Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada tanımadığın birini görmek, mevcut dostluklarınızda yaşadığınız hayal kırıklıklarının son bulması ve gerçek dostlarınızın değerini anlamak olarak yorumlanır. Gerçekten kimin size değer verdiğini göreceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Belki hiç ummadığınız bir insandan yardım görebilirsiniz. Hiç tanımadığın birini rüyada görmek, yeni tanışacağınız bir insanın sanki uzun süredir görüşüyormuş gibi cana yakın davranması anlamına da gelir. Bu kişi ile kuracağınız dostlukla birbirinizi çok iyi anlayabilir ve manevi yönden de huzur veren bir arkadaşlık kurabilirsiniz.

Rüyada tanımadığın yabancı insanlar görmek, aynı zamanda yeni kalabalık ortamlara girmek ve sosyalleşmek olarak da yorumlanır. Hiç tanımadığınız insanların dikkatini çekebilir ve etkileyebilirsiniz. Belki sizi yakından tanımak isteyen birileri olabilir. Tanımadığın birinin rüyaya girmesi, bazı yorumcular tarafından da negatif yorumlanır. Tam tersi dost yerine düşmana yorumlanır. Ancak rüyada bu kişiden zarar gelmiyorsa, olumlu yorumlanır.

Rüyada Tanımadığın Biri Kadın Görmek

Tanışacağın bir kadının kısa sürede hayatında büyük öneme sahip olacağına ve bazı fırsatlar elde etmende yardımcı olacağına yorumlanır. Eğer iş bulamıyorsanız bir kadın vasıtası ile iş imkanı elde edebilirsiniz. Ya da eş bulamayanlar da bir kadın vasıtası ile biriyle tanışabilirler.

Rüyada Tanımadığın Bir Erkek Görmek

Yeni tanışacağın bir erkekten maddi ya da manevi destek görmen olasıdır. Özellikle iş hayatında tanışacağın bir insan sayesinde iş hayatında sana iyi tavsiyeler verebilir ve senin kariyerinde başarılı olman için bazı bağlantılarını kullanabilir. Bir yabancıdan gelecek yardım ile kısa süreli fırsatlar sunulabilir.

Rüyada Tanımadığın Birini Tanıyormuş Gibi Görmek

Çevrende bir insanın seni hayal kırıklığına uğratması ve başkası yüzünden sana ihanet etmesi olarak yorumlanır. Belki bir dostun ya da aileden biri başkasıyla daha sık görüşmeye başlayarak seni ihmal edebilir, seni geri planda tutabilir ya da araya mesafe koyabilir. Başkalarının dolduruşuna gelerek de dostlarınızla aranızın açılması olasıdır.

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek ve Konuşmak

Yakın zamanda sosyal hayatınızda çok fazla davet alacağınıza ve yeni dostluklar kurma şansı elde edeceğinize yorumlanır. Özellikle iş ya da eğitim hayatından tanışacağınız bir insan ile muhabbet ve dostluğunuz artabilir. Bu kişi sizin yeteneklerinizi keşfetmenizde yardımcı olabilir ve size gereken desteği sağlayabilir. Rüyada tanımadığın biriyle konuşmak, aynı zamanda sizden hoşlanan ve duygularını açıklayamayan birine yorumlanır. Bu kişi sizin çevrenizden biri ve bir türlü sizinle tanışarak konuşmaya cesaret edemiyor olabilir.

Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek

Yeni tanıdığınız bir insana çok büyük bir iyiliğinizin dokunacağına yorumlanır. Belki de bu kişinin iş bulmasında yardımcı olabilir ya da başka imkanlar sunabilirsiniz. Birinin ricası ile de hiç tanımadığınız ya da yeni tanışacağınız bir insana yardımınız dokunabilir.

Rüyada Tanımadığın Birini Boğmak

İstemeden de olsa birine zararınız dokunabilir ve bunu sonradan fark edebilirsiniz. Başka biri sizin yüzünüzden zor durumda kalabilir ve çok büyük bir tepki ile karşılaşmanız olasıdır. Belki haksızlık yaptığınızı sonradan anlayabilirsiniz.

Rüyada Tanımadığın Birini Hasta Görmek

Sağlık ve sıhhate erişmek, kendinizi daha güzel ve dinç hissetmek olarak yorumlanır. Fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi sağlıklı hissedebilirsiniz. Eğer bazı kötü alışkanlıklarınız varsa, bunu bırakma kararı alabilirsiniz. Yaşamınızı iyileştirmek ve sağlıklı seçimler yapmak sizin için önemli olacaktır.

Rüyada Tanımadığın Birini Tabutta Görmek

Tahmin edilenden daha güzel bir hayat yaşamak ve daha büyük başarılar, zaferler elde etmek olara yorumlanır. Kendi işinizde zirveyi görebilirsiniz. Belki gelecek hedefleriniz size çok daha büyük fırsat kapıları aralayabilir. Çok daha güzel imkanlar elde edebilir, hayallerinizden güzel bir hayata erişebilirsiniz.

Rüyada Tanımadığın Birini Sevgili Olarak Görmek

Sevdiğiniz insan ile duygularınız karşılıklı olmayabilir. O ya da sizin ona karşı duyguları gerçek olmayabilir. Bir tarafın daha az sevmesi sıkıntı olacaktır. Ya da kişi sevdiğini sanarak kendini kandırıyor olabilir. Aşk hayatında yalanlar sonrasında üzüntü verebilir. Bekar olan kişiler de kendilerinden hoşlandıkları sandıkları birinin aslında böyle düşünmediğini öğrenebilirler.

Rüyada Tanımadığın İnsanlarla Konuşmak

Yeni bir işe girmek, yeni bir yerde yaşamaya başlamak gibi bazı değişimleri işaret eder. Gelecek günlerde mevcut düzeninizde değişiklikler olabilir ve yeni ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Rüyada Tanımadığın Birini Sevmek

Endişelerden kurtularak aklınızdaki soru işaretlerine yanıt bulmak olarak yorumlanır. Özellikle eşiniz ya da sevgilinize dair kuşkularınızdan arınacaksınız. Belki bir süredir sizden hoşlanan biri de sizinle tanışmak isteyebilir. Birinin sizle tanışmak istemesi ve birilerinin dikkatini çekmeniz olasıdır.

Rüyada Tanımadığın Birini Aramak

Yapılan başvurulardan olumlu yanıt almak, güzel haberler duymak olarak yorumlanır. Uzakta yaşayan bir akraba ya da dost yakın zamanda sizi arayarak size müjdeli haberler verebilir. Belki özlem duyduğunuz ve uzun süredir görmediğiniz biri ile de telefonla görüşebilirsiniz.

Rüyada Tanımadığın Birini Ölü Görmek

Size karşı fesat olan kişilerin size zarar verememesi ve kendi sorunlarından sizinle uğraşmaya zaman bulamayacaklarına yorumlanır. Düşmanlarınız sizin mutluluğunuz kıskanacaklar. Sizin başarılarınız ve elde ettiğiniz olanaklar başkalarını mutlu etmek yerine kıskandırabilir.

Rüyada Tanımadığın Birini Öldürmek

Kimin dost ya da düşman olduğunu bazı olaylar sonrasında çok daha net bir şekilde göreceğinize yorumlanır. Sizi gerçekten kimin sevip iyiliğinizi istediğini ya da tam tersi kimin mutsuzluğunuzdan mutlu olduğunu fark etmeniz olasıdır. Bu sayede dost görünümlü düşmanları hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Rüyada Tanımadığın Birini Hamile Görmek

Aile içindeki tüm sıkıntıların sona ereceğine ve haneye de yeni birinin gireceğine yorumlanır. Damat veya gelin olabilir. Bunun yanı sıra çok müjdeli haberler alabilirsiniz. Bu haberler ile birlikte hayatınızda bir şeyler yolunda gitmeye başlayabilir ve ümitleriniz artabilir.

Rüyada Tanımadığın Birini Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iç huzurun artması ve yeni dostluklar, yeni sosyal çevre edinmek olarak yorumlanır. Yabancı birinden destek alınabilir. Hiç ummadığınız kişilerden çok büyük iyilikler görebilir, tanımadığınız birinin vesilesi ile bir işinizdeki sıkıntı çözülebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Büşra dedi ki:

  Merhaba, rüyamda annemle bir üst geçitte karşılıklı oturuyoruz. Oturduğumuz yer de aşağıya doğru giden yol ve o giden yolun girişinde oturuyoruz. Tanımadığım 45’li yaşlarda bir adam geliyor, sanki biraz mahcup gibi ama iyi birine benziyor. Ben konuşuyorum kendisiyle ama ne konuştuğumu hatırlamıyorum. Annem adamın yüzüne bakmıyor hiç ve diyor ki izin ver de geçsin. Ben ve annem adama yol veriyoruz geçiyor. Sonra biz de aşağıya inip bir otobüse biniyoruz, aradan bir iki durak geçiyor ve otobüsten iniyoruz. Bir ekmekçiden küçük ama çok sayıda yufka ekmek alıyoruz annemle, parayı ben veriyorum sonrasını hatırlamıyorum. Teşekkür ederim, iyi günler…

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artması ve aile içerisinde özellikle de annenizin sizin adınıza çok sevineceği bir başarıya yorumlanır. Engel olmak isteyen kişiler muratlarına eremezler.

