Rüyada Yeni İnsanlarla Tanışmak

Rüyada yeni insanlar ile tanışmak, hayırlı bir rüyadır ve hayatınıza girecek insanların size şans getireceğine yorumlanır. Bir anda sosyal çevrenizdeki insan sayısı artabilir ve daha fazla dosta sahip olabilirsiniz. Eğer yalnızsanız, sizi anlayan, dinleyen ve iyi anlaşacağınız biriyle dostluk kurabilirsiniz. Yalnızlığınıza ortak olacak, hayat arkadaşı bulmanız da olasıdır. Rüyada yeni kişilerle tanışmak, eğer bekarsanız, kısmetlerin çoğalması ve tanışacağın yeni birine aşık olmak anlamına gelir. Bu tanışacağın kişi seni çok etkileyebilir ve onunla izdivaç hayalleri kurabilirsiniz. Hayatınıza girecek ve kalbinizi çalacak bu kişi size uğur getirecek. Onunla tanıştıktan sonra mutluluklarınız artabilir ve beraberinde müjdeli haberler de alabilirsiniz. Artık talihiniz dönüyor ve şans sizden yana oluyor. Rüyada yeni kişilerle tanışmak,

Rüyada yeni insanlarla tanıştığını görmek, yepyeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışmak ve hayatınıza dahil olmaları anlamına gelir. İş değişikliği ya da başka sebepler ile yabancı insanların bulunduğu bir ortama girebilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz. Tanıştığınız kişiler ile kalıcı dostluklar kurmanız ve onlardan fırsatlar sağlamanız olasıdır.

Rüyada Yeni Bir İnsanla Tanışmak

Size destek veren biri sayesinde bir şeyler başaracaksınız. Özellikle iş hayatında tanışacağınız kişiler size öğütler vererek kariyerinize katkıda bulunabilirler. Rüyada yeni biriyle tanışmak, aynı zamanda birinden gelecek müjdeli haberi simgeler. Sizden hoşlanan ve sizinle tanışmak isteyen biri haber gönderebilir.

Rüyada Yabancı Kişilerle Tanışmak

Şan ve şöhretin artması, başarılarınızın pek çok kişi tarafından takdir görmesi ve adınızı çoğu kişiye duyurmak olarak yorumlanır. İş ya da eğitim hayatında sizi tanıyan tanımayan pek çok kişinin sizden bahsetmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle bir plan projede çalışıyorsanız, sonucu sizi çok mutlu edecek. Kariyerinizde yükselişe geçebilirsiniz.

Rüyada Biriyle Tanıştırılmak

Alacağınız davetler ile birlikte sosyal hayatınızın renklenmesi ve çok fazla insan ile tanışmak, başkalarının vesilesi ile yeni dostluklar kurmak demektir. Özellikle iş hayatında tanıştırılacağınız insanlar ile kuracağınız iş bağlantıları size ileride fayda sağlayabilir.

Rüyada Bayanla Tanışmak

Hayatınıza girecek bir kadın size pek çok konuda öğüt ve tavsiyeler verebilir, dert ortağınız olabilir. Yakın zamanda bir kadınla görüşme de yapabilirsiniz ve bu görüşmeniz olumlu bir şekilde sonuçlanabilir. Bir kadından gelecek teklif ile önünüze yeni bir fırsat kapısı açılabilir.

Rüyada tanımadığın bir kızla tanışmak, bekar olan erkekler için evlenecekleri kızla yakında tanışacaklarına yorumlanır. Bekar kızlar ise yeni dostluklar kurabilir ve bir kızdan büyük yardım görebilirler.

Rüyada Bir Kızla Tanışıp Sevgili Olmak

Gelecek günlerde seyahat ederek yeni insanlarla tanışabilir ve gittiğiniz yerlerde başkaları ile hoş sohbet içerisinde bulunabilirsiniz. İlk defa tanıştığınız kişiler hakkınızda çok güzel sözler söyleyebilirler ve sonrasında sizden övgü ile bahsedebilirler. İlişkisi olanlar ise sevgililerinin ailesi ile tanışabilirler.

Rüyada Yakışıklı Bir Erkekle Tanışmak

Bekar olan kızlar için evlenecekleri erkek ile yakında tanışacaklarına yorumlanır. Kader sizi bir araya getirecek ve hayallerinizdeki erkek ile dünya evine gireceksiniz. Bekar erkekler de kendilerinden hoşlanan bir kızdan haber alabilirler. Gönül işlerinde yüzünüz gülecek.

Rüyada Yaşlı Bir Erkekle Tanışmak

Otoriter bir insan ile tanışarak onun sayesinde önemli fırsatlar elde edebilir, güçlü birinden yardım alabilirsiniz. Özellikle aile büyükleri maddi ya da manevi destek taleplerinizi geri çevirmeyecekler ve sizin mutlu olmanız için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar.

Rüyada Evlenmek İçin Biriyle Tanışmak

Bekar olanların çok iyi niyetli bir insanla evlenmesi ve mutlu mesut bir yuva kurması demektir. Yakın çevreniz vasıtası ile bu kişi ile tanışabilirsiniz ve kafalarınız uyuşabilir.  Rüyada evlenmek için biriyle görüşmek, aynı zamanda evlilik hayatınızın size mutluluk ve şans getirmesi demektir. Evlendikten sonra hayatınızda çok mutlu olaylar yaşanabilir.

Rüyada Ünlü Biriyle Tanışmak

İddialı olduğunuz bir konuda başarı kaçınılmaz olacak ve refaha erişeceksiniz. Konforlu bir hayat yaşayabilir, yaşantınızı refah ve zenginlik içerisinde sürdürebilirsiniz. Sosyal çevrenizin değişmesi de mümkündür. Yeni kuracağınız dostluklar sizin hayatınızı değiştirebilir.

Rüyada Yeni İnsanlarla Tanışmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayatınıza ayrıcalık katacak ve sizi pek çok alanda etkileyecek, hayatınızın merkezine koyacağınız biriyle tanışmanız anlamına gelir. Bu kişi sizi pek çok konuda uyararak yanlış seçimler yapmanızı engelleyebilir. İşlerinizin rast gitmesinde de yeni tanışacağınız birinin önemli rolü olacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. sena dedi ki:

  rüyamda anneannemin evinde yeni bir sürü insanla tanışıyorum birlikte düğüne gidiyoruz sonra korku evi gibi bir yere gidiyoruz içlerinden bir yakışıklı erkekle birbirimizden hoşlanıyoruz

 2. Grkhan Toslaks dedi ki:

  Rüyamda yeni tanıdığım ama önceden tanıyormuş gibi hissettiğim kalın sesli bi erkekle beraber eski çıkarıldığım eve gittim ev arkadaşım Büşra vardı ve diğer evin iki sakini yoktu o eve taşınacaktık yine sanırım yalnız kaldığı için tekrar çağırdı kendi başına ödeyemedi diye düşündüm kirayı evin kirasıda biraz daha artmıştı ama yinede uygundu birde kedisi vardı kafeste

 3. Rüya dedi ki:

  Rüyamda eşim ile arabayla hızlı bir şekilde tümsekte uçup yere indik yol taşlıklı kayalıklı idi kafamı sola çevirdiğimde bir geyik boynuzları dan ipe dolanmış çıkartmaya çalışıyordu birisi yardımcı oldu ve çıkarttı o geyiğin biraz ötesinde ayı vardı arabayı çıkarmaya uğraşırken orda oturduk 3 kız geldi tanıştık biri arkamda oturuyordu ismi hafızmış yanlışlıkla bardak kırdı bende arkamı döndüm cam kırıkları masanın üstünde 1 kaç parça kaldığını gördüm.

