Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek, sevdikleriniz ile aranızdaki anlaşmazlık ve dargınlıkların son bulması olarak yorumlanır. Özellikle aile içerisinde sürekli bir anlaşmazlık yaşadığınız biri ile aranız düzelebilir. Belki bir konuda sizin fikir ve isteklerinizi kabul edebilir. Yine çalışma ortamında ve sosyal hayatta da bir türlü ortak noktada buluşamadığınız insanlar varsa, ilişkiniz bir anda değişebilir ve kavgayla başlayan sağlam dostluklar ortaya çıkabilir. Bir zamanlar hiç anlaşamadığınız ya da ön yargılı olduğunuz biri ile şimdilerde anlaşmaya ve iyi geçinmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada tatlı yediğini görmek, aynı zamanda aşk hayatında mutluluklar yaşamak olarak yorumlanır. Kısmetleriniz açılabilir ve bekar olanlar yeni bir aşka yelken açabilirler. Özellikle evliliğe kendini hazır hisseden kişilerin karşısına çok hayırlı bir talip çıkabilir. Kısmetleriniz çoğalabilir. Rüyada tatlı bir şeyler yediğini görmek, evli olanlar için de eşlerinin sürpriz yapması veya ortak bir hayallerinin gerçekleşmesi demektir. İlişkisi olan kişiler sevdiklerinden güzel bir hediye alabilirler. Ya da hoş sohbet içerisinde bulunabilirler.

Rüyada Tatlı Yemek İstemek

Ertelediğiniz ya da yarım kalan işlerinizi tamamlamak isteyeceğinize, bunun için zaman ve enerji bulacağınıza yorumlanır. Belki geçmişte yarım kalan bir plan ya da proje yeniden gündeme gelebilir. Ya da uzun süredir ilgilenmediğiniz hobileriniz ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Şerbetli Tatlı Yemek

Büyük mutluluklar yaşamak ve güzel haberler almak olarak yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında yaşanacak güzel gelişmeleri sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Hem siz hem de ailenizi mutlu edecek olaylar olabilir ya da alacağınız haberler ile birlikte sevdiklerinizle bunun üzerine bolca muhabbet edebilirsiniz.

Rüyada Bayat Tatlı Yemek

Geçmişte unutamadığınız birinin yeniden karşınıza çıkması ya da hayatınıza girmek istemesi demektir. Belki bir dostunuz yeniden sizinle görüşmek isteyebilir. Ya da eski sevgiliniz pişman olup yeniden kendisine bir şans vermenizi isteyebilir. Aşk hayatında yaşanacak sürprizler ve geçmişte kalan kişilerin yeniden karşınıza çıkması sizi şaşırtabilir.

Rüyada Sütlü Tatlı Yemek

Zorluk çekmeden elde edilecek mal mülk veya başarı olarak yorumlanır. Az bir çaba ile birlikte çok büyük geliriniz olabilir. Ya da kolay yoldan kazanç sağlanabilir. Şans sizden yana olacak. Özellikle maddi konularda şansı bir olay yaşamanız olasıdır.

Rüyada Baklava Yemek

Çok güzel başlangıçlar yapmak ve hayatınızdaki değişikliklerin size şans getirmesi olarak yorumlanır. Belki bir iş değişikliği yapabilirsiniz ya da kariyer hedefleriniz değişebilir. Hayatınıza farklı bir yol vermek isteyebilirsiniz. Ancak kısmet ve talih sizlerden yana olacak ve seçimlerinizden yana da yüzünüz gülecek.

Rüyada Pasta Yemek

Sofranızın bolluk ve bereketinin artması, aile içi refah olarak yorumlanır. Aile içinde borcu olan kişiler borçlarından kurtulabilirler ve birbirinize destek olarak maddi yönden refaha erişebilirsiniz. Kazancınızda hızlı bir artış olması da olasıdır.

Rüyada Halka Tatlı Yemek

Tembellik yapmak ve bir süre sorumluluklarınızı yerine getirmemek, dünya zevkine düşmek olarak yorumlanır. Beki geleceğe yönelik yatırım yapmak yerine anı yaşamanız çevreniz tarafından tepki görebilir. Daha ciddi olmanızı ve geleceğinizi de düşünmenizi isteyebilirler.

Rüyada Tatlı Görmek Ama Yememek

Çok önemli bir fırsatı kaçırmak olarak yorumlanır. Belki yapılan görüşmeler ve toplantılarda fikirleriniz yanlış anlaşılabilir ve bu yüzden de büyük bir fırsatı kaçırmış olabilirsiniz. Özellikle yanlış anlaşılmalar yüzünden talihsizlikler yaşamanız olasıdır.

