Rüyada Yanlış Yerde İnmek

Rüyada yanlış yerde indiğini görmek, bazı planlarınızın kendiliğinden şekillenerek daha güzel şeylere vesile olması, hayallerinizin ötesinde güzelliklere erişmek, kısa sürede isteklere gerçekleşmek ve hedeflerinizin değişmesi anlamına gelir. Belki bazı hedefleriniz, meydana gelen olaylar ile değişebilir ve daha güzel hedefleriniz olabilir. Daha güzel kariyer ve iş anlamına da gelir. İstekleriniz artmaya başlasa da her biri kısa sürede ardın sıra olabilir. Özel hayatınızda aradığınız mutluluğu sevdiklerinizin desteği ile görebilirsiniz. Belki aileniz sizin hayallerinize erişmenizde köprü olabilir, maddi ve manevi destek vererek daha iyi yerlere gelmenizi sağlayabilirler.

Rüyada yanlış yerde inmek, aynı zamanda yeni bir aşka yelken açmak ya da yeni bir sosyal çevrede bulunmak olarak da yorumlanır. Belki yaşadığınız yeri değiştirerek de bundan sonra farklı bir sosyal çevre içerisinde bulunabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız değişebilir ve yeni insanlarla yeni dostluklar kurabilirsiniz. Rüyada yanlış yerde indirilmek, başkalarının hayatınıza fazla müdahale etmesi ve istediğiniz şeyler yapmanıza neden olmaları, belki istemediğiniz bir işte çalışmanıza yorumlanır. Size baskı yaparak istemediğiniz fırsatları değerlendirmenizde birileri oldukça ısrarcı olabilir.

Rüyada Yanlış Durakta İnmek

Aile içerisinde bir takım sorunlar geride kalabilir ve sizi üzen ne varsa son bulabilir. Aile içi dargınlıkların da bitmesi, kusuru olanın af dilemesi, size hata yapanların pişman olması da demektir. Belki hane içerisinden sizinle ilgili dedikodu yapan biri buna pişman olabilir. Aile içi ilişkiniz eski düzenine geri döner.

Rüyada Otobüsten Yanlış Yerde İnmek

Bazı isteklerinizi alacak maddi olanağa sahip olacağınıza, alışveriş yapmak ve yeni eşyalar satın almak olarak da yorumlanır. Maddi yönden eliniz rahat edebilir. Bu sayede uzun süredir ertelediğiniz şeyleri satın alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Belki kazancınızda artış olması da bunu sağlayabilir.

Rüyada Dolmuştan Yanlış Yerde İnmek

Aileden gelecek bir haber ile birlikte mutlu olmak, sağlık sorunu olanların sıhhatine erişmesi, evlilik haberi almak demektir. Yakın bir dostunuz da sizden yardım isteyebilir. Sevdiklerinizin mutlu günlerinde onların yardımına koşabilir, onlara destek vererek vefakar bir dost olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Rüyada Minibüsten Yanlış Yerde İnmek

Hakkınızda çıkan dedikoduların sona ermesi ya da hakkınızda kötü düşüncelere sahip olan insanların bundan pişman olması demektir. Belki size karşı ön yargıları olan kişiler de gerçek niyetinizi görerek size haksızlık yaptıklarını anlayabilirler. Dostlarınız da sizleri yargıladıkları bir konuda gerçekleri görerek hak verebilirler.

Rüyada Yarı Yolda İnmek

Yeni başlangıçlar yapmak, bazı bitişlerin ardından yeni başlangıçlar ile hayata tutunmak demektir. İlişkisi bitenler yeni bir aşka yelken açabilirler. İş arayanlar iş bulabilir ya da işinden memnun olmayanlar da yeni bir fırsatı yakalayabilirler. Hayatınıza farklı bir yön vermeye karar verebilirsiniz. Mevcut düzeninizi bozmaktan çekinmeyeceksiniz.

