Menu

Rüyada Yenge İle İlişkiye Girmek

Rüyada yenge ile ilişkiye girdiğini görmek, aile içerisinde sıkıntılarından kurtulmaya ve yengeniz ile aranız pek iyi değilse iyi geçinmeye yorumlanır. Yengesi ile küs olan kişiler ilerleyen günlerde barışabilirler. Parasal anlamda da ailede yaşanan bir takım gerginlikler varsa yakında son bulur. Aile içerisinde üzerinizdeki külfetten kurtulursunuz. Size çok fazla sorumluluk verilmesi de isyan etmenize sebep olabilir, ancak yakında bu durum ortadan kalkar. Rüyada yenge ile yasak aşk görmek, aile içi sırların ortay acıkmasına ve bazı yalanların gün yüzüne çıkması ile birlikte zor günler geçirmeye yorumlanır. Ailede üstünüze gelen ve size baskı yapan biri ile de aranızda tatsızlık yaşanabilir.

Rüyada yenge ile birlikte olmak, parasal yönden çekilen sıkıntıların bitmesine yorumlanır. Maddi yönden sürekli mağdur edilen kişiler için sonunda bu durum ortadan kalkar ve kardeşler arası haksızlıklar biter. Hak ve hukuk yerini bulur.

Rüyada Yenge İle Öpüşmek

Evli olan kişiler için yengeleri yüzünden ev huzurunuzun kaçmasına yorumlanır. Aile içi bazı sorunlar artık sizi yıldırabilir. Boşanma aşamasında olan kişiler hakları olanı alırlar. Karı koca arası problemler eşinizin ailesi yüzünden çıkabilir. Bekar olanlar ise aileden bekledikleri desteği görmezler.

Rüyada Yenge İle Sarılmak

Aileler arası anlaşmazlıklar varsa bitmesine yorumlanır. Karı koca arasındaki sorunlar aileden birilerinin araya girmesi ile çözülür. Eşiniz ile şu günlerde büyük bir sorununuz varsa aileniz aranızın düzelmesi için çaba harcayabilir.

Rüyada Yenge İle İlişkiye Girmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hevesinizi kıracak haberler almaya ve maddi yönden yaşanan haksızlıklardan bıkmaya yorumlanır. Artık tahammülünüzü aşan aile içi sorunlar olabilir. Sizin iyi niyetinizi kullanmaya kalkabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

2 Yorum
  1. Caner Haziran 3, 2019 / Cevapla
    • admin Haziran 3, 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status