 4. Deniz dedi ki:

  Rüyamda çok yakın bi akrabamızın bebek görmesine gidiyoruz orda 2 tane yaşıtım erkekle tanışıyorum sonra onlar benden bi ödev hakkimda bilgi istiyolar gittiğimiz yerde binanın içinde sordukları ödeve bakıyorum bakarken fare görüyorum sonra eve gidip yakınımıza fare gördüğümü haber vermek için yukarı çıkıyorum ve o fare eve giriyo ortalikta hızlı hızlı dolaşıyo sonra başka farelerde görüyorum siyah büyük üzerinde kahverengi çizgileri var ben çok korkuyorum fareden bağırıyorum ama kimse korkmuyo gerisini hatırlamıyorum

 5. Duygu dedi ki:

  Merhaba rüyamda iki gecedir tanımadığım bir kadını arkadaşım olarak görüp ona yardım ediyorum. İlk önce hoşlandığı bir erkeğe açılmasına yardım ederek red cevabı aldım. Adam ben evliyim çocuğum bile var dedi. Sonra kadın evde sevgilisine hazırlık yapıyorken erkek bir hayalet musallat oluyordu. Koyu renk takım elbise giymişti. Ben hayaleti tanıyorum o benim sözümü dinler deyip korkarak hayaletle konuştum, onu sakinleştirip uzaklaştırdım. Sonra kadın nispeten karanlık bir evde sevgilisine müzik eşliğinde sofra hazırlıyordu. Yemek yoktu, yeni kurmaya başlalmıştı. Gerçek hayatta aldattığını düşündüğüm erkek arkadaşımdan bir süre önce ayrıldığım için biraz huzursuz oldum, rüyamın anlamı nedir?

 6. Doğan dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda Yanımda kız ya da erkek tam emin olmadığım bazende kardeşim hissettiğim biri ile harabeye benzeyen yollardan geçerek tarihi bir binayı andıran yere giriyoruz ve yukarıya doğru daralan yine eski ve tarihi eser gibi merdivenlerden biraz zorlanarak en üst kata çıkıyoruz ve orası sanki malikane gibiydi. Sonrasında bir aile tanışması gibi bir durum söz konusu oldu. Sanki yanımda bazı akrabalarım varmış gibiydi ve çok güçlü bir aileden bazı kişiler ile tokalaşarak tanıştım elleri ve parmakları büyük geniş ve güçlü idi tokalaşırken ayrıca samimi ve yumuşak bir tutuş vardı merhaba kısmında, aile bireykerinin en büyük oğulları benimle tanışmak için nezaketini ve görgü kurallarını çok iyi biliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir çevreye girmek, iş eğitim hayatında değişim olabilir.

 7. Tülay bodur dedi ki:

  Eşimden ayrı hamile bir kadınım rüyamda kendimi gelinlik içinde çok neşeli gördüm tertemiz bi suyun içinde yakışıklı bir erkeğe dokundum konuştum ve beraber koşarak eve geldim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çevrenizden güzel sözler övgüler işitmeye yorumlanır.

 8. Naz dedi ki:

  Rüyamda yeni kişilerlr tanışmıştım ama aralarında bir tanıdığım vardı. Bekar olamamama rağmen birine aşık olmuştum tanımadıklarımmarasından ve bir arkadaş grubu haline gelmiştik 4-5 kişi. Sonra bunlar bir gün asansörde kalıyor ve ben merdivenden yürüdüğüm için baya endişeleniyorum babam geliyo ve beklerken onlarda merdivenlerden çıkıp geliveriyor birden sonra ben binmeyin demiştim falan diye kızıyorum onlara. Daha sonra onlar indiğinde benim kızlardan büyüdüğümü ve uzunlaştığımı görüyorumm sonra babamın yanına gidiyorum babam biraz grip olmuş ve rüya burda bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve sosyal çevrede sevilmeye yorumlanır.

 9. Eda dedi ki:

  Rüyamda kuzenlerimle bir düğün alışverişi için geziyoruz fakat avmye uzak bir yerdeyiz. Sonra 2 tane cocuk geliyor konuştuklarımızı duymuşlar alışverişe gitmek istersek beraber gidebileceğimizi söylüyor. Sonra benim numaramı alıyorlar haberlesip gitmek için. Ertesi gün oluyor ben üniversiteye gidiyorum. (Geçen sene üni hayatım bitti) tüm arkadasların orda ama bu 2 çocuk da orda aynı sıraya denk geliyoruz. Selamlaşıyoruz sohbet muhabbet derken aynı ilçeden olduğumuzu bir sürü ortak arkadaşımızın da olduğunu fark ediyoruz. Memleket ile ilgili konuşuyoruz. Sonda ki bağlantıyı anlamadım ama düğün alışverişi yaptıgımız kadın rüyamın sonunda bekarlığa vedasında aldatıldığını öğrendi orada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyamaddi olarak rahatlamak, ertelenen masrafları karşılamaya yorumlanır.

 10. Emrah dedi ki:

  Yeni eve taşındigimizi gördüm ve bu durumdan hiç memnun değildim taşındığımız ev yerin altında gibiydi ve bunlarla beraber silah gördüm babamın elinde ve babamla birlik olup başkalarıyla kavga ettik ayriyetten eskiden konuştuğum kız arkadaşımın arabasına bindim ve o arabayı kullandım bundan sonra o kız arkadaşım beni arkadaşlarıyla tanıştırdı ve beni bir yere davet ettiler kabul ettim eve gidip hazırlandım ve evden cikarken önümde büyük bir dağ belirdi ve tırmandikca dusuyordum ve yeni evimize tanimadigimiz birisi geldi onunla birlikte kalmaya basladik bunun akıbetine babaannem de bizimle kalmaya başladı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında yeni bir iş düzenine ve evinizde gelirin artmasına yorumlanır.

