Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü birisiyle öpüşmek, şu an uğraştığınız işlerde ileride büyük başarılara imza atmak, beklentinizin üzerinde bir başarı sağlamak demektir. Özellikle bazı yetenekleriniz ya da hobileriniz sayesinde yakında bir işe başlayabilir, hatta bu işten şan şöhret edinebilirsiniz. Hobileriniz ileriye dönük size büyük kazanç ve tanınırlık sağlayacak. Bu nedenle kendinizi gerçekten başarılı gördüğünüz yetenekleriniz üzerine yoğunlaşırsanız, şu günlerde şans sizden yana olacak. Özellikle büyük meşakat sonrası sürpriz olaylar ile karşılaşmak sizi mutluluktan havalara uçuracak.

Rüyada ünlü bir sanatçının sizi öptüğünü görürseniz, bunun bir diğer anlamı imkansız gibi gelen hayallerin gerçekleşmesi demektir. Hatta buna siz çok şaşıracaksınız. Hayal etseniz dahi başarmanız zor sandığınız şeyler aslında size çok yakın olacak. Eğer bekarsanız, ünlü bir insanla aranızda gönül ilişkisi de olabilir. Ya da kendi mesleğinden tanınan bir insan ile izdivaç kurabilirsiniz.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek Sevişmek

Çok büyük fırsatların karşınıza çıkacağına ve özlem duyduğunuz bir insan ile kavuşmak anlamına gelir. Bir diğer anlamı ise hoşlandığınız ancak size bakması imkansız gibi gelen bir insandan karşılık bulmaktır. Hoşlandığınız kişi ulaşılması zor biri olabilir. Ancak aranızda bir kıvılcım olacak ve herkesin şaşıracağı bir ilişkiye başlayacaksınız. Aşk hayatında yaşanacak bu sürpriz olaylar sayesinde hayat enerjiniz artacak. Mutluluğunuz gözlerinizden okunacak ve herkes bu ilişkiyi destekleyecek. Hatta yakında evlilik kararı gibi sürprizler de yapabilirsiniz.

Rüyada Ünlü Biriyle Dudaktan Öpüşmek

Geleceğe umutla bakmanız gerekiyor. Çünkü ilerleyen günlerde sizin için harika şeyler olacak. Karamsarlıktan kurtularak, daha mutlu olacak ve geleceğiniz için güzel şeyler yapma fırsatınız olacak. Sizin kararlı ve azimli biri olmanız sebebiyle, otoriter insanlardan da yardım alarak bir şeyler başarabilirsiniz. Özellikle tanınmış ya da yüksek mevki biri sizin başarılı biri olduğunu görerek yardımcı olabilir. Birinin vereceği destek ile iyi yerlere geleceksiniz.

Rüyada Ünlü Biriyle Yanaktan Öpüşmek

Evli olan kişilerin eşleri ya da çocukları bir işte herkesin duyacağı başarı sağlayabilirler. Aileniz ile gurur duyacağınız şeyler yaşanacak. Eşinize olan bağlılık ve sadakatiniz artacak. Eğer bekarsanız, özel hayatınızı geri planda tutarak daha çok iş hayatına ve kariyerinize yönelebilirsiniz. Artık kendi çıkarınız ve menfaatleriniz ön planda olabilir.

Rüyada Ünlü Bir Kadınla Öpüşmek

Rüyada ünlü bir bayanla öpüşmek, dert ve sıkıntının sona ermesi, geleceğe umutla bakmak, aile içerisinde refaha erişmek ve herkesle iyi anlaşmak, müjdeli haberler almak demektir. Özellikle bir hayalinizi gerçekleştirmeniz için biri size ön ayak olabilir ve fırsat kapılarını aralayabilir. Bir kadın sizin hayallerinizin gerçekleşmesi için büyük destek verecek. Bu kadın sayesinde şan şöhret sahibi olabilir, zenginliğe erişebilirsiniz. Eğer bekar bir erkek rüyasında ünlü bir kadınla öpüşürse, çok varlıklı ve kariyer sahibi bir kadınla evleneceğine yorumlanır. Eşiniz olacak kadın ile gurur duyacaksınız. Bekar kızlar ise kendi ayakları üzerinde duracaklar ve kimseye ihtiyaç duymayacaklar.