Rüyada Otobüse Binip Geri İnmek

Yeni bir işe girmek ya da eğitim hayatında değişikliklerin olması anlamına gelir. Belki terfi alabilir ya da işiniz sebebi ile başka bir yere de taşınabilirsiniz. Hayatınızda güzel değişiklikler meydana gelecek ve yanlış yoldan geri döneceksiniz. Yanlış kararlardan bir an önce vazgeçerek, doğru yönde ilerleyeceksiniz.

Rüyada Yanlış Yerde İnmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bazı kayıplarınızı çabuk telafi edebilir, ortak güzel işlerde bulunabilir ve yeni ortak işler yapabilirsiniz. Hayatınızda yeniliklere açık olduğunuz müddetçe güzel şeyler olacak. Müjdeli haberler alarak, yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Cengiz dedi ki:

  Selamın aleykum yabancı bir yerde uyandığımı ve ise geç kaldığını görüyorum ticari araç ile giderken adam beni eski is yerime götürüyor yolu bn tarif etsem de adam caddede durup telefonla arayıp eski is yeri ile görüşüyor uzun bi konuşmadan sonra dur dediğim yerde durmayıp biraz ilerde yolun ortasında iniyorum

 2. Babil dedi ki:

  Rüyamda bir otobüsde arkadaşlarımlaydım ama sonra su içib gelicem diye indim,indiğim yerde hiç tanımadığım bir yerdi.orda keçenlerden evime gidecek otobüsü sordum,ilk sorduğum kız beni tersledi,sonra iki kız arkadaş bana tarif etdiler ve o sırada annem geldi onunla gittim

 3. Mesut dedi ki:

  Selamın aleyküm,rüyamda bir iett otobüsünden ineceğim yer sanıp erken indim.İlginçtir ki rüyayı gördüğüm günün öncesi günü çalıştığım iş yerindeki iş yeri sahibinden dolayı Allaha çok içten dua ettim,bu işten kurtulup kendi işimi yapabilmem için ancak maddi olarak şu an yapamıyorum.Açıkçası yorumunuzu merak ediyorum.Allaha emanet olun,selamın aleyküm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden iyi haberler almak, iş imkanına yorumlanır.

 4. Gül dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda ölmüş annemle atobusdeýken bir çarşı durağında inip bir şey bulmaya çalışıyordum ve bulmak istedik şeyde elbise ile ilgili bide rüyamda ben hastamısın

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı planları ertelemeye yorumlanır.

 5. Ebru dedi ki:

  Rüyamda bir dede defter uzatmış bu şehitler defteri demiş sende adını buraya yaz yakında şehit olacaksın demiş ne ölmesi benim çocuklarım var demişim ne çocukları demiş şehit olacaksın diyorum demiş

 6. . dedi ki:

  Rüyamda otobüste 2 3 kişiyiz çok büyük kasislerden geçiyoruz bi erkek var yatıyor sen rahatsız olmuyor musun hala yatıyorsun diyorum sorun yokmuş gibi davranıyor ben bizim mahallede inmek istiyorum ama ineceğim yeri geçiyoruz biraz ilerde indiriyorlar eve yakın yürüyerek giderim diyorum otobüsteyken ama indiğimi görmüyorum

 7. Pino dedi ki:

  Merhaba, ruyamda otobuste durakta arka kapidan indim ama inince yanlis yerde oldugumu farkedip on kapidan yeniden bindim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaayan birinin geri geleceğine yorumlanır.

 8. hasan dedi ki:

  ruyamda goz kapagimda et beni cikmis bir gozum hafif sizliyor ve sulaniyor kendimi hastanede yatip ameliyat olacagim doktoru bekliyorum.doktor gelmiyor.bende ameliyat ertesi gun diye olur diyip gidiyorum,sabah hastaneye otobuse binip geliyoruz.hastanenin bahcesi cok buyuk inicez ama esim bir sonraki durakta diyor.o durak yanlis oluyor.inip gitmek istedigimiz yere dogru yuruyoruz…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta olan biri ile bir süre daha ayr kalmak, yolculuk planının değişmesine yorumlanır.