   1. Mert dedi ki:

    Merhaba rüyam biraz karışık ve tuhaftı. Ailem ve akrabalarımla beraber 2 katlı bahceli yuksek duvarli bir evin oldugu yerdeyiz. Evin giris yerinin yaninda 2 katli bir bina var. Dayim kızlaeı çağır geo dedi gittim çağırmaya. 1 kadin 2 oglan 2 (17 yasinda fln) 2 kiz vardi. Yemek yiyorlardı hicbirini tanimiyorum ama (Kizlardan biri benim okudugum okulda ama. Samimiyetim tanismisligim yok )diyorum dayim cagirdi hepinizi gelin hadi diye hepsi sevincle asagi iniyorlar. Evin onune geliyorum etrafta bir kaç tane beyaz tavuk var bir tanesini dayım eline almış tavuk yumurtlamakta. Zorlaniyor diye tavugun karnina masaj yapiyor sonra tavugun yumurtasi bi anda yere dusup giderken parcalaniyor. Sonra baska bir ruyadayim lunaparkta ama kimse yok gibi cok az insan var aletlerin coguda calismiyor zaten. Vagona (maden vagonu) bunecek oluyorum bir arkadasim var yanimda o biniyor ben binmiyorum belli mesafe gittikten sonra dusuyorlar sahibi kovaliyor. Bunlar kaciyor bnde sıkılıp evime doğru gidicek oluyorum evime giderken baska ruyaya geciyom. Evime yaklastigimda sokaktan gidiyorum ama kucuk dar sokak (yolun 2 tarafi bina var gittigim yolun sonu ana caddeye cikiyor yolun 2 kenari park etmis araba ile dolu) giderken arkamdan elinde kelebek olan biri hizli hizli geliyor bnde korkup az ilerde polisin yanina gidiyorum sonra hizlica koseyi donup gidiyor. Baska ruyaya geciyorum. Evin dibine yaklasmisim babamla konustum so ra fotograf cekmeye ucurum keneari ama vadiye bakan yerdeyiz her yer kar ama ortam çok güzel fotgraf cekiyorum etrafin gunes var sonra geri cekiliyoruz hadi gidelim derken uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya işsiz biri varsa iş bulmasına ve evinize daha çok para girmesine, sevdiklerinizi ziyaret etmeye yorumlanır.

   2. Seda dedi ki:

    Öncelikle merhaba. Ben rüyamda oturduğumuz evde oturduğumuzu ama manzarasının çok daha açık ve güzel olduğunu gördüm. Annemin arkadaşı olan bir abla, abim ve kardeşlerimle beraber mutfak tezgahında bir şeyler yapıyorduk. Fakat bir değil iki lavabo vardı mutfakta ve ben annemin arkadaşı olan o ablayı gerçek hayatımda tanımıyorum. O beni tanıyor benimle konuşmaya çalışıyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Çok teşekkürler.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir arkadaş ortamına girmek, evinizde de berekete yorumlanır.

  2. Gulchin dedi ki:

   Ruyamda tanimadugim bir erkekle cok yakindik,how sohbet ve yakinlasma.onu hic tanimiyorum.lutfen bunun ne anlama geldiyini soylermisiniz..

   1. admin dedi ki:

    Bir erkekten gelecek yardıma yorumlanır.

    1. Ayşnr dedi ki:

     Rüyamda bilmediğim bir yerdeyim ve önüme daha önce hiç tanımadığım bir erkek çıktı bende ona gideceğim yolu sordum o da bende oraya gidiyorum beraber gidelim dedi ama o kişinin yüzünü falan çok detaylı bir şekilde gördüm ve bir kaç saat dolaştık sonra ben ismini sordum ve daha önce hiç duymadığım bir şey söyledi şuzi dedi güldü ve gitti bir anda

     1. admin dedi ki:

      Başka bir yere iş veya başka sebeple taşınmanız gerekebilir.

     2. Volkan dedi ki:

      Gülçin hanım merhaba, Bende bugün böyle bir rüyayla uyandım siz benden 3 ay önce görmüşsünüz hayatınızda bi değişiklik oldu mu ? Bunu merak ettim.

     3. Medine dedi ki:

      Eski sevgilim yanında tanımadığım bi erkeke bizim binadan çıkıyordu ve bende tam giriyodum bana gelsene biraz parkta oturalım dedi bende yok annem evde camdan görür falan onla uğraşmayın dedim sonra eve girdim idamın kapısının önünde tanımadığım iki kadın otuuyudu önlerinde masa vardı bi işle uğraşıyolardı bende o kadınlarla konuşmuştum yorumlar mısınız

     4. admin dedi ki:

      Bu rüya endişe ve ayrılık üzüntüsünden kurtulmaya, hayırlı habere yorumlanır.

     5. Buket dedi ki:

      Ruyamda eskiden dersaneden tanıdığım sımdılerde doktor olan bir sinan ismibde birini gordum. Suan cok yakın ve evli olan bir kız arladasimla birlikte hastaneye gidiyoruz ve onu goruyoruz. Ben bu doktor olan kişiden hosnıyorım o da benşm arkadasım dan hosşamıyor sanırım ruya içinde boyle bir hiise kapılıp uzuluyorum sonra hepbırlıkte bir eve gidiyoruz. Sisman gobekli bir erkek daha var ben bu erkeği hiç tanımıyorum. Hep birlikte konsere gitme planları yapıyoruz ama ben hoslandıgım cocugun arkadasım dan hoslandığı ı hissettiğim ıcın içten içe gitmek istemiyorum ve içimden nasıl olur o evlş gibi seyler geciriyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevınırım

     6. admin dedi ki:

      Bu rüya eski dostlarla bir araya gelmeye ve iş haberi almaya yorumlanır.

     7. Gülfiye dedi ki:

      Rüyamda eski sevgilimi benim köyümde beyaz arabada otururken gördüm.ama beni görmedi bende gördüğüm halde görmemezlikten geldim.arabanın yanından geçerken beni görmüştür zaten.eski sevgilimi görmeden önce onun abisinide gördüm onuda arabada.abisinide görmeden öncede ben onların evinden çıkıyormuşum.ama onlar köyde deyilde bende baya uzak yerde yaşıyorlar.acaba bu rüyamı yorumlayabilirmisiniz

    2. Elif Yıldız dedi ki:

     Ben rüyamda evde tek başımaydım. Sonra kapı çalıyo ama açmıyorum korkuyorum nedensizce. Ama hiç tanımadığım bir adam bana delikten bakıp görüyo sonra bende korkuyorum ve kim o diyorum sonra adamın eli kapının yanında bi boşluk var ordan kapının iç koluna geliyo kapıya silah tutuyo o da kim o diyo bana gerçekten çok korktum ne anlama geliyor bu rüya terler içinde uyandım.

     1. admin dedi ki:

      Evinizin huzurunu kaçırmaya çalışan biri olabilir.

    3. İrem dedi ki:

     Bir kadın vardı çok kültürlü bakımlı yaşlı bir kadın aramızda anne kız ilişkisi vardı resmen bir hastane de unvanı vardı bu kadının çok büyük çok şatafatlı eşyalar boyle eski eşyalar falan vardı ben onun odasına girdim kimse giremiyor ama neyse ben girdim falan sonra odaya bayıldım o kadının öldüğünün haberini verdiler ama nasıl ağlıyorum sonra kendime geldim ve ben ananem için ağladığımi anladım kalktım ve hala o kadın aklimdaydi kim acaba diye

     1. admin dedi ki:

      Birinden gelecek olan tavsiye ve destekle çaresizlikten kurtulmaya yorumlanır.

     2. Emre dedi ki:

      Rüyamda tanığım bir abimi gördüm sabah saatleriydi ben yolda yürürken tanıdığım abim önümde yürürken gördüm bir anda kendi kendine konuşuyordu ben korktum onu öyle görünce bir süre beraber yürüdük benle konuşuyordu ama gözükmeyen birileriylede konuşuyordu ve benim bunu farketmediğimi sanıyordu gözünden gözyaşları azda olsa geliyordu nasıl yorumlanır sizce

     3. admin dedi ki:

      Bu rüya ortak hedef ve hayalleriniz olan biri ile tanışmaya yorumlanır.

   2. Hatice dedi ki:

    Merhaba rüyamda paraşütle uçtum inerken tanımadığım bir erkek ama rüyada tanıyorum sevgilim olmuş oluyor inerken yardımcı oluyor…

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

  3. Sedef esma dedi ki:

   Rüyamda yolda giderken tanımadığım bir kadını yerde başı kaçarken gördüm ve onu kucağıma alıp otobüse bindim otobüs ağzına kadar dolu olmasına rağmen ben binince hiç kimse yoktu yanımda sınıf arkadaşım ve onun annesi vardı sınıf arkadaşım sedef hastalarla ilgili herşeyi biliyor diyordu. Annesi de sedef onu kim ameliyat yapicak diyordu bende ben yapicam diyordum ve o anda aniden kendimi ameliyathane de buldum. Tanımadığım kadını ameliyat yapıyordum ama orayı görmedim sonra ameliyat bitince Hemşireye eldivenlerimi değiştir diyordum Hemşirede eldivenler kirlenmemiş diyordu kısık sesle ve o anda eldivenin yanında ufak bir kan gördüm ondan sonra uyandım. Yorumlarınız teşekkür ederim.