Rüyada Ünlü Bir Erkekle Öpüşmek

Eğitim ya da iş hayatında çok önemli bir projeyi hayata geçirmek, hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi, önemli insanlardan yardım ve destek görmek, tanınırlılığınızın artması, zahmetle kazanılan paraya yorumlanır. Tanınmış bir erkek ile samimi olabilirsiniz. Bu insan ile aranızda bir gönül ilişkisi olabilir. Bekar kızlar ün sahibi bir insan ile dünya evine girebilirler. Bekar erkekler ise düşmanlarına karşı dikkatli olmalılar. Zor bir iş üzerine uğraşıyorsanız, her şey daha da kötüye gidebilir. Akrabalarınız ya da başarılı insanlar ile yapacağınız ortak işler sizi üzebilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, herkese sözünüzü geçireceğinize, beklenmedik başarılar sağlamak, azimli olmak, mutlu bir yuva kurmak gibi anlamlara gelir. İç sıkıntınız zamanla azalacak ve sevdiklerinizin desteği ile güzel bir noktaya geleceksiniz. Bazı hobileriniz insanlar tarafından takdir görebilir ve sevinçli haberler gelebilir. Hayatınızda daha parlak bir döneme giriyorsunuz ve yardım taleplerini geri çevirmemelisiniz.

YORUMLAR

 1. Asel dedi ki:

  Dün gece rüyamda Ferhat Göçer’i gördüm. O kadar gerçekti. Elimden tuttu ve şarkı söyledi, çok çok mutluydum. Bilmiyorum benden bir şey istiyon mu diye sorar gibiydi. Ben ise şarkıya odaklı sadece aşk dedim.

  1. admin dedi ki:

   Şansın açık olmadı ve sürpriz bir haber almaya yorumlanır.

   1. Günel dedi ki:

    Selam. Ben Asiali bir ünlüyü gördüm rüyamda Diz cokdu ve bana evlenme etklidi etdi sevdiğim yakışıklı aktördür ve bende kabul etdim sarildik yanağından öptü gerçek gibiydi çok guzeldi. Yorumlarsaniz sevinirim lütfen.teşekkürler.

    1. Günel dedi ki:

     Asiali Güney Koreli bir erkek Aktördü.

    2. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni tanışacağınız birinden çok etkilenmeye yorumlanır.

     1. Rx dedi ki:

      Ben rüyamda ünlü erkek bir şarkıcıyı biriyle öpüşüyormus gibi gördüm ama uyandığımda susamistim ve dudaklarim kupkuruydu.

   2. BTS dedi ki:

    Bts üyeleri denizde oturuyolardı. Benim elim bir şey vardı. Onu denize atacakdım ki gitdi Jimine deydi. Özür dilemek için yanına gitdim. Ama suya düştüm. O anda düşündüm ki Jimin beni boğacak. Kendimi serbest bırakmıştım. Sonra Jimin bana yakınlaşdı. Dudağıma bir öpücük kondurub geri çekildi. Bende öyle dona kaldım. Anlamı ne acaba?

  2. Ela dedi ki:

   Rüyamda cristino ronalda beni dudaklarimdan öpüyordu ve ben çok mutluydum ama gerçek hayatta şu aralar mutsuzum

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya önemli bir fırsata yorumlanır.

   2. swlq dedi ki:

    Rüyamda okuldaydım önce eski sevgilimin çok da sevmediğim bi kız arkadaşımla çıktığını gördüm sonra erkek bi arkadaşımla sohbet ettik sonraysa herkes bizi izlerken barış arduç beni dudağımdan öptü. Çok gerçekçiydi.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya sizden hoşlanan birinin tanışmak istemesine yorumlanır.

 2. 729i.e dedi ki:

  Ben rüyamda Mustafa Sandal ile evlenmiştim birlikte tombala oynuyorduk. Hep o kazanıyordu. Bende konuşarak taşlarımı değiştiriyordum. Son taşı alıp tombala yaptım ama Mustafa Sandal üstüme doğru gelip ’emin misin topla yaptığına’ deyip dudağımı öptü. Ben geri geri gitmeye çalışırken bile üstüme doğru gelip beni öptü. Bende ‘azcık hile yapmış olabilirim’ dedim. Tekrar öptü ‘azıcıktan çok’ dedim yine öptü o an uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Önünüze çıkan bir fırsata çok şaşırmaya yorumlanır.

   1. Hiloos dedi ki:

    Admin ben rüyamda bir yere giderken bu evin yanından geçiyordum ki Erkan Petekkaya’yı gördüm. Ondan sonra koşarak sarıldım daha sonrada onunla dudaktan öpüştük uzunca ve uyandım. Bunun tabiri ne olabilir?

    1. admin dedi ki:

     Ertelenen bir hayalin gerçek olmasına yorumlanır.

     1. Sevda dedi ki:

      Ben rüyamda havaalanı gibi biyerdeydim sonra karşıdan reynmen koşarak geldi beni dudağımdan öpmeye başladı baya bi öpüştük.herkesin içindeydik ama kimsenin dikkatini çekmedi

     2. admin dedi ki:

      Uzun süredir hasret kalınan biri ile özlem gidermeye yorumlanır.

