Menu

Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazdığını görmek, aile içerisinde büyük bir sıkıntı ile karşılaşmak ve zor günler geçirmek olarak yorumlanır. Sorumluluklarınızın artmasıyla birlikte belki destek de görememeniz sebebi ile moraliniz bozulabilir. Özellikle kardeşleriniz size destek olacaklarına tam tersi köstek olabilirler. Bu yüzden de öfkeniz artabilir. Sabır etmeniz gereken olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Belki aileden birinin umursamaz tavırları yüzünden tüm işler size kalabilir. Bu yüzden de adeta eliniz ayağınıza dolaşabilir.

Rüyada kazılan toprak görmek, çok çalışıp çok emek harcamak, görevlerinizin çoğalması anlamına gelir. Tembelliği bırakarak sorunların üstesinden gelmek için çok büyük çaba sarf etmeniz gerekiyor. Bu yüzden de eliniz ayağınıza dolaşabilir. Kendinizi panik içerisinde bulabilirsiniz. Hayatınızı düzene sokmak için bir süre daha çok emek harcamanız gerekebilir. Çileniz bir süre daha devam edebilir. Rüyada elle toprak kazmak, emek verilen bir konuda rahata erişmek, hatta risk aldığınız bir işte başarı sağlamak olarak yorumlanır.

Rüyada Toprak Kazmak Altın Bulmak

Büyük zorlukların ardından çok büyük başarılara erişmek, zorlukların üstesinden gelerek herkesi şaşkına çevirmek olarak yorumlanır. Yıllardır süren çabalarınızın meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Bundan sonra kazancınız artabilir, olanaklarınız çoğalabilir ve daha rahat bir hayat sürmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada Toprak Kazan Birilerini Görmek

Çok büyük zenginliğe erişmek, mal mülk sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Belki bir miras vesilesi ile birikimleriniz artabilir. Elinize geçen paranın bereketi artar. Bekar olan kişiler zengin bir insan ile dünya evine girebilirler. Hayat koşullarınız olumlu yönde değişecektir. Rüyada toprak kazan birini görmek, yeni bir iş fırsatı ya da yeni bir yatırım olanağı anlamına da gelir. Bu sayede geliriniz her geçen gün çoğalabilir.

Rüyada Toprak Kazıp Çiçek Dikmek

Psikolojinizi bozan bir konuda bundan sonra rahata erişmek, kafanızı kurcalayan sorulara cevap bulmak şeklinde yorumlanır. İç huzurunuzu bozan bir konuda çözüm bulabilir ve rahata erişebilirsiniz. Bazı sorunları da geride bırakarak geçmişe bir sünger çekmeniz sizin hayrınıza olacaktır.

Rüyada Tarla Kazmak

Alın teri ile kazanılan paraya ve elde edilen mal mülke yorumlanır. Hakkınız olan kazanca ulaşabilir ve dünya nimetlerine erişebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını hayatınızda fazlası ile alacaksınız. Dostluklarınızda da verdiğiniz emek sayesinde dostlarınızdan büyük iyilikler görebilirsiniz.

Rüyada Kürekle Toprak Kazmak

Çok zor günler atlatan kişiler için yeniden hayata pozitif pencereden bakmaya başlayacaklarına, dostluklarının baki olacağına ve dostlarından çok büyük yardımlar göreceklerine yorumlanır. Borcu olan kişilere yakın çevresinden biri maddi destekte bulunabilir.

Rüyada Bahçede Toprak Kazmak

Evinizin bereketinin artması, maaşa zam almak, terfi almak, iş hayatında başarıların çoğalması ve müşterilerin artması gibi anlamlara gelir. Bolluk ve bereket dolu günlere erişerek, geçim sıkıntısını geride bırakabilirsiniz. Ailenizde anne ve babanız da size maddi destek sağlayabilirler.

Rüyada Kuru Toprak Kazmak

Maddi kayıplar ile karşılaşmak, belki fuzuli masrafların yapılması ya da birinin maddi külfet olması anlamına gelir. Elinizdeki paranın büyük bir kısmı borç ya da ekstra masraflara harcanabilir. Bu yüzden para konusunda bir süre endişeye kapılmanız olasıdır.

