Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurdan ıslanmak, elinize yüklü miktarda para geçmesine ve bereketini görmeye yorumlanır. Tam çok ihtiyacınız olduğu bir anda elinize geçen para ile bir işinizi görebilir ve borçlarınızı kapatabilirsiniz. Geçim sıkıntısı çekenlerin sofralarınızın rızkı artar ve evlerinde bereket bolluk eksik olmaz. Bazı yorumcular da iyilik yapmak ve manevi duyguların güçlenmesi olarak yorumlar. Bir zamanlar yaptığınız iyiliklerden de size hala dua eden birileri olabilir. İçinizdeki sevgi ve merhamet duygusu ile insanların kalbini ve güvenini kazanacaksınız.

Rüyada yağmurda ıslandığını görmek, bazı yapılan hatalardan dersler almak anlamına da gelir. Geçmişte yapılan hatalarınızdan dolayı tövbe edebilir ve tekrar yapmamak için birine söz verebilirsiniz. Kalbinizden geçen güzel şeyler gerçek olabilir ve sıkıntılardan arınarak iyilik peşinde koşarak herkesin gönlünü kazanabilirsiniz. Yapacağınız iyilikler size huzur ve mutluluk verecek.

Rüyada Yağmurda Islanmak ve Koşmak

Çok büyük zorluklar çektikten sonra çok güzel günlere erişmek ve kazancın artması şeklinde yorumlanır. İş hayatında kazancınız artabilir, özellikle ticari hayatta elde edeceğiniz başarılar sayesinde herkesin dikkatini çekebilir, başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanabilirsiniz. Kariyeriniz için hedeflediğiniz ne varsa yakında gerçek olabilir. Bazı hayallerinize tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Rüyada Yağmurda Islanmak ve Dua Etmek

Arzu ve isteklerin gerçekleşmesi ile birlikte yüzünüzün gülmesi, içinizin rahat etmesi anlamına gelir. Aileniz sizin iyiliğiniz için bir şey yapabilir. Sevdikleriniz sizin hayalleriniz için seferber olabilir. Anne ve babanızdan da maddi ve manevi destek alarak, hayırlı işler yapabilir ve başarılarınızı arttırabilirsiniz.

Rüyada Yağmurda Islanmak ve Ağlamak

İçinize attığınız dertlerinizden kurtularak, rahat bir nefes alabileceksiniz. Kendinize çok sıkıntı yapıyor olabilirsiniz. Ancak artık her şey yolunda gitmeye başlayacak. Talihin döndüğünü fark edeceksiniz. Uzun süredir uğraş verip de sonuç alamadığınız ne varsa, artık alacağınız sonuçlar sizi mutlu edecek. Hatta gelecek haberler karşısında mutluluk gözyaşı dökebilirsiniz.

Rüyada Yağan Yağmurda Islanmak

Helal yoldan para kazanmak ve kazandığınız para ile hayırlı işler yapmak anlamına gelir. Eğer ailenizde maddi durumu kötü biri varsa ona yardımınız dokunabilir. Evinize gelen misafirler çok olabilir ve şu günlerde evinize gelip giden kişiler size güzel haberler getirebilirler. Kısmetleriniz açılacak. Özellikle bekar olan kişiler için taliplerinin çıkması anlamı taşır.

Rüyada Sevgiliyle Yağmurda Islanmak

Sevgilinizle aranızda sevgi ve şefkat duygularının ağır basması, ona karşı merhametli yaklaşmak ve iyi geçinmek anlamı taşır. Aranızdaki sorunları geride bırakabilirsiniz ve güven sorunlarını aşarak ilişkinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Aslında ikiniz de bir an önce evlenmek istiyor olabilirsiniz. Ancak aileler ya da başka engeller yüzünden biraz daha özlem çekmeniz gerekiyor.

