Rüyada Tanıdık Birini Ölmüş Görmek

Rüyada tanıdığın birini ölü görmek, bu kişinin ömrüne ömür katılmasına ve sağlı sıhhat içerisinde olmaya yorumlanır. Gördüğünüz kişi rahatsız ise şifasını bulur. Eğer bir derdi varsa ona dert ortağı olabilirsiniz. Sizinle bir araya gelip anlatmak ve dertleşmek istediği sıkıntıları olabilir. Ya da onunla ilgili gelecek olan dedikodular ile birlikte problemlerini öğrenebilirsiniz. Bu kişi aileden biriyse aile içinde huzurunuz artar. Kimse küs kalmaz, kıskançlıklar son bulur.

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü görmek ve ağlamak, günahlardan dolayı tövbe etmek ve iyilikler yapmak, hatayı telafi etmek anlamına gelir. Bu kişiye karşı da bir hatanız olduysa yakında gönlünü alabilirsiniz. Kalbini kırdığınız insanlar varsa barışırsınız. Eğer sizi dinlemeyen biri varsa sonunda sözünüzü dinler. Sevdikleriniz ile aranızdaki buzlar erir, birbirinize karşı daha anlayışlı olabilirsiniz.

Rüyada Tanıdık Ölmüş Birini Canlı Görmek

Hassas bir döneme girmek ve çok alınmak, sevdiklerinize hemen kırılıp gönül koymak anlamına gelir. Kulağınıza gelecek olan bazı sözler kalbinizi kırabilir. Aslı astarı nedir diye araştırmadan kesin yargı koymamanızda fayda vardır. Çünkü sevdikleriniz ile aranız açılabilir. Eğer eski sevgilinizi görürseniz, sizinle barışmak için peşinizden koşabilir. Sizin yeniden değerinizi anlar.

Rüyada Tanıdık Birini Ölmüş Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun ve sağlıklı bir ömre, iç sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Başkalarının derdine derman olabilir, sevdiklerinizi zor durumdan kurtararak sevap kazanabilirsiniz. Yaptığınız iyilikten dolayı size sürekli hayır duası eden ve sevgi ile anan insanlar olabilir. Sevdikleriniz ile aranızdaki çekişme ve kıskançlık gibi sorunlar son bulur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

4 Yorum

  1. İka
    • admin
  2. B. Keskin
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status