Rüyada Teyze Görmek

Rüyada teyze görmek, anne tarafından gelecek olan bir habere çok mutlu olmaya yorumlanır. Teyzeniz ile ilgili de önemli haberler gelebilir. Teyzesi hasta olan kişiler hayırlı haberler alırlar. Teyzeniz ile ilgili sizi üzen veya endişelendiren konularda iyi haberler gelir. Rüyada anne ve teyze görmek, aile içi bir kutlama ve hayırlı bir vesile ile toplanmaya yorumlanır. Teyzesi uzakta yaşayanlar teyzesi ile görüşebilirler. Evinize misafirliğe gelebilir, hasretler giderilir. Hem anneniz hem de teyzenizin ortak sevinçleri olur. Araları bozuksa yeniden barışırlar. Rüyada kendi teyzeni görmek, size hayırlı haberler iletmesine ve anne tarafında düğün dernek gibi güzel olaylar olacağına yorumlanır. Anne tarafından görüşmediğiniz akrabalarınız ile düğün dernek vesilesi ile görüşme imkanı bulabilirsiniz.

Rüyada yaşlı teyze görmek, bir kadından görülen iyiliğin karşılığını vermeye yorumlanır. Zamanında size çok faydası iyilikleri dokunan bir kadına şimdi sizin bir konuda iyiliğiniz olabilir veya ailesinden birine destek olunabilir.

Rüyada Ölmüş Teyze Görmek

Anne tarafından küs olduğunuz her kim varsa o kişiler ile barış sağlamaya ve haksızlıkların biteceğine yorumlanır. Mal mülk yüzünden yaşanan gerginlikler küslükler de biter. Yeniden eskisi gibi görüşülmeye başlanabilir. Rüyasında teyzesinin genç yaşta vefat ettiğini görmek, aile büyüklerinizi ziyarete gitmeye yorumlanır. Aile büyükleri ile vakit geçirebilir ve onların gönlünü alabilirsiniz. Yolunuzu gözleyen biri sizi görüp çok mutlu olur.

Rüyada Teyzeyi Üzgün Görmek

Aile içi üzüntülerin derdin kederin sona ereceğine ve yüzünüzün güleceğine yorumlanır. Akrabalarınız arasında derdi olan birine de yardımınız dokunabilir. Anne tarafından biri ile dertleşebilir, sıkıntılarına çare olunabilir.

Rüyada Teyze Oğlu Görmek

Gerçekte de teyzenizin oğlu varsa onunla ilgili hayırlı haberler almaya yorumlanır. Teyzeni ve oğlu ile ilgili başarılı mutlulu verici haberler alınır. Eğer evlilik çağında ise düğün dernek haberi de alınabilir ve düğün telaşına girilebilir.

Rüyada Teyze Kocası Görmek

Aile içinde mutluluklara yorumlanır. Hem anneniz hem de teyzenizi çok mutlu edecek haberler gelebilir. Aile içerisinde bebek müjdesi de gelebilir. Ya da bekar bir genç kız varsa onun evleneceğini öğrenebilirsiniz.

Rüyada Teyze Evini Görmek

Bekar iseniz ailenizin de rızasını alacağınız biri ile evlenmeye yorumlanır. Ailenizin de onay vereceği biri hayatınıza girer. İlişkisi olup da ailesinden onay almayanlar yakında teyzesinden ve diğer akrabalarından ailesini ikan etmekte yardım alabilirler.

Rüyada Teyze Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hiç ummadık bir yerden elinize bol para geçmesine ve hanede berekete bolluğa yorumlanır. Zamanında birine maddi destek olduysanız şimdi size borcunu ödeyebilir. Yapılan iyilikler karşılıksız kalmaz, vefalı eş dost biriktirilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. ela dedi ki:

  Merhaba , dün rüyamda arkadaşlarımla beraber babaannemin evine misafirliğe gidiyorduk. Orda biraz oturduktan sonra babaannem bana biz covid olabiliriz diyordu. O sırada aşağıdan filyasyon ekipleri geliyordu. Arkadaşlarım yangın merdiveninden kaçtı karantinada olmak istemedikleri için ben kaçamadım ama. Daha sonra hastaneye gittik orda biraz yattık , özel hastane idi sanırım çok güzeldi. Sonradan ben hastaneden kaçmak istemiştim okula gidebilmek için. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

 2. ela dedi ki:

  Merhaba , rüyamda tanımadığım bi erkekle el ele tutuşuyodum sevgiliydik sanırım. Parkta beraber gökyüzüne bakıyorduk ve ay tutulması oldu ama daha değişiğiydi. Birbirimizi çok seviyoduk , baya böyle aşıktık. Daha sonra başka bir rüyaya geçiyorum. Evimdeydim sonra çok şiddetli bir yağmur yağıyordu sanki evi uçuracaktı. Evden önemli eşyalarımı aldım dışarı çıktım. Daha sonra yağmur dindi ve çam ağacı sallanmaya başladı. Elektrik telleri birbirine sürtüşüp kıvılcım çıkardı baya havai fişek gibi patladı. Daha sonra ortalık duruldu ve evime gittim. Yorumlarsanız çok sevinirim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine yardım etmek, o kişi ile dayanışmaya yorumlanır.

 3. seda dedi ki:

  Merhaba iyi günler. Rüyamda teyzemi ve kuzenimi gördüm. Annem ,kardeşlerim,ben , teyzem , kuzenim dışarı çıkıyorduk. Daha sonra polis arabasını görünce endişeleniyoruz ve eve gidiyoruz. Eve girmeden önce almanyadaki akrabamdan mesaj alıyorum. Dışarda gezen bi suçlu ile alakalı dikkatli olmamızı istiyor. Eve gittiğimde o suçlu bizim evimizdeydi ve bize çok kötü davranıyodu ve korkuyorduk. Daha sonra suçluyu polis yakalıyordu. Bunu yorumlarsanız çok mutlu olurum :)))

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ale içinde bir sorunun anlaşmazlığın sona ermesine yorumlanır.

   1. seda dedi ki:

    3 defa rüyamı yazdım ve hepsini cevapladınız çok teşekkür ederim. İlgili bir adminsiniz 👍

    1. admin dedi ki:

     Rica ederiz.

DMCA.com Protection Status