Rüyada Yağmurda Islanarak Yürümek

Sabrınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız ve çektiğiniz sıkıntıların sonunda yüzü gülen sizler olacaksınız. Düşmanlarınız size zarar veremeyecekler ve çizdiğiniz yolda emin adımlar ile ilerleyeceksiniz. Kendi seçimlerinizden pişman olmayarak her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Yağmurda Islanan Birini Görmek

Eğer tanıdığınız biriyse, bu kişiden gelecek güzel bir haber sizi mutlu edebilir. Rüyada başkasının yağmurda ıslandığını görmek, yeni tanışacağınız biri ile kısa sürede samimi olarak birlikte güzel işler başaracağınıza yorumlanır. Hayallerinizden vazgeçmeyerek azimle başarıya ulaşabilirsiniz. Bu konuda size güvenen ve hırslandıran kişilerin yüzünü kara çıkarmayacaksınız.

Rüyada Yağmurda Islanmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iç sıkıntılardan kurtulmak ve sevdiklerinizle birlikte rahata erişmek demektir. Kısa vadeli hedeflerinize kavuşabilir, daha çok para kazanarak, bolluk ve bereket içerisinde yaşantınızın geri kalanını sürdürebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ersin dedi ki:

  Rüyada annemle dışarda oturuyoruz sonrada yağmur yagmaya başladi annem serayi kapatalım dedi bnde boşver dedim dikenli salataliga bişey olmaz onlar soğuğu sever dedim sonra eve çıktık bnde balkona çıktım cevreyi tanıdım yağmur suyu aşyaya doğru akacagi yerde yokuşa doğru gidiyordu yağmur suyunun seli sonrada kocaman çukur oluştu yorumu yaparmsin lutfen

 2. Ersin dedi ki:

  Merhba hocam rüyamda annemle dışarda oturuyoruz bi anda yağmur geldi annem serayi kapatalım dedi bnde boşver bunlara dikenli salataya bişey olmaz dedim sonrada da yagan yagmur suyu asya ya doğru gideceği yerde yokuşa doğru diyordu sel suyu sonrada kocaman çukur gordum bu ruya neye cikar hocam cevaplarsanız sevinirim 🙏

 3. Zeynep Bolat dedi ki:

  Rüyamda çok bunalmışım nefes almakta zorlaniyorum yüksek yeşillikli biryerde ve o sırada yağmur yağıyor eşime ben ıslanmak nefes almak istiyorum deyip kendimi dışarı atıp yağmurda ıslanıyorum kollarımı açarak nerdeyse dans ediyorum ve yağmur gittikçe hızlanıyor ve ben korkmadan koşuyorum yağmurda daha gazla ıslanmak icin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz habere, başarıya ulaşmaya yorumlanır.

 4. Asu dedi ki:

  Hoşlandığım biri ile yagmur altinda ıslanıyorduk ve kendisi kirmizi bir şemsiye açtı fakat sonra ikimizde yagmur altinda kosmaya başladık.

  1. admin dedi ki:

   Gelirin artmasına, rahat geçime yorumlanır.

 5. Fnda dedi ki:

  Dün gece rüyamda yagmurun altında koşarak bir yere gitiiğimi gördüm tuhaf olan bn tesettürlüyüm ama saçım acık kosuyordum uzamıştı saçlarım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin her geçen gün artacağına yorumlanır.

 6. Neslihan dedi ki:

  Rüyamda yağmur hafif hafif ciseleyerek yağıyordu benimde kucagimda iki yaslarinda bir kız çocuğu vardı onunla beraber yağmur altinda hafif ıslanarak yürüyordum

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz birileri evinize gelebilir.

 7. Gizem dedi ki:

  Ve kızımda bende ıslanmıştık o yağmurda

 8. Gizem dedi ki:

  Rüyamda kızımla dışardaydık sonra yağmur yağmaya başlafı ve hıxlandı kızımı kucağıma alıp bağrıma pıstırıp bir yere girmek için yer arıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize bol para geçeceğine yorumlanır.

 9. sevda dedi ki:

  Rüyamda sevgilimle tartismitik sorna beraber dışarı cikiyoduk baya yagmur du islaniyoduk beraber altında peki bu ne anlama geliyor???

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha çok kazanca ve imkanların artmasına yorumlanır.

 10. Eda dedi ki:

  Sevgilim balık tutmaya gidelim diyor.Vapura atlayıp adalara gidiyoruz.tam ineceğimiz sırada yağmur yağıyor ve gülüyoruz balıklar artık gelmez diye.hava karanlık olmasına rağmen etraf kalabalık ve herkes mutlu.yagmur kimseyi rahatsız etmiyor aksine huzur veriyordu.denix de çok sakinsakindi.bu arada benim küçük kızım da yanimizdaydi.oda egleniyor ve mutluydu.büyük kizim bizimle değildi ve o bizimle gelmeyecek babasında kalmayi istedi diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bolluk berekete ve şansınızı çok açık olacağına yorumlanır.

