca var. Ben ona bizi niye takip ediyorsun sen diye bağırdım o da bastonunu yanındaki bir şeye vurup sinirlendiğini belli etti sus sus dedi hızla yaklaşmaya başladı ben de tamam tamam özür dilerim dedim uzaklaşsın diye işe yaradı da yaklaşmayı bıraktı ama takibe devam etti. Annem bu sırada hiçbir şey yapmadı ne arkasına dönüp baktı ne bana. Ben de bu aşamada korkup uyandım zaten.

 2. Turgay dedi ki:

  Rüyamda aksam karanliginda bisikletle eve geliyorum ve issiz bir yolda 3 kisinin takibine ugruyorum onlar yürüyor bende onlardan cabuk uzaklasiyorum ve sonunda eve variyorum. Bunun aciklamasini yaparmisiniz.tskler

 3. D. dedi ki:

  Merhaba, Uzun zamandır hissetmediğim kadar kotu hissettiğim bir rüya gördüm cevaplarsaniz çok sevinirim . Ben rüyamda evimdeyken hiç beklenmedik bir anda odaya girdiğimde annemin kendini asarak intihar ettiğini gördüm sonra cenazevari bir ortamdayken abimin ilaçlarla kendini öldürdüğünü öğrendim hiçbir sorun yoktu ruyadayken hatta çok mutluyduk bunlardan önce . Sonra evime geldim ancak ev karanlıktı ve çok korktum pencereden bakarken bir festival olduğunu bir sürü insanın akrobatların dışarda olduğunu gördüm ancak aşağıdaki bir adam beni gözlüyordu evimiz ayni ancak çok daha yüksekteydi . O an ailemi onların öldürdüğünü ve intihar süsü verdiklerini hissettim ama sanki o adami daha önce görmüşüm de şimdi bundan emin olmuş gibiydim sonra pencerelerden birini açıp bağırmak istedim ama beni yanlizca akrobatlar duydu çünkü çok yüksekteydi ev ama onlarda işin içindeydi ben kendimi balkondan sarkıtmak için evin diğer ucuna gittim balkonun olduğu yer diğer tarafin aksine çok güneşliydi sanki bir tarafta son bahar bir tarafta Yaz yaşanıyor gibi ama ben yaklaşamadan başka bır adam orayı tırmandı ve beni yakalamaya geldiği için kapıyı açıp kaçmaya çalıştim merdivenlerdeki başka biri de gelmeye başladı sonra tek hatırladığım kaçmak için çok yiprattim kendimi ama sonra sıkışmış ve yapayanliz hissettim ve o an uyandım . Önemli mi bilmiyorum ama sabah ezanından önce uyandım . Sadece çok korktuğum için buraya yazmak istedim umarım bakabilirsiniz 🙏

 4. Zehra dedi ki:

  Rüyamda Ramazan ayında teravihe gidiyor oluyorum sokakta ailemden yakınım kimse yok normal insanlar var ben de yürüyordum yaşlı bi adam üstüme doğru koştu kaçtım insanların olduğu yere gittim yaşlı adamı tuttular ve eve doğru kaçtım kaçarken beni gördü ve benden vazgeçti başka bi şehre gittiğini ondan kurtulduğumu gördüm ne manaya gelir ?

 5. Yağmur dedi ki:

  Rüyamda bir sokağa giriyoruz tanıdığım kişilerle ama bu sokak kalabalık falan sonra ben duyamiyorum fakat sonra düzeliyor ama bit anda takip edildiğimi fatk ediyorum çarşaflı ve peceli bir kadın pesimden koşuyor hatta uçuyor neredeyse ben kostukca peşime geliyot.Ama ben yere atıyorum kendimi ve ustumden geçip gidiyor.