     3. anonym dedi ki:

      ruyamda okuldaydim okul arkadasim ise metin akdulgerdi. metin sevgilimdi. kavqa ettik ve bu arkamca gelmeye basladi ben ittim beni opmeye calisti duvara iterek biraz opustuk ama ben geri cekildim. af buyurun ben de o zaman regliydim. ayni zamanda cagatay ulusoyu da gordum o da arkadasimin sevgilisiydi. bu ruyanin tabiri nedir? tesekkurler

     4. Zehr dedi ki:

      Rüyamda yabancı bir ünlüyü gördüm kendisi hunterrowland onunla sadece konuşuyormuşuz sonra bir anda dudağımdan öpüyor ve ben şaşırıyorum tekrar konuştuktan sonra yine dudağımdan öpüyor ve bu sefer çenemi tutup Di yo ki aşk yetenektir bu sefer uzun bir süre öpüşüyoruz ensemi iyice koklayıp oranı da öpüyor bittikten sonra gülüyoruz ve rüya bitiyo üstelik daha çok küçüğüm 14üme yarın girecem

     5. admin dedi ki:

      Bu rüya iş hayatında durgunluğun bitmesi ve bol kazanca, iş eğitim hayatında şan şöhret edinmeye yorumlanır.

    2. Elyakyc dedi ki:

     Rüyamda dünyaca ünlü birini gördüm, ben balkondan aşağı atlayıp ondan kaçmaya çalışırken beni tutup kurtardı sonra içeri girdik ve koltuğa oturduk bir anda beni öptü tedirgin olup geri çekildim bu sefer ben onu öptüm tam tişörtünü çıkaracağım zaman uyandım.

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya mesleğinizde iyi fırsatlar edinmeye yorumlanır.

   2. Asena dedi ki:

    Rüyamda görkem sevindik ben bi yere gidiyorum bana eşlik ediyo sonra bi yerde oturuyoruz görkem öpmeye basliyo sonra itiyorum olmaz ben hayatıma kimseyi alamam dedikce gitmiyo tam gidiyorum bacağıma yapisiyo. Çok tuhaftı.

    1. admin dedi ki:

     Büyük ideallere ulaşmaya yorumlanır.

     1. Ary 15 dedi ki:

      Ruyamda çok sevdiğim bir ünlü boyle ormanda yüruyoruz aslinda arkadasiz ama o benden hoslaniyor ve ben bunun farkinda degilim gibi sonra elimden tutup aniniden dudaklarim dan öptü sonrada uyandım 15 yaşındayım

     2. admin dedi ki:

      Yeni bir arkadaş edinmeye yorumlanır.

     3. Aslı dedi ki:

      Rüyamda ekin uzunlar’la orman gibi manzarası olan bir yerdeydik arabasının önünde fotoğraf çekiliyorduk belimden sıkı sıkı tuttu selfi çekildik sonra öpüşmüştük.

     4. admin dedi ki:

      Kariyerinizde önemli bir başarıya yorumlanır.

    2. Elyakyc dedi ki:

     Rüyamda dünyaca ünlü birini gördüm, ben balkondan aşağı atlayıp ondan kaçmaya çalışırken beni tutup kurtardı sonra içeri girdik ve koltuğa oturduk bir anda beni öptü tedirgin olup geri çekildim bu sefer ben onu öptüm tam tişörtünü çıkaracağım zaman uyandım.

   3. Yusufcan dedi ki:

    Dün gece rüyamda tam hatırlamıyorum fakat millie Bobby Brown ile dudaktan öpüşdüğümüzü gördüm . Bilmeyenler için Millie Bobby Brown stranger things dizisinin Eleven (11) Karakteri . Bunun anlamı nedir . Lütfen yazarmısınız

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya özlediğiniz birinin sizi aramasına yorumlanır.

  2. Ravza dedi ki:

   Ruyamda sinifta öğretmen masasinda oturan dunya capinda cok unlu bir erkek sarkici var egilip onu dudagindan opuyordum o da bana engel olmadan duruyordu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya hedeflenen başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 3. Metins dedi ki:

  Abartılı olabilir çünkü bende inanamıyorum hâlâ. Rüyamda Amanda Cerny ile öpşüyordum. Evdeydik böyle bana af edersiniz ama bu biraz er*tik rüya gibi bir şey oldu. Bana göğüslerini elltiriyor, öpt*rüyordu. Ondan sonra birden dudaktan öp*şmeye başladık ama nasıl. Deliler gibi öpüşüyoruz. Koskoca Amanda Cerny ile 🙂 Bunu çok merak ediyorum acaba tabiri nedir? Gerçekten merak etmesem bu kadar uğraşmam.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir hedefe ulaşmak ve şansın açık olmasına yorumlanır.