 11. Meltem dedi ki:

  Düğünümde yağmur yağıyordu ama ben hiç üzülmüyordum her sene doğum günümde yağar düğünümde de yağıyor diye seviniyordum gelinlikle yürüyordum yağmurun altında, teşekkür ederim ☺️

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mutlu bir evlilik yapmak ve bol gelire yorumlanır.

 12. Dlbr dedi ki:

  İşe yeni başlıyorum ilk günüm ama geç kalıyorum.. saatin 8.30 olduğunu görüyorum.. iş yerine kapıya gittiğim zmn içeri nasıl gireceğimi düşünüyorum fark edilmeden. O arada yağmur başlıyor ve ıslanıyorum.. merdivenler var yukarıya çıkmaya çalışırken uyanıyorum.. teşekkür ederim..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni bir fırsat yakalamaya yorumlanır.

 13. Hasan Fırtına dedi ki:

  Yağmur yağıyor yağmurlugu arıyorum arabamda almamisim yanıma koşarak bir yere gidiyorum yağmurdan bir güzel islaniyorum sonra amcam heralde bir soru soruyor bunun sadece benim bilecegimi söyleyerek soru soruyor tam hatırlayamadım soruyu direk 9 diyorum ve bak helal olsun bildi diyor 7 den yukarı olmasi gerek bir sayı olması gerektiğini hatırlıyorum rüyamda

  1. admin dedi ki:

   Rızkınızın bereketini görmeye ve daha çok para kazanmaya yorumlanır.

 14. Mine dedi ki:

  Rüyamda markette hamile bir kadına midesi bulanmasın diye zencefil verdim almasını söyledim sonra çıktım. Yan tarafı mezarlık olduğunu düşündüğüm bir geniş yoldan aşağı doğru yürüdüm yaz yağmuru yağıyordu biraz ıslandım.

  1. admin dedi ki:

   Hasta birinin şifa bulmasına ve iyilik görmeye yorumlanır.

 15. Şeyma Nur dedi ki:

  Rüyamda pencerenin önünden bir şey geçtiğini gördüm çok korktum hatta o an bağıramadım korkudan hareket edemedim uyku felci geçirdim sanırım sonra yan tarafımda yatan kız kardeşime söyledim o da dışarda rüzgar esiyo cam açık kalmış o yüzden görmüş gibi olabilirsin dedi beni sakinleştirdi sonra birlikte camı kapatmaya gittik dışarda çok fazla yağmur yağıyodu ve hemen camın dibinde hiç tanımadığım bir kadının yüzünü gördüm orda nasıl duruyodu bilmiyorum güler yüzlü kapalı orta yaşlıyla yaşlı arası bir kadındı komşuların kapılarının önünde bir sürü insan yağmurun altında ıslanıyodu çok mutlulardı bazıları da balkondaydı ellerini dışarı uzatıp yağmurda ıslatıyolardı.yorumlarsanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Endişelerden kurtulmak ve bol kazanca, evinizde berekete yorumlanır.

 16. Leyla dedi ki:

  Rüyamda çok yağmur yağmış bende balkondayım etraftaki balkonlardan çatılardan çocuklar üzerime yağan yağmurun sularını atıyorlar ilk başta eğlenceli geliyor sonra tepeden tırnağa ıslanınca durun artık diye kızıyorum sonra eve giriyorum başımdaki egzamalar çoğalmışmı diye aynaya bakıyorum ve çoğaldığını egzama olan yerlerdeki saçın döküldüğünü görüyorum ama sorun etmiyorum. (Şimdiden teşekkür ederim)

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçeceğine ve maddi endişeden kurtulmaya yorumlanır.

 17. Rabia dedi ki:

  Rüyamda akşam vakti yağmurda ıslanıyordum ağlayarak ve aynı zamanda ölmüş annemde benim gibiydi farklı yerlerdeydik ama oda ağlayarak gür yağan yağmurda ıslanıyordu

  1. admin dedi ki:

   Elinize bir yerden toplu para geçebilir.

