Rüyada Vapura Binmek

Rüyada vapura binmek, manevi duygularınız ağır basmaya başlayabilir ve daha fazla iyilik yapmak için gerekli tüm olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Hayır duası alacaksınız ve çok hayırlı işler içerisinde bulunma şansı elde edeceksiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için çok büyük iyilikler yapabilirsiniz. İbadetlerinize daha fazla ağırlık verebilir ve dini yerlere seyahatler de gerçekleştirebilirsiniz. İç huzuru yakalayacak ve iç dünyanızda aradığınız mutluluğu bulacaksınız. Rüyada vapura bindiğini görmek, aynı zamanda helal yoldan kazanç sağlamak olarak yorumlanır. Kazancınızı helal yoldan kazanmaya devam edebilirsiniz.

Rüyada vapurda yolculuk yapmak, iş ya da eğitim hayatında tüm sıkıntıların geride kalması ve rahat bir hayat sürmek olarak da yorumlanır. Bundan sonra hayatınızda olumlu gelişmeler olacak ve daha parlak bir geleceğin sizleri beklediğine emin olacaksınız. Şu güne kadar sizi strese sokan işlerden kurtulabilirsiniz. Rüyada vapurla gezinti yapmak, refaha erişmek ve bolluk ve bereket içerisinde yaşamak anlamına da gelir.

Rüyada Vapura Binip Gitmek

Sabrınız sayesinde tüm zorlukları teker teker aşmaya başlıyorsunuz. Özellikle maddi ve manevi zorluklar ya da bazı hatalar telafi edilecek. Emeklerinizin karşılığını bundan sonra almaya başlayabilir ve mutlu olabilirsiniz. Yeniden umutlarınız yeşererek, azminiz de artabilir.

Rüyada Vapura Binip İnmek

Kısa süreli maddi sıkıntı çektikten sonra yeniden rahata erişmek, hesapta olmayan masraflar yüzünden bir süre zorluk çekmek olarak yorumlanır. Ancak bu geçici bir durum olabilir ve beraberinde hayatınız düzene girebilir.

Rüyada Vapura Binerken Denize Düşmek

İş hayatında bir anda kazancın artmasıyla birlikte maddi gücü ele almak olarak yorumlanır. Kendi işini yapan kişiler bir anda zenginliğin kapılarını aralayabilirler. Kendinizi bolluk ve bereket içerisinde bulacaksınız ve yatırımlarınızdan karlı sonuçlar alabilirsiniz.

Rüyada Anneyle Vapura Binmek

Ailenizin geçim sıkıntısından kurtulması ve annenizden hayır duası almanıza yorumlanır. Eğer anneniz uzakta yaşıyorsa, hal hatırını sormanız onu mutlu edecektir. Annesiyle birlikte yaşayanlar da mutlu haberler alabilirler. Anneniz de size güzel bir haber verebilir.

Rüyada Dalgalı Denizde Vapura Binmek

Hiçbir zorluk sizi yıldıramayacak ve hedeflerinize bir şekilde ulaşacaksınız. Eğitim hayatında hedeflediğiniz kariyer sizlerin olacaktır. İş hayatında da kafanıza koyduğunuz başarılar için hiçbir engel sizi yıldıramayacak. Pes etmeden çalışarak sonunda keyfini sürebilirsiniz.

Rüyada Sevgiliyle Vapura Binmek

Özel hayatta büyük mutluluklar yaşamak, bekar olanların aşk hayatında aradıkları mutluluğu bulması ve evlenecekleri kişiyle tanışmaları şeklinde yorumlanır. Bu kişi deniz aşırı bir yerde yaşıyor olabilir. Evli yada sevgilisi olanlar da eşleriyle tatile çıkabilirler.

Rüyada Arabalı Vapura Binmek

İş arayan kişiler için iç başvurularından dönüş olması ve kabul edilmek olarak yorumlanır. Ya da iş değişikliği yapabilir ve daha iyi iş teklifleri alabilirsiniz. Bundan sonra hak edilen statüde çalışmaya başlayarak, moraliniz yerine gelebilir. İş hayatında sonunda düzeninizi kuracaksınız.

