Rüyada Telefonu Kapattığını Sanmak

Rüyada cep telefonunu kapatmamak, özlem duyduğunuz bir insandan haber gelebilir. Özellikle bir süredir görmek istediğiniz, ancak aranızda uzun mesafeler, kilometreler bulunan kişilerden haber gelebilir. Belki çok yakında bir araya gelmeniz de mümkün olabilir. Çok özlediğiniz insanla bir görüşme de yapabilirsiniz. Eğer uzak mesafe aşk yaşıyorsanız, sevgiliniz sizi çok merak ediyor olabilir. Her an ne yaptığınızı merak ederek yanınızda olmak istiyor. Bekar olan biri de sürpriz bir şekilde evlilik teklifi alabilir. Özellikle yakın zamanda sizi seven birinden gelecek bir sürpriz ile çok şaşırabilir ve hiç beklemedik bir şey ile çok mutlu olabilirsiniz.

Rüyada konuştuktan sonra cep telefonunu kapatmamak, bir insana karşı mahcup olmak demektir. Belki birinden gizlemiş olduğunuz bir şey onun tarafından öğrenilebilir. Bunu öğrendikten sonra da o kişiye karşı kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Belki özel hayatınızda da gizli saklı şeyler gün yüzüne çıkabilir. Bir süre önce yapılan hatalar yüzünden şimdi zor durumda kalınması olasıdır.

Rüyada biriyle konuşup telefonu kapatmamak ve karşı tarafın dinlemesi, sevdiğiniz insan ile aranızın açılacağına yorumlanır. Onun sizlerden bir şey gizliyor olduğunu düşünebilirsiniz. Belki bazı yalanları ortaya çıkabilir ve bu yüzden aranızda gerilim olabilir. Sevdiğiniz insanların size yalan söylemesi yüzünden üzülebilirsiniz.

Rüyada Telefonu Kapattığını Sanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sevdiklerinizde aranızda yaşanacak sorunları kısa sürede atlatmak sizin elinizde olacak. Olayları ne kadar büyütmezseniz, yanlış anlaşılmalar da ortadan kalkacak. Yoksa bazı anlaşmazlıklar ilişkilere zarar verebilir. Özlediğiniz insanı da durduk yere suçlayabilirsiniz. Bunun yerine önce bir şeylerin gerçeğini öğrenmeniz en hayırlısı olacaktır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

6 Yorum

  1. Mitat
    • admin
  2. Ferda
    • admin
  3. Srkn
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status