 4. elif dedi ki:

  Ezhel’e (sercan ipekçioğlu) aşığım ve önceki gece rüyamda yanıma geliyordu. Sonra bana yaklaşıyordu ve öpüşmeye başlıyorduk. O kadar gerçekçiydi ki rüya mı gerçek mi ayırt edemedim. Baya baya hissettim o anı. Sizce çok sevdiğim için psikolojik midir yoksa bir şeye mi delalettir?

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde bir arkadaşınızdan sevineceğiniz haber almaya yorumlanır.

   1. anonym dedi ki:

    ruyamda okuldaydim okul arkadasim ise metin akdulgerdi. metin sevgilimdi. kavqa ettik ve bu arkamca gelmeye basladi ben ittim beni opmeye calisti duvara iterek biraz opustuk ama ben geri cekildim. af buyurun ben de o zaman regliydim. ayni zamanda cagatay ulusoyu da gordum o da arkadasimin sevgilisiydi. bu ruyanin tabiri nedir? tesekkurler

    1. admin dedi ki:

     Hedeflerine ulaşmak ve yeni dostlulklar edinmeye yorumlanır.

 5. Fatoş dedi ki:

  Ben rüyamda ailemle taşındığımız eski evinizde Ulaş Tuna Astepe’yi tam arabaya bindirip göndermek için uğurlarken birden arabanın penceresinin açtı ve beni arabanın içine çekip bütün bizi izleyen insanların önünde öpüşmeye başladık.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve aşk hayatında mutluluğa yorumlanır.

 6. Çukurdaki kız dedi ki:

  Merhaba ben rüyada Aras bulut iğneli ile öpüşme s*vişme gördüm 🤷🏻‍♀️

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde önünüze çıkan bir fırsata sevinmek demektir.

 7. Meral dedi ki:

  Rüyamda Aras bulut ben koltukta otururken geldi kucağıma oturdu öpüşmeye başladık. Evdeydik. Ben mutfakta bir şeyler hazırlarken masanın altında uzanmış hep beni izliyordu sevgi ile aşk ile gülerek…

  1. admin dedi ki:

   Şansın ve talihin açık olması, özel hayatınızda mutluluğa yorumlanır.

 8. Buse dedi ki:

  Ben rüyamda sürekli yani hep olmasa da sık sık ulaş tuna astepeyi görüyorum ve bu sefer ki rüyamda evleniyorduk. Sonra küsüyorduk, geri barışıyorduk. Barışmanın verdiği durumla da c*nsel ilişkiye giriyorduk. Ben bu rüyanın etkisinden çıkamıyorum ve yaşım çok olmasa da küçük.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında bazı sorunlar yaşamak ve yanlış anlaşılmaya yorumlanır.

 9. Medet dedi ki:

  Rüyamda çukurda oynayan Ece Yaşar (karaca) ile öpüştük. Hatta ileri gittik biraz. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Müjdeli bir haber almak ve aşk hayatında sevince yorumlanır.

 10. Sevda N. dedi ki:

  Rüyamda Adolf Hitler üniformalıydı. Benimle sohbet ediyordu, gülüp şaka yapıyordu. Ayrılırken yanağımdan öptü. Ben korkuyla uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir zorluğun üstesinden gelmek ve düşmanlarınıza karşı galip gelmek demektir.

 11. Jennie dedi ki:

  Rüyamda çok ünlü bekar yabancı beni dudağımdan 4-5 kez opüyordu.Bende ona bakarak gülümsüyordum.Bende bekarım aynı zamanda.Sonrasında sevgili olduk.Bunun rüyanın anlamı nedir?

 12. Jennie dedi ki:

  Rüyamda çok ünlü bekar yabancı beni dudağımdan 4-5 kez öpüyordu. Bende ona bakarak gülümsüyordum. Bende bekarım aynı zamanda. Bunun rüyanın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde şanslı hissedeceğiniz bir fırsat elde etmeye yorumlanır.

  2. Lalalisa dedi ki:

   Ablamın evinde Turabi ile öpüşüyorduk ama ben bundan memnun değildim anlamı nedir acaba

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 13. Leyla dedi ki:

  Aynı ünlüyü 3 kez rüyamda gördüm, gerçek hayatta pek ilgilendiğim biri değil. O yüzden hep onu gördüğüm için şaşırdım aslında biraz. İlk gördüğüm rüyamda Romadaydım ve karşıma çıktı. Ondan sonra bana evlenme teklifi etti ve bende kabul ettim. Sonra öpüştük vesaire. İkinci gördüğüm rüyamda bir bardaydık, orada beraber dans edip şarkı söyleyip eğleniyorduk. Üçüncü kez gördüğüm rüyamda, bir evdeydik ve bana aşık olduğunu söyledi. Ondan sonra sarılarak bir odaya gittik. Orada da bir pencerenin önünde oturduk beraber, onun kucağında yatıyordum. Ve o da benim saçlarımla oynuyordu. Anlamı ne olabilir ki bu rüyaların?

