Rüyada Tütsü Yakmak

Rüyada tütsü görmek, kendi kararlarınızda pişman olmayacağınıza ve size doğru yolu gösterecek birilerine yorumlanır. Kariyerinin başında olan kişiler için geleceğe dair yapacakları yatırımlar ve hedefleri kendilerini pişman etmez. Bu hedeflere tez zamanda ulaşabilir, doğru yolda olduğunuzu anlarsınız. Eğitim hayatı devam edenler de güzel bir kariyer planı yaparlar. Mesleki hayatta keyifli bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Rüyada tütsü yaktığını görmek, iç sıkıntılardan ve kararsızlıktan tez zamanda kurtularak psikolojik açıdan rahatlamaya yorumlanır. Sizi rahatlatan haberler gelebilir, kafanıza taktığınız sorularınız çözülür.

Rüyada buhur koklamak, iyi halkalı insanlar ile tanışmak ve güvenilir ve dost çevresine yorumlanır. Arkadaş ortamında sizi seven ve değer veren insanlar sayesinde hata yapmanız önlenir. Dostlarınız sizi tehlikelere karşı uyarır, kötü günde yanınızda olurlar.

Rüyada Tütsü Koklamak

Aşk hayatında çok mutlu olmaya vie romantik bir ilişkiye yorumlanır. Özel hayatınızda güzle günlerin habercisidir. Bekar olan kişiler tam da kendileri gibi anlayışlı ve beklentilerini karşılayan biri ile ilişkiye başlayabilir. Evlilik hayatında da sorunlar azalmaya başlar ve sevdiğiniz insan size karşı hatalarını telafi eder. Size daha çok değer vermeye başlayabilir. Aynı zamanda size çok güzel havadisleri de olabilir.

Rüyada Tütsü Yakmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hem iş hem de aşk hayatında düzen ve kafa rahatlığına yorumlanır. Stres içerisinde olan kişiler üzerlerindeki bu stres ve de baskıdan kurtulurlar. Beklenilenden de erken işleriniz yoluna girer. Şans ve mutluluk sizden yana olur, işleriniz yoluna girmeye başlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gülay dedi ki:

  Rüyamda siyah topuklu ayakkabı içinde defne yaprağı sanıyorum tütsü yakıyordum masanın üzerine koymuşum yeni düğün ayakkabısı gibi iyi geleceğinden emin olarak

 2. Osman dedi ki:

  Rüyamde Okul Servisinde Oturuyordum Sonra Bir Kız Gelip Elimi Tutup Sıkıca Sarıldı + Elimi Tuttu Ve Bende Onun Saçını Okşuyordum .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ortak yönlerinizin çok olduğu biri ile tanışmaya yorumlanır.

 3. dilara dedi ki:

  rüyamda birileri tütsü yakip benim suratıma süruyorlardi ve suratimda siyah benek şeklinde tütsü izleri oluyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iltifat işitmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status