   1. admin dedi ki:

    Uzun zamandır görmediğiniz biriyle görüşmeye başlayabilirsiniz, küs olduğunuz biri varsa da barışılır.

    1. Nisa dedi ki:

     Rüyamda Bir erkek gördüm önceden de aynı kişiyi görmüştüm ve yine gördüm önceden gördüğümde arkadaşımın evine giderken oda geliyordu ve orada kaynaşıp birbirimizi seviyorduk yüzünü hatırlayamıyorum bugün gördüğümdeyse ortalıkta yoktu onu arıyodum ve park gibi biryerin girişinden gelmişti sonra bir anda bizim evde kalmaya başladı Ve beni hatırlamıyordu tam görüşmeyeli uzun zaman oldu diyecektim ki uyandım :'(

     1. admin dedi ki:

      Uzun zamandır sizden hoşlanan bir duygularını dile getirebilir.

     2. Agsgsh dedi ki:

      İki defa rüyamda tanımadığım bir erkeği gördüm. İlkinde normal bir ilişkimiz vardı ikincisinde ise nişanlanmıştık parmaklarımızda yüzük vardı, çok mutlu bir şekilde eğleniyorduk.

     3. admin dedi ki:

      Yeni tanışacağınız bir erkekten büyük bir iyilik görebilirsiniz.

     4. Ayşe dedi ki:

      Rüyamda hiç tanımadığım bir erkek gördüm. Bana karşı çok nazikdi. Aynı yolu gittik. Bana ayyakkabı bağlamakda yardım etti. Aynı arabaya eyleşdik. Gittik, Saate bakdık hala 1 saat kalmışdı.

     5. admin dedi ki:

      Bir erkekten gelen habere sevinmeye yorumlanır.

     6. Gülbahar dedi ki:

      Rüyamda yabancı bir erkek gördüm. Bana gülümseyerek bakıyordu. Beni tanıdığını söyledi. Bende şaşırdım. Beni nasıl tanıdığını sordum. Öğretmeninin benden bahsettiğini söyledi. Bu öğretmende bir önceki rüyamda beni okulu için çok istediğini söylüyordu. Çok başarılı olduğumu da söyledi. Beni çok sevdiğini ve hayran olduğunu hissettim. Şimdiden teşekkür ederim.

     7. admin dedi ki:

      Bu rüya yeni dost çevresine girmek ve yeni insanlar tanımaya yorumlanır.

   2. Ahmet dedi ki:

    Rüyamda tanımadığım benimle yaşıt sarışın bir kızla konuşuyordum evime geldi ve bir süre sonra akrabalarım geldi onunla ilgilenemedim için o gitti her yerde aradım ama bulamadım (evin içinde)kızın ismi Selin’di sarışındı altında siyah üstünden de beyaz bir elbise vardı yüzünü hatırlıyorum

    1. admin dedi ki:

     Hane içinden gelen bir habere sevinmeye yorumlanır.

  4. Aras dedi ki:

   İyi günler rüyamda tanımadığım bir adam ve bir kadın ailecek kaldığımız odada her kapalıyken girmişler ve +18 durumlara girmeye başlıyorlar ve bizde onları kaldırıp evde kovalıyoruz adam her yere gidiyor kaçamıyor ve yakalıyoruz ellerinden bağlayıp yatak odasına getiriyoruz kadını da bağlayıp adamın yanına koyuyoruz tanımadığımız bir kişi daha oluyor. 3 ünü bir araya getirdiğimizde dua okuyoruz ve en son kadınlardan bir tanesi gülümseyerek yavaş yavaş kayboluyor diğer ikisi ise okuma diye yalvarıyor ve biz hoca çağırıyoruz hoca da diyor ki bunlar şeytanın kuklası sizin öldürmediğiniz iyi olmuş diyor dua ediyor ve öldürüyor. Aynı adamı 2. Kez rüyamda görüyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bir süredir kırgın olduğunuz insanlar ile barışmak ve kimseyle dargın kalmamaya yorumlanır.

  5. Almara dedi ki:

   Merhaba ben rüyamda yakışıklı kendi yaşlarımda bir erkek görüyorum be hemen-hemen her rüyam onunla alakalı onunla sanki bir-birimizi sanki tanıyormuşusuz gibi sohbet falan ediyoruz sizce bu rüya ne anlama gelir?şimdiden teşekkürler,iyi günler dilerim…

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya tanışacağınız bir insanın iş hayatında destek olmasına yorumlanır.

  6. Sevde dedi ki:

   Rüyamda bi hastahanede çalıştığımı ve onkoloji bölümünde tek tük iş yaptığımı gördüm. Tamer adında yakışıklı hoş bir çocuk var bi de bi kaç kişi daha hiç birini tanımıyorum. Çok yorulup uzandığım esnada Tamer adındaki çocuk gelip yanıma uzanıyor ve yorgun olduğunu söylüyor. Uzanırken bana sarılmaya çalışıyor ve başını omuz ile yanağım üzerine koyuyor. Sonra dudağımdan öpmeye çalışıyor ve ben onu iterek tersledikten sonra yanından ayriliyordum. Daha sonra kız arkadaşım Tamer den hoşlandığını ona söyleyerek çıkmaya başlıyorlar. Fakat hem Tamer beni seviyordu hem de ben Tamer i sadece benim inadım yüzünden bir araya gelmiyorduk.. daha sonra Tamer kızdan ayrıldı ve biz saf temiz bir Sevgi ile beraber oluyorduk. Bu arada rüyamdaki hiç birini tanımıyorum Tamer dahi bu isimde tanıdığım bile yok

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir iş imkanının elinize geçmesine ve sosyal çevrenin artmasına yorumlanır.

  7. Centilmen dedi ki:

   Rüyamda okuldaydım bir arkadaşımdan kalem almıştım sonra zil çaldı ve o dışarı çıktı bende başka bir arkadaşıma onu gördünmü diye sordum ardından başka bir arkadaşımda aynısını sordu sonra bana o kalem onun değil arkadakileri gösterip onlardan birinin dedi sonra onlara kalemi gösterdim ve bana bağırarak kalem bizim değil dedi (ama işin garip yanı o kızı daha öncede rüyamda gördüm fakat hiç tanımıyorum)

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya önemli bir görüşme yapılacağına yorumlanır.

  8. Mert Öğüt dedi ki:

   Rüyamda gencin biri evinden kaçmış. İntihar ettiğini düşünmüşler ve benim aramamı istediler. Müstakil evde yaşayan birilerinin çocuğuymuş. Bana haber geldi ( Antalya’da yaşayan bir vatandaşım, buranın merkez Muratpaşa ilçesine bağlı Lara semtinde varlıklı aileler oturuyor.) O kişinin Lara’da olduğunu ve kendisini bulmamı istediğini söylemiș. Telefonu falan yokmuș, o yüzden hiç ulaşılmıyordu. İsmini hatırlamıyorum ama bir erkek ismiydi ve tanıdık gelmemiști. Başka bir şey hatırlamıyorum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya birinden gelecek manevi desteğe ve fırsatlara yorumlanır.

 2. Selim dedi ki:

  Ben rüyamda tanıdığım ama 1 2 defa muhabbet ettiğim 1 kızı gördüm ve onunla sevgiliydik gayet güzel anlar yaşıyorduk mutluyduk. Acaba tabiri nedir? Dönerseniz memnun olurum.

  1. admin dedi ki:

   O kız ile aynı ortamda bulunabilir ve bir bahane ile dostluğunuzu ilerletebilirsiniz.

  2. Ateş dedi ki:

   Merhaba. Ben rüyada tanımadığım bir kız gördüm. Amma bir kaç yerde gördüm. Birinde elini dağa uzdarak dedi: şu dağdan başlayarak şu araziler bizim. Birinde ben yemek yiyordum ve geldi ve kendi yemeğinden banada koydu. Birinde akşam vakti yağmurda yürüyorduk.başını bana yaslamışdı.ve sohbet ediyorduk.

   1. admin dedi ki:

    Yeni tanışacağınız bir kadının size yardım etmesine ve bu kişi sayesinde kazancın artması ya da iş fırsatı yakalamaya yorumlanır.

   2. Elif dedi ki:

    Rüyamda bizim dükkandayız tanımadığım bir kadın siyah kısa saçlı dükkanda oturuyor içeri girdim sanki bizim kötülüğümüzü ister gibiydi bendebona karşılık allahın el halık ismini zikrettim sonra koşarak dışarı çıktım yan komşuyla beraber durumu ona anlattım dışarıda sanki böyle bir hortum var kargalar bitap düşmüşler öylece süzülüyorlar uçan poşetler gibi evet böyle değişik bir rüyaydı

    1. admin dedi ki:

     Yalan yanlış laflar kulağınıza gelebilir.

