Rüyada Yeniden Askere Çağrılmak

Rüyada yeniden askere çağrıldığını görmek, çalışan kişiler için yeni bir görev üstlenmek ve bu görevlerinin zor şartlar altında tamamlamaya yorumlanır. İşiniz sebebi ile uzak bir yere gidebilir ve ailenizden ayrı kalabilirsiniz. Bir süreliğine sevdiklerinizden uzakta çalışabilir, onlara özlem duyabilirsiniz. Evli olanlar eşleri ile ayrı kalırlar, işiniz sebebiyle daha az görüşmeniz gerekebilir. Rüyada askerliğini yapmış olduğu halde yeniden çağrıldığını görmek, iş hayatında terfi almak anlamına da gelir. Daha kazançlı ancak daha zahmetli bir işe girebilirsiniz. Ailenizin geçiminde katkınız artar ve daha çok disiplinli olunması gerekebilir. Rüyada tekrar askere çağrılmak, hayırlı haberler almaya ve çok başarılı olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde önemli bir anlaşma imzalanabilir, belge ve evrak işleri olanlar için de hayırlı sonuçlar alınır. Mahkeme sonuç bekleyenler için hak adalet yerini bulur, haklı oldukları ortaya çıkar.

Rüyada tekrar askere gitmek, toplum önünde saygınlığın artacağına ve örnek bir iş başarmaya yorumlanır. Zamanında başarısız olduğunuz bir konuda ise bu sefer başarılı olabilirsiniz. Rüyada kendini tekrar askerde görmek, önündeki zorlukları aşmaya ve ileride daha iyi şartlar edinmeye, şimdi çekilen cefaya değeceğine yorumlanır. Alın teri ile başarıya ulaşılır, kimsenin sizden beklemediği olanaklar sağlanabilir.

Rüyada Tekrar Askere Alınmak

Yeni bir iş anlaşması yapmak ya da iş teklifleri almaya yorumlanır. İşsiz olanlar güzle bir işe girerler, kısa sürede kariyerinizde hızla yükselebilirsiniz. Sınavları olanlar için sınavlarında başarıya yorumlanır, azmin sonunda zafere ulaşılır.

Rüyada Yeniden Askere Çağrılmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yaşantınızda çift mutlulukların olacağına, iş ve özle hayatınızda güzel gelişmeler yaşamaya yorumlanır. Aileniz sizin adınıza gurur duyarlar. Vatana millete hayırlı işler yapılabilir, önemli görevler üstlenebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Abdulbaki HIZEL dedi ki:

  rüyamda 20 sene oldu askerlik biteli tekrar askerlik celbi geliyor çanakkale geliboluda askerliği orda yapacakmışım arkadaş var yanımda bu askerlik değil başka bir şey bu diyor özel bir görev diyor uyanıyorum sonra

 2. Hakan dedi ki:

  Rüyamda askere çağrı oluyor, liste görüyorum 6şarlı tepesinde de nereye gideceği yazıyor. Bizim listenin başında da köy yazjyir. Is arkadaşımla benim ismin en sona yazılıyor. Anlam veremedim nedir acep

 3. Mehmet Fidan dedi ki:

  Ben normalde askerliğimi kısa dönem olarak yapmıştım. Rüyada bu sefer askere subay olarak çağrıldım. Sana iktiyacımız var denildi.

 4. Burak dedi ki:

  Rüyamda askerde olduğumu görüyorum. Sonra aklıma geliyor, ben askerliğimi yapmıştım diyorum. Durumu anlatmak için yetkili birini arıyorum. Masada oturan genç bir askere anlatıyorum durumu ama anlamıyor. Odadan çıkıyorum, koridorda 8 gündür orada askerlik yaptığımı fark ediyorum. Sonra durumu anlatacak rütbeli birilerini arıyorum. Veznelerin olduğu bir ofiste uzman çavuşa durumu anlatmaya çalışıyorum ve burada bitiyor. Bu arada askerde olduğum için kötü hissetmiyorum. Sadece anlam veremiyorum neden tekrar orada olduğuma, çünkü daha önce yapmıştım acaba savaş mı çıktı da beni aldılar diyorum kendi kendime ama çokta büyük sorun etmiyorum.

 5. Metin dedi ki:

  Rüyamda kendimin tekrardan askere gittiğini görüyorum koğuştaki arkadaşlara ben askerliğimi Burdur da yaptım şimdi tekrar beni niye askere aldılar diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi güce ve fırsata yorumlanır.

 6. Pərviz dedi ki:

  Salam.Ben rüyada çok ca tekrar-tekrar askere gitdiyimi görüyorum.Son gördüyümdə amerikaya askerliye gitdiyimi gördüm. bu ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir işe başlamaya yorumlanır.

 7. Ömer dedi ki:

  1.seneyi geçmiştir. Tekrardan askere gittiğimi görüyorum. 3 ayda 2 ayda bir bu rüyayı görüyorum. Yorumunuz ne olur.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yükselmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status