Rüyada Yokuş İnmek

Rüyada yokuş indiğini görmek, bir takım problemler sebebi ile ilişkisi olanların adeta ayrılık noktasına gelmesi demektir. Şu anda eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızdaki problemler artarak büyüyebilir ve kopma noktasına gelebilir. Kendinizi çok fazla yıpratabilirsiniz. Özellikle bir tarafın sorumluluklarını bilmemesi ve daha az gayret etmesi bu ilişkinin bitmesinde ana nedenlerden biri olacak. İlişkiniz yoksa, arkadaşlarınız ile aranız bozulabilir ve tartışmalar söz konusu olabilir. Sosyal yaşantınızda gerginliklere karşı temkinli olun.

Eğer rüyada yokuş inerken korku ve paniğe kapılırsanız, geçmişten kalan endişelerin bir türlü yakanızı bırakmaması ve yeni başlangıçlar yaparken tedirgin olmak demektir. Korktuğunuz şeylerin üstüne gitmek daha mantıklı olacaktır. Eğer yokuştan rahat ve korkusuz bir şekilde indiyseniz, hiç zorlanmadıysanız, kolay pes etmek ve cesaret etmemek demektir. Ruh halinizde bir anda değişiklik olabilir. Korkmak ve her şeyden kaçmak size bir şey kazandırmayacak.

Rüyada Arabayla Yokuş İnmek

Rüyada araba kullanarak yokuş aşağı gittiğinizi görürseniz, para sıkıntınız bitecek. Hatta birikim yapma ve yatırımlar elde etme gibi imkanlar olabilir. Rüyada yokuşu arabayla inmek, mal mülk satın almak anlamına da gelir. Geçim sıkıntısı azalmaya başlayacak ve kolay yoldan çok fazla kazanç sağlanacak. Maddi yönden arzu edilen şeylerin yakında gerçekleşmesi demektir. Rüyada yokuşu araba sürerek inmek, bekar olan kişiler zengin biri ile evlenebilirler.

Rüyada Bisikletle Yokuş İnmek

Çok zor şartlar altında başarı elde etmek ve para kazanmak olarak yorumlanır. Helal rızık kazanmak için bir hayli uğraş verebilirsiniz. Sizin için geçim sağlamak kolay olmayacak. Ama tüm gücünüzü kullanarak elinizdeki imkanlar ile bir şeyler başarmaya çalışacaksınız.

Rüyada Kamyonla Yokuş İnmek

Mal mülk satın almak isteyenlerin er ya da geç bu isteklerini gerçekleştirmesi demektir. Evinize eşya da satın alabilirsiniz. Çok sıkıntı çekmiş olabilirsiniz. Ancak iş hayatınızda büyük meşakat sonrası oldukça güzel gelir sağlayabilirsiniz.

Rüyada Koşarak Yokuş İnmek

Gözünüzde büyüttüğünüz şeylerin üstesinden aslında çok kolay geleceğinize, zorlukların üstesinden bir şekilde gelmek, kolay elde edilen başarı gibi yorumlanır. Aslında zor sandığınız şeylerde şansınız yaver gidebilir ve mevkiniz hiç beklenmedik anda yükselebilir.

Rüyada Otobüsle Yokuş İnmek

Bası sağlık problemleri yaşamak ve halsiz olmak gibi anlamlara gelir. Hane içerisinde hasta bir kadın olabilir. Şu günlerde yakınlarınızdan alacağınız hastalık haberleri sizi üzebilir. Alacağınız haberler pek de iyi olmayabilir.

Rüyada Yokuş İnip Çıkmak

Rüyada yokuş inmek ve çıkmak, her ne kadar sizi kıskanan ve engel olmak isteyen insanlar olsa da başarılı olacak ve kimseden zarar göremeyeceksiniz. Size kimse zarar veremeyecek ve hedefleriniz uğruna mücadelenizden güzel sonuçlar alacaksınız. Önünüzdeki engeller ya da zorlukları çok kolay ve hızlı bir şekilde atlatabilirsiniz. Sizi hiçbir şey yıldıramayacak.