 18. Leyla dedi ki:

  Sevgilim benden ayrılmış 3 aydan beri onu bugün gordum ruyamda bizim yukarda oturuyormuş erkek arkadasiyla onun yanina cikiyom arkadsi asaga indi ona sen orda kal konusacaklarim var dedim yukarda oturup bir yerde bende bakiyom.şimşek çakıyor çok korktum onun yanina oturdum dizine patlononu kaldrdi yağmurda ıslanalım dedi bende pantolonumu dizime kaldrdim yağmur çok hızlı bir şekilde yağıyordu bana dedi türkiye Ye gidecem 70 bin 80 bin para getirecem seninle evlence m mobilya alacam sana dedi bende eeee deyip duruyordum.bana sarildi dudagimi optu bunun manasını acıklarmısınız lutfen ben bayanim

  1. admin dedi ki:

   Yeniden bir araya gelmenize vesile olacak bir olay olabilir, tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. İş hayatında da olumlu gelişmeler olabilr.

 19. Aydın ak dedi ki:

  Evlilik yüzüğümüzün aynısından üç adet yüzük avucumun içinde ve ben tek başıma yüzüklerin peşinden gidiyorum(Şu an iki oğlum var ve eşim hamile). Bu rüyamın yorumunu yapabilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Evinizde neşe ve huzurun artmasına yorumlanır.

 20. Aydın dedi ki:

  Evlilik yüzüğümüzün aynısından üç adet yüzük avucumun içinde ve ben tek başıma yüzüklerin peşinden gidiyorum(Şu an iki oğlum var ve eşim hamile). Bu rüyamın yorumunu yapabilirmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir kazanç kapısına ve sıkıntıların çözülmesine yorumlanır.

 21. Aydın ak dedi ki:

  İşyeri sahipleriyle beraber ofisin bahçesine çıkıyoruz ve bahçesinde üzerime sulu kar yağıyor ama çok az ıslanıyorum hafif rüzgar var ve ben bir müşteriye alacağı ürünle ilgili güzel önerilerde bulunuyorum bu öneriler onunda hoşuna gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında yeni fırsatlar elinize geçebilir.

 22. Aydın ak dedi ki:

  İşyeri ortaklarıyla beraber ofisin bahçesine çıkıyoruz ve bahçesinde üzerime sulu kar yağıyor ama çok az ıslanıyorum hafif rüzgar var ve ben bir müşteriye alacağı ürünle ilgili güzel önerilerde bulunuyorum bu öneriler onunda hoşuna gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında bol kazanca yorumlanır.

 23. Tuğçe dedi ki:

  Bir kaç gecedir sürekli aynı rüyayı görüyorum kapalı bir ortamda birileriyle otururken birden yağmur yağıyor ve sadece bana yağmur damlaları geliyor bende bir eşarp ile başımı örtüp oturmaya devam ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Müjdeli haberler almak ve başvuruların olumlu sonuçlanmasına yorumlanır.

 24. nur dedi ki:

  Ruyamda kizimla yagmurda,neseli bi sekilde, kumlu ve tasli yolda yurudum.

  1. admin dedi ki:

   Bol rızka ve kazanca yorumlanır.

 25. Dilek dedi ki:

  Rüyamda yağmurda ıslanan küçük bir çocuğu evime alıp ona temiz kıyafet giydirirken gördüm ne anlam ifade ediyor

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açık olmasına ve vefalı dostlar kazanmaya yorumlanır.

 26. Anonim dedi ki:

  Rüyamda kendi kına geceme hazırlanıyordum. Misafirler gelmeye başlamıştı. Yeşil uzun bir elbise giymiştim. Ama karşı taraftan kimse yoktu. Elbisemi bile gösteremedim sevgilime diyordum. Herkes takacağı paraları falan ayarlıyordu. Sonra çok büyük bir yağmur yağdı. Kına iptal oldu. Ben evimin önüne geldim kapıda kaldım elektrikler yokmuş tek başıma ıslandım. Bunun yorumu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Aile içi sorunları ve özellikle maddi problemleri çözmek, sevdiklerinizle aranızın daha iyi olmasına yorumlanır.