 11. Ufuk dedi ki:

  Bilmediğim bir sokakta bilmediğim bir tarihte bilmediğim birisinini bir cadde kenarında kaldırımda oturarak beklerken bir anda yanıma hepsi kadın olan kalabalık ortalama 55-65 yaş ortalaması 6-7 kadın ve bir de 20 yaşlarında bir kız geldi. Küçük kız adres sordu sonra onlar da oturup beklemeye başladı. Kız otururken bana aşırı yaklaştı ve muhabbet etmeye başladık. Sonra bütün aile fertleri ile evine gittik. Evi kocamandı, baya lükstü ama kendi odasında tüplü televizyon falan vardı, bütün teyzeleri halaları vs. Ayna olarak bu televizyonu kullanıyorlardı. Sonra bir amca ve evin küçük oğlu çıkageldi, biz kızla oturuyorken amca yanımızdan geçti. Ben giderken amca beni çağırdı dedi ki çok iğrenç kokuyorsun eğer kızla ilgili bir niyetin varsa kendine dikkat et, yoksa kız senden soğur vs. Dış kapıdan çıktım o kadar fazla ayakkabı vardı ki kendiminkileri bulamadım, baya süre aradım sonra kız kendi erkek kardeşinin baya baya pahalı olan iki ayakkabısını bide parmak arası terliklerini verdi. Birdaha geldiğinde buluruz alırsın dedi, tamam dedim giderken bi baktım lise arkadaşım. Onlar da birbirlerini tanıyormuş öyle selamlaştık. Tam giderken ceketimin olmadığını gark ettim, geri dönmeye cesaret edemedim çok utandım, hem koktuğumu düşündüm hem ceket için gitmeye utandım, ama elimde iki tane cillop gibi ayakkabı bir de terlik vardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni dostlar kazanmaya ve ortak hedefleriniz olan biri ile uzun sohbetlere yorumlanır.

 12. Çiğdem dedi ki:

  Ruyamda Can adında bır erkekle tanıştım.uzun boylu kumral bıır erkektı..Öğretmendi ..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmeye yorumlanır.

 13. Fatih dedi ki:

  Rüyamda şu an sevgili olan iki arkadaşımla birlikte Ben de bir kızla(o da benim sevgilimmiş) beraber deniz kenarında yürüyorduk konuşmalar şakalaşmalar falan derken kız denize düştü bana elini uzattı ben de iki elini de uzatmasını söyledim. Sonra arkadaşım olan çocuk gücün mü yetmiyor dedi. Ben de bir şey söyledim (ne olduğunu hatırlayamıyorum) sonra arkadaşım olan kız ben öyle söyleyince aaa çok romantik falan gibi şeyler söyledi. Sonra biz yürümeye devam ettik bir anda Bi kamelyada oturan 4 5 adamın yanına gitti kız sonra onlarla bir şeyler konuştu ve beni yanlarına çağırdılar kız gitti o çağıranlar kızın ailesi imiş sonra hepsiyle tek tek tanıştık orda biraz kızdılar bana ellerini öpmediğim için sonra beni sorguya çektiler ne zaman isteyeceksin konusunda kız bize dayısı köyde Bi işleri falan varmış o yüzden gelemiyormuş dedi dediler ben de o yüzden yalan söyledim evet falan dedim babam yurtdışında gibi yalanlar söyledim sonra içlerinden 35 40 yaşlarında olan birisiyle(abisiydi Galiba) aşağı tarafa geçtik orda konuştuk bana dediki sen de öyle kızla pis şeyler falan yaptın mı gibi şeyler sordu ben de ona kızdım yapmadığımı ve asla yapamayacağımı söyledim ve eğer yaparsam beni öldürmesini dahi söyledim sonra uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalabalık bir ortama girmeye ve yeni insanlar tanımaya, iş veya eğitimde değişikliğe yorumlanır.

 14. Ali sekizkulak dedi ki:

  Ben arkaşlarım(yüzlerini net görmedim kızın arkadaşları veya tanımadığım insanlar da olabilir) sayesinde bir kızla tanışıyorum. Sonra onunla ufak tefek muhabbetler ediyoruz. Bir yerden beraber çıkıyoruz ki ihtimalen okulda.sonra kızın yanında yaptığı hareketten dolayı arkadaşıma kızıyorum. O da tamam diyor. Rüya bitiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir arkadaş ortamına ve sosyal çevrenin değişeceğine yorumlanır.

 15. Sema dedi ki:

  Rüyamda okul değiştiriyordum ve yeni okulumda kimya sınavı olucaktık bi erkek çocuk erkek arkadaşını aradı ve sınav için notları istedi sonra bn de kimle konuştuğunu sorduğumda tetelefonu bana uzattı bnm konuşmamı istedi.Ben de alıp notlarla ilgili konuşurken çocuk bianda bana seni düşünüyorum gini saçma bi cümle kullandı bn şaşırdım ama kapatmadım çünkü brni tanımıyordu ve başka bir arkadaşı zanettiğini düşündüm sinirlenmeden telefonu sahibine geri verdim.Yeni okulda tanıştığım insanlar çok iyilerdi ve küçük ama temiz bi sınıın içindeydik gerçek olsun isterdim iyi ve eğlenceli insanlardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında yeni hedefler için çabalamaya yorumlanır.

 16. Selin Aslan dedi ki:

  Rüyamda kayboluyordum sonra yolda bir kıza yolu soruyordum oda uzunca tarif ediyordu sonra banka oturuyorduk kız bir anda ağlamaya başlıyordu bende ona sarılıp ağlama diye teselli ediyordum sorna sen nereye gidiceksin diyordum oda gidecek bir yerim yok diyordu bende bize gel kal istersen diyordum oda tamam diyordu bize gidiyorduk kapının önünde annesi gelip alıyordu kızı zorla götürüyordu kızda ağlıyordu sorna arkadaşları geldi yanıma yağmur yağdı bi anda tartışırken elektrik çarptı kolumuzu tartışığım kızla bi anda binadan içeri girdik kolumuz morarmıştı ıslanmıştık şarkı söyledik beraber bi anda aramız iyi oldu diğer kız ise annesiyle birlikte diyarbakıra gidiceğini söyledi annesi de orada bol bol roman havası oynar artık dedi bende üzülme mutlu olursun ziyarete gelirim seni dedim rüyam burda bitti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş veya eğitim ortamına girmek, sosyal çevrenin değişmesine yorumlanır.

   1. Miray dedi ki:

    Rüyamda yabancı uyrukli kişilerle bir ev gibi bir yerde tanışıyordum ve çok fazla iyi anlaşıyorduk yabancı uyruklu kız sürekli bana sarılıyordu ve bir de erkek vardı onunla da cok iyi anlaşıyordum kalabalık bir aileydi.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya yeni bir dost çevresine girmeye yorumlanır.