Rüyada Gece Vapura Binmek

Şu günlerde bir takım sıkıntılarınız olabilir. Ancak bunlar tez zamanda geçmişte kalacak ve ani bir şekilde mutluluğunuz artıracak olaylar vuku bulacak. Özel hayatınızda ya da iş hayatında kötü bir dönemi kapatarak, daha güzel günlere erişebilirsiniz. Karamsar olmadan çabalamaya devam etmenizde fayda vardır.

Rüyada Vapura Binmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatında mutluluğu yakalamak, iş ve eğitim hayatında da zorlukları aşmak olarak yorumlanır. İş hayatındaki güzel gelişmeler aile hayatınızı da olumlu etkileyecek. Sevdiklerinizle birlikte olarak sıkıntıları kolayca aşacaksınız.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Derya keskin dedi ki:

  Rüyamda bi arkadaşımavapurla karşıya geçelim mi diyordum o da olur diyordu binerken iki arkadasa daha denk geldik bindik vapura. Ben denize bakıyordum aaa ne güzel vs diyorum. Karşıya ge ip indik.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borç külfetinden dert tasadan kurtulmaya yorumlanır.

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda yakın bi arkadaşımla vapurdayız çok büyük bi vapur güneş gözüküyor çok güzel geziyoruz sonra bi kapı var açıyoruz masmavi bir deniz içinde çok güzel balıklar yüzüyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden gelecek haberler umutların artmasına yorumlanır.

 3. Lale Er dedi ki:

  Rüyamda annem anneannem teyzemlerle (galiba) ailemle beraber yani istanbulda vapura binmisiz. Ben telefonumu cikarip yolgulugu kaydetmek istiyordum ama vapur okadar hizli yani 1-2 dk icinde üsküdardan eminönüne vardi ki sasirdim kaldim 😂 sonra aileme dönüp dedimki: neyse bidahaki binisimde cekerim artik telefona. Ama yolculuk cok güzel gecti hani tatli bir rüya gibi geldi. Ben almanyada yasiyorum ve istanbulda bir süre yasadim bu yüzden rüya bile olsa cok güzeldi istanbulu görmek ve vapura binmek. Acaba rüya tabirinde ne anlama geliyor bu rüya? Sevgiler ve saygilar..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haneden iyi haberler almaya ve sevdiklerinizle planlar yapmaya yorumlanır.

 4. metin dedi ki:

  ruyamda oglumla birlikte vapurdayiz vapurda disarda seyhat ediyoruz. iskeleye yaklasiyoruz yaklasirken vapur tam yanasamiyo oglum yerinde durmuyo elimide birakmiyor iskelede annem bizi bekliyor caminda ve geli en sonunda yanasiyo

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahata erişmeye yorumlanır.

 5. Damla dedi ki:

  Rüyamda tüm ailemle (ölmüş dedem dahil) İstanbul Boğazında vapur gezisine çıktık. Sonrasında vapur bizi Sultanahmet camisine getirdi. Bahçesinde daha önce hiç görmediğim bi çiçekle geldi abim yanıma bende ona kızdım neden kopardın diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizle birlik beraberlik, onları mutlu edecek haber vermeye yorumlanır.

 6. Dilek keskin dedi ki:

  Rüyada 11, yaşında kızım ve,8 yaşında oğlumla birlikte tren benzerinde bir vapura binip oturduk daha sonra bir yolcuyu ya bu tren pendike mi gidiyor diye sorduk hayır yanlış bindiniz dedi hiç hemen indik orada oturan iki bayan konuşmasını duydum hiç 2020 de değiliz gibi geliyor dedi bende Kendi içimden hayır çok belli yeni bir yıl olduğu dedim ve sonra başka hanım bir yolcuyu ya sorduk pendike hangi vapur gider diye o da az önce inidiginiz gidiyor dedi biz telaşla yetişme ye çalıştık kızım bir hamlede bindi ama ben ve oğlum bir türlü binemedik daha sonra ben bir adım attıktan sonra kendimi denizde buldum ve battigimi hissediyordum rüyam bu şekildeydi ( şimdiden teşekkür ederim)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan birinden hayırlı haberler almaya ve bolluk berekete yorumlanır.

