Rüyada Yağmur Yağması

Rüyada yağmur yağdığını görmek, evinizde rahat geçime ve eskisinden çok daha iyi şartların elinize geçeceğine yorumlanır. Maddi durumunuz eskisinden daha iyi olabilir, kazancınız hızla artabilir. Eğer bir süredir beklenen para varsa elinize geçer ve rahat edilir. Borçları olanların hiç kimseye ve hiçbir yere borcu kalmaz. İşsiz olanlar da kendilerini yükseltebilecekleri ve iyi gelir elde edecekleri bir işe girebilirler. İş hayatında verimli olunur ve daha çok paralar kazanılır. Rüyada yağmur yağmasını izlemek, yaşantınızda güzel şeylerin gerçekleşmeye başlamasına yorumlanır. Hem iş hayatında hem de özel hayatınızda hayırlı gelişmeler olur. Sizi heyecanlandıran olaylar yaşanabilir. Kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz.

Rüyada gece yağmur yağdığını görmek, sıkıntıların dertlerin biteceğine ve maddi olarak rahatlamaya yorumlanır. Borçları yüzünden kara kara düşünen kişiler tez vakitte borç külfetinden kurtulur, evinde geçimini rahatlar. Hem siz hem de aileniz maddi olarak zor bir süreç atlatıp yeniden sofranızda bereketi huzuru sağlayabilirsiniz.

Rüyada Yağmur Yağması Ve Evi Su Basması

Evinize daha çok para girmesine ve ailenizin daha rahat geçimine yorumlanır. Evinizde ailenizde borçları olan biri varsa borçlarından kurtulur. Ya da işsiz olan biri varsa yeni bir işe girebilir. Maddi olarak yaşanan sıkıntılar biter ve geçim rahatlar. Rüyada eve yağmur suyu girmesi, aynız amanda yeni bir mal mülk sahibi olunması şeklinde yorumlanır. Ev satın alma planları olanlar yakında yeni bir ev sahibi olabilirler.

Rüyada Çok Yağmur Yağması Ve Sel Basması

Borçları ile mücadele veren ve ödemekte zorlanan kişilerin üzerinden büyük bir borç yükünün kalkacağına yorumlanır. Birine kefil olup borcunu ödeyenler de sonunda bu durumdan kurtulurlar. Mahkemeniz varsa tazminat alabilirsiniz, adalet sizden yana olur.

Rüyada Yağmur Yağması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, güzel bir kariyer planı çizmek ve karlı işler yapmak anlamına gelir. İş hayatında bereketli kazanç sağlanır, güzel anlaşmalara varılır. İşlerinizi büyütebilir, ticari hayatta daha çok kazanç elde edilebilir. Şansınız bahtınız açık olur ve kariyerinizde parlak bir döneme girilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sinem dedi ki:

  Yağmur yağıyordu onun ismini haykırdım heryerde onu aradım ama bulamadim. Sonrasında ona uzaktan benzeyen kısa boylu biri vardı ona sarildim…o değildi. Alisveris merkezine benzeyen bir yerdi. Bir kadin vardi onu ara dedi…Aniden biri aradı.Numara yoktu. telefonu açtım çünkü arayan oydu kiziyordu…onu sevdiğim için. Kapatma dedim onun olduğunu düşündüğüm arabanin pesinden koştum. neden diye sordum sadece yağmurun ortasında kaldim… ve uyandım. Rüyam iyi mi kötü mü bilmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha çok olacağına, gelen bir telefon haberine sevinmeye yorumlanır.

 2. Cihan dedi ki:

  Rüyamda elimde siyah bir şemsiyeyle yürüyorum, sokakta iki tane çocuk şemsiye satmak istiyor fakat elimde olduğu için almadan devam ediyorum. Biraz sonra hafif bir yağmur başlıyor ve şemsiyemi açıyorum fakat açarken yırtılacağını hissediyorum ve bir müddet sonra bir kısmı yırtılıyor. Sağlam tarafıyla korunarak yeni bir şemsiye almak için devam ediyorum, dar bir sokaktan geçtikten sonra iki-üç kişinin olduğu bir yere çıkıyorum, yerde taşların arasında kuru otların tutuşmuş olduğunu görüyorum ve onları önce kendim söndürmeye çabalıyorum sonra başka bir yerde de olduğunu görünce gördüklerimden de yardım istiyorum, bundan hemen sonra uyanıyorum.Biraz detaylı anlattım ama yorumun için şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size güvenen birinin yardım istemesine ve kendinizi daha güvende hissetmeye yorumlanır.

 3. Barış dedi ki:

  Rüyamda çarşıda yürüyorum sonra yağmur başlıyor. Sigara içiyorum sonra bir kafe görüyorum sigarayı atıyorum kafeye giriyorum. Kafenin dış kısmında yemek yiyenler var bir de kafe sahibi oda bayan yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize bol para geçmesine, rahat geçime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status