  1. admin dedi ki:

   Yeni insanlar ile tanışmak ve hayatınıza renk katacak birinin size çok şey öğretmesine yorumlanır.

 14. Elif dedi ki:

  Rüyamda josep morgen resim çekilmek için yanına gittim. Sonra beni dudağımdan öptü. Ardından cebimden not kağıdıma bakmak için el attığımda 3 tane 100lük 2 tane 5lik halinde kağıt para çıktı. Yanından ayrılmadan da uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artmasına ve ilerleyen günlerde tatil planı yapmaya yorumlanır.

 15. Unknown dedi ki:

  Rüyam da oğuzhan uğurla öğütüyordum tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bir isteğin gerçek olmasına yorumlanır.

 16. Meleknur dedi ki:

  Merhaba, rüyamda şarkıcı Tarkan’la arkadaşım sevgiliymiş. Bende İnstagram’a hikaye olarak atmak için fotoğraf çekiyorum sürekli bununla arkadaşım sıkılıp gidiyor. Tarkan beni dudağımdan öpüyor bu sırada. Sonra arkadaşımla normal sohbet ediyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınızın mutluluğu için hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır.

 17. Arzu usta dedi ki:

  Rüyamda Kerem Bürsin’in beni dudağımdan öptüğünü gördüm ve odada başka insanlarda vardı. Aynı zamanda o insanlar bizim sevgili olmamızı istiyormuş. Odanın içinde de 3 tane helikopter böceği uçuyordu. Evliyim bir tane de kızım var. Bu rüya ne manaya gelir?

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında çok mutlu olmaya, tanışacağınız birinden çok etkilenmeye yorumlanır.

 18. Srkn dedi ki:

  Rüyamda adliyede personel olduğumu gördüm. Ünlü bir bayanla ayak üstü tanıştım ve adliyenin katlarında beraber gezdik. Sonra insanların kullandığının aksine seyyar dik bir merdivenden yukarı katlara beraber çıktık ve onu dudağından öptüm.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş olanağına ve büyük bir şans elde etmeye yorumlanır.

 19. Şule dedi ki:

  Rüyamda bir uçağın içindeydik. Galiba ayaktaydık. Bayan bir ünlüyle dudaktan öptük birbirimizi.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda çıkılacak bif yolculuğun şans getirmesine yorumlanır.

 20. Jupia dedi ki:

  Rüyamda ciddi anlamda aşık olduğum, onun fotoğrafını görmesem kötüleştiğim bir ünlüyle koltukta otururken birbirimize göz kırpıyorduk şaka amaçlı, sonrasında dudaktan öpüştük.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan birinin haber göndermesi anlamına gelir.

   1. Nur dedi ki:

    Ruyamda çok sevdiğim bir ünlü (arsız bela)boyle ormanda yüruyoruz aslinda arkadasiz ama o benden hoslaniyor ve ben bunun farkinda degilim gibi sonra elimden tutup aniniden dudaklarim dan öptü sonrada uyandım 15 yaşındayım

 21. Gzm123 dedi ki:

  Rüyamda ünlü yabancı bir aktörle sevgiliydim ve bir partideydim. Koridorda öpüştüğümüzü gördüm. Sonrasında beni insanlarla sevgilisi olarak tanıştırıyordu ve yanımdan hiç ayrılmıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmek ve birinin ilgisini çekmek anlamına gelir.

 22. Sedanur dedi ki:

  Rüyamda burak özçivitle dudaktan öpüştük sevgiliydik. Sonra burak özçivitin başka bir sevgilisi daha var ama beni istiyor.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza yeni bir fırsat çıkması ve buna çok sevmek anlamına gelir. İlerleyen günlerde alacağınız haberler mutlu olabilirsiniz.

 23. Tülay dedi ki:

  Merhaba, iyi günler rüyamda ünlü Can Yaman ile öpüştüğümü gördüm. Hatta ben sanemin yerinde olup böyle öpüştük ve sevgili olduk. Lütfen yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Hayal ettiğiniz bir şeyin gerçek olması ile çok şaşırmaya yorumlanır.

 24. Yağmur Sarı dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim bir ünlüyü gördüm. Beraberdik hatta ben de ünlüydüm (gerçek hayatta sevgili olduğu kızdım) ve öpüştük. Bu rüyayı 2.kez gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir hayal ettiğiniz bir şey için önünüze bir fırsat çıkabilir.

 25. Ece dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim bir ünlüyü yanağından öpüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Çok sevdiğiniz veya hoşlandığınız birinden haber gelebilir.

 26. Ali dedi ki:

  Rüyamda bir ünlü kadınla insanları trolleyip gülüyorduk ve bir eve girdik. Odaya geçerken onu yakalayıp kendime çektim ve öpüşmeye başladık.

