Rüyada Tren Yolculuğu Yapmak

Rüyada tren yolculuğu yaptığını görmek, zamanında yapılan yatırımlardan gün geçtikçe daha çok kar sağlamak, her geçen gün maddi gücünüzün artmasına yorumlanır. Çok çalışıp çabalayan kişiler sonunda çalışmalarının asıl karşılığını alırlar. Layık olduğunuz konuma yükselebilir, hak ettiğiniz kazanca erişebilirsiniz. İş hayatında verimli bir döneme girilir. Kendi işini yapanların müşterileri çoğalır, işleri artar. Çalışanlar maaşlarına zam alabilirler. Rüyada trenle yolculuk yapmak, özel hayatınızdaki problemleri de kabullenmek ve öfkeden kurtulmak demektir. Size huzur veren olaylar olabilir. Gerçekten değer veren dostlarınız sayesinde sıkıntılarınızdan arınabilirsiniz. Aşk hayatında da ayrılıklar son bulur.

Rüyada tren ile bir yere gitmek, işsiz olanlar için iş imkanlarının çoğalacağına, daha kazançlı bir işe gireceklerine yorumlanır. Başka bir yerde iş bulunabilir. Ş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile başka bir yerde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Hızlı Tren Yolculuğu Yapmak

Kendinden daha emin olmak ve her türlü zarar ziyandan uzak durmaya yorumlanır. Hedeflerinize beklediğinizden kısa sürede ulaşarak çok şaşırabilirsiniz. Borcu olan kişiler çok kısa sürede borçlarını ödeyerek yükten kurtulurlar.

Rüyada Sevgiliyle Tren Yolculuğu Yapmak

Sevdiğiniz insan ile bir ömür mutlu mesut olmaya, aranızdaki sorunların tamamen geride kalmasına yorumlanır. Sevdiğiniz insanla gelecek hayalleri kurabilir, evlilik yolunda önemli bir adım atabilirler. Bayanlar sevdikleri erkekten evlilik teklifi alabilirler.

Rüyada Trene Binmek

Rüyada trene bindiğini görmek, hem özle hayatınızda hem de kariyerinizde en güzel döneme girmek, ikisinin de yolunda olmasına yorumlanır. Maddi olanaklarınız çoğalabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin yeni yerler görüp gezmek isteyenler tatil planı yapabilirler. Sevdiğiniz insanla romantik bir tatile çıkabilirsiniz. Rüyada trene yetişmek, zamanında kaçırdığınız fırsatları yakalamak, geç de olsa bir şeyler başarmak demektir.

Rüyada Tren Sürmek

Yakın zamanda çıkılacak yolculuktan çok memnun kalmak, sevdikleriniz ile hasret gidermek anlamına gelir. Yolunuzu gözleyen kişilere sürpriz yapabilirsiniz. Rüyada tren kullanmak, aynı zamanda sizi bekleyen birinden haber almak demektir. Uzak mesafe aşk yaşayanlar birbirlerine kavuşurlar.

Rüyada Tren Yolculuğu Yapmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, uzun süredir sabır ile beklenen yerden haber gelir ve işleriniz açılır. İşsiz olanlar hak ettikleri işe girerler ve kariyerinizde engeller aşılır. Zamanında almış olduğunuz radikal kararlar sizin gün geçtikçe daha memnun eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Naz dedi ki:

  Merhaba ruyamda annem ve babamla birini ararken, sagdan gidelim diyorum raydan gecer gecmez bir krmizi tren cok hizli bizi syrp gecti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 2. Dilek kuş dedi ki:

  hayırlı günler . benim babam 7 yıl önce vefat etti annem hayatta şükür. babam annemide alıp tren yolculuğu yapcakmis. evde birsürü yiyecek hazırlığı var zannedersem onlara yolluk olacakmış ana teması böyleydi tsk

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yerde yaşayan yakınlarınız ile hasret gidermek ve helal kazanca yorumlanır.

   1. Admin dedi ki:

    Rüyamda ben ve çok sevdiğim değer verdiğim bayan arkadaşım tanımadığım bir adam tiren yolculuğu yapıyoz uzak bir yere gidiyoz neresi bilmiyorum ordu yada bolu kelimesi hatırlamıyom inelim artık diyom trende görevli var ona biletler soruyom burası neresi diye sanki onunda bilgisi yokmuş gibi sonra ben arkadaşıma biyerde inelim diyom aradığımız şey orda diyom ama tren yolcu indirmek için duruyor o arada bizde inicektik yanınızdaki tanımadığım adam orda iniyor bizde inicektik kapı kapanıyor adam dışarda kalıyor eyvah destekte tren hareket ediyor trenden inmeden rüya bitiyor

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya uzak bir yerden iş fırsatına ve sevdiklerinizden uzak kalmaya yorumlanır.

  2. Salih dedi ki:

   Merhaba rüyayı bugün gördüm, rüyamda bir banliyo trenindeyim ve bir istikamete doğru hareket ediyoruz fakat içindeki insanlar bende dahil nedense konuşamıyoruz. İşitme engelliler gibi ellerimizle anlaşıyoruz. Ben onlara el hareketleri ile bugün dahil pazartesiye 4 gün kaldı diyorum onlarda başını sallayıp tamam diyorlar ve bunu dedikten sonra iniyorum trenden. Fakat indiğim saat gece yarısı ıssız ve tenha bir yerdi. İndiğim peronun karşına geçip diğer istikamete gitmek istiyordum bunun için perondaki güvenliğe sordum karşı peronun diğer istikamete gidecek olan treni ne zaman geçecek diye bana saatte bir geçer diyerek karşılık verdi ve onunla beraber karşı tarafa geçtik. Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerdi. Sonra ben karşı perona geçerken nedense aradan tuhaf tekin olmayan bir mahalleye girdim mahallenin ortasında ateş yakılmıştı ve apartmanın birinin alt katında çember oluşturmuş kadınlar ağıt yakıp ağlıyorlardı sonra ateşe yöneldim ve ateşten ağaçlara yansıyan gölgelerin hareket ettiklerini gördüm. Bunun üzerine sure okumaya başladım ve mahalle sakinleri (cinlerdi) çirkin bir şekilde üzerime yürüdüler ve rüyamdan uyanmış oldum. Rüyamdan uyandığımda Cuma sabahıydı ve trenin içerisinde kişilere anlatmaya çalıştığım Pazartesi gününe gerçektende 4 gün kalmış olması ise ilginçti. Bu ayrıntılı rüyamın yorumunu merak etmekteyim. Teşekkürler.

DMCA.com Protection Status