Rüyada Yılan Görmek

YILAN RÜYA YORUMU

Yılan Rüyası Açıklama – (Aşağılık kişi; Düşman; Gizli hazine; Yenilikçiler; Güç; Adaletsiz hükümdar; Kadın) Rüyadaki yılan, vadide yaşayan bir kişiyi temsil eder. Bir rüyadaki yılan, aynı zamanda kişinin kayınlarından veya çocuklarından gelen düşmanlık anlamına da gelir veya birisinin komşusunun kötülüğünü ve kıskançlığını temsil edebilir. Rüyada uyuyan bir yılan, uyuyan bir düşman demektir. Adaletsiz bir kişiye gelince, rüyadaki su yılanı yardım almak anlamına gelir ya da bir kararı temsil edebilir.

Rüyada yılana sahip olmak güç ve otorite kazanmak demektir. Onun eti, düşman parasını temsil eder veya sevinç anlamına gelebilir. Kişi kendini bir rüyada yılan derisi giyerken görürse, bu, başkalarına karşı düşmanlığını ortaya çıkaracağı anlamına gelir. Rüyada yılan öldürmek ve ellerini kanıyla lekelemek, düşmanı yok etmek demektir. Zehri para anlamına geldiği için kişinin rüyasındaki yılan aynı zamanda zengin bir düşmanı temsil eder. Bir rüyada yılanların sokaklarda öldürüldüğünü görürseniz, bu savaş demektir.

Rüyadaki küçük bir yılan, küçük bir çocuğu temsil eder. Bir rüyada yılan avlamak, birinin düşmanlarını kandırmak veya aldatmak demektir. Rüyadaki kara yılan, güçlü bir düşmanı temsil eder. Rüyadaki beyaz yılan, zayıf bir düşmanı temsil eder. Bir kişi, bir rüyasında onunla konuşan ve ona güzel sözler söyleyen bir yılan görürse, bu, rakibiyle keyifli anların tadını çıkarmak veya düşmanının ellerinden faydalanmak anlamına gelir. Yılan, bir rüyada onunla sert bir şekilde konuşuyorsa, bu, kişinin düşmanın neden olduğu zorbalık ve zulümden muzdarip olmak demektir.

Rüyada yılan olmak, kişinin kendi dinine karşı küçümsemek demektir. Kendini bir rüyada yarı yılan yarı insan olarak görmek, düşmanın gücünün yarısını etkisiz hale getirebilmek demektir. Rüyada altından yapılmış bir yılan derisini keşfetmek, kişinin gizli bir hazineyi keşfedeceği anlamına gelir. Bir yılan bir rüyada birini yutarsa, güçlü bir konuma geleceği anlamına gelir. Kişi bir rüyada başının üzerinde oturan bir yılan görürse, bu, otorite sahibi insanların saygısını kazanacağı anlamına gelir. Bir rüyada yılanlarla kaplı bir tarla, yıkıcı bir yağmuru temsil eder. Rüyada boynuzlu bir yılan, karlı bir işi temsil eder. Bir rüyadaki kara yılanlar ve pitonlar ordu generallerini temsil eder. Bir rüyadaki su yılanları parayı temsil eder. Bir rüyada bahçesini yılanlarla kaplı görürse, ağaçlarının meyve vereceği ve normal mahsulün üzerine çıkacağı anlamına gelir. Bir rüyada deliğinden çıkan bir yılan, bir oğlu temsil eder.

Bir yılanın rüyasında evini terk etmesi, hayallerin yıkılması demektir. Rüyada yılan öldürmek evlilik demektir. Bir rüyadaki tenyalar veya diğer bağırsak kurtları kişinin akrabalarını ve çocuklarını temsil eder. Rüyada yılanların masanın üzerinde yemek yediğini görmek, arkadaşlar arasında ayrılık anlamına gelir. Bir rüyadaki çöl yılanları, otoyol soyguncularını temsil eder. Genelde bir rüyadaki yılan kıskançlığı, kıskançlığı, hainliği, insanların mallarını dolandırıcılığı, aldatmacayı ve açık bir düşmanlığı temsil eder.

Rüyada Yılan Sahibi Olmak

Bir yılana hiçbir korku hissetmeyecek şekilde sahip olmak, güce sahip olmak ve geniş topraklara ve mülklere sahip olmak anlamına gelir. Yılan ne kadar büyükse topraklar ve mülkler o kadar büyüktür. Böyle bir yılan, bir düşmanı simgelemez.

Rüyada Yılan Tarafından Isırılmak

Bir kişi bir yılanın onu ısırdığını görürse, bu, yılan ısırığından zarar göreceği kadar düşmanın da ona zarar vereceği anlamına gelir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Yılanı öldüren, düşmanına karşı zafer kazanacaktır. Yılanı iki parça halinde bırakmak, düşmanına da aynı şeyi yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Yılandan Korkmak

Bir yılanı görmeden korkmak, düşmanına karşı korunacağı anlamına gelir. Terörize edilmeyecek. Yılanı görürse, terörize edilecek ama ona bir zarar gelmeyecek demektir.

Rüyada Yılan Oynatmak

Rüyadaki yılan oynatan birini görmek, kötü insanlarla karışmayı, bir yarışmaya katılmayı veya kişinin düşmanına karşı yarışmayı temsil eder. Hasta bir kişi kendini yılanlarıyla birlikte otururken görürse bu hastalığından kurtulacağı ve uzun ve mutlu bir hayat süreceği anlamına gelir. Sepet, rüyasında yılan yerine ipekböceği taşıyorsa, bu bir günahkarın tövbesi veya fakir bir kişinin refahı anlamına gelir veya kötü bir mesleği iyi bir meslekten değiştirmek anlamına gelebilir. Bir rüyada yılan oynatan bir kişinin varlığı, bir aldatmacanın, alaycı bir mesleğin varlığını da temsil eder veya bir hastalık veya boğulma anlamına gelebilir.

Rüyada Yılanla Savaşmak

Bir yılanla savaşmak, bir kişinin düşmanıyla savaşacağı anlamına gelir. Bunu aşmak, ona karşı zafer kazanacağı anlamına gelir. Ve eğer aşırı güçlüyse, yenileceği anlamına gelir.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Bir yılanın bir perbond eve girmesi görülürse, bu onun düşmanı olan kadın halkı ve yakın akrabalarını temsil eder. Evinden çıkarken görülürse, düşmanları uzak akrabalarıdır.

Kara Yılan Rüyası Açıklaması – Böyle bir yılanın sahibi bir ordunun lideri olacak.

Elleri ve Ayakları Olan Bir Yılan Rüya Açıklaması – Düşmanı, emrindeki büyük kaynaklarla güçlüdür.

Güzel Bir Beyaz Yılan Rüyası Açıklaması – Kralın hazinelerinden servet alacak.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status