Rüyada Telaşla Koşturmak

Rüyada telaşlanmak, bir süredir hayatınızda devam eden talihsizliklerin son bulması ve işlerin yoluna girmesi demektir. Bazı aksilikler yüzünden zor durumda olabilirsiniz. Hayatınızda hiç hesapta olmayan talihsizlikler ile baş ediyor olabilirsiniz. Ancak bunlar tez zamanda son bulacak ve refaha erişeceksiniz. Özellikle eğitim ya da iş hayatında meydana gelen bazı sorunları yakında aşabilir ve güzel günlere erişebilirsiniz. Belki bazı dezavantajları fırsata dönüştürme şansınız olabilir. Şu günlerde pozitif olmalı ve her şeyin kötü devam etmeyeceğini bilmelisiniz. Kötü geçen günlerin ardından mutlu mesut günler yakın demektir.

Rüyada telaşlandığını görmek, endişelerin son bulması ve huzura erişmek demektir. Bir süredir kafanıza taktığınız ne varsa bu konuda rahat bir nefes alabileceksiniz. Kuruntularınızdan arınabilirsiniz. Belki karşınıza çıkacak olan fırsatlar sayesinde hayatınızda güzel şeyler olabilir. Bazı hataları telafi etmek de olasıdır. Rüyada telaşla koşturan birini görmek, sizden yardım isteyecek birine yorumlanır. Bu kişi içinde bulunduğu zor durumu aşmak için sizden yardım ve destek talep edebilir. Belki sizinle dertleşmeye de ihtiyacı olabilir.

Rüyada Telaşla Hazırlanmak

Elinizden kaçan fırsatlara üzülebilirsiniz. Belki ailenizden birileri bunlara engel olabilirler. Sevdiklerinizin bir şeyleri kabul etmemesi yüzünden fırsatları tepmek zorunda kalabilirsiniz. Özellikle üzerinizde oluşturdukları baskı yüzünden canınız çok sıkılabilir.

Rüyada Telaşlı Birini Görmek

Sizden haber bekleyen ya da size ihtiyacı olan birine yorumlanır. Bu kişi yakında sizden maddi ya da manevi yardım isteyebilir. Belki bir dostunuz sizinle özel bir konu konuşmak isteyebilir. Şu günlerde sevdiklerinizin yanında olmanız da gerekebilir.

Rüyada Telaşlı Kalabalık Görmek

İş ya da eğitim hayatında zorlukları aşmak, maddi olanakların artması ve gidişattan memnun olmak demektir. Çok fazla borcu olan kişiler için bu borçlarının bir kısmını kapatacakları gelir söz konusu olabilir. Belki ek kazanç planlarınızda güzel gelişmeler olabilir. Hayatınızdaki zorlukları aşacak şansa sahip olacaksınız.

Rüyada Telaşa Düştüğünü Görmek

Özel hayatta mutsuzlukların son bulması, ayrı kalanların barışması demektir. Eğer sevdiğiniz insan ile bir süredir ayrıysanız, yakında barışmanız olasıdır. Belki size geri dönmek isteyebilir. Ya da eski bir sevgiliniz de yeniden karşınıza çıkabilir.

Rüyada Telaşa Kapılmak

Sabrınızı zorlayan olaylardan başarı ile kurtulmak, engel tanımamak ve azimli olmak demektir. Güzel şeylere odaklanarak hayalleriniz için yeni fırsat kapıları aralayabilirsiniz. Şans da sizden yana olabilir. Sizin hep iyiliğinizi isteyen kişilerin öğütlerini ve uyarılarını görmezden gelmeyin.

Rüyada Sevgiliyi Telaşlı Görmek

Sevgilinizin size anlatmadığı bazı şeyler olabilir. Belki sizden sakladığı şeylerin gün yüzüne çıkması ile birlikte ilişkinizde bazı sorunlar olması olasıdır. Güven problemleri yaşanabilir ve ayrılık noktasına gelebilirsiniz. Onu anlamakta güçlük çekeceksiniz.