 6. Sudenaz dedi ki:

  Rüyamda ben kendi bahcemizde bir kac kisilerden kaciyordum ve sonra annem beni balkondan iceriye aldi ve kardesimi birseyin icine biber sikarken gördüm sonra saklanirken beni takip eden beni gördü sonrada sevdigim birisi ve babam beni kutardi

 7. Nurgül dedi ki:

  Rüyamda marketteydim ve marketin hemen yanında depo gibi bir yer vardı ve o deponun içinde tanımadığım bir adamın sigara içerken kiyafetlerinin tutuştuğunu gördüm dumanlar içinde kalmıştı çok korkup hemen ordaki birisine göstermiştim oda bir şeyden dolayı korkup ordan uzaklaşmıştı ve o adam bana doğru yaklaştı ve ismimi ve soyismimi mırıldanmaya başladı ve daha cok yaklasti bende korkudan hareket edemedim sonra hemen markete doğru koştum çünkü o kötü niyetli birisiydi ama meğerse rüyamdada rüya görüyormuşum rüyamdaki rüyamdan ne zaman uyanırsam tekrar uykum gelip uyuyordum ve o adamı görüyordum ondan kurtulamıyordum nereye gitsem oda oradaydı ve bazı kişilerin kılığına girebiliyordu rüyamda annemin yanına gittim ve anneme çok benzeyen birisi odaya geldi ben onu takmadım ve o kişi yine beni takip eden adama dönüştü ve bu kez beni yakaladı ve kaçamadan rüya bitti

 8. Burcu dedi ki:

  Eski nişanlım rüyada benim evimin önüne yeşil araba ile gelmiş yani arabadan disari cikmiyor beni gozetliyor Ben goruyorum AMA belli etmiyorum ona gördüğümü

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, kaygıdan kurtulmaya yorumlanır.

 9. Fatma Gül dedi ki:

  Arkadaşımla buluşmuştum çarşıya gidiyorduk sonra birden takip edildiğimizi hissettik derken bizi kaçırdılar orda bizim gibi bir sürü çocuk vardı sonra biz ordan kaçmayı başardık başka birileriyle birlik olup hızlıca uzaklaştık fakat hâlâ takip ediliyorduk en sonunda o adamların bakışı unutmuyorum yine kaçırılmıştık işin tuhaf tarafı böyle bi olayın bundan 1 hafta geçmesi üzerine oldu hayatım için çok tedirginim lütfen yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haksızlıktan kurtulmaya ve kaygıların bitmesine yorumlanır.

 10. Şehriban Erdoğan dedi ki:

  Rüyamda yengem ve hiç muhabbetim olmayan ve hiç sevmediğim bi adamla arabayla giderken başka bi arabanın bizi takip ettiğini fark ettik. O adam silahla tekerleğin patlatıp adamları alt etti. Diğer gün evimin yakınında dükkanımdayken ( normalde böyle bişey yok) o adamların evimize silahla saldırdığını korkuyla silahımı belime attıığımı gördüm ve o adamlar yanımdan geçerken beni tanımadılar sabaha karşı beşte gördüm rüyayı yorumlarsanız sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz birinin aramasına, pişman olduğunu söylemesine yorumlanır.

 11. Elif dedi ki:

  Merhaba bugun cok korkmus bir sekilde uyandim ruyam aynen soyleydi; Annem ile beraber eve dogru yuruyorduk ve daha eve gelmeden birinin bizi takip ettigini gordum anneme soyledim o da beni tebrik etti aferin kizim vs bir sey dedi daha sonra hizlanmaya basladik bu sefer adam da hizlandi ve biz eve dogru yonelince adamda anladi yan binanin bahcesine gecti ben de bizim bahceye gectim onu sakinlestirmek icin ismini sordum sakin ol dedim ama o hic dinlemeden bizim bahceye atladi ve beni yakalamaya basladi tam yanima geldi ben asagiya baktim ne kadar yuksek atlanilabilir mi diye ama tam atlamaya yakin ruyam sona erdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızın açık olduğu öfkeli olduğunuz birine öfkenin dinmesine yorumlanır.

 12. Öznur dedi ki:

  Rüyamda is servisinden iniyorum bi tane deli genç adam beni takip ediyo ben korkuyorum ve hızlı adımlarla evime doğru ilerliyorum. Beni sokak başında yakaliyo bi şeyler konuşuyo sanırım bana aşık olmuş anlatiyodu ben daha çok korkuyorum ve izimi kaybettirmeye çalışıyorum evime gidiyorum Annem marketten geliyomus kapıyı çabuk aç deli beni takip ediyo bulmasın beni diyorum annem olayı anlamaya çalışıyo. Derken deli adam benim hangi eve girdiğimi anlamış oluyo ama adamı tekrar görmüyorum sadece çok korkuyorum sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıskanan kişilerin uzak durmasına yorumlanır.

