Rüyada Yokuş Çıkmak

Rüyada yokuş çıktığını görmek, çok ısrarcı ve istikrarlı biri olduğunuza ve son günlerde inatçı davranarak hayalleriniz için çabalamanız gereken tüm enerjiye sahip olacağınıza yorumlanır. Bir süredir hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için gereken mücadeleci ruha sahip değilken, bir anda öyle bir güce sahip olacaksınız ki, her şeyi başarmak isteyeceksiniz. Tüm hedeflerinize sımsıkı sarılacak ve başarı merdivenlerini hızla tırmanacaksınız. Artık sizin için zor ya da imkansız diye bir kavram olmayacak. Özellikle başınızdan geçen bazı olaylar sizi böyle hırslı olmaya itebilir. Artık kendinizi ve kendi isteklerinizi daha fazla önemseyeceksiniz.

Rüyada Yokuş Tırmanmak

Çok fazla engeliniz varken, yine de bir şeyleri başarmak için çok büyük emek harcadığınıza yorumlanır. Ancak yakında herkes sizin tüm zorluklara rağmen ne kadar başarılı ve azimli bir insan olduğunuzu görecek. Sizi küçümseyen birileri varsa, onları utandıracak, örnek gösterilecek başarılara imza atacaksınız. Eğitim ya da iş hayatında önünüze koyduğunuz zor hedeflerden korkmayın ve seçtiğiniz yolda yılmadan yorulmadan yürümeye devam edin. Şu günlerde bazı sorumluluklarınızda azalma söz konusu olabilir.

Rüyada Sarp Yokuş Çıkmak

Çok büyük borçların altından kalkmak, artık borçlar azaltıp geçim sıkıntısı çekmemek ve kafanızı kurcalayan maddi problemleri aşmak anlamına gelir. Bu yüzden çok sabırlı olmanız gerekecek. Siz ne kadar sabırlı ve kararlı olursanız, herkes sizin ciddiyetinizi anlayacak ve sizin seçtiğiniz yolda başarılı olmanız için gereken desteği sağlayacak. Tüm sıkıntılara göğüs germeli, asla vazgeçmemeli, ısrarcı olmalısınız.

Rüyada Yokuş Çıkmak ve İnmek

Tam her şeyi başardım derken bir anda karşınıza çıkacak engeller ile hayallerinizin duya düşmesi ve hevesinizin kaçması anlamına gelir. Duyacağınız şeyler karşısında moraliniz bozulabilir ve bazı emek verdiğiniz şeylerden vazgeçebilirsiniz. Zalim ve vicdansız insanlara karşı temkinli olun. Tam siz bir şeyleri başaracak iken önünüze taş koyabilirler. Sizin hakkınızı çiğneyebilirler.

Rüyada Yokuş Çıkarken Zorlanmak

Hem aşk hayatınızda, hem de mesleki anlamda çok büyük zorluklar ile yüz yüze gelmeniz yönünde yorumlanır. İkisini dengede tutmak sizin için pek de mümkün olmayabilir. Özellikle kariyeriniz için yapmanız gereken şeylere ailenizden birileri ya da sevgiliniz engel olabilir. Bazı şeyleri onaylamaması sebebi ile kariyer alanında tam hedeflerinize ulaşmak üzereyken, çevrenizi ikna etmek zorunda kalacaksınız. Sorumluluklarınızın artması da sizi büyük bir karamsarlığa sürükleyebilir. Artık hayatınızı dengede tutmak zor olacak.

Rüyada Yokuş Yukarı Yürümek

Rüyada yokuş yukarı çıkmak, tüm söylentilere, eleştirilere rağmen kendi bildiğiniz şeyleri yapacağınıza ve dileklerinizin gerçekleşeceğine yorumlanır. Artık herkese kendinizi kanıtlayacağınız bazı olaylar olacak. Özellikle ekonomik yönden kendinizi ispatlayacaksınız. Artık borçlarınız bitecek ve elinize daha çok para geçecek.