 27. Hale dedi ki:

  Rüyamda çok yağmur yağıyor. Sokakta hiç kimse yok, yolun bir tarafından diğer tarafına geçiyorum. Kuaföre gidecekmişim, sonra yolun ortasında annemi görüyorum. Yağan yağmurun altında çok ıslanmış. Bana bakıyor, bende annem diyerek ona gidip sarılacakken uyandım. Yorumlarsanız sevinirim, uyandıktan sonra korktum.

  1. admin dedi ki:

   Refah içinde yaşamak ve daha çok gelir elde etmeye yorumlanır.

 28. Zelis dedi ki:

  Rüyamda sağanak şeklinde yağmur yağıyor. Göz gözü görmeyecek şekilde şiddetli bir yağmur. Bende çalıştığım dükkandan dışarıya bakıyorum. O yağmurda bir adam biraz ilerde oturmuş dizlerini uzatarak sırtını duvara yaslamış oturuyor. Hiç bir şey yapmıyor üzerine yağmur yağıyor. İki kere aynı rüyayı gördüm. Anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artmasına ve para sıkıntısı çekmemeye yorumlanır.

 29. islam dedi ki:

  Rüyamda akşamları da üstüydü bulutlar vardı ve yağmur yağıyordu. Her tarafımız ıslanmıştı. Anlamalarını ikimizdik. Lütfen rüyasında yorumunu yazar mısınız? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Daha fazla kazanç sağlayarak para sıkıntısından kurtulmaya yorumlanır.

   1. Yesim dedi ki:

    Rüyamda yabancı bir evin balkonunda yağmur yağarken dışarı çıkıyordum ve ıslanıyorum

    1. admin dedi ki:

     Ev sahibi olmaya yorumlanır.

     1. Fatma akuk dedi ki:

      Kapalıyım rüyada saçlarım açık dışardaydım ve yağmur yağıyodu saçlarım sırılsıklam olmuştu çok mutluydum 🙂

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya elinize bol para geçmesine, huzura yorumlanır.

 30. Ahmet elbistan dedi ki:

  Rüyamda birinde misafirlikteyim. Yalnız dışarıdayım, yağmur yağıyor ıslanıyorum. Daha sonra başka bir tanıdıkla misafir olduğum eve giriyorum. Evde ışıklar yanmıyor karanlıktı.

  1. admin dedi ki:

   Elinize bol para geçmesine ve sosyal hayatın artmasına yorumlanır.

 31. Turgay dedi ki:

  Sokakta yürürken birden yağmur bastırıyor. Şiddeti arttıkça yağmur taneleri başıma sert vurmaya başlıyor. Bende koşar adımlarla kapalı bir mekana girmeye çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bol kazanç sağlamak ve kısmetlerin çoğalmasına yorumlanır.

   1. zeki dedi ki:

    Selamun aleykum, rüyamda çok sevdiğim arkadaşımla dağın tepesinde otururken üzerimize yağmur yağdı. Yorumlarsanız çok sevinirim, hayırlı günler.

    1. admin dedi ki:

     Bu kişi ile ortak hedeflere tez zamanda erişmek, bol kazanca yorumlanır.

     1. zeki dedi ki:

      Merhabalar ben rüyamda çok sevdigim arkadaşımı evimde misafir ettim ve ona kendi ellerimle ona kek yedirdim ve sonra birlikte bir dagın tepesine çıkıp bır kayanın üzerine oturduk ve yagmur yagmaya başladi. O esnada tanımadıgım yaşlı bir amcada bizimle birlikte oturuyordu ve ben yagmur yagiyor hadi gidelim dedim yagmurda yürümeye basladık sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim selamlar.

     2. admin dedi ki:

      Arkadaş ortamından güzel haberler almak ve elinize bol para geçmesine yorumlanır.

    2. Sirin dedi ki:

     Ruyamda sevdigim adamla yagmurda el ele kosuyoruz ama cok siddetli bi yagmur ve sonrasinda aydinliga cikiyoruz kafamizi kaldiriyoruz masvavi gokyuzu gorunuyor bi ohh cekip sariliyoruz .. ( suan ayriyiz ) yorumlarsaniz cok sevinrim

     1. admin dedi ki:

      Yeniden bir araya gelmek, maddi yönden de güçlenmeye yorumlanır.