  1. admin dedi ki:

   Çok zor bir hedefi kolay bir şekilde başarmak anlamına gelir.

 27. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda Fatih Ürek beni dudağımdan öpüyordu ve birisi daha vardı ama onu tersliyordu. Bana senin dudakların daha güzel deyip öpüyordu ve dudakları o kadar yumuşaktı ki kokusu bile mükemmeldi. Benden hoşlanıyordu, çok etkilendiği belliydi.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda sizinle tanışmak isteyen biri olabilir, ancak şans vermek istemeyebilirsiniz.

 28. Nergis dedi ki:

  Bu ikinci kez oluyor. Bir defasında Murat Dalkılıç idi ve sarılmıştı. Bu sefer ise Burak Deniz idi ve ufak ufak öpmelerle başladı. Sonra dudaklarıma yapıştı ve o anda uyandım, etkisinden zor çıktım.

  1. admin dedi ki:

   Şansın ve talihin açılmasına, karşınıza çıkacak fırsatlara yorumlanır.

 29. meltem dedi ki:

  Neden rüyama girdiğini bilmiyorum ama kucağındaydım ve onu öpmüştüm. Çok tuhaftı ve sonrada utandım ama çok imkansız yani onunla evlenemem çok çok ünlü birisi karşılaşamam bile.

  1. admin dedi ki:

   Bazı hedeflerinizin gerçekleşmesi için önünüzde hiçbir engel kalmayabilir.

 30. --- dedi ki:

  Rüyamda kardeşim, ben ve Burak Deniz bir havuza giriyoruz yüzüyoruz falan. Sonra havuzun içinde ben onu boynundan öpüyorum. Sonra annesi geliyor ve bize kızıyor.

  1. admin dedi ki:

   Zengin biri ile evlenmeye, bolluk içerisinde yaşamaya yorumlanır.

   1. Nur dedi ki:

    Admin her şey tabir değildir herkes aynı cevabı alamaz kişi. O ünlünün hayranı ise bilinçaltına girip rüyada görmesi muhakkaktır. Boşuna heveslendirmen hoş değil.

 31. Fatma dedi ki:

  Rüyamda fenomen birisiyle deniz kenarında hem yanaktan, hem dudaktan öpüştüm. Sonra ben yüzmeye gittim ve geri gelincede tekrar sarıldık. Hayranı değildim ama onu öptükden sonra aşık oldum ve onun da benden hoşlandığını hissettim. Sonra bana ulaşmaya çalıştı. Ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz bir fırsat yakalamak demektir.

 32. Göksu dedi ki:

  Aslında ard arda iki rüya gördüm. Birincisinde karşıma sudan kurbağa çıktı. Bayılmışım uyandım. 2.cisi de çok sevdiğim bir ünlüyle dudak dudağa geliyorduk. Diğer ünlüyle de fotoğraf çekiliyorduk ve sarılıyorduk ikisiyle de.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda emeklerin karşılık vermesi, bir dileğin kabul olmasına ve adınızın pek çok insan tarafından duyulmasına yorumlanır.

 33. Beyda dedi ki:

  Rüyamda bir ağacın altında hiç yokken tanıdığımız ünlü bir oyuncu beni öpüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızın şansını yakalayacağınıza, büyük bir hayalin gerçekleşeceğine, özellikle yakında bunun sinyalini almaya yorumlanır.

 34. lale dedi ki:

  Rüyamda ünlü birinin gelmesi kalabalık arasından onu çıkarmam ve sonra sessizlik sağlamak kalamlaikdan oturmak herkesin içinde beni öpmesi.

  1. admin dedi ki:

   Hiç beklenmedik bir anda karşınıza çıkan bir fırsatla birlikte bir isteğin gerçekleşmesine yorumlanır.

 35. Hilal dedi ki:

  Rüyamda öpüştüğüm kişi hem ünlü, hem de yabancıydı ve pek de hayranı olduğum birisi sayılmaz. Sadece adını ve yüzünü biliyorum. Aşırı salyalı ve yavaş bir öpüşmeydi. Ben alttaydım ve onun tükürüklerini yutmaktan hoşlanıyordum. Evet biraz tiksinç ama uyandığımda boğazım kurumuştu. Etrafımda onu arıyordum. Bu rüyayı iki kere görmüştüm. İlkinde öpüştüğüm kişinin yüzü belli değildi ama ikisinin de o olduğunu hissediyorum sadece his. Birbirinin devamı gibiydi rüyalar. Ayrıca bu ikisi hariç iki kere de önceden görmüştüm birisi öğretmenimleydi bir arabadaydık. Diğeri ondan baya sonraydı ama yüzünü görememiştim.