 17. Mel dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımın ülkesine gitmişim,evine gidip kendisini görmek istedim ama çok korkuyordum onunla karşılaşmaktan sonra yolda tek başıma ilerlerken mavi gözlü ingiliz bir çocuk yardım talebinde bulundu ve kabul ettim o vesile ile tanışmış olduk. Çocuk benden hoşlanmış gibiydi çok ilgi gösteriyordu hep gözümün içine bakıyordu daha sonra beni evine götürdü ailesi ile tanıştım sonra çocuk bana birşeyler ikram etti. Gördüğüm rüyada çocuk benden kısa idi ama yakışıklı.ve su gibi ingilizce konuşuyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girmek ve sizden hoşlanan birinden haber almak demektir.

 18. Emine melike dedi ki:

  Lütfen ama lütfen yorumlarmısınız

 19. Emine melike dedi ki:

  Rüyamda karşı komşumuz var ama hiç görmemiştim bu zamna kadar galiba daha yeni taşınmış olsa gerekler herneyse galiba bi olay oluyo ben o genç çocuğu koruyorum öyle tanışıyoruz ama ben bununla çooooooook yakınım can ciğeriz böyle arkadaşlığımızı hiç farklı bi boyuta çekemedim ki zaten onun kız arkadaşı varmış ama bunlar taşınmak zorunda kalıyor ve o sırada bunun töreni var ondan sonra taşınacaklar biz de oraya gidiyoruz ama benim telefonum onların evinde kalıyor sonra onunla berearber gidip alıyoruz orada durumlar farklı bi boyut almaya başlıyor ama gerçekten çocuk çok yakışıklıydı sarışın uzun boylu sempatiksin hoşuma gidiyordu taşındıktan sonra annesi bir kafe işletmeye başlıyor babası zaten yoktu herhalde öldü 🤷🏻‍♀️ bilmiyorum bende hep oraya gidiyorum sonra o da ben de hoşlanmaya başlıyor sevgiliislede biraz tartışmışlar ama hala ayrı değiller hani ben istemiyorum hala arkadaş olarak kalalım istiyorum ama o bunu kabul etmiyor öyle devamını pek fazla hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   İş veya başka sebeplerle yeni insanlarla tanışmak, daha bol kazanca yorumlanır.

 20. Ebru dedi ki:

  Gerçek hayatta teyzem ve kızı babamla konuşmuyorlar bir olaydan ötürü. Rüyamda teyzemler bize gelmiş oturmuşuz sonra babam aniden eve geliyor sonra odamdayım mutfaktan sesler geliyor annem ve babam kavga ediyor kuzenimde salonda. Babam diyor ki ben size demedim mi bunlarla konulmayacaksınız bu eve girmeyecekler falan. Sonra ben sinirlenip mutfağa giriyorum babama bağırıyorum sen o kadar yaptığın pislikten sonra bunları mı söylüyorsun diyerek başlıyoruz bağıra bağıra kavga etmeye. Babam diyorki onların kimini yatağına girdi belli değil diye bende diyorum senin kimle yattığın belli değil asıl şerefsiz adam diyince bu beni dövmek için üstüme yürünce ben odama kaçtım sonra annem can havliyle kapımı açtırdı mutfağa girdim kafamı bir çevirdim tanımadığım bir genç adam.. babama kızdım bunun nerden ne zaman geldi diye sonra genç bey ile tanıştık bana elini uzatarak ben egemen dedi.. sonra bana bir isim verdi babamın yanında tanıyor olmalısın dedi ama tanımadığımı söyledim. Sonra odam çok dağınık olduğu için odamın kapısını kapatıp kapı önünde instagramdan o dediği çocuğu ararken bu benim saçlarımı kokladı 2-3 kere çok sevdi hissettim sonra hafifçe öptü saçlarımdan o sırada annem seslendi yanına gittim sonra salon girişinden bakınca genç bey yok oturduğumuz yerde ve odamın kapısı açık ve de karanlık.. bu bey odama girmiş karanlıkta birşeylerle uğraşıyordu bende çık odamdan diye bağırdım sonra uyanmışım

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde düğün dernek gibi hayırlı bir olay olabilir, küs kimseler bir araya gelebilir.

  2. Ayperi dedi ki:

   Rüyamda bir erkekle beraber geziyorduk gezerken abimin bizi görmesini istemiyorum ama o an abim bizi görüyor ve onu abimle tanıştırıyorum

 21. Şevval dedi ki:

  Rüyamda komşumun benden 1 yaş büyük erkek çocuğuyla AVM ye gidiyorum. Orada onu kaybediyorum , telefonla arıyorum ama bir türlü bulamıyorum. Sonra karşıma ortaokul arkadaşlarım çıkıyo. Onlara selam veriyorum ve birisi beni omzuna alıyo , öylece dolanıyoruz etrafta. Bi anda ben birisini komşumun çocuğuna benzetiyorum , konuşuyorum onunla. Daha sonra yanındaki arkadaşı da benimle konuşmaya çalışıyo bende biraz sohbet ediyorum. Sonrasında telefonuma baktığımda o tanıştığım çocuklardan birisinin mesaj gönderdiğini gördüm ama cevap yazmadım. Bu arada da komşumun çocuğu yanıma geldi ve eve döndük. Ama hiç olmadığımız kadar samimiydik birbirimize karşı. Son olarak da ikimiz de evlerimize giriyoduk.

  1. admin dedi ki:

   Daha çok kazanç sağlamaya ve yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır.

  2. Seda dedi ki:

   Rüyamda komşum beni tanımadığım orta yaşlı bir adamla tanistanıştırmaya kalkıyordu bende merdivenlerde sadece elini sıkıp merhaba diyordum istemeyerek rüya burda bitiyordu.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir arkadaş ortama katılacağınıza yorumlanır.

 22. esma dedi ki:

  Ruyamda beyaz bir gelinlik giymistim ve babamla birlikte ev bakmaya gittik ev bakmaya giderken biri kapiyi acti ve orta yaslarda bi kadin sanki beni taniyormus gibi simsıkı sarilip öptü ve iki kizi vardi onunla tanistirdi evden ciktiktan sonra ise babama dedimki eger biriyle tanisirsam buradan ev alicam dedim

  1. admin dedi ki:

   Temiz bir haber almaya ve aile içerisinde sevincin artmasına yorumlanır.

 23. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda daha önceden görmediğim ve tanımadığım bir kız kuzenim ile tanışıyordum bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızla hasret giderebilirsiniz.