  3. Arzu dedi ki:

   Merhaba.Ben Rüyamda ölmüş olan dayımı gördüm.Dayım bana “elini” sözünü dedi.Ben de korkup “hayır hayır ben olmaz” deyip ablama sarıldım.Sonra dayım beni sanki ilahi bir kuvvet ile çekdi.Gökyüzüne kaldırdı ve ağacın tepesinden atdı.Ben yere düşecek korkusuyla önce “hayır hayır” dedim sonra “evet tamam artık yeter nolur “dedim.O an yere çakılmakdan kurtuldum.Ne demek istediyini anlayamadım.El rüyamda İsim(yani Ali) yoksa el(kol) manasındamı anlayamadım.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim:)Şimdiden teşekkürler

   1. admin dedi ki:

    Anne tarafından hayırlı haberler gelir.

 3. Halim dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir kişi gelip bana başkası hakkında konuşuyor. Sonra bir başkası hakkında. Bende o arada arabadan inip eşimle bir yerlere gidiyorum. Bu da durmadan arkamda gelip durmadan o insanlar hakkında konuşuyor. Bu insanlar ünlüler ya da zenginler. Bir de durmadan o insanların hayatı hakkında bazı şeyleri benim bilip bilmediğimi soruyor. Telefon çaldı ve uykuda burada kesildi.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda biryere giderek orada bir süre kalmanız gerekebilir ve sizin ziyaretinizi bekleyen birine yorumlanır.

 4. Nesrin dedi ki:

  Merhaba, ben rüyamda hiç tanımadığım birisiyle sevgiliydim. Net olarak bir şey hatırlamıyorum ama tek bir şey hatırlıyorum ki, sevgiliydik ve ben ona sarılıyordum. Adamın yüzünü hatırlamıyorum ama tanıdık biri olmadığına tam eminim. Bu arada türkçem birazcık kötü olabilir. Azerbaycandan yazıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, aşk hayatınızda tam da gönlünüze göre birinin karşınıza çıkmasına yorumlanır ve çok şaşırabilirsiniz.

   1. deniz dedi ki:

    merhaba ,ben ruyamda tanimadigim bir kisiyi sanki taniyormus gibi yanindada benim erkek arkadasimla bizim kapida oturuyorlar onlarnan ara -sirasohbet ediyorum .Arada benimle dalga geciyorlar

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir çalışma veya eğitim ortamına girilebilir.

  2. deniz dedi ki:

   merhaba ben dəniz ben dagin zirvesinin kenarinda yuruyorum 3 kisiyik yuruyub oradan cixiriq lutfen bana komek edin

   1. admin dedi ki:

    Maddi güce ve kariyerinizde yükselmeye yorumlanır.

 5. Eylem Mercier dedi ki:

  Ben okuldaydım galiba ve 3 kız benim birini seçmeli istiyorlardı. Bende birini seçtim ve onlardan başka biri beni seçti galiba hiç tanımıyordum ama çok iyilerdi güzellerdi. Ve bir şey söylemek istiyorum okul açılınca okul aynı ama sınıfımı değiştiricem.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş çevreniz ile daha mutlu olmaya ancak kırgın olduğunuz birileri ile de aynı ortamda bulunmaya yorumlanır.

   1. Almila dedi ki:

    Rüyamda tanımadığım biri pencereden kafama taş atıyordu ve kapımın önündede mavi renkli bir jipi vardı beni çok korkutmuştu ve be korkuluğu olmayan pencereden atladım kırmızı bir motora binip gittim bana rüyamı açıklarmısınız??? LÜTFEN😔

   2. Ngrrasle dedi ki:

    Rüyamda tanıdığım biriyle tanımadığım biri arabada giderken biz bir kız arkadaşımla arabayı durdurduk onlar bizi aldı ve biz giderken tanımadığım birinin bana olan ilgisini hissetmeye başladım sonra benim ben onunla aramda bir bag olduğunu hissetmeye başladım.Ruyamin anlamı nedir ?

    1. admin dedi ki:

     Uzun zamandır görmediğiniz birine ziyarete gidebilirsiniz.

   3. Tülay dedi ki:

    Ruyamda hic tanimadgim bir ailenin icindeyim gitmek istiyorum birakmiyolar kacmayi deniyorum tekrar zorla ayni eve giriyorum sonra bir ara kendimi topragin uste de kosarken buluyorum toragin rengi kizilimzi ve sonra cok guzel kahve tonu oliyor tekrar o evde kendimi goruyorum cikmak istiyorum ev sahibi kadin kolumu tituyor birakmiyor kibar konusma var israr cok var aile sanki heryerimi sarmis gibilerde

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya iş veya başka sebepler ile düzen değişikliğine yorumlanır.

 6. Berfu dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım birisi kolumdan tuttu. Bende bağırdım ve o sırada abim geldi, çocuğu biraz hırpaladı. Bu kişi sonra abimin arkadaşı çıktı. Abim iyi biri olduğu için böyle bir şey yaptığına üzüldü. Rüyamın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Dürüst ve iyi niyetli birinin hayatınıza girmesi, bu kişinin aileniz tarafından da sevilmesine yorumlanır.

 7. Çagla dedi ki:

  Arkadaşımın rüyasını yazıyorum şu an. Rüyasında hastaymış ve eczaneye gidiyormuş. Eczanedeki kızı daha önce hiç görmemiş. Reçeteyi vermiş ve kız şu an ellerinde bulunmadığını, biraz beklerse getirtebileceğini söylemiş. Oturmuş bekliyormuş ve kız kahve içer misin diye sormuş. O da kabul etmiş. Kız kahveyi getirmiş ve arkadaşım kahvenin tadını hiç beğenmemiş ama kıza belli etmemiş hiç. O sıra da ilaç gelmiş, kız ilaçları poşete koymuş. Verirken reçeteye numarasını yazmış ve arkadaşım da fiyatını ödeyip çıkmış oradan.

  1. admin dedi ki:

   Gönül ilişkilerinde mutlu olmaya, rahatlık içerisinde yaşayacağına ve evliliğinde maddi sıkıntı çekmemeye yorumlanır.

  2. Arya dedi ki:

   Merhaba rüyamda annemle haklı olduğum bir sebepten dolayı tartışıyorum ve evden çıkıyordum aşağı iniyorum ama içim hiç rahat değil asansörde yukarı çıkarken tanımadığım bir yabancı erkek peşimden geliyo ve evime girmeye çalışıyor o sırada rüyamda evimin kapısı açıkmış ve içeri giriyorum erkek boydan boya siyah giyinimli korkunç bi görüntüsü vardı. Rüyamda anneme anlatıyorum annem de eve öyle birinin girmek istediğini ama yoksul bi görüntüsünün olduğunu söyledi içeri girmek istemiş ama yırtık olan ayakkabısı varmış adam yaklaştıkça kıyafeti düzgünleşiyormuş ama kötü birisiymiş daha sonra ordan çıktıktan sonra anneanneme yardım ediyorum çuvallarını taşıyodum

   1. admin dedi ki:

    Ev hayatında huzurun artması ve ailenizin size destek olması, ailevi sorunların çözülmesine yorumlanır.

 8. Sima dedi ki:

  Bizim yazlığımızın en alt katına bir köpek 7 tane yavrusunu oraya doğurmuş. Ben rüyama geçeyim. Ailecek köyde bir yere gidiyoruz veya dönüyoruz. Annem ablam ve babam arabadalar. Ben, küçük ablam ve kuzenim dışarıdayız. Sonra bir çocuk (daha önceden hiç görmediğim birisi) 7 tane yavru köpeği eline alıp arkaya doğru fırlatıyordu. Bende o çocuğa doğru yürüdüm kavga ettim. En sonunda “Yürrrrrü anca gidersin” dedim ve ayağımla kalçasına tekme attım. Sonra arabaya doğru giderken bir çocuğa (o çocuğu da tanımıyorum normalde) göz kırptım. Yorumunuzu bekliyorum.😊

  1. admin dedi ki:

   Gerçek hayatta birine yardımcı olacağınıza, bu kişiden hayır duası alacağınıza yorumlanır.

 9. Ahmet dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım bir kız girdi ve yüzünü bile görmedim. Direk sarıldı bana ve bende sarıldım. Sadece 5 dakika falan sarıldık. Yüzünü bile görmedim ve sonra uyandım. Bunun anlamı nedir? Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Sağlık ve sıhhat dolu bir ömür yaşamaya, gelecek günlerde kendinizi daha dinç ve mutlu hissetmeye yorumlanır.