  2. Öznur dedi ki:

   Rüyamda ormanda bi evdeyim annem babam şehire inmişler beni tek başıma 2 tane oyuncakla bırakmışlar biri ördek biri ayı oyuncakların. Kanepede oturmuşum oyuncakları bacağıma koymuş sallıyorum. Sonra bi tane ayı görüyorum 2 tane yavrusu var. Yanıma geliyo ayı bana bakiyo yavrularını kucağıma veriyo sallamam için. Bende korkuyorum ve sallıyorum yavruları. Uyanırken yatağımda da bacaklarinimi sallıyodum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni, iş fırsatlarına ve elinize bol para geçmesine yorumlanır.

 13. Asena dedi ki:

  Rüyamda gece bir yerde tek başıma yürüyordum bir arkadaşımla buluşacaktım buluşma yerini biliyorum ama bir türlü gidemiyorum sonra bir kapı var ordan geçmeliyim ulaşmak için kapının yanında bir adam var kapıyı açarmısınız diyorum açıyor gidiyorum bu sırada da beni tanımadığım bir erkek takip ediyor takip edildiğimi fark ediyorum ve beni takip eden kişi yanıma gelip burda ne arıyorsun kaşar tarzı bir şey diyor ben de eğer hemen gitmezsen polisi arayacam diyorum gidiyor ama yine takip etmeye başlıyor sonra ben yine arkamı dönüyorum ve bana gerçekten bu sefer şu dükkana girecektim diyor önümden geçip gidiyor o tarafa takip edilmiyorum. Sonra işte gitceğim yere gitmeye devam ediyorum yolum karmakarışık nedense doğru yoldan gidiyorum ama farklı yerler çıkıyor karşıma bir dükkandaki kadınlara soruyorum birkaçı bir şeyler diyip yardım ediyor en sonunda ordan çıkıp yürümeye başladığımda birkaç arkadaşımı görüyorum ve hava aniden aydınlanıyor gündüz oluyor. Hepsine herşeyi takip edildiğimi falan anlatıyorum dinliyorlar şaşırıyorlar sonra birlikte yürüyoruz eğleniyoruz. Arkadaşlarıma sınıftan buluşacağım arkadaşı söylüyorum ama yoruldum buluşmak istemiyorum nasıl ekebilirim falan diyorum onlar da bir şeyler söylüyor.Sonra buluşacağım kişiyi arıyorum konuşuyoruz ama buluşmuyoruz. Ben de diğer arkadaşlarımla yolda yürüyorum neşeli bir şekilde işte dans ederek falan. Biraz saçma bir rüyaydı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsatlar sunulmasına, tek başınıza önemli işler başarmaya yorumlanır.

 14. Melike dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda arkadaşımı uğurlamak için bina dışına Ciktim ve araba içinde bana çok kötü bakan 2 adamı gordum. Bu durumdan korkup hemen 4 kat yukardaki evime merdivenlerden koşarak çıkarken pesimden geldiğini gordum. Evimin kapısını sert bi şekilde çaldım açtı ailem hemen söyledim durumu pesimden geliyorlar diye. O sırada karanlık merdivenden sesini duydum sonrada kendisini çığlık atıp uyandım ve cok etkilendim bi anlamı var mı bu rüyanın

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizle hasret gidermeye, uzakta olan birinden haber almaya yorumlanır.

 15. Fatma dedi ki:

  Rüyamda birileri tarafından bir eve koyuluyorum benimle birlikte bir otobüs dolusu bir insanla takip edildiğimizi bilerek otobüsle yolculuk yapıyoruz otobüs yolculuğumuzun son 1 saatinde ben durduğu sırada otobüsten kaçıyorum geçtiğim yoldan hızla koşarken 3 tane henüz çok küçük olan timsah gördüm ama başka bir yöne doğru gidiyorlardı ben koşmaya devam ederken tepede bir kadın gördüm onun yanına gidince eski bir arkadaş olduğunu anladım tam oturucakken hava karardı ben geç kalıyorum dedi bende onunla durup tekrar ihtiyaç molası veren otobüse geri biniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş veya eğitim sebebi ile seyahat etmek, yeni bir ortama girmeye yorumlanır.

