Rüyada Telefonunu Kaybedip Aramak

Rüyada telefonunu kaybedip aradığını görmek, çaresiz kaldığınız bir durumdan yakında kurtulmaya ve gelecek olan yeni telefon haberine yorumlanır. Biriyle konuşmak veya yüzleşmek istemediğiniz bir konuda sonunda bu cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Duygularınız düşüncelerinizi o kişiye rahatça ifade etme şansı elinize geçebilir. Eğer bir hatanız varsa da bunu dile getirebilirsiniz. Beklenen tepki gelmez. Rüyada kaybolan cep telefonunu aramak, uzun süredir size kırgın olan birinin artık sizinle barışıp konuşmaya başlamasına yorumlanır. Aranızdaki kırgınlığın asıl sebebi neyse sorun çözülür.

Rüyada telefonumu kaybettim ama bulamadım, beklenen haberin yakında gelmesine ve umutsuzluktan kurtulmaya yorumlanır. Başvuru ya da başka bir yerden iyi haber alınır. Artık haber gelmez deyip de umudu kestiyseniz bir anda çalacak olan telefon ile birlikte gelecek haberler sizi şaşırtabilir.

Rüyada Telefon Kaybetmek Çaldırmak

Hakkınızda konuşan kişiler varsa haberini almaya yorumlanır. Sizden habersiz iş çeviren kişiler hakkında da gelecek telefonla birlikte haberler alabilirsiniz. Bazı gizli saklı işler hakkında sizin de bilginiz olabilir, sıkıntılar aşılır. Eğer bir ön yargı varsa ortadan kalkar.

Rüyada Çalınan Telefonu Geri Almak

Birinin size veridği sözü bir türlü tutmamasından dolayı şikayet ediyor iseniz sonunda bu sözünü tutar. Yaşadığınız mağduriyet sonunda ortadan kalkar. İş veya eğtim ile ilgili beklentileriniz de yakında karşılanabilir. Size karşı mahcup biri olabilir.

Rüyada Telefonunu Kaybedip Aramak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, geç de olsa yapılacak olan önemli bir telefon görüşmesi ile birlikte bir şeyleri telafi etmeye ve yarım kalan plan projlerin sonunda tamamlanmasına yorumlanır. Beklediğiniz bir haber sonunda size ulaşır ve hayırlı konularda görüşmeler olur.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Telefon Bulmak Sahibini Aramak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Sevim Hekim dedi ki:

    Rüyamda Kendi telefonumu ve şirket telefonu nu kaybediyorum arıyorum fakat bir türlü bulamıyorum bunun yanında iki adet daha yanımda telefon var onlarıda kaybediyorum çabalıyorum fakat bir türlü bulamadım… bu arada iş arkadaşımı ve akrabalarım arasında devamlı telefonlarımı arıyorum kimse ilgileniyormuş gibi gözüküp fakat ilgilenmiyorlar çok sıkılıp ve ağlamama rağmen hala kimse ilgilenmedi ve uyandım

DMCA.com Protection Status