Rüyada Tatlı İkram Edilmesi

Sevdiklerinizden davet alarak kalabalık bir ortama girmek, yeni insanlarla tanışarak sosyalleşmek, yeni dostluklar edinmek demektir. Hoş sohbet ve muhabbet ortamlarında bulunabilirsiniz. Sizden çok etkilenen ve görüşmeye devam etmek isteyen biri de olabilir.

Rüyada Tatlı Yemek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içinde mutlulukların artması, rızkın çoğalması, borçların kapanması ve elinize bol para geçmesi anlamına gelir. Gelirinizde ani bir şekilde artış söz konusu olabilir. Hayatınızda yaşanacak sürprizler ve duyacağınız güzel sözler sizi mutlu edecektir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şevval dedi ki:

  Merhaba rüyada bir ağaç görmek ama ağacın yarısı kuru yarısı yeşil görmek aynı zamanda yarı şerbetli tatlı yemek nasıl yorumlanır

 2. Alyadua dedi ki:

  Rüyamda babam elimde üç tepsi tatlı ile eve geliyor. Birisinin içinde baklava, bir diğerinin içinde şekerpare, bir diğerinde ise hiç bilmediğim bir tatlı vardı. O tatlı yumurtaya benzeyen beyaz bir kısmı ve üzerinde cam şeker gibi duran telefon kabına benzeyen bir tatlıydı. Her tatlıdır üç kilo almıştı ve ben o hiç bilmediğim tatlının telefon kabına benzeyen tarafını yedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya evinizde berekete ve mujdeli haberler almaya yorumlanir.

 3. siyah inci dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda bir erkek benim elimden tutup büyükçe bir masaya oturtuyor.Başka insanlar da var. Kendisi de yanıma oturuyor. Masada birçok çeşit yemek var benim gözüm şerbetli bir tatlıya takılıyor. Ben tatlıdan başlayacağım diyorum. Tam ağzıma bir lokma alıyorum şerbet ağzımın kenarlarından akıyor. Bir peçeteyle silmeye çalışıyorum. Bir yandan da hem yemeye devam ediyorum hemde yanımdaki erkekle konuşmaya devam ediyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya biriyle yapılacak olan görüşmeden müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 4. Seren dedi ki:

  Rüyamda annem kazanla dolu bir muhallebi pisiriyor ve kaselere dağıtıyordu bende yiyordum ama meyveli yapmissin diye begenmiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol kazanca berekete yorumlanır.

 5. Esra koc dedi ki:

  Bİ komşumuz bize kendi yaptığı tatlıyı getirmişti, ve ben tatlıyı yedim ama o kadar beğendim ki hepsini yedim nerdeyse. Ardından bi baktım kadın o tatlıyı bi kova getirmiş kovadan çıkarıp yedim, sonra komşumuzdan tarifini istemiştim ve o da vermişti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı misafir gelmesine, hoş sohbet ortamına yorumlanır.

 6. gamze dedi ki:

  Rüyamda hiç tanımadığım bir evdeyiz kuzenim ve kardeşlerimle sütlü tatlı yiyoruz çift renkli bir tatlı üstü beyaz altı çikolatalı muhallebi gibi bir tatlı ama benimki diğerlerinkinden farklı bu niye farklı diye soruyorum kuzenim bana onun üstü tahinli altı çikolatalı diyor tek yapılmış bir tatlı kuzenim sanırım sevmezsiniz diye tek yapmıştım kendime gibi bir şey diyor tam orayı hatırlamıyorum ama ben yeyince sorun yok senin kısmetinmiş ye ben bunu da seviyorum diyor bende yiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok sevineceğiniz haberler almak ve çevrenizdeki insanlardan daha iyi şartlara sahip olmaya yorumlanır.

 7. Yekta dedi ki:

  Rüyamda bir pastahanenin bahçe kısmında oturuyorum içer de kardeşim var karşı masalardan birinde diğer kardeşim var önümde kadayıf olduğunu düşündüğüm tatlıdan yiyorum sonra içer de oturan erkek kardeşime 3 tane yedim diyorum ödeme yapması için . sonra pastahanenin kapanma saati geliyor ortalığı toplamak için yardım ediyorum her masada bir sürü kurabiyeler var avuç avuç poşetlere koymalarına yardım ediyorum poşeti tutan kişi kız kardeşim. Neyse buradaki işim bitince çıkıp eczaneye gidiyorum elimde reçeteye benzer renkli kağıtlar var eczacı bana kanser misin sen deyip üzülüyor sessizce ağlıyor bende üzülüyorum sol gözümden yaş akıyor. ona üzülme bir şeyim yok benim hemen iyileşeceğim deyip hiç tanımadığım bir eczacıyı teselli ediyorum sonrada bir ilaç soruyorum onu aramaya gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görüşmediğiniz insanlar ile bir araya gelebilir, müjdeli haberler alabilirsiniz.