  1. admin dedi ki:

   Şansın açık olmasına ve çok büyük fırsatlar ile karşılaşmaya yorumlanır. Tahmin edilenden daha büyük hayaller gerçek olabilir.

 36. Aysun dedi ki:

  Ben hamileyim gerçek hayatta ve rüyamda ünlü bir erkek ile evleniyorum ve yüzük alıyorum. 4 tane altın yüzük, iki tanesi yeşil ve taşlı yüzük ve o insanın beni sevdiğini hissediyorum ve ona kaçıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Çok müjdeli haberler almak ve ev içerisinde neşenin artmasına yorumlanır.

 37. sn dedi ki:

  Rüyamda gerçek hayatta aşık olduğumu hissettiğim bir hollywood yıldızı ile birlikte olduğumu gördüm. Bir anda yanımda beliriverdi. Sevgili olduk. Pazar gibi bir yerde dolaşıyorduk. Sonra bir yerde patates püresi gibi bir şeyler yapılıyordu. Gittik oraya ve tattık. Ağzım püre doluydu. Bir anda tuttu beni ve dudaktan öpüşmeye basladık. Ağzımdaki püre iğrenç bir şekilde onun ağzına doldu. Ben de “ııyyy iğrenç oldu bu, dur şuradan sakız alalım sonra devam ederiz” dedim. Sonra sakız aldık naneli. Çiğnedik ve en güzel bir şekilde öpüşmeye başladık. Çok güzeldi. Hayalim gerçek olmuştu. Onun gibi bir erkekle birlikte olduğuma inanamıyordum. Ama peşimizde babası mı vardı ne. Sanki bizi yakalamak istiyordu. Biz sürekli kaçıyorduk. En son yemyeşil bir tarladan geçtik ve arkamızdan ok attılar ama bize gelmedi. Sonunda İngiltere’nin kral ve kraliçesi olduk. Ama evlendiğimiz zaman yanındaki kız ben değildim sanki. Yüzü başkasına benziyordu. Ama ben olduğumu hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Bekar olanlar için evlenecekleri kişinin oldukça varlıklı ve neşeli biri olacağına, zengin bir hayat sürmeye yorumlanır. Aşk hayatınızda sizi mutlu edecek biri hayatınıza girebilir.

 38. Deniz dedi ki:

  Ben de bir ünlü bir gruptan bir çocuğu öptüm. Bir anda ona doğru hızla yürüdüm ve o otururken onu öptüm. O da beni öptü ama o beni öptüğünde hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Kendi emekleriniz ile yakın zamanda büyük bir başarınız olabilir, beklenmedik anda emeğinizin karşılığı gelebilir, şansınız açılabilir.

 39. Yaren Gül dedi ki:

  Bir yatakta uzanıyordum ve üstümde sevdiğim ünlü grubun sevdiğim bir üyesi vardı. Saçları griydi ve ellerim saçlarındaydı. Saçlarının bu halini sevdiğimi söyledim. -aramızda 2cm falan vardı- Sonra öpüştük.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda özel hayatınızda hiç ummadığınız mutluluklar yaşayabilir ve övgü dolu sözler duyabilirsiniz. Biri sizden hoşlandığını itiraf edebilir.

 40. Deniz dedi ki:

  Rüyamda “Sen anlat karadeniz” dizisinde oynayan Tahir karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe ile sevgiliymişiz. Birbirimizle küsmüşüz ve sonra ben bir evden çıkıyorum. Bakıyorum kapının önünde beni bekliyor. Hiç konuşmuyorum ve oradan arkamı dönüp gidiyorum. Sonra peşinden geliyor ve bana sıkıca sarılıp beni dudaklarımdan öpüyor.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda hiç ummadığınız kadar mutlu olabilirsiniz ve karşınıza tam da gönlünüzdeki gibi biri çıkabilir. Beklenmedik bir anda sürpriz bir aşk söz konusu olabilir.

 41. Admin dedi ki:

  Ya ben rüyamda bu sene 2018 survivordaki Anıl ile öpüşüyordum ve aynı yatakta uyuyorduk ve denize atlarken de öpüşüyorduk, yakışıklı çocuk 😂😂😂

  1. admin dedi ki:

   Hayatınıza giren biri sizi çok mutlu edebilir, değer görebilir ve bu kişi sayesinde yüzünüzü güldürecek olaylar yaşayabilirsiniz.

 42. esma dedi ki:

  Rüyamda the rose grup üyelerinden woosung ile önce sarıldık. Sonra öpüşüyorduk. Öpüşme gerçek gibiydi sanki hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Hayal ettiğiniz ve çaba gösterdiğiniz bir şey için yakında çok müjdeli haberler alabilirsiniz.

 43. Atilla dedi ki:

  Rüyamda Ahmet Kaya ile saatlerce seviştim. Bir kadın vücuduna sahiptim, dinlene dinlene seviştik ve hiç çıkmadık yataktan.

