Rüyada Tenis Oynamak

Rüyada tenis oynadığını görmek, yeni uğraşlar edinmek ve bunlardan çok büyük keyif mutluluk almaya yorumlanır. Sizi mutlu eden güzel gelişmeler olabilir. Özellikle eğitimini değiştirecekler sınav ve mülakatlarda başarılı olurlar. İstediğiniz alanda eğitim görmeye başlayabilirsiniz. Kişi keyif aldığı iş meslek ile ilgilenir. İşinden memnun olmayan kişiler de iş değişikliği yapabilirler. İşlerinizi değiştirebilir, yepyeni alanlarda kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Rüyada tenis oynayan insanlar görmek, yeni bir arkadaş ortamına girmek ve bu insanlar sayesinde daha çok hırs yapmaya yorumlanır. Mesleğinde işlerinde başarılı kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Bu kişilerin de sayesinde iş bağlantılarınız çoğalabilir, karşılıklı fayda sağlanır.

Rüyada masa tenisi oynamak, kendi yeteneklerinize güvenin artacağına yorumlanır. Ya yapamazsam ya beğenmezlerse diye düşündüğünüz konularda artık kendinize güveniniz artar. Yeteneklerinize güvenip bir şeyler ortaya konulabilir. Sanat ile ilgili de güzel işler çıkartabilirsiniz. Rüyada tenis maçı görmek, uzun zamandır uzaktan izlediğiniz ve keşke ben de bu imkanlara sahip olsam dediğiniz imkanlara kavuşmaya yorumlanır. Mesleğinizde özendiğiniz kişiler ile aynı imkanlar elinize geçebilir.

Rüyada Tenis Raketi ve Topu Görmek

Bu rüya yepyeni dostluklar kurmaya ve önemli işlerde yer almaya yorumlanır. Sizinle tanışmak isteyen insanlar olabilir. Mesleğinizde de sizi daha yakından tanımak ve tavsiyeler almak isteyen insanlar olabilir. Güzel işler başarılır ve isminiz duyurulur.

Rüyada Tenis Maçı İzlediğini Görmek

Bir türlü anlaşamadığınız ve yıldızınızın barışmadığı insanlar ile aynı ortamda bulunmamak demektir. Çalışma ortamında da sizi rahatsız eden ve baskı uygulayan kişiler ile yollarınız ayrılabilir. başka bir işe geçiş yapılabilir. Artık sizin işlerinizi de olumsuz etkileyen insanlar ile bir araya çalışmak zorunda kalınmaz.

Rüyada Tenis Oynamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aklınızdaki soru işaretleri ve belirsizliklerin bitmesine ve işlerinize daha sıkı sarılmaya yorumlanır. Kişi doğru bir kariyer çizer ve doğru yolda olduğunuzu anlarsınız. Acaba diye soru işaretleri ortadan kalkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mdd dedi ki:

  Merhaba rüyamda 2 arkadaşımla masa tenisi oynuyordum sonrasında raket değişti eldiven tarzında bişey oldu yorumu nedir

 2. Enrique dedi ki:

  Merhabalar, ben ruyamda sevdiyim insanla beyaz bir Masaustu tenis oynadigimi gordum, yorumu nedir acaba? ( platonik ask icin ne anlama gelir )

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz habere ve başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status