Rüyada Yeşil Ev Görmek

Rüyada yeşil ev görmek, hayırlı bir rüyadır ve ev hayatında çok sevineceğiniz olaylar olur. Evinizde işsiz biri varsa iş bulur ve geçiminiz rahatlar. Hasta biri varsa şifasını bulur. Ev hayatında üzüntüler kederler sona erer. Rüyada yeşil boyalı ev görmek, bekar olan biri için temiz ve saf duygulara sahip bir eş adayına yorumlanır ve mutlu olacağınız bir evlilik yapılır. Evlenmek isteyen kişiler sonunda muradına ererler. Evli olanlar da ev hayatlarında daha mutlu olurlar ve evinizde eşiniz ile sıkıntılarınız kalmaz. Rüyada yeşil duvarlı ev görmek, evinizde barış ve huzur, saf duygulara işaret eder. Aile fertleri ile aranızda küslük varsa barış sağlanır. İşsiz olanlar da iş bularak evlerine maddi destekte bulunabilirler.

Rüyada yeşil kapılı ev görmek, dini görevlerini yerine getirmek ve huzura erişmek demektir. Kişi kendi üstüne düşen her ne sorumluluk varsa bu sorumlulukları yerine getirir. Ailenizin ve sevdiklerinizin dertleri varsa teselli edilebilir. Bekar olanlar iman sahibi ve güzle niyetli, gönlü hoş biri ile evlenir.

Rüyada Yeşil Bahçeli Ev Görmek

Yeni bir yere taşınmak ve daha çok kazanç demektir. Örneğin güzel bir iş fırsatı elinize geçebilir ve bu sebeple başka bir yerde düzen kurulabilir. Önünde büyük sınavları olan kişiler bu sınavlarında başarılı olarak istedikleri meslekte yükselebilirler. İş hayatında şansınız açılır ve karşınıza güzle fırsatlar çıkar.

Rüyada Yeşil Ev Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayata karşı bakış açınızın daha olumlu olacağına ve evinizde daha huzurlu mutlu olmaya yorumlanır. Ev içerisinde huzursuz olan kişiler artık yeniden eski huzurlarına kavuşurlar. Aileniz ile anlaşmazlık yaşadığınız bir konuda uzlaşma olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. Leyli
 2. Burak
  • admin
 3. Firdevs
  • admin
 4. Bahar
  • admin
 5. Deniz kurmaz
 6. Şükran unal
  • admin
   • Derya Altınoluk
    • admin
 7. Barış
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status