Rüyada Dik Yokuştan İndiğini Görmek

Ani başarı ya da ani başarısızlık gibi anlamlara gelir Hayatınızda bazı şeyler çok hızlı olacak. Özellikle iş hayatınızda bir anda yükselişe geçebilirsiniz. Eğer yüksek bir mevkide iseniz, dikkatli olun. Ani iniş olabilir. Kontrolü elden bırakmamalı ve sizi dibe çekmek isteyen insanlardan uzak durmalısınız. İş arkadaşlarınız arasında düşmanlarınız olabilir ve başarılarınızda bu kişilerin gözü olması sebebi ile iftira gelebilir.

Rüyada Bayır Aşağı İnmek

Bir takım problemleri aşmak için gözünüzü karartabilir, cesur olabilirsiniz. Bazı istekleriniz için cesaretinizi toplayarak ve her şeyi göze alarak hareket etmeniz gerekecek. Özellikle sabır ettiğiniz bir konuda refaha erişebilirsiniz. Zor yoldan da olsa zenginlik anlamına da gelir.

Rüyada Yokuş Aşağı Kaymak

İki yüzlü insanlar yüzünden iftira atılması ya da dedikodu yüzünden zor durumda kalmak anlamına gelir.  Sizin hakkınızda söylentiler dolanırken hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda kontrolü elden kaçırabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda bazı problemler başınıza büyük dertler açabilir.

Rüyada Yokuştan Yuvarlanmak

Ortak iş yapan kişilerin zarara uğraması ve aile içerisinde iletişim problemlerinin olması, aile ile geçinmekte zorlanmak ve zor kararlar almak gibi anlamlara gelir. Hanenizde size kötülük yapmak isteyen, herkesin önünde sizi küçük düşürmeyi amaçlayan biri olabilir. Sizi kıskanan insanlarla hayallerinizi paylaşmamaya gayret edin.

Rüyada Yokuş Aşağı Hızla İnmek

Hayalini kurduğunuz bazı plan projelerin yarıda kalması ve eliniz boş bir halde zor durumda kalmak anlamına gelir. Size verilen bazı sözler son dakika tutulmayabilir. Büyük bir mağduriyet yaşayabilirsiniz. Özellikle bazı insanlardan beklentilerinizin olması sizi üzecek. İş hayatında zaman kaybı yaşayabilirsiniz. Ya da tam kesin olacak dediğiniz bir iş nedenini bilmediğiniz halde gerçekleşmeyebilir.

Rüyada Yokuş İnmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sorumlulukların ağır gelmesi, bazı şeylerden vazgeçmek, sıkıntıya gelememek ve işleri yarıda bırakmak gibi anlamlara gelir. Henüz içinde bazı şeyleri başarmak için gereken güç ve enerjiyi sağlayamıyorsunuz. Cesaretli olmanız gerekiyor, ancak bunun için biraz da zamana ihtiyacınız olabilir. Şu günlerde yeni bir işe başlamak başarısızlık ile sonuçlanabilir. Biraz daha sabırlı olmalısınız.

YORUMLAR

 1. Uysal dedi ki:

  Rüyamda eşimle beraber yürüyoruz iniş taşlık bir yere geliyoruz ben inemem diyorum eşim koşarak iniyor ben de yüz üstü kayarak iniyorum ceketim toplanıp kirleniyor yorumu nedir sizce

 2. Buse dedi ki:

  Rüyamda çok eski bir arkadaşımla dik bir yokuştan yürüyerek çıkıyoruz. Yokuşun üstünde annem var ve beraber arabasında oturuyoruz. Manzara seyrediyoruz. Sonra annemle yarı yolu arabayla yarı yolu da yürüyerek iniyoruz

 3. Buse dedi ki:

  Rüyamda çok eski bir arkadaşımla dik bir yokuştan yürüyerek çıkıyoruz. Yokuşun üstünde annem var ve beraber arabasında oturuyoruz. Manzara seyrediyoruz. Sonra annemle yarı yolu arabayla yarı yolu da yürüyerek iniyoruz.