 16. Mercan dedi ki:

  Ruyamda birinden degisik bi mesaj geliyo sodyal medyadan sonra ben bunu engelliyorum o sirada eve doğru giderken durakta bu cocugu görüyorum üstünde jandarma kıyafetleri var beni görmesin diye yolumu değiştirip hizlaniyorum beni fark ediyo pesime düşüyo adimlarimi hizlandiriyorum oda hizlaniyo köşeyi dönüyorum kosmaya basliyorum arkami dondugumde oda kosuyo sonra ben bi yere saklanıyorum orda komsumuzu görüyorum yardım istiyorum biri beni taciz ediyo diyorum buda pek umursamiyo sonra eve gidiyorum ordan da bi düğün yemegine gidiyorum orda kuzenlerim akrabalarim falan var kuzenim gece helca yemek isteyen burdan alabilir falan diye bağırıyor cok değişik bi rüyaydı cok merak ettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlar tanımaya ve dost çevresinin değişmesine yorumlanır.

 17. Nihal dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla kız arkadaşımla ama 1 kişi daha vardı siyah kapşonlu swith gitmiş şapkası kefesinda örtüldü yüzü gözükmüyordu. Sürekli bana bakıyordu ama kim olduğunu bilmiyordum erkekmiş .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yalanın ortaya çıkmasına yorumlanır.

 18. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda insan görünümlü bir kadın bir erkeğin penceremin önünde evi yani beni gozetledigini hissediyorum baktığım gibi kayboluyorlar ben farklı yöne döndüğümde yine aynı yerde beliriyorlar hamileyim şu anda.o korkuyla hem rüyamda ayetle kursu okuyordum.rüyadan uyandığımda da dilimde ayetel kursu vardı okuyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı insanlara karşı ön yargınızın kırılmasına ve dost olmaya yorumlanır.

 19. sezekan dedi ki:

  Beni iki kişi takip ediyordu. Ben takipten kurtulmak için yoldan ayrıldım birini atlattım fakat baktım biri hala beni takip ediyor. Ben de onunla dövüşmeye karar verdim. Onları atlatmak için dik bir küçük tepenin yukarısına çıkmıştım . O tepenin dibindeydi Benim üzerine yürüdüğümü görünce bu niyetimi anlayan adam biraz korktu ve biraz geri çekildi. Yukarıdan taş atıp adamı korkutmak istedim. Galiba attığım taş ile de yaraladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi endişelendiren bir konuda gelen habere sevinmek başvurularınızdan iyi sonuçlar almaya yorumlanır.

 20. Rena dedi ki:

  Merhabalar, ben de rüyamda takip edilmek mi denir bilemem ama şöyle bir şey gördüm. Evime doğru ilerlerken 25-30 yaşlarında bir erkek adımla bana seslendi. Gülüyordu. Yoluma devam ediyordum, sonra tekrar arkama döndüm ve bu sefer iki erkek bana sesleniyordu.Biri de mahalleden bi tanıdıktı zaten…Ben tersledim, mahalleden olan arkadaşla laf dalaşına girdik kolumdan tuttu ve incitti ama ben birkaç bir şey söyledim ve bir şey yapmadan gitti… Sonra evimizin kapısına doğru ilerlerken diğerinin asansörde beklediğini gördüm… O sirada annem ve kardeşim de geldiler ve hep beraber adami tutmaya çalıştık… Ben o sirada çok kötü küfürler ediyordum ve vurmaya çalışıyordum. Sonra babamim geldiğini duydum ve rüya orada bitti. Ne anlama gelir bu rüya? Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi endişelerden arınmak ve sizi seven koruyan insanlardan destek almaya yorumlanır.

 21. Ebru Akman dedi ki:

  Rüyamda yürüyordum bir adam beni takip ediyordu bağırıyordum git ya karın çocukların filan vardır utan be fila diyodum o da tamam diyodu gidiyordu sonra gece kapım caliyodu çocuk gördüm (o beni takip eden adamın çocuğu) kaçıyordu kapıyı çalıp sonra kitliyim dedim tam kitliyoken kapıyı rüzgar itiyodu dışarıda kalıyodum yan daire evde yoktu üst kata çıktım lütfiye teyze yayladaydı gelmişti açtı girdim

  1. admin dedi ki:

   Bazı endişelerden kurtulmaya ve sevdikleriniz ile aranızın düzelmesine yorumlanır.