Rüyada Yokuş Çıkamamak

Birçok konuda endişe sahibi olduğunuza, bazı korkularınız yüzünden hiçbir şeye başlayamadığınıza, uzun süredir monoton bir hayat sürdüğünüze yorumlanır. Biri sizi korkutabilir ya da bazı engeller yüzünden hayatınızda bazı yenilikler yapmaktan çekinebilirsiniz. Sizin hayata karşı bu çekingen tavrınız yüzünden bir şeyleri elde etmeniz zor olacak. Birilerinin psikolojik destek vermesine ihtiyacınız olabilir.

Rüyada Arabayla Yokuş Çıkmak

İş hayatınızda çok önemli gelişmeler olacak ve daha kolay yoldan para kazanmaya başlayacaksınız. Ticari hayatta büyük başarılar olabilir ve kendi işini yapan kişiler daha çok para kazanmaya başlayabilirler. Borcu olan kişiler tez zamanda tüm borçlarını kapatacaklar. Kazandığınız para cebinize kalacak. Hedeflerinize kolay yoldan ulaşabileceksiniz. Sizin için artık bazı engeller ortadan kalkacak. Hayatınız rahat bir hal alacak.

Rüyada Arabayla Yokuş Çıkamamak

Bazı şeylere kesin gözü ile bakarken bir anda şaşıracağınız, hiç de ummadığınız problemler ile karşılaşacağınıza yorumlanır. Tam da bir şeyler başardım derken, bunların gerçek olmaması ve daha zamana ihtiyacınızın olmaması hem sizi hem de sevdiklerinizi üzebilir. Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de beklentileri gerçekleşmeyecek.

Rüyada Yokuş Çıkarken Zorlanmak

Yaşadığınız sıkıntılı günleri geride bırakacaksınız ve sizi üzen insanlar sizden af dileyecekler. Kısmeti kapalı olan kişiler yakında tanışacakları insan ile ciddi bir ilişkiye başlamakta zorlanabilirler. Sevdiğiniz insanı evlenmeye ikna etmek zor olacak. Yine iş hayatınızda da terfi almanız veya kazancınızı arttırmanız için çok fazla sorumluluk almanız gerekecek.

Rüyada Yokuş Çıkarken Yardım Almak

İyi niyetli ve azimli bir insan olmanız sebebiyle sosyal yaşantınızda insanların takdirini alan birisiniz. Bu nedenle tüm hayallerinize ulaşmanızda insanlar ellerinden gelen yardımı yapacaklar. Sevdikleriniz bazı zorlukları aşmanızda kendi sorunlarıyla uğraşıyor gibi uğraşacaklar ve size gereken tüm desteği verecekler. Evliyseniz, eşiniz ile birlik olduğunuz takdirde birlikte hayallerinizi daha kısa sürede gerçekleştireceksiniz.

Rüyada Yokuş Çıkmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, çok sabırlı bir insan olduğunuza ve bunun mükafatını er ya da geç göreceğinize yorumlanır. Kalbinizin iyiliği sebebiyle karşınıza temiz niyetli insanlar çıkacak. Hem özel hayatınızda, hem de iş hayatınızda çok büyük zorlukların üstesinden geleceksiniz. İnatçı olmanız yönüyle, zirveye er ya da geç tırmanacaksınız. Şansınızı zorlamanız sizin için daha hayırlı olacak.

YORUMLAR

 1. Ahmet dedi ki:

  Merhaba ruyamda yokus tirmaniyorum basta cok kolay geliyor sonra yokus gittikce diklesiyor sonunda dusuyorum ve yanima bir taksi geliyor taksiye binip yokusu cikiyorum ne anlama gelir? Yazim icin ozur dilerim Hollandada yasiyorum Sagol

 2. İskender Cengiz dedi ki:

  Rüyamda düz ve geniş rampa yukarı beton siyah asvast yolda içi boş market arabasını çekerek koşarak yukarıya çıkıyorum. Hiç yorulmuyorum. Yolda tüm yolu kaplayan çok sayıda Polis okulu öğrencisi de üst kıyafetlerini çıkararak yola sıralı bir şekilde bırakarak önümden yukarıya koşmuş oluyorlar ama ben onları görmüyorum sadece seslerini duyuyorum.