  1. admin dedi ki:

   Kendinizi yetenekli hissettiğiniz bir konuda önemli birinden yardım görebilirsiniz, daha fazla itibar ve kazanç söz konusu olabilir.

 44. Bahar bayram dedi ki:

  Ben de Burak Temiz ile tanışıyordum. Eve geçiyorduk ve sonra işte dedim ben o ayy Burak’la çıkıyoruz. Hemen storyme atmalıyım diyen kızlardan değilim dedim. Benim dudağıma yapıştı. O kadar tutkuluydu ki yaaa çook güzeldi.

  1. admin dedi ki:

   Şu an uğraştığınız işler ileride sizi hem maddi hem de manevi yönden çok mutlu edebilir, kendinizi yakında şanslı hissedebilirsiniz.

 45. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda BTS üyesi rapmonster ile öpüşüyodum :). Keşke jimin ile öpüşseydim:D

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında mutlu olmak ve hoşlandığını birinden haber gelmesine yorumlanır.

 46. ismihan atalay dedi ki:

  Rüyamda BTS grubundan V ile öpüştüm ağğ çok güzel bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamınız olabilir, gideceğiniz bir yerde birinden etkilenebilirsiniz.

 47. Gizli hayran dedi ki:

  Hazar Ergüçlü ile asansörde seviştim. Hatta sohbet filan ediyorduk. Çok güzel bir rüyaydı. Keşke hiç bitmeseydi.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş fırsatı ya da kısmet anlamına gelir. Hayalini kurduğunuz ve çok istediğiniz bir şey yakında gerçek olabilir.

 48. Şamil dedi ki:

  Rüyamda Adriana Lima ile öpüştüm baya ben durmasam onun duracağı yoktu. Herkesin içinde oldu bi de.

  1. admin dedi ki:

   Yakında gelirinizde artış olabilir ve işleriniz yoluna girebilir. Bekarsanız tanışacağınız biri ile evlilik planları kurabilirsiniz.

 49. Aysegul dedi ki:

  Rüyamda futbolcu Caner Erkin ile bir otel odasında öpüşme vs gibi şeyler yapıyorduk anlayacağınız üzere. Açıkçası evet futbolla ilgiliyim fakat beşiktaşlı değilim. Hatta Caner Erkin’in beşiktaşlı olup olmadığını bile teyit etme ihtiyacı duydum. Daha önceden de başka futbolcuları görmüştüm ama bu şekilde değildi. Kafayı yiycem bilinç altımda neler oluyor hiçbir fikrim yok. Ayrıca açıklamaları okuyunca sevindim. Çünkü şu an üniversite sınavına hazırlanıyorum ve başarı getireceği yazıyor. Tam bir yorum getirirseniz sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Emeklerinizin karşılığını fazlasıyla almaya ve hayal edilen başarıya ulaşmaya, güzel bir istikbale yorumlanır. Hayırlı bir rüyadır ve çabanızın boşa gitmeyeceğini gösterir.

   1. guzelkiz dedi ki:

    rüyamda çok sevdiğim, beğendiğim bir ünlüyü gördüm. daha önce de görmüştüm bu seferkinde ise onunla epey samimiydik. rüyamda başka biriyleilişki içindeydim ama onu da çok seviyordum. çok değişikti. en son iki elini de tutup öpüşmüştük. bir yere gidecekti ama gitmesini istemiyordum. ve bahsettiğim ünlü şu an 50 küsür yaşlarında, rüyamda ise genç yaşlarındaydı.

    1. guzelkiz dedi ki:

     bir de yanlış yere yazmışım. kusuruma bakmayın

    2. admin dedi ki:

     Bu rüya manevi desteğe ve birinden güzel haberler almaya yorumlanır.

 50. 759nfr dedi ki:

  Benim sevdiğim kızla rüyamda bir karanlığın içindeki mavi bir yatağın üzerinde oturuyoruz ve onun üzerinde parlayan beyaz bir elbisesi var. Bana doğru gözlerime tebessüm ederek bakıyordu ve sonra ben de onun gözlerine bakmaya başladım. Göz bebekleri koyulaştı ve büyüdü. Sonra onu kolundan biraz kendime çektim. Yanıma çektiğimde bana doğru öpüşmek için eğiliyordu. ben de ona doğru eğildim ve orAda öpüştükten hemen sonra eski yerine gitti ve bana tebessüm ederek bakmaya devam etti. Ben de ona tebessümle baktım.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz kız işe bir araya gelmeniz çok zor ve bunu bildiğiniz halde onu düşünmeye devam ediyor olabilirsiniz. Ancak o sizden uzaklaşabilir ya da başka bir ilişkiye başlayabilir. Alacağınız haberler sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

DMCA.com Protection Status