  2. Dilan dedi ki:

   Öncelikle merhaba. Ben rüyamda tanımadığım bi anne ve oğulu gördüm. Benim sevgilim yok ama , rüyamda sevgilim ve annesi benim evime annemle tanışmaya geliyor. Ben evin ufak bi kısmı kirli kalmış ve orayı temizlemeyi unutmuşum ama annem onlar evdeyken temizledi orayı. Daha sonra birşeyler yedik her şey çok güzel gidiyordu. Rüyamdaki sevgilim balkona çıkmıştı bir şey mi oldu diye sordum korkuyla ve bana daha kalabalık ne zaman tanıştırıcaz ne zaman istemeye gelicez diye mutlu bir şekilde sordu. Beni etkileyen şey aslında aramızdaki bağın çok güzel olmasıydı. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya evinize uzun süredir gelmeyen insanların ziyaretinize gelmesine ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 10. Sudem dedi ki:

  Rüyamda maskeli iki adamın beni ve bir çocuk grubunu kaçırdığını görüyorum. Beni farklı bir yere çocukları ise bir kaleye hapsediyorlardı. Daha sonra benim bulunduğum odaya yüzünü hiçbir şekilde görmediğim sadece vücudunu gördüğüm bir adam geliyordu. Bu adamı gerçek hayatta tanımıyorum. Zaten yüzünü de göremiyorum ama rüyamda tanıdığım ve bana gerçekten de değer verdiğini hissettiğim bir adamdı. Bu adam benim hiçbir şekilde zarar görmemi istemeyen bir adam beni tüm zorluklara rağmen oradan kurtarıyordu. Daha sonra ise bende diğer çocukları kurtarmayı başarıyordum ama o adam yoktu yanımda ve o adamdan hoşlanmaya başlıyorum. Rüyamda en son gördüğüm şey ise karşımda gördüğüm uçsuz bucaksız bir denizdi. Uyandığımda içimde hem bir korku hemde üzüntü vardı. Yorumlarsanız sevinirim, beni çok derinden etkiledi.

  1. admin dedi ki:

   Sizi zorlayan ya da baskı yapan birinden kurtulmak, daha özgür kararlar almak ve arkadaş çevrenizde de sizi destekleyen kişilerin yanınızda olmasına yorumlanır. Kıskanç kişiler emellerine ulaşamazlar, gerçek dostlukların değerini yakında anlayabilirsiniz.

 11. Özlem dedi ki:

  Rüyamda eşimle birlikte oluyorum ve görümcem de bunu görüyor. Benim de ihtiyacım var, lütfen benimle de birlikte ol diye yalvarıyor. Oluyorum sonra diyor oranı yakıyor mu kimlen birlikte oluyorsam öyle diyorlar. Bende evet yakıyor diyorum. Acil yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Evinizde bazı huzursuzluklar yaşamak, eşinizle aranızı bozmaya çalışan birine yorumlanır.

 12. Özcan dedi ki:

  Rüyamda evinize tanımadığım bir kadın geldi. Yanında da erkek bir çocuk vardı ve çocuk halıya işedi. Ben de kadına çocuğuna baksana halıya işiyor dedim. Kadın bir şey olmaz dedi.

  1. admin dedi ki:

   Evinize gelen misafirin size müjdeli haberler getirmesine, evin neşesinin artmasına yorumlanır.

 13. Abdulkadir dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda dedem durmadan çocuklarına işte sigaralarını söndürün ateş çıkaracaksınız felan diyordu. Sonra ben oradan ayrıldım ve bir ağaca tutunup yaslanayım dedim. Tam tutunduğum anda ağaç üstüme düştü korktum. Ağacın yerden biraz yukarıda bilinçli bir şekilde kesilip sanki kesilmemiş gibi bırakıldığını fark ettim ve hemen hemen 10-15 ağaç bu şekilde sıralıydı. Oradan uzaklaşayım dedim. Sonra yürürken birden hiç görmediğim bir adama rastladım ve adam arkası dönük yürüyordu. Bana döndü ve simasını gördüm. Biraz ürpertici ve yaşlı kambur, buruşuk yüzü vardı. Ben refleks olarak kaçtım. Sonra
  abim ve yaşıtlarımıza denk geldim. Beni baya bir ayıpladılar adamın yüzünden korktuğum için sonra adamla konuşmak istedim ama konuşup
  konuşmadığımı hatırlamıyorum. Sonra rüyadan kalktım. Beni bilgilendirir misiniz? Rüya beni çok etkiledi.

  1. admin dedi ki:

   Yakında tanışacağınız kişilerde pek hoşlanmayabilir ve hatta bu kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Aileden biri hatır için sizden iyilik isteyebilir, ancak sonrasında pişmanlık olabilir.

 14. Bahar dedi ki:

  Tanımadığım bir kadınla tartıştım kapıları felan kapattım eve girmesin diye kapının altından bacadan su döktü içeri ama kadın kötü birine benziyordu.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hiç istemediğiniz biri misafir olarak gelebilir, ev huzurunuzu kaçırmasından endişe duyabilirsiniz.

 15. Busra dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin yanında tanımadığım kızları gördüm. Kızlar benim ailemden birinin baktığı kızlardı. Televizyona çıktılar kayıp diye sanırım. Çok güzellerdi, çocuk beni sevmiyordu ama ben onu çok seviyorum hala. Ne anlama geliyor? Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza yeni biri girebilir ve bu kişi sayesinde artık daha mutlu olabilirsiniz. Tanıdığınız biri ile haber gönderebilir.

 16. Mmmm dedi ki:

  Rüyamda sosyal medyada gördüğüm ama hiç tanışmadığım birini gördüm. Sadece 1 kez gördüm uzaktandı yüzünü tam göremedim. Rüyamda okuldaydık bir sınıfta öğretmen bizi sınav gibi bir şey yapıyordu. Ben en önde tek başıma oturuyordum ve sonra hoca benim yerimi değiştirdi. O kişinin önüne oturttu. Oturduğum yerde de o kişinin çantası vardı. Bu çanta kimin dedim. Benim dedi tamam dedi çantanın üstüne elimi koydum. O da koydu kalabilir, sorun değil dedim, tamam dedi. Elini gerçekten hissettim. Sonra okuldan çıktık ve bir yere gitti o. Ben de bir yere gittim. Gittiğim yer o kişinin en yakın arkadaşının eviymiş. Yuvarlak yuvarlak metal kutular vardı ve hepsinin içinde bir şey vardı. Bir şey arıyordum. Bu pastel filan diyordum ve sonra uyandım karışık bir rüyaydı ama bu kişiyi bir kere daha görmüştüm daha önce. Merak ettim sizce neden?

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda karşınıza çıkacak biri ile kısa süreli bir aşk yaşanabilir, ancak bu kişinin size pek güven vermemesi sebebi ile ciddi bir şey olmayabilir.

 17. Hatice dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla beraber sanaldan tanıştığım bir kızın evine gidiyorduk. Kız küçülmüş onu hiç görmedim ama tanıyorum. Sonra annemle beraber evlerinden bayram şekeri çalıyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan birinin yakında haber yollamasına ve bu kişinin peşinizi bırakmamasına yorumlanır.

 18. Ünzile dedi ki:

  Rüyamda tanımadığımız bir erkekle elektrik tamiri yapıyordum. Ve bir de tanımadığım evli bir kadınla tanıyormuş gibi konuştum. Kadın hortumları kapının önüne su tutuyordu. Bende kapatırdım.

  1. admin dedi ki:

   Evinize hayırlı misafir gelmesi, bolluk ve bereketi ile gelmesine yorumlanır.

 19. Semra dedi ki:

  Rüyamda yeni bir okuldayım ve tanımadığım biri bana sürekli yardım ediyor ve benden hoşlanıyor gibi. Mesela masa tenisi oynamak istiyorum ama üstünde bir şeyler var. Hemen yanımda olmamasına rağmen gelip onları indiriyor. Sonrasında İngilizce sınıfına gidiyorum ve tanımadığım insanlar sürekli ikimizin iyi sevgili olamayacağımızı söylüyorlar (hiç birini tanımıyorum). Bir süre sonra biz dışarıda gezmeye başlıyoruz vesaire ve bir anda sevgili olmuş ama hala tanımıyorum yani hiç konuşmadık. Geri dönerseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yoğun ve karmaşık bir dönemin içinden geçebilir, bazı güvendiğiniz insanlardan beklediğiniz yardımı görmeyerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  2. Enes dedi ki:

   Rüyamda tanımadığım yabancı uyruklu bir kadınla sevgili olduğumu hatta evlenmeyi planladığımı gördüm, Türkçesi gayet iyiydi ama yinede Türkçe çalışması yapıyorduk. Kadını gerçek hayatımda tanımasamda rüyamda sanki tanıyorum gibi mutluluk içersindeydim. Acaba bu durum neyi gösteriyor?

   1. admin dedi ki:

    uzun zamandır sizden hoşlanan birinden haber gelebilir.

 20. B. dedi ki:

  Tanımadığım yakışıklı uzun boylu birini gördüm ve onun içten içe benimle ilgilenmesini istedim ama o sadece önümden geçerken beni süzdü.

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında gelecek günler büyük sürprizler olabilir ve karşınıza çıkan kişi sizi çok etkileyebilir.

