Rüyada Tavandan Su Aktığını Görmek

Tavan Rüyası Açıklama – Bir rüyadaki tavanda su akması, saygı duyulan bir kişiyi temsil eder. Tahtadan yapılmışsa, yanıltıcı ve aldatıcı bir kişiyi temsil eder. Tavandan su akması, bir rüyada otorite sahibi birinden korkmak demektir. Sonuç olarak rüyasında tavandan bir miktar su aktığını görmek, bu onun acısını ve ıstırabını telafi etmek için para alacağı anlamına gelir.

Rüyada tavandan gelen su, bir süredir bekleyen paranın elinize geçmesine yorumlanır. Ailenize borcu olan kişiler bu borçlarını rahat bir şekilde ödeyebilirler. Size borcu olanlar sözünü tutarlar.

Bir rüyada tavandan su sızıyorsa, uzak yerden gelecek olan bir haberin ev içinde sizi mutlu etmesine yorumlanır. uzakta çalışan eşi olanların eşi eve döner.

Rüyada yağmur bir rüyada tavanı eritirse, para kaybı ve gözden düşme anlamına gelir. Kişi kendini evinin tavanında görür ve rüyasında aşağı inemezse hapis demektir.

Bir rüyada tavandan sarı su akması, vurguncular ittifakının işini destekleyen bir ikiyüzlüyü temsil eder. Merkezi kiriş kırılır ve rüyada düşerse, böyle bir kişinin ofisinden çıkarılacağı anlamına gelir.

Bir rüyada tavandan başına su damlaması, bu onun başına da ceza ve ıstırap geleceği anlamına gelir. Evinin çatısının altındaki yıldızları bir rüyada görürseniz, bu evden bir süre uzak kalmak ve uzak yere gitmeye yorumlanır.

Benzer Rüyalar:

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status