 24. Inci dedi ki:

  Rüyamda kendimi farklı bir yerde görüyordum farklı insanlar farklı yer. Ama hepsi beni tanıyordu hangi ara ne oldu bilmiyorum bende onları tanımaya başladım biriyle sevgili gibi bir şey olduk. Ama o dünyada teknoloji yok gibiydi. Eskiden olan mızraklar vs vardı. Tıpkı the 100 deki gibi birileri vardı. Bir kadınla samimi olduk arkadaş olduk. Daha sonra gerçek dünyada annemle konuşarak anneme anlattım orayı ama sanki oranın rüya olduğu biliyordum fakar annemi kandırmak için gel seni de oraya götüreyim dedim. Annem inanmayarak geldi ve bir anda o dünyaya gittik. Bende o zaman fark ettim oranın gerçek olduğunu.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş olanağı karşınıza çıkabilir ve bir süredir görmediğiniz aile fertleri ile görüşebilirsiniz.

 25. ayşenur dedi ki:

  rüyamda çöl gibi bir yerde deve üstünde miyim at üstünde miyim bilmiyorum geziniyorum. başımda uyduruk bir bez parçası sürekli onu düzeltiyorum. sürekli yanından geçtiğim insanların bakışlarını görüyorum üzerimde. onlarla yabancı bir dilde konuşup tanışıyorum. hepsinin yanından mutlu bir şekilde ayrılıyorum. daha sonra uzaklaşırken kendisiyle konuşmadığım orta yaşlarda bir adam uzaktan sesleniyor bana. ben? diye sorarcasına. sonra onunla da konuşmaya çalışıyorum ama tam beceremeden uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Eskisinden daha iyi şartlar elde etmeye ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

 26. Şahin dedi ki:

  Rüyamda bir orman gibi yerde üniversiteli kız ve erkeklerin yanında oturuyordum beni tanıyanlar vardı. Biri tesbih verdi ve yanımıza bir temizlikçi geldiğinde elindeki süpürgenin sapıyla tesbihin malzeme ve rengi aynıydı. Daha sonra oranın gerisinde mağara içi su dolu. Gitmiştim anlamadım. Baktım her yerden salyangoz ve çıyanlar suya düşüyor mağarada bende uzaklaşırken ezdim bir kaç çıyan dışarı çıkınca paçamdan ikisinden de ayrı çıyan çıktı ve gitti ama sokmadılar. Kafayı yiycem bu nasıl bir rüya.?

  1. admin dedi ki:

   Mesleki alanda uzmanlaşmak ve bol kazanca yorumlanır.

 27. sema dedi ki:

  iyi günler rüyamda yakın arkadaşımın sınfına gidiyordum. Ve oradakilerle tanışıyordum daha sonra en arkaya oturup arkadaşımla yanımızdaki erkekle muhabbet ediyorduk. Benimle şaka ile karışık dalga geçiyordu. Gülerek yanıma oturup sohbet ediyorduk.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmeye yorumlanır.

 28. Damla dedi ki:

  Merhaba rüyamda garip bi şekilde genç yaşta çocuğum olduğunu gördüm babası konusunda pek bi fikrim yok tek bakmam lazımdı ona rüya bölüm bölüm gibiydi uyanıp geri uyumuş olabilirim o aralar pikniğe falan gittigimi gördüm o çocuk hala aklımdaydı sonrasında okuldaydım yine çocuğumu gördüm bana gelmeye çalıştı biri onun bana ihtiyacı olduğunu söyledi biraz utanıyordum birisi çocuğu sorduğunda ne diyeceğimi düşünüyordum sonuçta hem babası yoktu hem yaşım küçüktü çocukta gerçekten çok güzeldi seviyordumda ya yürüyemiyordu yada zor yürüyordu çocuk bayağı küçüktü yani

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerine ulaşmak ve genç yaşta beklenenden daha başarılı olmak, iyi bir kariyer hayatı çizmeye yorumlanır.

 29. Zehra dedi ki:

  Ruyamda bi avm de çalışıyordum kahvaltı yapmak için avm yi kapattik 3 kızla ve 2 erkekle sohbet ettik kızlar benimle çok ilgiliydi sevgilerini belli ediyorlardı ama tanimiyordum o kızları neye delalet eder ???

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmeye yorumlanır.

   1. Taha dedi ki:

    Rüyamda arkadaşlarımla bir cafe de otururken aniden çıkıp koşmaya başladık ve güzel bir kız gördüm yanında annesi de vardı ve o kıza gözlerin çok güzel dedikten sonra kız ile annesi ayrıldı kız tek başına yürüme ye başladı ben de yanına gittim ve tanışdık biraz konuştuktan sonra uyandım

    1. admin dedi ki:

     Yeni bir sosyal çevreye girilebilir.

 30. Süm dedi ki:

  Rüyamda sınıf ortamındaydım farket başka bölümden öğrencilerde vardı sonra hoca gelip sizin burda me işiniz var herkes kendi dersine gitsin dedi diğer bölümden olanlar ayağa kalktı ama bir anda olay değişti ve onların aslında başka illerdeki üniversitelerden geldiği söylendi.benim arkamda da bir erkek oturuyordu sonra yanima geldi oturdu inönü üniversitesinden gelmis benim yanima oturduktan sonra arkadaşlarına siz gidin ben daha sonra gelirim dedi.sonra benimle tanışmak istedi ama ben birsey demedim cunku Gerçek hayatta bir erkek arkadaşım var ama şuan ayrıyız.ondan sonra ders bitince hep beraber kalktık ve bir alana gittik sonrasını hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmek ve de gelen bazı laflara üzülmeye yorumlanır.

 31. Selcuk dedi ki:

  Rüyamda yurttaydım, yurdun kapısının önündeydi yanlış hatırlamıyorsam bir grup kızla tanıştım. Sonra kızlarla kafeye gittik. Onlar bir kat üstteydi. Bende onların 1 kat altında yemek yedim. Onlar da yukarıda yedi. Onların yanına çıkacaktım onların katına çıkarken merdivenin sonunda dar bir yer vardı. Saksı ve alçak tavan vardı. Geçemedim onlara dedim oturalım mı gidelim mi diye. Gidelim dediler, sonra indik aşağı ama başka yerden indik. Çünkü farklıydı, bir anda sanki farklı bir yerde buldum kendimi. Otoparka indik, hatta anlayamadım kızlar kayboldu. Yerine mahalleden tanıdığım iki kişi yanımdaydı. Sesini duyuyorum ama onları göremedim. Garson bizden otopark parası istedi ve uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir sosyal çevre edinmek ve özellikle de aşk hayatında yüzünüzün güleceğine yorumlanır.

 32. Selvi dedi ki:

  Merhaba. Değişik bir ortamdayız tanımadığım bir genç ama öyle gönülden sevmişim ki bunu içim bir tuhaf. Hayatımda hiç bu kadar bir insana bakarken mutlu olmadım. Birlikte konuşuyoruz yan yanayız. O da bana karşı bir şeyler hissediyor ama söyleyemiyor. Bir anda gidiyorum o da gidiyor. Bir anda tekrar yan yana geliyoruz ama ben böyle bir içten sıcaklıkla olan sevgi hissettim. Tabi oda belli ediyordu. Sonra tekrar gittik. Sonra ben onu aramaya başladım. Bir baktım yanında bir kızla geliyor. Bana baktı, direk bende suratını asıl arkamı dönüp gittim ama bu rüya öyle güzel ki gerçekte yaşayamadığımı rüyada yaşıyorum. Bu çook güzel bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Aşk hayatında şansın ve talihin açık olacağına, sizi el üstünde tutan ve çok seven biri ile ilişkiye başlamaya yorumlanır.