 21. ruyabekcisi dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım bir erkeğin sadece burnunu ve çevresi gördüm. Esmerdi ve birlikte yolculuk ediyorduk. Otobüste uyuyor numarası yaparak bana yakınlaşmaya çalıştı. Ben de ne hakla böyle bir şey yaparsın diye kızdım. Ama otobüsten indikten sonra üzüldüm yakın davranmadığım için.

  1. admin dedi ki:

   Küs olduğunuz biri ile barışarak yeniden eski dostluğunuza devam edebilirsiniz. Eğer öyle biri yoksa ön yargılı olduğunuz biriyle de dostluk kurmanız olasıdır.

 22. ÖMER dedi ki:

  Rüyada birini mezarda gördüm. Ağlıyordu ve neden ağlıyorsun dedim. Dedem öldü dedi ve sonra da bana bakıp gitti.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek müjdeli haberi simgeler, hanede düğün ya da hamilelik haberi olabilir.

 23. H. dedi ki:

  Rüyamda bir kumbaram vardı ve gerçek hayatta da var. O kumbaramdan bozuk para çıkartıp sayıyordum. Hiç tanımadığım birisinin evinde (erkek) ben paraları sayıyorum. O da geliyor yanıma ve konuşuyoruz. Bozuk paranın çok azını alıyor. Bunu paylaşalım mı diyor. Ben de olur dedim. Sonra onun odasına gittik, bir düzenek vardi odada ve yerden ufak ufak hortum geliyordu. Oradan da su sordum bu ne diye odayı ferahlatıyor dedi. O şekilde konuştuk ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında yapılan hataları telafi etmek ve bu sayede yeni bir sayfa açmak, daha azimli olmaya yorumlanır.

 24. Buse dedi ki:

  Rüyamda kısa saçlı yaşlı ama zayıf bir teyzenin eve aniden girip ailemle birlikte oturduğumuz odada ayaklarını toplayıp elinde kumanda ile televizyon izlediğini görüyorum. Tanımıyorum ama ona bir isimle hitap edip sesleniyorum. O beni duymuyor ve sırtını bana dönüp kanepede uyumaya başlıyor. Ben de adıyla ona seslenip uyandırmaya çalışıyorum. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız biri ile kuracağınız dostluğa ailenizin karşı çıkmasına, başkalarından tepki almaya yorumlanır.

 25. Merve sena efe dedi ki:

  Rüyamda okula kayıt için giderken yolda hiç tanımadığım birini arabaya alıyoruz. Ardından okula kayıt yaptırıyoruz ve okula kayıt yaptırdıktan sonra annem beni o tanımadığım kişiye teslim ediyor. Onunla konuşuyoruz ve uyanıyorum ama o simayı net göremedim ve kalktıktan sonra çok garip hissettim. Bu ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş edinmek ve onun sayesinde ufkunuzun açılması, pek çok faydası dokunmasına yorumlanır.

 26. Elif dedi ki:

  Rüyamda üniversite sırasında oturuyordum. Yanıma bir erkek oturdu. Sarışın ve mavi gözlüydü. Hiç tanımıyorum ve çok yakın oturuyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda tanışacağınız birinden çok etkilenmek ve ondan da karşılık görmek demektir.

  2. Y dedi ki:

   Rüyamda hiç tanımadığim birini gördüm üste başı çok pis ve dilenci gibi görünüyor du yolda yürürken bana hızlı bir şekilde omuz la çarpıştik arkamı döndüğümde kim olduğunu çıkarmadım ne olduğunu anlamadım ve uyandım

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni tanışacağınız biri ile dostluğun kısa süreceğine yorumlanır.

 27. Rabia dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım birkaç kapalı bayan ve çocuk annemin evine gelmişti. Altı harfli gibiydiler ve sürekli dibe aykırı konuşuyorlar, sonrasında ben ve annem onlarla ağız dalaşına girip kavga ediyoruz. Sonrasında ben galip geldim onların kafirliklerine ve laflarına karşılık sürekli şehadet getiriyorduk annemle. Sonra hazırlanıp bir yere gidiyorum onlar da benim çantamı karıştırıp altınların bir kısmını alıp eski sahte altınlarla değiştiriyorlar. Ben çantamı evde unuttuğumu fark edince hemen dönüp onların teliyle polisin numarasını zar zor çeviriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yakı zamanda tanışacağınız kişilerin size zararı dokunmasına, yanıltmaya çalışacak olan ve kendi çıkarı için kullanmak isteyen birilerine yorumlanır.

   1. Lucida dedi ki:

    Rüyamda ikidir aynı tanımadığım bir erkeği görüyorum. İlkinde bir marketteyiz ve eski sevgilim bana doğru yaklaşıyor ve biranda suratı değişip daha önce hiç görmediğim birine dönüşüyor. O bana biraz daha yaklaşınca tuhaf bakışlar atıp annemin yanına gidiyorum. İkinci rüyamda onunla aynı okuldayız ve okul gezisi bizi Bursa’ya götürüyor beş günlüğüne, orda hep bir markete gidip zaman geçiriyoruz onunla, gene aynı market. Hatta sevgili olduk ama iki gün sonra ortadan kayboldu. Daha önce gördüğüm ama hiç konuşmadığım kızlarla konuşup arkadaş oldum. O kızlardan biri hoşlandığım kişiden hoşlanıyordu ve bu beni hiç rahatsız etmedi. Benim aklım sadece o çocuktaydı. Ne anlamlara geldiğini öğrenebilirsem çok mutlu olurum…

    1. admin dedi ki:

     Sizden hoşlanan biri duygularını açabilir, mutsuzluk biter.

 28. biri dedi ki:

  Rüyamda gerçekte tanımadığım biri ama rüyamda bir tanıdığımızın oğluymuş işte bana aşıktı. Numaramı falan istiyordu. Ben reddediyordum ama o hala peşimdeydi.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda hayatınıza girecek biri ile uzun süreli ilişki ya da dostluk olabilir.

 29. Kama dedi ki:

  Rüyada tanımadığım bir kadın eşimle ne zaman yemek yemeye çıksak masamızda oturuyor ve üst başı hep açık. Bende bu durumdan çok rahatsız oluyordum. Ne kadar kovmaya çalışsam da gitmiyordu. Eşim her seferinde para verdikten sonra masadan kalkıp giderdi. Bende hep sinir krizi geçirirdim. Eşim umursamazdı. Bu rüya beni çok huzursuz etti. Anlamı ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden size külfet olacak birine yorumlanır. Bu yüzden eşiniz ile aranızda problem olabilir, onun harcamaları da sıkıntı yaratabilir.

 30. Büşra dedi ki:

  Rüyamda gerçek hayatta hiç tanımadığım birini rüyamda tanıyor olarak gördüm ve kızdan bir olay için özür dilediğimi hatırlıyorum.

  1. admin dedi ki:

   hayatınıza girecek birinin size en başta büyük bir iyiliğinin dokunmasına yorumlanır.

 31. Sevgi aktaş dedi ki:

  “Rüyamda seni gördüm, yüzün yoktu babamla konuşuyordun. Babam telefonu bana veriyordu ben konuşurken cevap vermiyordun numaranı aldım telefonu açmıyordun sinirden uyandım.” Bu arkadaş beni rüyasında böyle görmüş.

  1. admin dedi ki:

   Aranızda bir sorun çıkmasına, beklenmedik engellere yorumlanır.

 32. rüya dedi ki:

  Uzun zamandır gerçek hayatta yüzünü görmediğim ama rüyalarımda sıkça karşılaştığım birini görüyorum. Ben bir kız arkadaşımlan bir restoranta yemek yemeye giriyorduk. O çocuk da yemek siparişlerini alan elemandı. Ben çocukla sürekli gülüşüyordum. Ardından bizi yemekler hazır olduğunda bizi çağıracağını söyledi ve gitti. 5 6 dakika sonra yemekler gelmediğinde ben o siparişimizi alan çocuğun yanına gittim. Benimle 5 dakika bir gelsene deyip restorantın yemek hazırlandığı bölümü işaret ediyordu. Bende onu nazikçe reddetmiştim. Daha sonra tamam canım tamam bebeğim falan diyerek sürekli bana gülüyordu bende çok kötü hissediyordum kendimi. Rüyadan uyandığımda ağlamış olduğumu fark ettim. O çocuğu 3.rüyamda görüşüm ve hep gördüğüm rüyaların konusu genellikle aşk üzerine oluyor. Lütfen yorumuma dönebilirseniz çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir aşk ya da arkadaşlık kurmak, hayatınızı değiştirecek biri ile tanışmak anlamına gelir.

 33. Saadet dedi ki:

  Rüyamda tanıdığım bir kişinin simasinda tanımadığım birini görüyorum. Onunla konusuyoruz. Ama çokta hoşlanıyorum ama daha önceden niye reddetmisim diyorum. Reddettigim biri eskiden bu rüyamda gördüğüm kişi değildi. Rüya çok iyi ruyaydi ama gördüğüm kişiden hoşlanıyorum gerçek hayatta da görmedim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanisacaginiz biri ile uzun sureli dostluk ya da ilişki olabilir. Birbirinizi pek çok yönde tamamlayabilirsiniz.