Rüyada Telaşla Koşturmak Dini Yorumu

İslami Rüya tabirlerine göre, aile ya da iş hayatında zorlukların ardından refaha erişmek, endişelerden arınmak demektir. Ancak bir süre daha sabırlı olmanız ve pozitifliği elden bırakmamanız gerekiyor. Yoksa bu sıkıntıları aşmak daha uzun sürebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sibel dedi ki:

  Rüyada telaşlı bir şekilde evdeki insanlara yemek servisi yapıyorum koşturduğu mu görüyordum yemeğe oturmadan uyanıyorum

 2. Beatrixx dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda işe gitmek için hazırlanmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor ne kendimi beğeniyorum ne de tam hazır olabiliyorum..geç kaldığım için telaşlanıyorum ama yine de hazır olamıyorum bir türlü ve sonunda bahane ararken aslında işe gitmemin gerekmediğini söylüyorlar..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş ile ilgili bazı kaygılardan kurtulmaya yorumlanır.

 3. Beatrix dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda işe gitmek için hazırlanmaya çalışıyorum ama bir türlü olmuyor ne kendimi beğeniyorum ne de tam hazır olabiliyorum..geç kaldığım için telaşlanıyorum ama yine de hazır olamıyorum bir türlü ve sonunda bahane ararken aslında işe gitmemin gerekmediğini söylüyorlar..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi bekleyen ve özleyen birine yorumlanır.

 4. Eda Nur Şengül dedi ki:

  Tekrar merhaba. Rüyamda buz tutmuş bir Deniz gördüm. Fransada yaşayan halamda yanımdaydı. Sonra vapur benzeri bişey yaklaştı bi arkadaşım bindi ona. Daha sonra böyle büyük bir buzdağı gördüm. Denizde hafif buzlar kırılmaya başladı.

 5. Eda Nur Şengül dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin. Rüyamda ünlü bir çiftin kınası ya da düğünü için organizasyon kapsamında dans etmeleri için kızlar hazırlamıştım. Kızları hazırladığım kısmı hatırlamıyorum ama onları bi odada suratları çok asık kıyafetleri dansa hiç uygun olmayacak eski şekilde gördüm. Kızdım böyle dans edilmez azıcık gülün falan dedim. Daha sonra bu ünlü çiftin evine gittim. Küsmüşlerdi barıştırmak için gittim. Sonra ordan çıkıp eski sevgilimi bulmaya gittim otobüs bileti falan aldım. Orda uyandım. Düğün ya da kına kalabalığı yoktu ama ben rüyamda kına ya da düğün var gibi anımsıyodum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çevrenizde küs olan iki kişiyi barıştırmak ve özel hayatınızda da çok mutlu olmaya yorumlanır.

 6. Cemre dedi ki:

  Hayırlı geceler evliyim fakat kendi ailemin evindeyken kapı çalıyor ve bize bi akrabamız geliyor bidonlarla bir sürü basma çökelek getiriyor bunlar sizde dursun koyacak yer yok diyor sonra içeri giriyor ve çay koyun çay içelim diyor ve ben uyanıyorum baba anne görmek babanın evini görmek rüyada çökelek görmek nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında huzura ve barış içinde olmaya yorumlanır.

 7. Halime dedi ki:

  Merhaba Rüyamda bir kuafor ya da giyim yerindeyim benim nisanim var o gün ama bana gösterilen kiyafetleri beğenmiyorum bi türlü ve telaslaniyorum.

  1. admin dedi ki:

   Evlilik hayallerinin gerçek olmasına ve mutlu bir yuvaya yorumlanır.

 8. Rahime dedi ki:

  Merhaba sağ elimin ve kolunun şiş olduğunu görüyorum ve eşime gosteriyorum

  1. admin dedi ki:

   İçinize attığınız dertlerden kurtulmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status