Rüyada Yeni Sevgiliyi Eski Sevgili Gibi Görmek

Rüyada yeni sevgilinizi eski sevgiliniz gibi görmek, ilişkinizde çok mutlu olacağınıza ve özel hayatınızdaki kararlarınızdan dolayı hiç pişmanlık yaşamayacağınıza yorumlanır. Eski sevgiliniz artık hiçbir şekilde sizi rahatsız edemeyecek ve size verdiği tüm rahatsızlıklardan dolayı da pişman olacak. Bundan sonra kendi hayatına bakacak, belki yeni bir ilişkisi de olabilir ve sizi tamamen unutacak. Bu sayede siz de yeni sevgilinizle ilişkinizi rahatça yaşayabilirsiniz. Eski sevgiliniz ile ilgili endişelerden arınabilirsiniz. Artık bu eski defterler kapacak ve hayatınızdaki insanla mutlu olacaksınız.

Rüyada yeni sevgilinin yüzünü eski sevgili gibi görmek, aynı zamanda şu an hayatınızdaki insanın doğru kişi olduğuna yorumlanır. Sevgilinizle ilişkiniz ciddi olacak ve evlilik planları yapmaya başlayabilirsiniz. Onun sizi mutlu edeceğine inanarak, artık onunla bir ömrü paylaşmayı düşünebilirsiniz. İlişkinize kimse gölge düşüremeyecek.

Rüyada hem eski sevgiliyi hem yeni sevgiliyi görmek, bazen eski sevgilinizin sizi adeta mumla aradığına ve size yaptıklarından dolayı pişman olduğuna yorumlanır. O sizinle ayrıldığına ve size yaptıklarına çok pişman olsa da karşınıza çıkacak cesareti olmayacak. Hatta yeni sevgilinizle daha önce hiç mutlu olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz. Sizi el üstünde tutabilir, size kimsenin vermediği değeri gösterebilir. Bazen eski sevgilinizin size ne kadar haksızlık yaptığını da düşünüyor olabilirsiniz. Bu yüzden şu anki sevgilinizin değerini daha da iyi anlayacaksınız.

Rüyada Yeni Sevgiliyi Eski Sevgili Gibi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, size karşı yapılan tüm haksızlıklar ya da tüm kayıplar elinize geçecek. Artık hayatınız daha güzelleşebilir ve sevdiklerinizle daha mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Eğer aileniz onay vermiyorsa, onları ikna etmeye çalışacak ve sevginizin arkasında duracak güce sahip olacaksınız. Sevgiliniz ile bir gelecek hayali sizi heyecanlandırabilir ve kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Senanur dedi ki:

  Kuzenim çok hasta yoğun bakım da yatiyor onun yürüdüğünü gördüm

 2. Muammer Nuri Karakaya dedi ki:

  Rüyada felçli bir arkadaşın yürüdüğünü görmek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iyilik görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status