 9. Meltem dedi ki:

  en yakın 2 arkadaşım çanta baktık alıcaktık bulamadık daha sonra başka bir yere giderken otobüs kullandık ben yanlış yerde indğimi fark ettim koşturarak geri binim ve para aldı tekrardan daha sonra 3müz indik giderken ormanlık bir yerden geçtik işin garip tarafı otobüste benden birisi kumara istedi yok dedim bu kişi ise katilmiş ormandan geçerken aslında tam orman da değil her neyse adam benim peşime takılıyor ben koşuyorum kayalardan ve b*Ka basmamak için dikkat ediyorum tam kaçarken bu adam zaten katilmiş polisler geliyo bana ben kaçarken yaklaştı ve kayayı bana doğru yani kafama doğru attı bu da kumbarayı vermediğin için dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş haberi almaya, yeni bir fırsat yakalamaya yorumlanır.

 10. resul dedi ki:

  ben rüyamda . biyere giderken iniceğim yerde değilde yanlış yerde indirlip tartışıyorum . ve beni bırakıp gidiyor şöför.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdikleriniz ile bir süre ayrı kalmaya yorumlanır.

 11. Ümmügülsüm dedi ki:

  Rüyamda içinde çok yakın arkadaşlarımın ve hoşlandığım kişinin olduğu otobüse biniyorum arkadaşlarımla şakalaşıyorum gülüyorum yanımda ablam var ve mutsuz hiç gülmüyor bi gözümde heo hoşlandığım çocukta o beni hiç farketmiyor sonra çok fazla ilerlemeden otonüsten iniyoruz indiğimiz yerde küs olduğum birinin evinin önü onun annesi konuşuyor sonra küs olduğum kişi gelip bana derdini anlatıyor hasta olduğunu söylüyor ben geç kaldığımızı düşünüyorum ama ayıp olur diye bişey diyemiyorum spnra ablam söylüyor ve arkadaşım anneannesi geliyor onun elini öpüyorum sonra ilkokuldan yine küs değilim ama konuşmadığım arkafaşlarım ailesiyle geliyor onlarla birlikte baklavacıya gidiyoruz baklava alıyoruz ve ramzandayıyız iftara yetişmeye çalışıyoruz

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş çevresine girebilirsiniz.

 12. Ayşe dedi ki:

  Eve gidiyordum, otobüste 1 erkek vardı, bir de ben vardım, otobüsçü dizi oyuncusuydu, yanlış yerde düğmeye basıp ayıp olmasın diye iniyordum..

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat edilebilir.

 13. Dilek dedi ki:

  Kuzenimle birlikte anadolu yakasinda oturan teyzeme gidiyoruz geldigimizi dusunup otobusten iniyoruz ama yanlis yerde inmisiz ordaki esnafa burasi neresi diye soruyorum fatih te oldugumuzu ogreniyorum orda guzel bi lokanta var kuzenime diyorumki zaten geldigimizi haber vermemistik supriz yapcaktik zaten bu gun burda gezelim surda bi yemek yriz..

  1. admin dedi ki:

   Teyzenizden hayırlı haberler almaya, aynı zamanda rahat geçime yorumlanır.

 14. türkan özdemir dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda durakta otobüs bekliyorum fakat bir türlü beklediğim otobüs gelmiyor. Bende başka bir otobüse biniyorum aynı istikamete gittiğini düşünüp. Sonra şoföre soruyorum oradan geçmez diyor. İnmek istiyorum ama inemiyorum başka durakta, şoför bana son durakta iner oradan binersin diyor. Bu arada beklediğim otobüsün o duraktan geçmediğini yanlış yerde beklediğimi anlıyorum. Yanımda annemde olduğu için yarı yolda inmektense daha mantıklı geliyor tamam diyorum.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında değişiklikler olmasına ve yanlış seçim yapmaktan korkmaya yorumlanır.

