Rüyada Yeşil Ev Görmek

Rüyada yeşil ev görmek, hayırlı bir rüyadır ve ev hayatında çok sevineceğiniz olaylar olur. Evinizde işsiz biri varsa iş bulur ve geçiminiz rahatlar. Hasta biri varsa şifasını bulur. Ev hayatında üzüntüler kederler sona erer. Rüyada yeşil boyalı ev görmek, bekar olan biri için temiz ve saf duygulara sahip bir eş adayına yorumlanır ve mutlu olacağınız bir evlilik yapılır. Evlenmek isteyen kişiler sonunda muradına ererler. Evli olanlar da ev hayatlarında daha mutlu olurlar ve evinizde eşiniz ile sıkıntılarınız kalmaz. Rüyada yeşil duvarlı ev görmek, evinizde barış ve huzur, saf duygulara işaret eder. Aile fertleri ile aranızda küslük varsa barış sağlanır. İşsiz olanlar da iş bularak evlerine maddi destekte bulunabilirler.

Rüyada yeşil kapılı ev görmek, dini görevlerini yerine getirmek ve huzura erişmek demektir. Kişi kendi üstüne düşen her ne sorumluluk varsa bu sorumlulukları yerine getirir. Ailenizin ve sevdiklerinizin dertleri varsa teselli edilebilir. Bekar olanlar iman sahibi ve güzle niyetli, gönlü hoş biri ile evlenir.

Rüyada Yeşil Bahçeli Ev Görmek

Yeni bir yere taşınmak ve daha çok kazanç demektir. Örneğin güzel bir iş fırsatı elinize geçebilir ve bu sebeple başka bir yerde düzen kurulabilir. Önünde büyük sınavları olan kişiler bu sınavlarında başarılı olarak istedikleri meslekte yükselebilirler. İş hayatında şansınız açılır ve karşınıza güzle fırsatlar çıkar.

Rüyada Yeşil Ev Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayata karşı bakış açınızın daha olumlu olacağına ve evinizde daha huzurlu mutlu olmaya yorumlanır. Ev içerisinde huzursuz olan kişiler artık yeniden eski huzurlarına kavuşurlar. Aileniz ile anlaşmazlık yaşadığınız bir konuda uzlaşma olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Leyli dedi ki:

  Ben ruyamda sanki yillar gecmis de yasadigim evin kirmizi diyil de yesil olmasini evimin bahcesinin ise ciflik olmasini gordum.Bu ne anlama gelir acaba?

 2. Burak dedi ki:

  Ben rüyamda ailemle bir eve tanışmış olacaktık yeşil bir eve ama başkası taşınmış oluyor biz tam giderken o eve taşınan adam biz bu evden gidiyoruz dedi yani burdan tasiniyoruz dedi sizce ne anlami taşır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı haberler gelmesine, rızkın artmasına yorumlanır.

 3. Firdevs dedi ki:

  İki defadır bu rüyayı çeşitli şekillerde görüyorum. Rüyamda akşam vakti iki katlı yeşil boyalı siyah süslemesi olan bi evin önünden kuzenimle geçiyoruz. Ama bu ev nedense rüyamda benim dikkatimi çekiyor hep.

  1. admin dedi ki:

   Kısmetin açılmasına, güzel bir iş imkanına yorumlanır.

 4. Bahar dedi ki:

  Ruyamda ds yesil ac yesil ic dah is at bi ev ban alyorlar Ben alnyorum am tapusun adma almyorlar alacaz diyorlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni kazanç kapısına yorumlanır.

 5. Deniz kurmaz dedi ki:

  Bir arkadaşım kendisini ve beni yeşil bir eve girerken görmüş. Ben beyaz elbise giymişim.eve girince beni kaybetmiş.ve beni aramış bulamamış.

 6. Şükran unal dedi ki:

  Rüyamda deniz kıyısında çakıl taşlarının üzerinde yesil boyalı bir ev alıyoruz hemen yakınından tramvay geçiyor deniz dalgalı ama ev hemen kayalıkların yanında ve korunaklı olduğunu dusunuyorum çok büyük ve eşyalı bir ev şehre 41 km uzakta olduğunu söylüyor eşim Yorumunu merakettim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha büyük bir eve taşınmaya ve zenginliğe yorumlanır.

   1. Derya Altınoluk dedi ki:

    Bır arkadaşım kendisini ve beni yeşil bir eve girerken görmüş. Ben beyaz elbise giymişim.eve girince beni kaybetmiş.ve beni aramış.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya özlediğiniz birinin ziyarete gelmesine yorumlanır.

 7. Barış dedi ki:

  Rüyamda bizim askeriyenin dersanesini gördüm arkadaşlarımda var ,ben kitap okuyorum onlarda dinliyor yorumu?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status