 22. Esra N. D dedi ki:

  Rüyamda üzerin de beyaz elbise olan bir erkek her yerden karşıma çıkıyordu fakat o kişinin geldiği yönden hep bi ışık geliyordu bana sürekli elini uzatıyordu fakat ben reddediyor koşarak uzaklaşıyordum. Dinlenmek için durduğum da yine o ışık dolu adam karşımdaydaydı. Ben karanlıktaydım hep ve neden kaçtığımı ve korktuğumu bilmiyorum. Defalarca korkarak uyandım ve en az 3 defa aynı rüyayı gördüm

  1. admin dedi ki:

   Temiz kalpli bir erkeğin hayatınıza girmesine ve dert kederden kurtulmaya yorumlanır.

 23. Burak dedi ki:

  Rüyamda yaşlı birinin(50-55 yaşlarında ) yokuş çıkarken beni takip ettiğini farkettim ve hemen arka sokaktan aşağı doğru kaçmaya başladım ve gözden kayboldum.Daha sonra arabamı alıp uzaklaşmaya çalışırken kar yağdığını gördüm ve hemen apartmana kaçtım.Apartmanın ışığı kapanırken adamı kapıda farkettim ve eğilip saklandım.Adam içeri doğru bakmaya başladı ve vücuduna sakladığı uzun tüfeği çıkartıyorduki kapıya doğru koşup müdahale ettim adamı ittim ve yere düştü tüfeği almaya çalışırken sıçrayarak uyandım. Yorumunuzu merakla bekliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Kariyerinizde yükselmenizde biri maddi manevi destek verebilir, isteklerine ulaşılır.

 24. Hasan emre dedi ki:

  Rüyamda çıktım geziyorum disarda heralde ekmek almaya gidiyorum oradan bizim okulda Bi kız adı Merve bana dedik hasan emre dedi efendim dedim dedi beni instagramdan takip ediyomusun dedi bende editom heralde dedim kafam dalgın biraz dedim ondan sonra bana dedik i seni o zaman annemin whatsapına ekleyim dedi gitti

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında yeni arkadaş çevresi edinmek demektir.

 25. Cemre dedi ki:

  Rüyamda saçı uzun kıvırcık bir adam vardı biz okulla deniz gezisine gitmiştik denizde geziyorduk camın arkasında bir yerde bana bakıyordu kafamı nereye çevirsem sonra rahatsız oldum sert sert baktım göz kırptı sonra bu adam haberlere çıktı sapık diye kaçın bu adamdan diye herkes bunu konuşmaya başladı sonra ben bunu babama anlatmaya başladım bana bıçak verdi bıçakla dolaş dedi sonra evde olunca hep kapımda olduğunu hissetim her kapnın göz bakma yerinden bakınca ışık yanıyordu o vardı sıkı sıkı kapatıyordum kapıyı en son çok sert bir bıçak aldım o adamda kapının önündeydi tam açıyordum bıçağı saplayacaktım oda itti kapıyı yüzünü göremeden kalktım

  1. admin dedi ki:

   Sizi üzen birileri varsa gelip özür dileyebilirler.

 26. sevda dedi ki:

  Rüyamda ölü bi adam beni takip etti yasli bi adam ben bi kac gün önce ölülerin resmini gördüm ve saglik meslegi okuyorum bakim evinde

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize geç de olsa ulaşmaya yorumlanır.

 27. Elcan dedi ki:

  Merhaba. Ben ruyamda gezintide oldugum zaman iki adamin nese soylediyini gordu. Daha sonra o kişiler bemi izlemeye başladi. Ben izlendiyimi fark etdim ve hizlanmağa başladim. Daha sonra kaçmaga başladim. Onlarda arkamca gelmeğe kaçmaya başladilar. Gelib ofise girdim . Onlarda eyni yere girdiler. Arkadaşlarim yanimda idi ama ki yenede korkuyordum. Bir yerde olsakda beni izleyen kovalatan kişilerin uzunu gormedim

  1. admin dedi ki:

   Zor görevlerin üstesinden gelmeye ve arzu ettiğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 28. Kübra dedi ki:

  Rüyamda daha önce hiç görmediğim bir adam tarafından takip ediliyodum. Ne yapsam nereye gitsem orada geliyo beni izliyodu. İçimden hem rahatsız oluyor hemde kurtulmak istiyodum ama olmuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan ve çekemeyen biri olabilir.

DMCA.com Protection Status