   1. Melis dedi ki:

    Ben rüyamda bir bahçedeydim tanımadığım biri ve ailemden birkaç kişi vardı. Tanımadığım kişi bana sevgilimmiş gibi davranıyordu. Bir süre sonra gökyüzünde bir kadın yüzü belirdi bulutlardan ama göz rengi turuncu sonra o göz bebeklerini aya doğru attı ve ay yanmaya başladı. Anlam veremediğim bir şekilde dedem yere pespembe bir su döktü ama toprağa işlemedi yani toprağın üstünde kaldı. Anlamını yazarsan sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Tutku ile bağlandığınız ve emek harcadığınız bir işin meyvelerini vermeye başlamasına, temiz bir başlangıç yapmaya yorumolanır.

  2. Esin dedi ki:

   Eski sevgilimi bir kızla gördüm sonra üst geçitte daha önce görmediğim tanımadığım birine çarptım özür diledim geçtim bana iyi misin diye sordu olanı anlattım sohbet ettik kıskandıralım falan dedi konuştukça daha yakın geldi aynı okuldanmışız mimarlık okuyormuş falan derken evimin önüne geldik meğer komşuymuşuz sonra ee yakınız zamanımız var oturup konuşalım bu konuyu dedi bende dedim dur o zaman ben çay yapayım içerken konuşuruz uyandım çocuk çoook yakışıklıyıdı.

   1. admin dedi ki:

    Sizinle görüşmek isteyen biri olabilir.

 34. Anonim dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşım ve onun kız arkadaşıyla beraber karanlık orman içinden eve gidiyorduk. Tehlikeli bir durum olduğunu sezdim kızı ortamiza aldım. Köpek kedi ördek gibi hayvanlar bize bakıyordu sonra küçük kulebede bir adam yanımdaki kızı öldüreceğini söyledi. Bende adama kızı koruyacagimi söyledim birden polisler geldi çocuğu aldı. Kızı ormsndan bizim eve goturdum ama ev biraz değişmişti arkadaşımı bekliyorduk kahvaltı yapmak için evde.

  1. admin dedi ki:

   Beklenmedik birinden gelecek olan haber ile birlikte yolculuk yapmaya yorumlanır.

 35. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda başka bir evdeyim görüyorum, yabancı bir yer, iki basamaklı sanki. Gizli birileri o eve girmiş, ben biri kerime haber vermek için kapıyı çekiyorum zorluyorum. Sonra o evde gizli bölümleri var ve başkaları orada köpek yıkıyor.

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan ve kötü niyetli insanların emellerine ulaşamamasına, düşmanlara galip gelmeye yorumlanır.

 36. Anonim dedi ki:

  Rüyamda çok yakışıklı sarışın iki kişi ile tanıştım ve biri gitti. Sonra kalan çocuk (benden uzun boyluydu) bana sarıldı şakalaştık tüm gün her yerde birlikte gezdik. Beni hiç bırakmadı. Hatta onunla yüzmeye gittik. Doktora gittik. Çok güzel bir gündü.

  1. admin dedi ki:

   Birinden gelecek maddi destek ile birlikte kısa süreli sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Ya da başka bir konuda birinden yardım alınabilir.

 37. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda babam almanca konuşuyordu. Alışveriş merkezinde iki kızla biri anne diğeri 20 yaşlarında kız ama şakasına konuşmaya gitti yanlarına kadında biliyordu almanca konuştu o kızı da bana sarılıyordu. Beni sevmiş olmalı gideceğimiz zaman sıkı sıkı sarıldı. Sonra yanağından öptüm, instagram hesabımı istedi verdim. Ondan sonra eve gittim instagramına baktım bir kaç benzer kız vardı ona benzeyen hangisi olduğunu anlamadım ilk, sonradan anladım geri takip attım ona sonra ise fotoğrafıma yorum attı. Sen gerçekte böyle değildin diye mesaj yazacaktım rüya bitti. Bunun haricinde de sürekli tanımadığım insanları görüyorum. Bunun açıklaması ne olabilir?

  1. admin dedi ki:

   Yaşadığınız ortam değişebilir, yeni bir yere taşınabilir ya da yeni bir işe girerek sosyal çevrenizde önemli bir değişim olabilir.

 38. sema dedi ki:

  Başta hayranı olduğum bir oyuncuyla beraber geziyorduk, dans falan ediyorduk. Sonra bir anda o kişi hiç tanımadığım, hiç görmediğim bir adama dönüştü. Ama ben de bunu yadırgamadım. Sanki onu tanıyormuşum gibi. Aramızda bir şeyler oldu flörtleşiyor gibiydik. Yanında sürekli bir arkadaşı vardı. Onunla da konuşuyordum. Sonra bir araba geldi onun eski sevgilisi ve birkaç arkadaşıymış. Beni görmeye gelmişlerdi ama sonrasını hatırlayamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamınıza yeni insanlar katılabilir ve özellikle sizden hoşlanan biri yakın çevrenizde sizin dikkatinizi çekmeye çalışıyor olabilir.

 39. Gizli birisi dedi ki:

  Salam. Men Azerbaycandan yazıram. Rüyamda aksam saatleri kaynanam (eski) bana bulaşık yıkamayı öğretiyor, normalde de titizden daha titiz birisi. Ve rüyada sabah uyandığımda bulaşıkları kendinin yıkadığını görüyorum ve ona teşekkür ediyorum. Sonra biri beni telefonla arıyor. Ben de kaynanamın (yani eski) yanında konuşmuyorum, güya hala onun oğluyla evliymişim gibi. Başka bir odaya geçip konuşuyorum. Çok iyi, tatlı dilli, şakacı bir beydi. Sonra bir daha beni ararsanız polise vererim sizi diyorum ve kapatıyorum. Diğer odaya geçiyorum. Ablam neden konuşmadın adamla diyor? Oysa biraz şakalaşabilirdiniz diyor.

  1. admin dedi ki:

   Ekonomik yönden sıkıntı çekenler için rahata erişmek, para kazanmak ve daha iyi iş hayatına sahip olmak anlamına gelir.

 40. Jiyaa dedi ki:

  Rüyamda çok büyük kırmızı ve parlak bir yılan gördüm. Bilmediğim bir yerde teyzemle beraber o yılandan kaçmaya başladık. Dam gibi bir yere çıktık. Yılan ve Cemil adında biri beraber geldi. Rüyamda gördüğüm kişiyi (cemil’i),rüyamda tanıyordum ama gerçekte öyle birini tanımıyorum. Yılanı kucağına aldı. Yılanın sahibi kendisi gibiydi. O an içimdeki korku gitti. Yanıma yaklaşıp sanki beni çok sevmiş ama ben kendisini istememişim ya da dediği bir şeyi yapmamışım gibisinden çok tuhaf ve çok duygusal bir şekilde konuştuğunu hissettim. (Gerçek hayatta bir erkek arkadaşım var ve rüyada yanımda olan teyzem bunu biliyor). Bununla ilgili olup olmadığını anlayamadım. Tabiri ne acaba? Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden zarar vermeye çalışan birine yorumlanır. Sizin mutlu olmanızı istemeyen biri dost gibi yaklaşarak iki yüzlülük yapabilir. Özellikle borç para vermeden önce iki kere düşünün.

 41. Kerem SAVAŞ dedi ki:

  Gerçek hayatta şuan nişanlıyım fakat rüyamda başka birilerini evine giderek kız bakmaya gidiyorum ve gittiğim yerleri ve kişileri sadece rüyada tanıyorum. Gerçek hayatta tanımıyorum sadece bu kısmını net hatırlıyorum rüyada baya şeyler vardı.

  1. admin dedi ki:

   Mutlu bir evlilik yapmak ve kazancın her geçen gün artması geçim derdinin ve borçların kısa sürede kapanmasına yorumlanır. Kısaca maddi endişeleriniz kısa sürede azalabilir.

 42. Sultan dedi ki:

  Rüyamda baba evindeyim. Babam, erkek kardeşim ve bir tanımadığım genç yakışıklı bir adam var oturuyorlar. O arada babam beni yanına çağırıyor ve bir şey soracak. Ben de üstüm çok açık kollarım göğüslerim (normalde kapalı biriyim) üstüme bir şal alıyorum. Yarım yamalak kapatıyorum babamın yanına koşuyorum ve yanlarına oturuyorum. Babam ve kardeşim kızıyor bu ne hal diye. O arada babam bana bir şeyler gösteriyor bir kağıtta. Tanımadığım adamla arada bakışıyoruz (evliyim bu arada gerçek de). Sonra kalkıyor bir işler yapıyor evde duvara bir şey çakıyor falan. O arada da tanımadığım adam yanımda geçip diğer odaya gidiyor ve oradan bana rahat rahat bakıyor. Ben babama yardım ediyorum. Babam da hem iş yapıyor, hem bana kızıyor açığım diye. Sonra odadan tanımadığım adam bağırarak kıza kızma böyle bir konuda diyor. Babam da ben o kızın diye küfrediyor. Orada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İki yüzlü biri ile karşılaşabilirsiniz, hanede sizin hakkınızda birinin dedikodu yaptığını öğrenebilir ya da gelen bazı haberler ile canınız sıkılabilir. Ev huzurunuzu kaçırmak isteyen kişiler de olabilir.