  2. Nihan dedi ki:

   Rüyamda istanbuldaydım arkadaşımla. Acelemiz vardı arabaya binip vapura yetişiyorduk eve dönmek için arabayı vapurun önünde parkedip biniyordum vapur yol alınca arabayı karşıda bıraktığımı hatırlayp nasıl alıcam geç kaldım diye yakınıyordum. Ağzımda maske olmadığı aklıma gelince iyice panikliyordum.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya deniz aşırı bir yerden iyi haberler almaya yorumlanır.

 7. Veli dedi ki:

  Vapura bindim arkadaşımla kız kulesini gördüm AA bak dedim sonra denizin kenarında lüks restoran gördüm arkadaş gidelim dedi bende burdan kalkamayız pahalı gelir dedim ve uyandım rüyamın tabiri nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haber almaya yorumlanır.

 8. Kale dedi ki:

  Rüyamda Istanbul a gezmeye gidiyordum,babam öğrenince kızıyordu ve iki kardesimi alarak yanima geliyordu (babam üzerimize cok titrer)Ben tam vapura binecekken izin vermedi ,bende onu ikna etmeye çalıştım gayet guzel bir yolculuk olacak diye,sonra o da bindi.Deniz masmaviydi. Kardeslerim gayet huzurluydu.Denize baka baka güzel bir yolculuk yaptık. Sonra babama gordun mu bak ne guzel oldu dedim,iyi ki binmişiz .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş veya eğitim ile ilgili bir başvurunun kabulüne ve seyahate yorumlanır.

 9. M. dedi ki:

  Rüyada en yakın arkadaşımla güneşli bir havada vapurda geziyorduk,sonra ben oturdum ve ayaklarımı denize uzadarak “bak su çok güzel” dedim ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat edebilirsiniz.

 10. Ezgi dedi ki:

  Rüyamda denizin ortasında boş bir vapur vardı. Şimşek çakıyodu,fırtına vardı ve vapur sallanıyodu ama içinde kimse yoktu.

  1. admin dedi ki:

   yeni bir sayfa açmak ve yeni hayaller peşinde koşmaya yorumlanır.

 11. Asiya dedi ki:

  Ailemin yanına seyahat ediyorum kara yolculuğu bitmiş bir süre vapurla gitmem gerekiyor valizim de var sonra valizimle birlikte bi bakıyorum denizde yüzüyorum en son ailemin yanına geliyorum ve bi oda dolusu akrabalar misafir gelmişler bayrama bir iki gün varmış ama bayram ziyareti elbisemin bi yerinde bi yırtık var orayı örterek herkesle görüşüp hoşgeldin diyorum ama bu durumdan yani görüşmekten yoruluyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aile büyüklerini ziyaret etmek ve iç sıkıntıdan kurtulmaya yorumlanır.

 12. Büşraaa dedi ki:

  Rüyamda vapuda cüzdanımı kaybediyorum cüzdanımın aynısından birsürü var ama hiç biri benim cüzdanım değil ve kendi cüzdanımı bulamadım nedir yorumu

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir ertelediğiniz bir harcamayı yapabilirsiniz.

 13. Rüyalı dedi ki:

  Rüyamda en yakın 3 arkadaşımla vapura biniyoduk annem ve kardeşimde vardı vapurda çalışanlar bizi öldürmek istiyorlardı arkadaşlarımla hemen anlamıştık arkadaşlarım kaçtı anneme çalışan( tanımadığım) kadının bizi öldüreceğini söyledim ama inanmadı kardeşimi uyardım kaç dedim sonra kadın bıçakla geldi boğuştuk ben anneme bağırıyodum hiç bişey yapmadı kadın tam bıçakla boynunu kescekti uyandım.

