Rüyada Yarım Ay Görmek

Rüyada yarım ay görmek, zamanında çok istediğiniz ancak çeşitli sebepler ile yarım kalan işleriniz, plan ve projeleriniz varsa yakında tamamlayacağınıza yorumlanır. Kişi tez zamanda muradına erer ve elinde yarım iş plan kalmaz. Eğer başkaları yüzünden ertelediğiniz istekleriniz varsa da artık kendi isteklerinize zaman ayırabilir, kendi öncelikleriniz için zaman harcayabilirsiniz. Uzun süren bir ilişkisi olan kişiler ise sonunda nikah masasına oturabilirler. Ailelerin rıza vermediği bir ilişkisi olanların iki tarafın da ailesinin onayını alarak düğün hazırlığına başlayabilirler. Hem özel hayatınızda hem de iş hayatında içinizde ukde kalan şeyler gerçek olur. Rüyada gökyüzünde yarım ay görmek, aynı zamanda yarım kalan bir aşk varsa bu aşkın sonunda mutadına ermeye yorumlanır. Ayrılan kişiler tekrar kavuşurlar. Sevdiğiniz insan ile yeniden bir araya gelebilirsiniz. Boşanma aşamasındaki eşler ise barışabilirler.

Rüyada yarım ay tutulması görmek, yaşantınızda güzle başlangıçların olacağına ve bir şeylere sevinç heyecan duymaya yorumlanır. Sizi mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak haberler gelebilir. İşsiz olan kişiler önemli bir iş anlaşması yapabilirler, işe girilebilir. Eğitim hayatında da güzel bir yenilik olabilir.

Rüyada Parlak Yarım Ay Görmek

İş hayatında adeta parlamak ve insanların dikkatini çekmeye yorumlanır. Girilen ortamlarda başa insanların ilgi ve alakası ile karşılaşılabilir. İşleriniz ve azminiz ile başka insanlara örnek olabilirsiniz.  Çalışma hayatında ün sahibi olunabilir.

Rüyada Kırmızı Yarım Ay Görmek

Yarım kalan bir mahkemeniz varsa sonuçlanmasına ve adaletin yerini bulmasına yorumlanır. Uzun zamandır sabır eden kişiler sonunda hak ettikleri neyse o sonucu alırlar. Eğer öfke duyduğunuz insanlar varsa bu insanlara karşı öfkeniz geçebilir.

Rüyada Yarım Ay Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hiçbir işinizin yarım kalmamasına ve her işinizin sonuca ulaşmasına yorumlanır. Birilerine verdiğiniz sözler varsa bu sözleri tutabilir, önünüze koymuş olduğunuz hedefler varsa bu hedeflere erişebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Halil Ibrahim dedi ki:

  Rüyamda Gece gökyüzünde yarım ve parlak bir ay olduğunu görüyorum Bu esnada üzerinde oturduğum ağacın dalında ki bir elma Benim isteğim dışında ağzıma giriyor Ancak ben kendim kendimi tutamayıp sahibini bilmediğim bu ağaçtaki elmayı ısırıyorum sulu güzel bir elma daha sonra elma bahçesinin sahibinin kim olduğunu düşünüyorum haram mı yedim diye düşünüyorum ardından yol bir bahçede yürüyorum ve ayaklarımı inek pisliğine bulanıyor ve hemen sonra bir temiz su kanalı buluyorum ayakkabılarımla su kanalına girip Ayakkabılarımı tamamen temizlendiğini tertemiz su aktığını ve ayakkabılarını tertemiz temizlendiğini görüyorum

 2. Nuri dedi ki:

  Rüyamda dolunay var teleskopla izleniyormuş gibi parlak ve büyük oldukça yanlarında yarım ay var onlar çıplak gözle görülenler gibi üç dört tane .annemle oturuyoruz yarım ayların çokluğunu gösteriyorum

  1. Nur dedi ki:

   Adım nur olacaktı yanlış yazmışım

 3. Nuri dedi ki:

  Bir tane dolunay vardı koskocaman her yeri aydınlatıyordu.ama yanlarında yarım ay vardı üç dört tane

 4. Birgül dedi ki:

  Merhaba rüyamda birden fazla yarım ay görüyordum oturup dua ediyorum sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir hayalinize kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status