 43. Deryaaa dedi ki:

  Aralıklı günlerle yaklaşık 1 aydır rüyamda tanımadığım aynı kişiyi görüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza giren biri yıllardır dostunuz gibi hissettirebilir, bu kişinden çok büyük destek görebilirsiniz.

 44. Reyhan dedi ki:

  Rüyamda iki defadır aynı kişiyi görüyorum. Bu ikinci rüyamda birbirimizi seviyorduk. Sevgili hayatı yaşıyorduk ama bilinçaltım durmadan bu doğru değil diyordu. Bu gördüğüm kişi erkek ve ilk başlarda onu görmezlikten geldiğim için bana küsüyor. Sonradan ben de ondan Özür diliyorum ve sarılıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aranızın samimi olmadığı biri ile ilerleyen günlerde daha samimi olabilirsiniz. Bu kişiye bir konuda işiniz düşebilir.

 45. Hümeyra dedi ki:

  Rüyamda sosyal medyada gördüğüm bir erkeği gördüm. Onu daha önce görmemiştim gerçek hayatta. Tanımadığım biri yani. İlk başta benim evimdeydik ve yanımızda babam ve amcalarım vardı. Bir yere gideceğini gelen olup olmadığını sordu. Sonra gelen olmayınca tek başına gitti. Daha sonra aniden onunla beraber onun evinin kapısında buldum kendimi. Kapıyı beyaz yazmalı bir kadın açtı. Ben eve tek başıma girdim gezdim. Evin ilk katı tek odalıydı ve bu oda basit bir köy evi odasıydı. Yukarı çıktıkça katlar artıyordu ve daha moderndi ilk kata göre. Evin abartılacak bir yanı yoktu ama evi çok beğeniyordum. Etrafa bakıp gülümsüyordum, heyecanlıydım. Hatırladığım kadarıyla kız kardeşimle bu evde uyuyorduk. Sonra ben evden ayrılıyordum. Bu rüyayı sabaha karşı gördüm. Bir anlamı var mı acaba?

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yerde yaşayan biri ile uzak mesafe aşk yaşayabilir, özlem duyabilirsiniz. Ancak bu kişi uzun süredir görmediğiniz ve sizden hoşlanan biri olabilir.

 46. Bilkay dedi ki:

  Rüyamda babamın arkadaşları bize ziyarete geldi. Ben de dışarıdan geldiğimde üzerimi değiştirmek için odama gittim. Odamdaki dolabın bir anda kapağı açılıp içinden hava çıktı. Sonra tanımadığım bir kız dolabın rafına oturduğunu gördüm. Bana “Ceylanların gözleri parıltılıdır.” dedi. Ben de nasıl yani deyince yok oldu. Uyandığımda ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Çevrenizden çok güzel sözler işitebilir, başkalarının güvenini kolayca kazanarak bir işinizde zorluk çekmeden başarıya ulaşabilirsiniz.

 47. K. dedi ki:

  Sevgilimle daha yeniyiz ve bir gün hatam olmamasına rağmen neredeyse ayrılacaktık. Sevgilim o gün bir rüya görmüş ve o rüyada 3 teyzeyi öldürüp dışarı çıkmış ve orada beni görmüş. Ben olduğumu da bana tarif edince anladım. Zaten üstümdeki kıyafeti ve saçımı tam anlamıyla bildi. Sonra benim yanıma doğru gelirken araba çarpmış. Ben onun yanına gelmişim ve biraz bakıp gitmişim. Ertesi sabah sevgilim vicdan azabı yaşadığını söyleyip özür diledi. Ben de normalde rüya yorumlarına inanmam ama bu rüya çok tuhaf geldi. Yorumlayabilir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Başka birinin hatası yüzünden huzurunuz kaçabilir, asılsız laflar ve dedikodulara kulak vermeyin. Özellikle yapılan bazı eleştiriler kıskançlık yüzünden olabilir ve kalbiniz kırılabilir.

 48. Değişik rüya dedi ki:

  Rüyamda babamın iş yerinde annem, babam ve ben varız. Babamla kavga etmeye başlıyoruz ve babam çok sinirleniyor. Bana elini kaldırıyor. Tam vuracağı sırada tanımadığım birisi gelip babamın elini tutuyor. Vuramazsın ona diyor ve babam sen kimsin diye soruyor. Onun sevgilisiyim diyor. Ve elimden tutup çıkarıyor beni oradan. Babam arkamızdan bula bula bunu mu buldun diye bağırıyor. 😂 Bu kişi rüyamda da gerçekte de tanımadığım birisi. Ben şaşırıyorum tabii. Adını soruyorum ve adının elus olduğunu soruyor. Rüyama göre bir evin çatısındayız ve o ev benim evim. Ama gerçekteki evimle alakası yok rüyamda ki evin. Kuzenlerimle beraber yemek yiyoruz hep beraber. Elus, ben ve kuzenlerim yemek yiyoruz yani 😂 bunu gördükten sonra uyandım ve çok etkilendim. Tabiri ne acaba?

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız biri ile kısa sürede sevgili olabilir ve herkesin onay verdiği bir ilişki yaşayabilirsiniz. Aileniz de kararlarınızda size destek verebilirler.

 49. Derya dedi ki:

  Rüyamda bir apartmandayım ve birisi evlenecekmiş sanki, bu benim arkadaşımmış. Oğlanın annesi de onu komşularıyla tanıştırmaya iniyor. Ama kalabalığız. Oğlanın annesi teyze ve aşağıdaki komşusu teyzenin eşarbı, elbisesi her şeyi aynı. Dikkatimi çekiyor. Yalnız biri daha uzun iri gibi, biri daha kısa hafif tonton gibi. Ama ikisi de güler yüzlüler. Ama komşu teyze biraz dedikoducu ama çok şeker. Rüyamdaki herkes güler yüzlü eğlenceli. Komşu olan teyze diyor ki. Bir kahve yapsaydı, bizimle bir tanıştırsaydı ya, ben yukarı çıkamıyorum dizlerimde problem var diye söyleniyor (ama çok tatlı). Oğlanın annesi de ben merdiven inemem dizlerimde sıkıntı var diyor ama iniyor ama oda çok tatlı. Hep gülümsüyorlar. Bir kalabalığız biz. Birileri var ama hatırlayamıyorum. Zaten bu gördüğüm insanları hiç tanımıyorum ama tanıyor gibiyim rüyamda. Kız çok Heyecanlı. En aşağı da sandalyeler koydurmuş masa hazırlatmış ama masa boş daha. Biz aman ne yapıyorsun diyoruz. Babama ziyafet vereceğim diyor. Çok güzel uyandım. Değişik tanımadığım bir sürü kadın vardı rüyamda ama işte hepsinin yüzünü göremedim. Sadece bunların yüzünü net gördüm. Hepsi çok güler yüzlü ve enerjikti. Yani rüyam enerjik tatlı bir rüyaydı, gerçek gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların bitmesine ve yeni dostluklar edinmek, yeni bir ortama girmek anlamına gelir. Yeni tanışacağınız insanlar ile çok iyi anlaşabilir, kısa sürede iyi dostluklar kurabilirsiniz.

 50. Mehmet dedi ki:

  Ben rüyamda bir evdeyim. Kardeşimi evin dışındaki bir lavaboya götürüyorum ve sonra ileride bir adam bana doğru geliyor. Ben de kardeşimi alıp eve gidiyorum ama adam halen peşimde ve bana camdan bakıyor. O anda dedemde oda da oturuyor. Dedeme sorduğumda onun bir cin olduğunu söylüyor. Bana geri dönerseniz çok mutlu olurum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni tanışacağınız biri size iyi niyetli gibi gelebilir ama tam tersi kötülük görebilirsiniz.

   1. Hanıfe yeşim dedi ki:

    Merhaba.ruyamda sıyah bır kopekten kacıyorum ve merdıvene cıkıyorum o arada esıme seslenıyorum nerdesın dıye oda arkamda belırıyo ve kopek onumuzde bırden ıkı tane zayıf esmer bı erkege donusup selam sıze dıyo.ve bu adamların gıyım tarzları bı degısık.gozlerı sürmeli kafalarında mısırlı ların gbı bı ortu var ayaklarında sandalet tarzı eskı terlık

   2. Hanıfe yeşim dedi ki:

    Merhaba.ruyamda sıyah bır kopekten kacıyorum ve merdıvene cıkıyorum o arada esıme seslenıyorum nerdesın dıye oda arkamda belırıyo ve kopek onumuzde bırden ıkı tane zayıf esmer bı erkege donusup selam sıze dıyo.ve bu adamların gıyım tarzları bı degısık.gozlerı sürmeli kafalarında mısırlı ların gbı bı ortu var ayaklarında sandalet tarzı eskı terlık ve yan taraftamızdada kar vardı ınsana donusmeden kar atıyorduk esımle kolege bıde kara bıcak sapladım sonra ınsana donustu

1 2 3 6
DMCA.com Protection Status