   1. Mertcan dedi ki:

    Rüyada tanıdığım sevgili olduğum bir kız vardi birbirimizi falan çok seviyorduk kafede tanışmıştık ama kız zengindi ailesi falan taninan bilinen kimseler hesap ödemeye gelince benim param yetmedi arkadaşımdan 100 tl borç aldim başka bir kafeye gittik lise arkadaşlarımla tanıştırmak için tam girecekken karşı tarafta eski erkek öğretmenim ve sınıftan eski arkadaşım kızdı o da sonra içeri girdik kafe hep tanidikti sırasıyla tanıştı herkesle falan çaylar kahveler içildi arkadaşimin arkadaşları ile tanıştım onlar da oradaydı o kızla biraz sohbet etmek nerde okuyorsun nelerle uğraşıyorsun gibi sonra çıktık lütfen yanıtlar misiniz? Teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Kalabalık bir ortama girebilir, yeni bir sosyal çevreniz olabilir.

 33. Damla dedi ki:

  Merhaba rüyamda okulda arka sırada 2 erkek oturuyordu. Önce rahatsız ettikleri için pek memnun olmamıştım. Birine hep mi böylesin yoksa bana mı bilerek böyle yapıyorsun gibi bir şey söyledim. Sonra anlaşmaya başladık konuştuk. Resim çekindik falan sonra bir tanesinin sevgilisi olduğunu öğrendim. Bir de onlarla anlaşmadan önce tenefüste öğretmenler bir kızla ilgileniyordu. Azrail i gördüm bana bir şeyiyle vurdu bir şeyler diyordu. Burası çok karışıktı rüyanın sonra çantamdan bir hediye aldım birine götürüyordum. Sonra vazgeçtim falan.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girebilir, bazı dostlarınız aracılığı ile tanışacağınız kişilerle kısa süreli arkadaşlık kurabilirsiniz.

 34. Erhan dedi ki:

  Rüyamda ailemle bir düğüne gitmiştik. Sonra rüyamda çok güzel bir bayanla dans ediyordum. Farklı olarak anlamadığım bir şekilde başka bir bayanla dans ediyordum. Dans bittikten sonra ailemle oturduğumuz masaya döndüm ve ilk dans ettiğim bayan yan masamızda oturup hüzünlü bir şekilde bana bakıp konuşmak istediğini söyledi. Bu sırada babam gülüyor ve onunla konuşmamı söyledi. Bayanla beraber dışarı çıktık. Gece vaktiydi oturmaya giderken biraz sohbet ettik. Sonra biri bayanın üstüne su döktü ve elbisesi ıslandı. Bana burada beklememi elbisesini değiştirip geleceğini söyledi ve uyandım. Bu rüya beni meraklandırdı. Ne olabilir acaba?

  1. admin dedi ki:

   İş değişikliği ya da başka sebeplerle yeni bir ortamda bulunmak, kazancın çoğalmasına ve yeni dostluklar kurmaya yorumlanır.

 35. Dilan dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşımın annesi bir kız kardeşi ve karşı cins arkadaşıyla tanışıyoruz. Ve kızla yıldızlarımız barışmıyor. Annesi de ilk önce şey diyor. Seni pek sevmiyordum gülü (sevgilimin kız arkadaşı) sevmediğin için. Ama tatlı kızsın falan. Sonra gülüşüp sohbet ediyoruz. Sonra gül geliyor. Birbirimize karşı acımasızca yorumlardan sonra. Bunun hoş bir davranış olmadığına karar veriyorum. Çünkü sonuçta erkek arkadaşım da yanımızda. Ve özel olarak konuşmayı teklif ediyorum güle. Başka bir odaya geçiyoruz. Erkek arkadaşım da geliyor ne hikmetse. Sonra da uyanıyorum işte. Anlamadım ben de. Uyanınca sersem gibiydim.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızdan çıkacak biri olabilir, biriyle kavga edebilirsiniz, asıl niyeti ortaya çıkabilir.

 36. Suna dedi ki:

  Rüyamda bir anda anlamadan bindallı giyiyorum ama çok da güzel oluyorum. Sonra en yakın arkadaşım kimmiş bu damat falan diyor hatta o giydiriyor. İnternetten foto gösteriyorum. Adam zayıf kısa ben daha yapılı daha uzunum nese arkadaşım eşiyle beğenmiyor. Adamı hiç gördün mü diyor. Bende yok görmedim konuşmadım da diyorum. Adam bir yerde şarkı söylüyor. Gidiyoruz arkadaşım eşi ve ben Türkçesi düzgün değil. Ben evlenmem bunla diyorum. Nese evleniyorum adamla ama mutlu değilim beğenmiyorum istemiyorum. Arkadaşımla aynı evde kalıyoruz. Onun kocası da memnum değil. Nese bir gün uyanıyorum yatağımın altındaki meyveler var armut gibi onlar kesilmiş hep yarım yarım arkadaşımın kocası bölmüş böyle uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Parasal anlamda rahatlama ve daha çok kazanç sağlamak, aile içinde refaha yorumlanır.

 37. Fatih dedi ki:

  Merhaba, rüyamda aile ortamından bir anda bir okul /sınıf ortamı gibi oluyor ve aile ortamında bir kura için yazılan büyük kağıtlar sınıf ortamına döndüğünde bayan hoca tarafından toplanıyor ve sanki yazılı bir sınav olmuşuz gibi hoca inceliyor ve not veriyor. Sonra bu hocayla bu sınavla ilgili aramızda bir diyalog oluyor ve ben yaşını soruyorum 31 diyor. Ben de 27 diyorum ve biraz şaşırıyor (sınıftakilerden oldukça büyük olduğumu anlayınca ((üniversite çağı))). Sonra akşam oluyor ve biz birlikte takılmak için bir yerle gidiyoruz. Karşılıklı olarak hoş muhabbetle bakıyorduk birbirimize. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yeni arkadaşlar edinmek ve davetler almak, sosyal çevrenizde aktif olmaya yorumlanır.