Rüyada Yeri Kazmak

Bazı hal ve tavırlarınız yüzünden başkaları tarafından eleştirilebilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşiniz de bir konuda size şikayette bulunabilir. Sevdiklerinizin eleştiri ve uyarılarını dikkate almanızda fayda vardır. Sizin iyiliğiniz için çaba gösterdiklerini unutmayın.

Rüyada Toprağı Kazıp Su Çıkarmak

Sizi tedirgin eden ne varsa bunlardan kurtulmak ve iç dünyanızda aradığınız huzuru bulmak anlamına gelir. Belki çok büyük bir hediye de alabilirsiniz. Sevdiğiniz bir insan size büyük bir sürpriz yapabilir. Ya da göndereceği haber de sizi mutlu edebilir.

Rüyada Ölünün Toprak Kazması

İş hayatında büyük sorumlulukların altından zor kalkmak şeklinde yorumlanır. Belki eğitim hayatı devam eden kişiler de bir takım zor koşullar ile karşılaşabilirler. Hatta iş hayatındaki yoğunluk sebebi ile ailenize zaman ayırmak bile sizin için çok zor olabilir. Rüyada ölmüş birinin toprak kazdığını görmek, aynı zamanda bu çabaların mükafatını almak anlamına da gelir. Çok büyük yoğunluk içerisinde olabilirsiniz ama bu kazancınıza yansıyacaktır.

Rüyada Toprak Kazmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, mal mülk sahibi olmak, birikim yapmak, refah günlerin yakında olduğuna yorumlanır. Geçim sıkıntısı çekenler için güzel gelişmeler olabilir. Çabalarınızın karşılığını zamanla almaya başlayacak, endişelerinizden kurtulacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

40 Yorum
 1. Ceylan Eylül 22, 2019 / Cevapla
  • admin Eylül 26, 2019 / Cevapla
 2. Ercan Ağustos 27, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 30, 2019 / Cevapla
 3. Fulya Temmuz 31, 2019 / Cevapla
  • admin Ağustos 3, 2019 / Cevapla
 4. Naz Temmuz 24, 2019 / Cevapla
  • admin Temmuz 27, 2019 / Cevapla
 5. Halil Mayıs 22, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 29, 2019 / Cevapla
 6. Kezban Mayıs 6, 2019 / Cevapla
  • admin Mayıs 9, 2019 / Cevapla
 7. Yekta Nisan 15, 2019 / Cevapla
  • admin Nisan 16, 2019 / Cevapla
 8. Ali Şubat 17, 2019 / Cevapla
  • admin Şubat 22, 2019 / Cevapla
 9. Buket Aralık 22, 2018 / Cevapla
  • admin Aralık 27, 2018 / Cevapla
 10. selin sencer Aralık 8, 2018 / Cevapla
  • admin Aralık 10, 2018 / Cevapla
 11. Gül Kasım 12, 2018 / Cevapla
  • admin Kasım 13, 2018 / Cevapla
 12. Muzeyyen Ekim 28, 2018 / Cevapla
  • admin Kasım 1, 2018 / Cevapla
 13. Süheyla Ekim 25, 2018 / Cevapla
  • admin Ekim 31, 2018 / Cevapla
 14. Zeynep Eylül 17, 2018 / Cevapla
  • admin Eylül 18, 2018 / Cevapla
 15. Fidan Ağustos 2, 2018 / Cevapla
  • admin Ağustos 7, 2018 / Cevapla
 16. Idris askin Ağustos 1, 2018 / Cevapla
  • admin Ağustos 7, 2018 / Cevapla
 17. duru Temmuz 18, 2018 / Cevapla
  • admin Ağustos 1, 2018 / Cevapla
 18. batı Haziran 21, 2018 / Cevapla
  • admin Haziran 21, 2018 / Cevapla
 19. Reyhan Haziran 13, 2018 / Cevapla
  • admin Haziran 14, 2018 / Cevapla
 20. Ahmet Mayıs 22, 2018 / Cevapla
  • admin Mayıs 23, 2018 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status