Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek, zamanında yüzünüze kapanan kapıların yeniden aralanmasına, şansın ikinci kez yüzünüze gülmesine yorumlanır. Mesleğinizde şan şöhret sahibi olabilir ve ünlenebilirsiniz. İnsanlar size hayranlık duyabilirler. Kişi sosyal çevresinde de popüler hale gelebilir. Çevrenizdeki insanlar size iltifat edebilir, hayranlık duyabilirler. Rüyada gökyüzünde yıldız görmek, yalnızlığın sona ermesine ve sizi seven değer veren insanların hayatınızda çoğalmasına yorumlanır. Bekar olanlar aşık olabilirler. Yalnız olanların bol dostları olur. Rüyada yıldız topluluğu görmek, yeni bir yere taşınmaya ve sosyal çevreye girmeye yorumlanır. Kariyerinizde de büyük bri adım atabilir ve yönetici olabilirsiniz.

Rüyada ay ve yıldız görmek, çevrenizdeki insanların saygınlığını kazanmaya ve zorlukları engelleri aşmaya yorumlanır. Mesleki yaşantınızın en parlak dönemini yaşayabilir, şan şeref sahibi olunabilir. Makam mevki sahibi insanlar ile bir araya gelinebilir, sosyal statünüz değişebilir.

Rüyada Kayan Yıldız Görmek

Sizi heyecanlandıracak önemli bir sürece girmeye ve telaş içerisinde olmaya yorumlanır. Bu telaş evlilik hazırlığı olabilir ya da yeni bir iş veya eğitim için de tatlı bir hazırlık ve telaşa sahip olunabilir. Rüyada yıldız kayması görmek, bir dileğin gerçekleşmesine ve büyük bir sevinç yaşamaya yorumlanır. Tam da aradığınız özelliklere sahip bir talibiniz çıkabilir.

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek

Büyük bir dileğin gerçekleşmesine ve herkesin şaşırmasına yorumlanır. Başkalarına göre imkansız gibi gelen bir hayaliniz gerçeğe döner. Yurt dışında yaşamak isteyenler bu isteklerine erişirler. Hırs ve azminiz ile zor bir şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Rüyada Yıldızların Hareket Etttiğini Görmek

Bu rüya yeni yerler gezip görmeye ve sık sık seyahate çıkmaya yorumlanır. Çeşitli sebepler ile sık sık seyahate çıkabilir, yaşadığınız yerden ayrı kalabilirsiniz. Ayrıca tatil amacı ile de uzak yerlere gidilebilir, hep görmek istediğiniz yerleri kendi gözünüz ile görebilirsiniz.

Rüyada Gündüz Yıldız Görmek

Bu rüya imkansız gibi gelen bir bir başarıya sahip olmaya yorumlanır. Sınava girenler dereceye girebilirler. Büyük bir mülakat veya yarışmadan derece alabilirsiniz. Vatan millete faydalı işlerde de yer alınabilir, takdir toplanılabilir.

Rüyada Yıldız Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, değer görmeye ve saygın insanlar ile bir araya gelmeye yorumlanır. Kendinizi görmek istediğiniz imkan ve statüye erişebilirsiniz. Hayal edilen fırsatlar elinize geçebilir ve herkes sizden hayranlık ile bahsedebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. emine dedi ki:

    Merhaba, Rüyamda bir tepedeyim gökyüzüne bakıyorum akşam saatleri hava karanlık ama aydınlık zifiri karanlık yok. Birden gökyüzünü garip bir şekil görüyorum biraz yukarı kalkıyorum bulutlar bir düz katman olmuş gökyüzü 2 kat (hani uçakta yukarı yükseldikçe bulutlar gökyüzünü katlara ayırır ya aynen öyle) bulutların üstünden gökyüzünde bir baykuş şekli gibi bir kuş koyu renge bürünüyor biraz eğiliyorum gök yüzü ve şekiller daha canlı parlak duruyor. Gökyüzünde tam hatırlamıyorum ama kuş yıldız gibi şekiller var ama resim yapılmış gibi çizilmiş şekiller gibi duruyor. Teşekkürler

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya büyük bir isteğin gerçek olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status