 3. Nur dedi ki:

  Rüyada yokuş aşağı motorlu küçük bir bisikletle inerken yanımda olan başka kadın yokuş yukarı gitti benim yanımda annem kaldı arkamdan geldi bisikletin freni yoktu çok hızlı gidiyordu aşağı doğru

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere yapılacak seyahate yorumlanır.

 4. Barış dedi ki:

  Rüyamda dik bir yokuş çıkıyordum birden eşim sırtıma bindi sırtımdayken beraber yokuşu çıktık daha sonra yine eşim sırtımda yokuş aşağı gitmeye başladık ve rahatlayınca hızlanmaya başladık ne anlama gelir acaba

 5. Barış dedi ki:

  Rüyamda dik bir yokuş çıkarken eşim sırtıma biniyor sırtımda beraber yokuşu çıkıyoruz yukarı gelince yine eşim sırtımda aşağıya doğru inmeye başlıyoruz rahatlayıp hızlanıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizin bir konuda size çok destek vermesine yorumlanır.

 6. Rümaysa dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda büyük kapalı bir yerdeyiz. Yanımda 3 arkadaşım var. Onlar dururken ben arkaya geçiyorum ve orada büyük bir akvaryumun içinde 7 tane kırmızı elma görüyorum. Birini alıp yiyorum. Tadı çok güzeldi. Daha sonra arkadaşlarımı çağırıyorum onlarda alıyor, bende onlarla beraber 1 tane daha alıyorum ama onu yiyip yemediğimi hatırlamıyorum. Anlamı nedir? Bunun tabirini bulamadığım için buraya yazdım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıdan kaygıdna kurtulmak, zorlukların atlatılmasına yorumlanır.

 7. Arres lorav dedi ki:

  Rüyamda arkdaşımın ayakkabısı deliniyofu bende ons yardım etmek istemiştim ama o ayakkabısını dikerken tuvalete gitcem dedi gitti ve diğer bi arkadaşım sonrasında onun gittiğını söyledi sonrasında ben kendimi bi anda bi yokuşu tırmanmaya çalışırken buldum ama tırmanırken hocamın arabayla geldiğini gördüm ve bana çıkmam için bişilerdiyodj yapabilirsin falan gibi veuyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak engellerin aşılmasına, seyahate yorumlanır.

 8. Arzu Dag dedi ki:

  Rüyamda cok güzel bir havada kaykay kulanarak bir Otobüsü kacirdigimi görüdüm. Otobüs benzin istasyonda sürdügünü gördüm ve ben kaykayla oraya gittim. Otobüs orda duruyormus. Ben sonra kaykayimla o güzel günesli havada bir bayir yola cikiyormusum. Kaykayimi ellime alip o bayirli yolu yürüyerek cikiyormusum. Hemen uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden gelen habere sevinmek, zor görevlerin bitmesine yorumlanır.

 9. Sema dedi ki:

  Dik bir yokuş kitaplara tutunarak çıkıyorum ve bana yığınla kitap hediye ediyorlar çıkarken bir kez düştüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntıların endişenin bitmesine, yeni bir hedef belirlemeye yorumlanır.

 10. berrin dedi ki:

  çok dik bir yokusu ellerimden iki kişi tutarak çıkıyorum vardığımızda bayılmışım ve ayılınca yanımdakiler bana 1,5 saat ağladığımı ve sonra da bayildigimi söylüyorlar. kendime geldigimde havuz kenarındayım ve havuza girip biraz rahatlamami söylüyorlar o sırada uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak zorlukları aşmaya yorumlanır.

 11. Umut dedi ki:

  Rüyada elimde atkılar ile yokuş yukarı çıkıyordum. Hedefe yaklaşırken atkılar yırtılıyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlu günleri geride bırakmaya yorumlanır.