 8. Özge dedi ki:

  Rüyamda kalabalık bir aile masasındayım, tamamen anne tarafı akrabağalardan oluşan bir masa. (baba tarafımı sevmem) akıl Almaz derecede çok tatlı yiyorum, masa full şerbetli tatlı dolu ve ben tatlı sevmeyen biri olmama rağmen çok büyük bir iştah ve mutlulukla masadaki belki 50 çeşit şerbetli tatlıdan hepsinden yiyorum

  1. admin dedi ki:

   Aile fertleri arasında küslük kırgınlık kalmaması, hayırlı bir olay için bir araya gelmeye yorumlanır.

 9. Ercan dedi ki:

  Bugün yine rüyamda künefe yiyordum. Acaba kavusamadigim biri var onami kavusacam bunun anlami sizde bir yorumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Hoş sohbet muhabbet ve küslerin barışmasına yorumlanır.

 10. Ercan dedi ki:

  Rüyamda bir yere girip künefe kadayif istiyorum yiyorum yiyorum kendiliginden coğalıyor

  1. admin dedi ki:

   Çok fazla dost edinmek ve mutlu olmaya yorumlanır.

 11. Senem dedi ki:

  Rüyamda çesit cesit şerbetli tatli yiyorum.Sonra küs olduğum birini görüyor ve sarılıp barışıyorum.eski isyerimi eski patronumu goruyorm .cok guzel yemkler var ama bana vermiyirlar bnde gizlice onlarin tatlilarini yiyirum.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi ile barışmanız için biri aracı olabilir.

 12. Zeynep köse dedi ki:

  Rüyamda şerbetli tatlı yiyordum. Hemde ayriyeten rüyamda hem yüzük bozdurup aynı anda yüzük alıyordum. Bu ne anlama geliyor acaba?

  1. admin dedi ki:

   Neşenizin ve ağzınızın tadının yerine gelmesine, kısmete yorumlanır.

 13. Zehra dedi ki:

  Rüyamda annem tatlı yapmış şerbetli, bize misafirler geliyor. Onlara ikram ediyor. Ben tatlıyı o kadar çok beğeniyorum ki gidip dolabı açıyorum. Tabakta yine aynı tatlıdan var. Onu da yiyorum, çok beğeniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görüşemediğiniz kişilerle görüşerek sohbet etmeye, beklenmedik birinden haber gelmesine yorumlanır.

 14. Melek dedi ki:

  Rüyamda bir dolapta envai çeşit meyveli sütlü tatlı var. İçlerinden bir tanesi bozulmuş. Hepsinin tadına bakıyorum. Bozuk olan dahil sonra bozuk tatlıyı bir kenara bırakıp bitter çikolatalı olandan yiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sizin için hayırlı bir kısmete, doğru insan ile evlenmeye ve mutlu bir yuvaya yorumlanır.

 15. Sbs dedi ki:

  Şu an hamileyim rüyamda da hamileyim bayrammış ve köye babaanneme gitmişiz. Orada biraz eskilerden bahsediyoruz ve kardeşim bayram tatlısı getiriyor. Eşim halamlar yemeğe başlıyoruz. Onlara tatlı çok geliyor ama ben iştahla hepsini yiyorum. Dört çeşit şerbetli tatlıyı gözümü kırpmadan yiyorum.

  1. admin dedi ki:

   yakın çevrenizden hayırlı haberler işitmek güzel sözler duymaya yorumlanır.

 16. Ayfer dedi ki:

  Rüyamda tepsi tepsi şerbetli tatlılar var önümde ve hepsindende yiyoruz eşimle beraber ama tatları çok güzel. Çeşit çeşit tatlılar eşime diyorum ki “bak bun tatlıda kaymak tadı var galiba kaymakla yapılmış” diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eşinizle sohbet ve muhabbetin artmasına, birlikte geleceğe dair çok mutlu olacağınız planlar yapmaya yorumlanır. Sizi şaşırtacak hayalleri olabilir.

   1. Şeniz dedi ki:

    Gece dua ederek uyumuştum çok özlediğim ama ayrı oldugum birisi var Allahtan bir yol göstermesini bir haber vermesini istemiştim ağlayarak ve bu rüyayı gördüm daha önce hiç yemediğim bir tatlı yiyorum ve akrabamın evinde bu tatlıyı yiyorum iki üç tabak yiyorum ve tarifini istiyorum yapmak için ekmekle yapılan bir tatlı bu. Çok hoşuma gidiyor

    1. admin dedi ki:

     Özlemlerin son bulmasına ve sevdikleriniz ile kavuşmaya yorumlanır.

 17. pinar dedi ki:

  Rüyamda eski çalıştığım iş yerindeyim. Terazide tatlı tezgahın var. Canım tatlı istiyor. 3 kişi birer lira para birleştiriyoruz. Tel kadayıf tatlısı alıyorum ve yiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir işe girmek veya iş ortamında yeni dostluklar edinmek, tatlı sohbet ve muhabbet anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status