 14. Rüyalı dedi ki:

  Rüyamda en yakın 3 arkadaşımla vapura biniyorduk. Annem ve kardeşimde vardı. Vapurda çalışanlar bizi öldürmek istiyorlardı. Arkadaşlarımla hemen anlamıştık. Arkadaşlarım kaçtı, anneme çalışan (tanımadığım) kadının bizi öldüreceğini söyledim ama inanmadı. Kardeşimi uyardım kaç dedim sonra kadın bıçakla geldi boğuştuk. Ben anneme bağırıyordum, hiçbir şey yapmadı kadın tam bıçakla boynunu kesecekti uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Seyahat etmek ve yeni bir yere yerleşmek demektir.

 15. Şeymanur dedi ki:

  Bende rüyamda vapura ailemle biniyordum. Deniz bir dalgalı bir sakindi. Vapurda sanki ailemle tatil yapıyor gibiydik.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir gitmek istediğiniz bir yer varsa yakında bu yolculuğa çıkmaya yorumlanır.

 16. Seda dedi ki:

  Rüyamda vapura biniyorum. Denizin ortasındayım ama ayakkabımı kaybediyorum. Yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   uzun süredir gitmek istediğiniz bir yer varsa yakında bu yere yolculuk yapabilirsiniz.

 17. Büşraaa dedi ki:

  Rüyamda vapura biniyorum. Vapur kalabalık değil deniz sakin oluyor. İstanbul’un karşı yakasına gitmiş oluyorum. Vapur karşı yakaya varınca iniyorum taş dan bir kapı oluyor kocaman oradan geçiyorum. Eşime ben karşıya geçtim diyorum. O da aceleyle yanıma gelmeye çalışıyor. Ben çoktan karşı yaka da olmuş oluyorum. Etrafımda tertemiz oluyor ağaçlar falan da oluyor yerler de çöp falan olmuyor. İzlerken etrafı eşim yanıma yaklaşıyor. Geldim diyor.

  1. admin dedi ki:

   Başka bir yere taşınmak ve ev hayatında daha mutlu olmaya yorumlanır.

 18. Meryem can dedi ki:

  Rüyamda vapurdaydım, içinde birçok insan vardı. Deniz masmaviydi yolculuk yapıyorduk. Annemle ailemle masada oturmuş lahmacun yiyorduk. Ben yanlarından ayrıldım. Ayakta denize bakıp yolculuk yapıyordum ve gülümsüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Ailenizin sizin adınıza mutlu olacağı bir olay yaşamak ve seyahate yorumlanır.

 19. Serhat dedi ki:

  Rüyamda bir vapurdaydım. Vapur insanlar ile doluydu. Bir yolcu vapur limanda durmayınca inemedi, vapur devam etti. Vapurda tartışmalar oldu. Sonraki limanda durucam dedi kaptan. Rüya bu kadar.

  1. admin dedi ki:

   Yaşadığınız yeri değiştirmek ya da başka bir önemli değişime yorumlanır.

 20. Bayram yaldız dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşım annem yanında tanımadığım bir çocuk ve abim ile birlikte vapura biniyoruz. Değirmen olan bir limanda duruyor. Biz bir şeylerle uğraşıyoruz. Annem değirmende bir şeylerle uğraşıyor. Bu esnada ben geminin gitmiş olduğunu görüp anneme söylüyorum. O da buralardadır saat 7 den önce buradan gidemez diyor. Yan tarafta büyük bir ırmak var içinden gemiler gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Annenizin gurur duyacağı bir şey başarabilirsiniz, ailenize güzel haberler getirebilirsiniz. Özellikle iş ya da eğitim hayatında güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.

DMCA.com Protection Status