Rüyada Yaşlı Kadınla Evlenmek

Rüyada yaşlı bir kadınla evlendiğini görmek, evli olanlar için eşleriyle arasındaki ailevi sorunların bitmesine yorumlanır. Örneğin ailesi ve eşi arasında kalan kişiler bu durumdan kurtulurlar. Eğer ev içine karışan ve sizi maddi yönden zarara uğratan kişiler varsa da sorun çözülür. Mal mülk paylaşımında hak hukuk yerini bulur. Fakat aile içi kimi insanların gerçek yüzü ortaya çıkar. Kim aç gözlü kim değil öğrenilir. Buna göre güven duyduğunuz bazı insanlar ile de aranızda güven sarsılabilir. Kime güvenip güvenmemeniz gerektiğini ortaya çıkarabilirsiniz. Rüyada kocasının yaşlı kadınla evlenmesi, kocanızın kabini kırdıysanız gönlünü almaya ve sorunların geçmişte kalmasına yorumlanır. Evlilik hayatınızı kurtarmak için harcadığınız emek boşa gitmez.

Rüyada yaşlı kadının evlenmek istemesi, aile yaşantısındaki sorun ve anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır. Geçirdiğiniz zor günler biter ve özellikle geçim sıkıntısı olanlar refaha erişirler. Aile büyükleri sizden haber bekliyor olabilirler.

Rüyada Yaşlı Kadına Nikah Kıymak

Elinize yüklü miktarda para geçmesi ve para sıkıntısı çekmemeye yorumlanır. Kişi zenginliğe erişir ve evini rahatça geçindirir. Beklenen bir toplu para varsa elinize geçer. Bekar biri bu rüyayı görürse varlıklı bir kadın ile dünya evine girer.

Rüyada Yaşlı Kadınla Düğün Yapmak

Nankör bir insanın hayatınızda çıkmasına ve birine acıyanlar için acıdığı duruma düşmek, ders çıkarmak demektir. Zamanında acıyıp yardım ettiğiniz insanlar şimdi size zarar erebilirler. İyilik karşılığında iyilik beklerken bencil ve kötülük görülebilir.

Rüyada Yaşlı Kadınla Evlenmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile içinde yaşanan büyük bir sorunun çözülmesi ve herkesin niyetini anlamak anlamına gelir. Eşinize veya size külfet olup aile huzurunuzu kaçırmak isteyen insanlar varsa emellerine ulaşamazlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ömer dedi ki:

  Rüyamda yaşlı bir kadinla evlendim ve onunla söylemesi münasip değil ama istemeye istemeye cinsel temasta bulundum bunuda özellikle yaşlı kadın istedi kadın ninem yaşında biriydi özellikle annem ve babam çok karşı cikiyolardi soranlara zaten yakında boşanacağız diyordum en evliyim ve uyandığınızda derin bir oh çektim hepsi rüyaymış dedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçların bitmesine ve işinizde başarıya yorumlanır.

 2. Osman dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda kendimi ve ailemin bazi üyelerine gördüm. çok büyük bir alanda beyazlarla süslenmis bir panayir yerinde dügnün oluyormus ben evlenmek istemisin benden yasça büyük bir hanimla kendisi göremedim rüyamda, annem ve kardesimle hiç durmaksizin yürüyoruz onlar bu evlilige karsilarmis ben kabul etmisim ama içten içede vazgeçmek istiyorum ve kendi kendime dügün hazirlanmis vazgeçmek olmaz diyorum. Sonra uyandim. Ben bekârim. Bu rüya ne anlama geliyor. Açiklarsaniz çok memnun olurum. Iyi günler. Kusura bakmayin türkçe klavyem olmadigi için yazi hatalarim var.

  1. admin dedi ki:

   Bekar biri varsa evlenmesine ve sizi mutlu eden bir habere yorumlanır.

DMCA.com Protection Status