Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada yırtık para görmek, gelecek günlerde daha çok para kazanıp daha rahat harcamalar yapacağınıza, yeni yerler gezip göreceğinize yorumlanır. Eğer bir süredir param olsa da şunu yapsam dediğiniz bir şey varsa bu isteğinizi yapabilirsiniz. Seyahat etmek ve yeni yerler gezip görmek isteyen kişiler bu isteklerini gerçekleştirirler. Ellerine geçecek para sayesinde hayallerine erişirler. İş ya da eğitim hayatına yönelik yatırımlar da yapılabilir, bir kursa yazılabilir, kendinizi geliştirecek yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Rüyada yırtık kağıt para görmek, borç ödeyen ve harcamalarına çok dikkat eden kişilerin ellerine daha fazla para geçmeye başlar, harcamalarınızı daha rahat yapabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız işe girebilir, geçici bir işte çalışabilirsiniz. Kişi çalışmalarından kazanç sağlar ve eli hiç boş kalmaz. Mali sorunlar kısa zamanda çözülür.

Rüyada paranın yırtılması, geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve bunun için kazancından kenara para ayırmak anlamına gelir. Sigorta yatırabilir ya da başka bir birikim kanalına para yatırabilirsiniz. Gelecekte karşınıza çıkacak bir yatırım imkanı sağlanır. Kişi mal mülk de satın alabilir. Rüyada para yırtmak, harcamaların hayırlı şeyler için olacağına ve elinizden giden paranın fazlasının elinize geçeceğine yorumlanır.

Rüyada Cebinden Yırtık Para Çıkarmak

Kendi istekleriniz için harcama yapacağınıza ve size borcu olan kişilerden de ödemelerinizi alacağınıza yorumlanır. Eğer başkasında paranız varsa size geri öder, ödemelerini alamayanların eli yakında rahatlar. Mahkeme sonucu bekleyenlerin mahkemeleri olumlu  sonuçlanır ve tazminat bekleyenler alırlar.

Rüyada Yırtık Para Değiştirmek

Haram mal mülkten uzak durmaya ve helal kazanca yorumlanır. Daha fazla kar sağlayacak işler yapabilirsiniz ancak alın teri ile kazanılır ve bereketi görülür. Eğer borçlarınız varsa ödenir, hiç kimsede hakkınız kalmaz, karşılıklı helalleşerek kendi yolunuza gidebilirsiniz.

Rüyada Yırtık Parayı Harcamak

Bir süredir maddi açıdan canınızı sıkan sorunların çözüleceğine ve hak hukukun yerini bulacağına yorumlanır. Ortak iş yapanların ortakları ile sorunlarını çözerler. Çalışma hayatında sizin hayrınıza olacak değişimler olur, sorun çıkarmaya çalışan kişiler varsa çıkaramazlar. Para pul endişesi duyan kişiler kazançlarında hedeflerine ulaşırlar.

Rüyada Yırtık Para Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, manevi yönden huzuru bulmak ve maddi imkanların artmasına, maddi endişe duymamaya yorumlanır. Geleceğe dair nasıl bir yatırım yapmanız gerektiğine karar verir, birikim yapabilirsiniz. Uzun zamandır ertelenen harcamalar yapılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Lale dedi ki:

  ben rüyamda elimdeki paranın cok eski yırtılmış olduğunu gördüm

 2. Rukiye dedi ki:

  Rüyamda suyu bir parmak kalınlığında kalmis bir denizin içinde gövdeleri toprağın altında, ağızları yukarı doğru suyun icinde olan masmavi balıklar gördüm. Toprağı kazıp suyu biriktirip balıkları oraya koyacakken toprağın altında bir poşet dolusu bozuk paralar buldum. Bu paraların basım tarihlerinde hem çok eskiden günümüze kadar olan paralar ve hemde gelecek yılların (2030,2040 vb.) paraları vardı. Babam kızınca tekrar poseti toprağa gömüp eve geldim. Eve geldiğimde cebimden bir altın bilezik çıktı ve onu koluma taktım.
  Bu rüyami yorumlar mısınız?

 3. Gündüz dedi ki:

  Ben rüyamda 100 manatlıq kağız parayı bankamatike salıyordum,para yavaşca irelliyordu.bir anda paranin yirtildigini fark etdim ve parayı geri cekdim.para yarisina kadar yirtikdi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına yorumlanır.

 4. rumeysa dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın elinde bir sürü para oluyor ama yeni tip bir türk lirası, paralarımız değişmiş kare şekilli. Sayıyor sayıyor en son bakıyoruz, birkaçının köşesi yırtık.

  1. admin dedi ki:

   Borç külfetinden kurtulmaya yorumlanır.

 5. Sibel kalkan dedi ki:

  Rüyamda, kendi cüzdanımdan 200EUR olduğunu ve 100EUR sunun ortadan tamamen ikiye ayrılmış olduğunu görüyorum ve üzülüyorum ne yapacağım diye düşünüyorum..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status