Rüyada Tükürmek Görmek

Rüyada tükürmek, sabrı edilen bir konuda sabrınızı taşıran bir şeyler yaşamak anlamına gelir. Bir süredir canınızı sıkan bir konu varsa, artık son raddeye gelebilir. Sizin üzerinizden geçinmeye çalışan kişiler de olabilir. Eğer size karşı bencil bir tavrı olan kişiler varsa, bu kişilere karşı artık duygularınızı gizlemek zorlaşabilir. Ağzınızdan gerçekler çıkabilir. Rüyada birine tükürmek, ortak iş yapanların ortaklarından ayrılacaklarına ve tek başına bir şeyler başarmaya yorumlanır. Yoksa önünüze engel çıkaran kişiler olabilir. Gelecek günlerde can sıkıcı haberler alabilirsiniz.

Rüyada birinin tükürdüğünü görmek, size haksızlık yapan birine yorumlanır. Bu kişi bu hatasını yeniden tekrar edebilir. Rüyada birinin yüzüne tükürmesi, kıskanç biri ile uğraşmak demektir. Mahsus sizi üzmeye çalışan birileri olabilir. Rüyada üzerine tükürüldüğünü görmek, size iç sıkıntısı veren bir şeyin son bulmasına, gelen hayırlı haberin içinize serin su serpmesine yorumlanır.

Rüyada tükürdüğünü sanıp gerçekte tükürmemek, yapmak istediğiniz bir işte gereken desteği görememek ve üzülmeye yorumlanır. Ancak sözler ile bunu dile getirmek sizin için zor olabilir. Bir şeyleri sindirmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada Tükürük Görmek

Birinden kötü söz işitmek ve buna hayret etmek demektir. Size karşı dolduruşa getirilen biri olabilir. Bu kişi hiç de ummadık bir anda yüzünüze olur olmaz laflar edebilir. Haksız sözler işitebilirsiniz, kalbinizi kırabilir.

Rüyada Lavaboya Tükürmek

Aile hayatını aksatmak ve işlerin çok ağır olmasına, iş temponuzun artacağına yorumlanır. Bu sebeple de aile hayatına daha az zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu da ev içerisinde gerginliğe sebep olabilir.

Rüyada Yastığa Tükürmek

Tadınızı kaçıracak sözler duymak anlamına gelir. Özellikle de aile içerisinden biri ile aranızda tartışma olabilir ve sizin kalbinizi kıracak sözler dile getirebilir. Sevdiğiniz insan ile de şu günlerde mutsuz olacağınız olaylar olabilir.

Rüyada Yemek Tükürmek

Rızkınızın azalmasına ve birinin sizi maddi zarar uğratmasına yorumlanır. Birine kefil olmadan önce iki kere düşünmenizde fayda var. Vekalet verdiğiniz biri de sizin arkanızdan i çevirebilir. Parasal anlamda dolandırmaya kalkabilir.

Rüyada Tükürmek Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sınırları zorlayan bir insana yorumlanır ve bu kişi sizin sinirlerinizi yıpratabilir. Örneğin arkanızdan sürekli dedikodu yapan birileri varsa, bu kişilerin maskesi düşer. Kim dost düşman ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Veysi dedi ki:

  Öncelikle size tsk etmek istiyorum benim sorum bu şekilde rüyamda komşumuzun kocamin ayakabisina tükürdüğünü gördüm ne anlama geldiğini söylerseniz çok mutlu olurum bide bizim komşumuzun durumu iyi değil 3 çocuğu var kalp hastası genç ama çalışamıyor bazende bizde elimizden geldiğince destek oluyoruz para yardımında bulunuyoruz kendilerine…

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya bazi kaygilardan kurtulmaya; iyi haberler almaya yorumlanir.

 2. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, Ruyamda sevgilimle bir tatil yoresindeyiz , geziyoruz, guzel yerler kesfediyoruz. Deniz kenarinda hos bir yer buluyoruz, ben ona diyorum ki yarin erken gelelim hemen yer kapalim. Sonra bir odaya giriyoruz, bizim odamizmis, opusurken tukurugum nedense suratina akiyor, bende hemen silmeye calisiyorum, o da bir andan da silsen bari diyor. Ben daha hizla silmeye calisiyorum havluyla, gozlerinin etrafina da gelmis. Yorumlayabilirseniz cok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olacağına ve uzak bir yere seyahate yorumlanır.

 3. Şerife ŞAHİN dedi ki:

  Rüyamda (dini nikahımın yapılıp, gerçekte evlenemediğim ve resmiyete göre kocam olmayan) şuan küs olduğum ve barışma gibi bir durumun mümkün olmadığı insanı gördüm . Rüyamın şu kısmını iyi hatırlıyorum ve şöyle başladı: Yüksekte 3. veya 4. katta bir dairede oturuyorum ve dışarıda sesler geliyor ve ben o kişinin olduğunu bakmadan hissediyorum. Yukarıdan camdan aşağıya bakıyorum evet o adam. Üzerinde beyaz bir T-Shirt ve altında kot pantolon. Sanki pişman olmuş gibi oralarda dolaşıyor. Onun geldiğini bildiğimi bilsin diye, yukarıdan aşağıya tükürüyorum ve o başını yukarıya kaldırıyor ve beni görüyor. Sizden ricam bunu bana yorumlarmısınız. Tükmük ona gelmiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında bazı sıkıntılardan kurtulmaya ve adaletin yerini bulmasına yorumlanır.

 4. Asli dedi ki:

  Rüyamda Bi adam tuhaf sesler çıkarıp yere tükürdü görmemek için başka tarafa geçtim. Bide rüyalarımda sık sık tren görüyorum ya yolda kaliyo Ya yalnis yerde iniyorum birde eski eşya satan dükkanlar görüyorum 2 dır birinde dükkanı kitliyom diğerin ikisinde sadece bakıyordum yorumlamamiz mumkunmudur acaba.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntı ve dertten kurtulmak demektir.

   1. Gülcan dedi ki:

    Düşmanımın benim evimin yanına tükürdüğünü gördüm ne anlama geldiğini merak ettim

 5. Muharrem dedi ki:

  Ruyamda bir yoldan gecerken binalardaki pencerelerden kucuk cocuklarin assagiya dogru tukurdugunu gordum. Acaba nedir?

  1. admin dedi ki:

   Birkaç yerden birden ek gelir sağlanabilir.

 6. harun dedi ki:

  Hocam rüyadam yeni eve taşınmıştım neya delalet eder?

  1. admin dedi ki:

   Daha çok kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status