 4. Hatice dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımla yokuş aşağı indim o beni kovalıyor du arkada tutmaya çalışıyordu ama ben çok hızlı iniyordum hiç de korkmadim öyle sonunda tutdu beni arabaya bindik rüyamı cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler 😊

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız birinden etkilenmeye yorumlanır.

  2. Melike dedi ki:

   Rüyamda dik bir yokuştan iniyordum ama yokuş çamur içindeydi bütün yol önce düz yol sonra yokuş çıktı önüme ama aşağı kadar indim kayarakta olsa düşmeden indim yorumlar mısınız lütfen

 5. Yaren dedi ki:

  Karanlıkta yarısı merdiven yarısı yokuş olan bir yerden yakın arkadaşımla beraber iniyoruz arkadaşımı beğenen ilk defa gördüğüm birisi bizi takip ettiği için birazda korku var içimizde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı engellerin geride kalmasına, refaha yorumlanır.

 6. Yaren dedi ki:

  Rüyamda karanlıkta yarısı merdiven yarısı yokuş olan fazla dik değildi yakın bi arkadasımla beraber iniyprduk arkamızda bizi izleyen arkadaşımı beğenmiş bir erkek vardı bu yüzden tedirgindik

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedeflere ulaşmaya, zorlukların kısa sürede aşılmasına yorumlanır.

 7. Sevgi dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda yokuş aşagı iniyorum ablamla elimde bi valiz bi kız çocuğu tanımadım kim olduğu bide erkek çocuk vardı ellerinden tutuyorum yokuş aşagı iniyorum.ablama kızıyorum bana yardım et diye valiz yada çocuklardan birini al diye .hiç takmıyordu da.ben de valizi çocukları alıyordum yokuş aşagı iniyordum .teşekkürler ..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya başarılı olmaya, hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

 8. Gül dedi ki:

  iki arkadaşımla yolda inerken o iki arkadaşımı tepe de kalabalık bir ortamda indirdim. Sanki sıraya girdiler. bende yokuşa aşağı gitmeye başladım ama arabayı ben kullanmıyorum. üstü açık araba gib birşey ama heryer kapkaranlık ve elimde bir ışık var yüzümü aydınlatıyor. çok hızlı aşağı inerken duvara vurmadan duruyor. etrafta evlerin ışıklarının yavaş yavaş yandığını görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden dostlarınızın aramasına, davet almaya yorumlanır.

 9. emine dedi ki:

  Merhaba, iş görüşmesi için akşam istihareye yattım Rüyamda istifa etmişim mutluyum daha önce ayrılan ve şu an aynı yerde çalıştığım 2 kadın ile beraber gülüyoruz ofisden çıkıyorum ama ofis kartım çalışmıyor ayrıldım ya hemen iptal etmişler diyorum. Çıkıyoruz 1 i farklı bir kapıdan evine gidiyor. diğer kadın ve ben ayrı kapıdan gidiyoruz Dış kapının iç kısmında koktey varmış gibi tezgah ve tezgahta içecekler domates falan var domates alıp yiyorum. Dışarı çıkamadan bir bakıyorum tekrar ofisdeyim birkaç erkek bilgisayar başında bir mail gelmiş kimse yapamıyor bana mecbur kalmışlar 2. Yöneticim (eski) gidemezsin diyor daha çalışman lazım süresi var diyor. Mailimi bile kapatmışsınız nasıl gidemem diyorum işi yapmamı istiyor o konuşuyor ama benim konuşmama izin vermiyor. Bir anda plazanın orta kısımlarındayız biri ile görüşecekmişiz bir erkek geliyor çikolata getirmiş ikram ediyor ama ben hala ayrıldım işten ne yapıyorum hala diye düşünüyorum. Bir anda bir arabadayım akşam saatleri tanımadığım kişiler ile arabanın arka koltuğunda oturuyorum. Çöp toplayan gençlerden biri geliyor gel otur diyorum. Sonra bir erkek daha biniyor ama araba çok hızlı gidiyor. Çöp toplayan genç ben buraları bilmiyorum nerde ineceğim diyor araba durup çocuğu indiriyoruz yol tarif ediyorum buradan düz git seni aldığımız yere gitmiş olursun diyorum. Araba çocuğu indirince daha da hızlanıyor dar yokuş aşağı bir sokaktan iniyoruz. yolun sağ kaldırımda 2 kadın var eyvah çarpıcaz insanlara yavaş diyorum. İş hayırlı mı olacak olmayacak mı Yardım edin lütfen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun süredir devam eden sorunların bitmesine ve iş hayatında yeni fırsatlar edinmeye yorumlanır.