 38. Beyza dedi ki:

  Ben 9.sınıf öğrencisiyim ve ortamı yeni tanıyorum. Bir grup 11.sınıftan erkekler var birkaç tanesinin ismini biliyorum ama biri bana çok iyi biri gibi geliyor ama onun ismimi bilmiyorum. Rüyayı geçeyim. Sınıf ortamındayız onlar sıraya oturmuşlar nedense biz de onların yanlarındayız. Bir anda aralarında komik biri var onunla konuşmaya başlıyorum. Yanlış anlaşılmasın diye hepsinin ismini soruyorum. Herkesi öğreniyorum, onun ismini yine öğrenemiyorum (galiba bura ram aklıma gelmiyor). Sonra bir tören gibi bir şey için konferans salonuna iniyoruz hep beraber. Komik abi ben ve bir arkadaşım kıyafet odasına gidiyoruz. O abi kendine bende arkadaşıma kıyafet seçiyorum. Rüya bu kadar. Yorumunuzu bekliyorum 😊

  1. admin dedi ki:

   Arkadaş ortamınızın artmasına ve arkadaşlarınızdan güzel sözler işitmeye, övgüye yorumlanır.

 39. Sevgi dedi ki:

  Rüyamda yakışıklı uzun boylu takım elbiseli biriyle tanıştırılıyordum. Çok mutluydum ve sürekli benimle ilgileniyordu ve ben rüyalarımda hep aynı kişiyi görüyorum. Bir keresinde de istemeye geliyorlardı hiç tanımadığım biri. Gerçek hayatta da biriyle tanıştım ama ben hiç istemiyorum. Ailemin zoruyla görüştüm. Rüyamdakiyle kıyaslıyorum, dağlar kadar fark var ikisinin arasında. Yardımcı olur musunuz?

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatında yeni fırsatlar ile karşılaşmak ve önemli bir görüşme yapmak anlamına gelir.

 40. Ela dedi ki:

  Rüyamda, okulda her zaman karşılaştığım ama tanımadığım bir yakışıklı erkeği gördüm. O’nun hakkında bilgi sahibim. Çünkü arkadaşım tanıyor. Yakışıklığı ve zekiliğinden etkileniyorum. Her zaman göz göze geliyoruz ve derin bakışlar oluyor ama heralde kısa zaman önce sevgili yaptı heralde. Birde evlerimiz yakın, aynı otobüse biniyoruz. Neyse rüyamda okulun önünde otobüs bekliyoruz yan yana. Sonra işte benim eski evin orada iniyoruz (çünkü evlerimiz yakın ama anlamıyorum neden benim eski evin orada iniyoruz). Sonra biraz ayrı ayrı küçük marketlere girip çıkıp aynı yola doğru yürüdük. O benim çok az önümdeyken yine göz göze gelip bir derin bakış oldu gerçek hayatta ki gibi. Sonra birden ben gülümseyerek dedim seni takip etmiyorum. Sonra rüyamda bir boşluk oldu. Birde kendimizi başka birisinin evinin girişinde bulduk. Evin içinde salona gitmek için 3-4 tane merdiven inmemiz lazımdı ve bilmiyorum neden o’nun sırtına çıktım ve o beni tuttu taki salonda oturana kadar. O birisinden 100 dolar borç almaya gelmişti. Bende ona eşlik etmek için oraya gitmiştik. Birinci erkekten aldı parayı sonra bizim ile oturan erkek dedi biliyorsun ben hiç kimseye para vermiyorum. Bunun üstüne o sinirlendi ve beni almadan evi terk etti. Sonra ben biraz bekledikten sonra kalktım ve saat gece 11 gibi idi. Annem aramıştı ve ben hayatta eve o saate gitmediğim için stresse girmiştim. Annemin telefonuna saat gece 1 de evde olucagim diye mesaj bıraktım. Metroya tek başına gitmekten korktuğum için o borç vermeyen adamdan bana eşlik etmesini rica ettim ve o kabul etti. Rüyamda kendimi çok kötü hissediyordum beni öyle bırakıp gittiği için. Benki umutlanmıştım, sonunda tanıştığımız için ve birlikte birşey yapmamız. Rüyam böyle sonlandı.

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan başka birinden haber alabilirsiniz. Ancak kafanızı karıştıracak bir durum olabilir.

 41. Ece dedi ki:

  Ya rüyamda festival gibi bir yere gidiyoruz. Annem, ben ve teyzem falan. Sonra bir çocukla tanışıyoruz ve sonra çocuk gitmem gerek diyor. Çocuk teyzem diyor ki instagramını versene oradan yazsın sana. Çocuğun teyzesi veya ablası ver diyor. Annesi istemem diyor vermeyin diyor. Teyzem yazıyor ve veriyor onlara annesi alıp atmaya çalışıyor. İstemeyiz falan diyor o ablası ve teyzesi olan diyor ki dur ya ben istiyorum falan işte.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda ailenizle birlikte davete katılabilir, kutlama ve benzeri eğlencelerde birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ise kısa sürebilir.

 42. Ramazan dedi ki:

  Rüyamda üstü kapalı etrafı açık otopark gibi bir yerdeyim. Yerler beton aşırı bir şekilde yağmur yağıyordu ve acayip şekilde ıslanmıştım. Yalnızdım ve sonradan bir grup kız yakınımdan geçti ve bir kızla 2 kez göz göze geldik. Biraz kısaydı ve saçları da kısaydı. Herhalde orası kesin değil ismini söyledi ve çok garip bir isimdi. Sonra ama bana isminin kolay bir halini söyledi ve bana böyle desen de olur gibisinden şeyler söyledi ve tanıştık. Beraber gezdik ve kucağıma aldım. Yağmurda koştuk ve birden bisikletimiz oldu ve bulunduğumuz yerin arkasında (üniversite stadı gibi bir yer) maç başlayacaktı. Herkes hazırlanıyordu takımlar filan biz bisikletimizi kilitledik ve seyircilerin altındaki soyunma odalarının ve takımların yanından geçtik ve son. Ben böyle birileriyle tanışma rüyaları görüp duruyorum, bir yardım.

  1. admin dedi ki:

   Yakında biri kalbinizi çalabilir ve onunla adeta ilk aşkınız gibi mutlu bir birlikteliğiniz olabilir. Ancak biraz daha zaman geçirdikten sonra bu durum gerçekleşebilir.

 43. Sevda dedi ki:

  Rüyamda evimizin bahçesinde oturuyor oluyoruz. Bir erkek esmer uzun boylu üniforması olan biri tanımıyorum kendisini. İsmi de veli oluyor. Anneme gelip tanıdığın helal süt emmiş biri var mı evlenmek istiyorum diyor. Ben de bir köşede oturuyor oluyorum. Babam oradan beni gösterip söylüyor anneme. Ben kaşlarımı kaldırıyorum hayır felan diye. Sonra bir sağlık ocağı gibi bir yerde oluyorum. Aynı kişiyi orada görüyorum. Arkadaşlarıma anlatıyorum olayı gülüyoruz felan. Çocuk oradan girmeye yakın ben yola çıkıyorum. Ormanlık bir yer oluyor ama o kadar güzel ve yeşil ki hiç böyle orman görmemiştim daha önce. Sonra çocuğu uyarıyorum, dikkat et bisikletini düzelt diye. Sonra konuşmaya başlıyoruz ve ailesi ile tanışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen zamanda büyük bir talibinizin çıkması, aileniz tarafından da onay almak ve mutlu bir birlikteliğe, çok sevinmeye yorumlanır.