 32. Melike dedi ki:

  Rüyamda bir kadınla kavga ediyorum ve sonra onu kapıdan kovuyorum. Kovduktan sonra önce fıskiyelerden gelen suyla ıslanıyorum. Daha sonra orada ıslanırken yağmur yağmaya başlıyor. Yalnız benim ayaklarım hiç yerde değildi. Uçuyordum ve içimde hüzün vardı ağlıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bir kadınla parasal anlamda aranızda sorun çıkmasına yorumlanır.

 33. Nuray dedi ki:

  Rüyamda başımı kapıdan dışarı uzattığımı aşırı yağmurun yağdığını ve saçlarımın özellikle ön kısmının sırılsıklam ıslandığını gördüm. Başımı kapıdan içeri aldım. Öne doğru eğilmiş haldeydim. Saçlarımdan sular dökülüyordu. Bunun yorumu nedir acaba? Lütfen yazar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Şansın ve talihin açılmasına, size güzel fırsatlar sunulacağına yorumlanır.

 34. MUSTAFA dedi ki:

  Ablam taksi ile beni almak için arıyormuş ve beni yağmurda baya ıslanmış şekilde görmüş ve taksiye almış. Ben böyle yağmurları çok severim deyip paçalarımın suyunu sıkıp akıtıyormuşum. Acaba manası nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bolluk ve bereketin artmasına, parasal sıkıntı çekmemeye yorumlanır.

 35. Melek dedi ki:

  Rüyamda çocuklarım sırılsıklam olmuşlardı. Sonra üçü de karşıma dizildiler. Hepsi ıslaktı, yağmur çok yağıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Maddi yönden bereketli kazanca ve rahat geçime yorumlanır.

 36. sudem dedi ki:

  Rüyamda erkek kardeşimle yağmurda arabamızı arıyordum. Bulamıyorduk ama çok yağmur yağıyordu ve çok ıslanmıştık. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde geçimin rahatlaması, işsiz olan birinin de iş bulmasına yorumlanır.

 37. Ümit dedi ki:

  Rüyamda hava güzel iken bir anda yağmur bastırıyor ve ben ıslanmamak için arabaya koşuyorum, fakat kısa sürede çok ıslanıyorum. Arabaya bindikten sonra tanımadığım kişiler ıslanmamak için binmek istiyor ve bende onları kabul edip evlerine kadar götürüyorum. Sizce bu neyi işaret eder, ne anlama gelir? Yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim 😊

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar iyilik yaptığınız kişilerden iyilik görebilirsiniz. Hayırlı bir iş için haber alınabilir.

 38. 1234 dedi ki:

  Rüyamda küçük çocuklarla bir kuruluşta etkinlik düzenlerken birden yağmur bastırıyor. Bir kız cocuk ve annesi ile aynı yerde oturduğumuz için beraber koşarak durağa götürüyorum onları. Ama durağı bir türlü bulamıyoruz. İki durak arasında git gel yapıyoruz, yol çok kalabalık ve trafik de cok fazla var. Çocuğun annesi gözümün içine baka baka çocuğu bana bırakıp kaçıyor. Ben de cocuğun elinden tutup onu evine götürmeye çalışıyorum, tek tek otobüs duraklarına bakıyorum. Çocukta kırmızı mont vardı ve kumraldı saçları. Ben sürekli korumaya çalıştım yağmurdan.

  1. admin dedi ki:

   Birden fazla sevinçli haber almak, ilerleyen günlerde elinize bir miktar da fazladan para geçmesine yorumlanır.

 39. Şema dedi ki:

  Eski kocam ve küçük oğlumla apartmanların yanında yürüyoruz ve birden yağmur yağıyor ve ben oğlumla el ele tutup yağmurun altında ıslanarak zıp zıp oynuyoruz. Yanımızda bizi seyreden ve ondan mutluluk alan eski kocam var. O saatte o kadar mutluydum ki anlatamam. Bu rüyamın anlamı ne oluyor? Yorum yapar mısınız lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Gelirin artmasına ve daha rahat koşullarda çocuğunuzun büyümesine, onu mutlu etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status