 15. Nuran Avşar dedi ki:

  Rüyamda bir öğrencim beni ziyarete geliyor. Biraz oturuyoruz, sonra gitmeye karar veriyor ama otobüs gelmiyor. Dolmuş gelmiyor, yürüyerek yukarı doğru çıkıyoruz. Yolda duvarda yazılı bir resme çekiyor. Sonra kendimi otobüste buluyorum. Aceleyle ilk durakta iniyorum. Eve yürüyerek giderken yolumu kaybediyorum. Telefonumu çalıştıramıyor ve evi bulamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Karşınıza çıkan fırsatlar yeni hedefler belirlemenizi sağlayabilir, yeni bir yön çizebilirsiniz.

 16. Mine dedi ki:

  Rüyamda en samimi olduğum arkadaşım ile otobüse biniyoruz. O otobüsün girişinde yolculara bir şeyler anlatıyor ama arada c*nsellige de giriyor. Anlatırken onu uyarıyorum. Ben öyle deyince o daha da çok bir şeyler anlatmaya başlıyor. Sonra oturuyorum boş yere yanımda kucağında çocukla oturan bir kadın var ve ondan rahatsız oluyorum. Sonra otobüs benim gideceğim yolun tam zıt istikametine doğru yol alıyor. Soruyorum şoföre merak etme senin gideceğin yere de gidicez diyor. Sonra tüm yolcular iniyor ve ben bir tekli koltukta otururken buluyorum kendimi. Yanımda da bizim okuldan mezun olan bir çocuk oturuyor. Kalkarken koltuktan hafifçe çarpıyorum ona ve pardon diyorum. Önemli değil diyor o da.

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamında bir anlaşmazlığa ve bazı arkadaşlarınız ile aranızın açılmasına yorumlanır.

 17. Zeynep sakine dedi ki:

  Rüyamda otobüse biniyordum. Recep Tayyip Erdoğan ve kılıçlar oğlu da vardı otobüste. İnstagramdan tanıştığım bir çocuk orada benimle konuşmaya çalışıyordu ve Recep Tayyip Erdoğan gidip onun kulağını çekiyordu ve ben yanlış yerde iniyordum. İndiğim yer ise sahildi. Ben otobüsten inerken o çocuk bana tehditler sarf ediyordu.

  1. admin dedi ki:

   Önünüze çıkan çok büyük bir fırsatla hayat yolunuzun değişmesi, farklı hayaller peşinde koşmaya ve selamete erişmeye yorumlanır.

 18. Hilal dedi ki:

  Rüyam da arkadaşla minibüsteyiz minibüsle bir yere gidicez o bana birkaç soru soruyor bende cevapliyorum ama havalı cevaplar etrafımızdakiler ben ne zaman cevap versem oo falan diyorlar gülüyoruz falan arkadaşımın arkasında ki erkek bana birşeyler sordu onu da cevapladım ama bu erkek kim bilmiyorum kardeşimi gördüm minibüste onunla da biraz konuştuk kardeşim bir erkek gördü abla bu sizin babamla yanına gidiceğiniz kişi dedi (o kişi de kardeşimin iş arkadaşı) bende o sıra camdan bakıyorum dalmışım ne dediğini duymuyorum sonra yanına gideceğimiz kişi minibüsten arkadaşıyla indi babamla halı yikatmaya gideceğimiz aklıma geldi arkadaşıma ben inicem babamla işim var dedim camdan dışarı bakıyorum yakın bir yerde inicem araba bizim evin oraya geldi kapının önüne kadar kaldırıma çıktı kornaya basıyor bende babam beni görmesin diye eğilerek dışarı çıkmaya çalışıyorum ben otobüsten inerken babam beni gördü nerdesin sen seni arıyorum niye açmıyorsun dedi bende susuyorum sonra bir baktım çantam minibüste kalmış minibüste bizim kaldırımın şağ sonunda kaldırımın üstüne çıkmış kornaya basıyor bende hemen koşup aldım sonra babamla motora bindik babam halı yıkatacağımız çocuğu arıyor ama ulaşamıyor bir türlü

DMCA.com Protection Status