 12. Sera dedi ki:

  Halam gece rüyasında anneme benim karnımın şiştiğini ve hamile olabileceğimi ve bana test yaptırması gerektiğini söylemiş. Ben de bir haftadır girdiğim korumasız ilişki yüzünden moralim alt üst olmuştu ertesi gün hapı kullandığım günün ertesi annem bu rüyayı görüyor bnde bekarım okuyorum. Rüya gerçekten hamile kalabileceğime mi işaret ediyor 😞😞😞

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya, emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 13. Hakan dedi ki:

  İyi günler,rüyamda buzlu bir yolu yokuş yukarı çıkıyordum,en sonunda tepeye kadar vardım,tabiri nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukların bitmesine, rahat kazanca yorumlanır.

 14. Fatih dedi ki:

  Rüyamda donemecli dik bir yokuşu nefes nefese kalarak yürüyerek cikiyorum dönemecin olduğu yer bitime çok yakın tam dönemecin olduğu yerde birisi arabanın içinde bana gel senin sıkıntılarını cozeyim diyor ne sıkıntın varsa söyle bana diyor bende çok şükür bir sıkıntım yok işsizlik haricinde diyorum oda bana onu geç o zaten çözülmüş diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zoru başarmak ve takdir görmeye yorumlanır.

 15. Emre dedi ki:

  Rüyamda ay ve güneş yan yanaydı ve güneş durmadan yok olup geri geliyordu ve daha iyi görebilmek için bir yokuştan yukarı çıkıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayaliniz olan bir şeyin gerçeğe dönüşmesine yorumlanır.

   1. Kardelen dedi ki:

    Rüyada yokuştan yukarıya doğru çıkıyordum. Bayağı dik bir yokuştu.Orada tanıdığım insanları gördüm. İlkokul öğretmenimi ve bir komşumuzu.sonra çıktım annemi gördüm ondan sonra birlikte eve geldik bu rüya ne anlama gelir açıklarsanız sevinirim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kariyerinizde büyük bir fırsat yakalamaya zoru başarmaya yorumlanır.

     1. Sinem dedi ki:

      Rüyamda yokus yukari yürüdüm ve çıktım ve tepede deniz gördüm hafif dalgalı hava gunesli cok guzel.yengelerim tepede olmuş yengemde içinde oturmuslar stadyum gibi bir yerde birseyler izliyorlar selam veriyorum sonra tekrar aşağıya iniyorum farklı yoldan inerken bir sürü sokak çocuğu görüyorum hava soğukmus bende çocuklara oğlumun eski ve temiz kiyafetlerinden veriyorum. Montlarini ceketlerini çocuklar çok mutlu oluyorlar.abilerimi gördüm uyandım.

     2. admin dedi ki:

      Bu rüya aile içinde küs olduğunuz insanlarla barışmaya ve eski dostlarla bir araya gelmeye yorumlanır.

 16. Serpil dedi ki:

  Rüyada bir yokuşu yürüyerek çıkıyordum ve bir akrabam bana busuru anahtarlar veriyordu ama diyordu bana bunlar emenettir iyibak bunlar senin için çok değerli diyordu ve ben sağ elimle alıyordum bakıyordum ve göğsümün içine koyuyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukları aşmak ve mal mülk edinmeye yorumlanır.

 17. Ayse dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eski nişanlım beyaz bir bmw almış arka koltukta ise ortak bir arkadaşımız oturuyor. Daha sonra benim üniversitemde kütüphanenin yanında bir tane dar ve yokuşu olan bir yol var. Ben çıkmaması için ısrar ediyorum fakat beni dinlemiyor ve yokuşu çıkıyor . Ne anlam çıkarmalıyım?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zoru başarmak ve kendiniz için güzel bir şey yapmak demektir.

 18. Pelin dedi ki:

  Rüyamda bisiklet ile bir yokuşu çıkacaktım ama daha yokuşa tam yaklaşmamışken bir yol ayrımı vardı o yola girip hızlanıp geri döndüm yolun çatalında ben ayaktayken bisiklet düştü tekrar aldım bisikletle kolay çıkmaya başladım yokuşu hızlı ve kolaydı

  1. admin dedi ki:

   Zor da olsa bir şeyler başarmak ve ideallerine ulaşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status