 44. Anonim dedi ki:

  Rüyamda galiba annemdi hatırlamıyorum. Biriyle bakkal gibi bir yere gidiyorum. Çizim yapmayı severim onun için kalem falan almaya ama sonra beğenmeyip geri çıkıyoruz geldiğim kişi ile. Tam hatırlamıyorum ama balkon gibi bir yere geliyorum. Orada bir şeylerle uğraşan bir erkek görüyorum tanışıyoruz. Galiba okul gibi bir yere geliyorum. Orada rüyamda samimi olduğum bir erkekle kanka gibi denebilir. Oturup konuşuyoruz sonra sınıfa biri geliyor. Gelen kişi balkon gibi bir yerde tanıştığım çocuk. Bir kaç olay daha oluyor ama hatırlamıyorum. Sonra bir yerde yangın çıkıyor. Biri yangını söndürüyor. O sırada kanka gibi olduğum çocuğun çıktığını görüyorum. Üstü falan is olmuş. Bir şey oldu korkusuyla koşup sarılıyorum ve boynuna kafamı gömüyorum. Kafamı kaldırdığım da balkon gibi bir yerde tanıştığım çocuğun tam hatırlamıyorum ama galiba başı dönüyor gibi bir şey oluyor. Sonra yanına gidip iyi misin falan dedikten sonra dizime yatırıyorum ve saçlarını okşuyorum ne tesadüf ki içimde onu sevdiğimi söylüyor ve uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yakın da yeni bir arkadaş ortamına girmek, sizi gerçekten anlayan biri ile samimi bir dostluk kurmak ve birbirinize destek olmak anlamına gelir.

 45. Elif dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda bir sürü tanıdığım ile sinemadaydım. Ardından dışarı çıktım ve kızıl saçlı beyaz tenli kıvırcık saçlı bir erkek gördüm (zevkime uymuyor ). O da bize eşlik etti biraz konuştuktan sonra ondan hoşlandım ve o eli elime değsin diye elini öne uzattı. Parmağım dediği anda bir elektriklenme hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Yeni biri ile tanışmak ve bu kişinin sizi bir konuda uyarmasına, size destek olmasına yorumlanır.

 46. Bsra dedi ki:

  Rüyamda davet gibi bir şey vardı. Kalabalıktı ve tanımadığım birkaç kişiyle karşılaştım. Sonra kendi aralarında bana bakarak konuşmaya başladılar. Yanımda tanıdığım birkaç kişi gülüyordu. Sonra bayanlardan biri gitti. Dışarıda üç erkek sıralanmıştı ve beni dışarı çağırdılar, uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir sosyal çevrede bulunmak ve yeni kurulacak dostluklar ile birlikte pek çok konuda kendinizi şanslı hissetmeniz, faydalı kişilerle tanışmak demektir.

 47. Can dedi ki:

  Rüyamda bir kız ile telefonda konuşuyordum. Aynı zamanda da buluşma yerine gidiyordum tanışmak için kız geldiğinde ikizi de yanındaydı ve büfeden bir şeyler alacaktık ki uyandım. Teşekkürler yorumunuz için.

  1. admin dedi ki:

   Gelecek günlerde tanışacağınız biri ile ortak hayaller kurmak veya ortak hedefler belirlemek, size şanslı gelmesi demektir.

 48. Orhan arda dedi ki:

  Rüyamda okulun oradaydım. Okul yeni açılmıştı ve bir kız gördüm. Bununla tanışıcam dedim okulun oradaki parkta kızla arkadaşlarını gördüm. Merhaba dedim kız olumlu yaklaştı ama yürüyordu karanlık bir yere girdiler. Orada erkek arkadaşım var dedi ve bir canavar onu yedi ve erkek arkadaşıyla yüzü soyulmuş şekilde öpüştüler bu da bir rüyam.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızda kalk kırgınlığı yaşamak, kısa sürede biten ilişki anlamına gelir.

 49. Şeyma dedi ki:

  16 yaşında bir kızım. Rüyamda 17 18 yaşlarında bir erkekle kafede tanışıyordum (gerçek hayatta da tanımıyorum), kafede çalışıyordu, ilk görüşte birbirimizden etkilendik. Aşık oldukta denilebilir ve sonra benden buluşmak için gün istedi. Ben de bakarız dedim, eve gittim akşam kafeye arkadaşlarımla birlikte tekrar geldim. Göz göze geldiğimizde ikimizinde göz bebekleri gülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Sosyal çevreniz artabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Çok mutlu olacağınız haberler de almanız olasıdır.

 50. Sedat dedi ki:

  Rüyamda rüya içinde rüya görüyorum. Şöyle ki; rüya içindeki rüyada 5-6 kişiyi görüyorum sırasıyla. Daha sonra rüyamda uyanıp yolda gezerken bu kişilerle karşılaşıyorum. Tesadüf o ki o kişiler de beni rüyalarında görmüşler ve tanıyorlar. Yolda giderken adamlarla tek tek karşılaşıyorum. Her karşılaştığım kişi beni tanıyor ve onlar da beni rüyalarında görmüş meğer. Birbirimize bakıyoruz. İkimizin de birbirimizi rüyamızda gördüğümüzü anlıyoruz. Ben selam veriyorum. Adam bana çay ikram ediyor. Oturup çay içiyoruz beraber. Karşılaştığım 5-6 kişinin hepsi de aynı şekilde davranıyor. Ve her karşılaştığım kişiyle oturup çay içiyoruz, muhabbet ediyoruz. Muhabbetin içeriğini hatırlamıyorum ama samimi hoş sohbetlerdi, her karşılaştığım adam da da ben gibi bir şaşkınlık oluyor görünce beni. Ama ikimiz de çok sıcak karşılıyoruz, birbirimizi tebessüm ediyoruz görünce. Adamlar bittikten sonra eve gelip yatıyorum. Annem telefonla beni arıyor, uyanıyorum. Yatakta telefonla konuşurken annem iyi misin hal hatır sorduktan sonra oğlum rüyamda ölüm gördüm azrail gördüm sanki dediği anda benim nefesim kesiliyor. Ölüyor gibi oluyorum, konuşamıyorum o anda uykudan uyanıyorum. Uyanır uyanmaz da sabah ezanı okundu.

  1. admin dedi ki:

   İş ya da eğitim hayatınızda ciddi bir değişiklik yaşanabilir. Başka bir yerde yaşamanız gerekebilir ya da düzeninizi değiştirebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status