 10. Sercan dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşimle yokuş aşagı yüzmek ne anlama gelir hocam ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yanlış bir seçimden vazgeçmeye yorumlanır.

 11. Serkan dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşimle yokuş aşagı yüzmek ne anlama gelir hocam ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

 12. Sercan dedi ki:

  Rüyamda kız kardeşimle yokuş aşagı yüzmek ne anlama gelir hocam ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin size verdiği sözü tutmasına yorumlanır.

 13. Gözde dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda yokuş alla arabayla ınanılmaz hizli gidiyordum savrulurken toparlıyordum teşekkür ederım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir eve yerleşmeye yorumlanır.

 14. Hakan dedi ki:

  Rüyamda oldukça dik bir yokuştan bisikletle iniyordum.Bisiklet çok hızlandı,ama sağa sola kaymadım,dümdüz yokuşu indim,en sonunda da kontrollü şekilde fren yaparak durdum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir zorluğu aşmaya yorumlanır.

 15. Arif dedi ki:

  Merhaba Hocam. Rüyamda yokuş yukarı stabize bir yolda yürüyorum. Yürürken havanın karardığını geç fark ediyorum. O sırada düşman olduğunu bildiğim silahlı kişileri duyuyorum. Kendimi yolun diğer tarafında istinat duvarı varmış veoraya atıyorum. Göğsünün üzerinde aşağıya doğru kolaylıkla katıyorum. Korku ve endişe içinde. Kayarkende yeşil sebzeler görüyorum ve topluyarak aşağıya kayıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş yükünün hafiflemesine, bir süre rahat etmeye yorumlanır.

 16. Enes dedi ki:

  Ruyamda bisiklete babamla beraber binmistim.(gercek hayatta bisiklet surmeyi tam bilmiyorum ve ruyamda cesaretle hızlı surdum) Ve ben bisikleti çok hızlı suruyordum. Baya bi yol gittikten sonra yokuş çıktı karşımıza. Yokuş aşağı hızlı bir sekilde surdum. Sonra yokusun sonunda sola donmem gerekiyordu manevra yapamiyordum kaza yapmadan uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin onay vermediği bir iş veya eğitim fırsatı ile ilgili onları ikna etmeye yorumlanır.

 17. aydin dedi ki:

  Hocam bi kapalı kızla tanışıyorum önceden onu görmüş gibiyim ama hiç konuşmadım tanımıyorum, onunla çaylıklardan aşağıya iniyoruz (dik biraz ) eve giriyoruz tek katlı merdivenler var 2 3 kat aşağı iniyoruz benimde goğsumun üstüne takılı fener var , iniyoruz bi karanlık odaya geliyoruz içerde birileri var kapının kenarında da hastalık kıyafetleri var ebola virusunden korunma kiyafeti gibi ne deniyor bilmiyom sarı renk , giyiyoruz kıyafetleri giriyoruz iceri birisi bize diyor ki hayalet var kızla ikimiz odanın girişinden böyle geri adim atıyoruz hizlica kızda havaya yeşil bir toz atıyor hiç bişe olmuyor tekrar içeri giriyoruz aynı kişi bize diyor ki acele edin vakit yok gelin, giriyoz ben cin gibi bişi sandim keskin gözlü çizgi film karakteri gibi birisi geliyor kizi cek diyor daireye , etrafımda daire oluşmuş kızı çekiyorum yanima bisiler oluyor hayaletin gözleri kirmizi isik veriyor , ta. hatirliyamiyorum ama 4 tane tas mi ne birleşiyor ve köprü oluşuyor tahdadan böyle ama minyatür köprü yani önümde duruyo iki elinle tasirsin ben uyanıyorum orda 😆 hocam bana mail atarsanız sevinirim cevap veriyormussunuz rüyanın tabiri nedir? sevgilim yok işim yok öğrenciyim ben biraz baktım iş hayatında ya da eşiniz arasında sorun olusucak dedi ama siz belki daha iyi bilirsiniz bu arada çaylık Rize yazın görürsünüz nasıl bişi olduğunu her zaman sitenize giremiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Umutsuz olduğunuz bir konuda hayırlı bir gelişmeye yorumlanır.

   1. aydin dedi ki:

    hocam ne hızlı yorumladiniz teşekkürler moral ++

 18. Qray dedi ki:

  Merhaba , rüyamda bir tepedeyiz. 5 kisiyiz . 2 adami tepede biraktik sonra 2 tane vaşak gördüm mavimsi sakin ruhlu. Ardından atv aracıyla zorlu ve engebeli uçurumlardan aşağı son hız iniyorum ve sapasağlam şekilde. Rüyanın sonunda zirveden inmişim mola veriyoruz. Yanımda olan 2 kişi uyuyor ama ben sürekli ayaktayım ateşin başında.

  1. admin dedi ki:

   Sizi hata yapmamanız için uyaran kişiler olabilir.

 19. Soru soran dedi ki:

  RuyadRüyada halısız bir camiye girdim başım açıktı normalde kapalı biriyim başörtüsüzbaşörtüsüz camiye girip başımı kapatacak bir şey aradım ama caminin halıları kaldırılmıştı

  1. admin dedi ki:

   Manevi huzurun artmasına, iyilik yapmaya yorumlanır.

 20. Kaan dedi ki:

  Kırmızı beyaz bi araba sadece onu izliyodum ve heycanlı gibiydim yukuş aşağı kayarak gitti ardından Baya hızlı bir okul servisi geçti sizce nasıl yurumlanir ?

  1. admin dedi ki:

   Özlediğiniz insanlar ile görüşme imkanı elde edebilirsiniz.

 21. Ceren dedi ki:

  uzun bi yoldaymışım ve bu yolu yurumem gerekiyomus oldukca sakindim
  ve endisem yoktu hic tek basimaydim ve hava bulutluydu.yokus asagı indim.kavsaklar döndüm..

  1. admin dedi ki:

   Düzenli bir gelir sağlamak ve imkanın artması demektir.

   1. Serra dedi ki:

    Merhaba rüyamda yoksuş aşağı tehlikeli bir yoldan arabayla iniyorduk arabayı babam sürüyodu ve çok hızlıydı annemle ben arka koltuktaydık ve sürekli babama yavaş ol diyoduk

    1. admin dedi ki:

     Uzun zamandır görmediğiniz insanları ziyaret edebilirsiniz.

    2. Saih dedi ki:

     Rüyada çok samimi bir arkadaşımla birlikte bir tırla büyük dimdik bir yokuşta iniyor duk

     1. admin dedi ki:

      Bu rüya arkadaşınıza bir konuda destek olmaya yorumlanır.

 22. Ebrar dedi ki:

  Rüyamda uçağa yetişmek için büyük bi yokuş köprü gibi bir şey vardı. Baya dik bi yokuş ama annemle geçtik bu yolu. Sonra annem bana bir balon verdi. Yeşil renki bu balon sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bir şeylerden vazgeçmek zorunda kalmak ancak hayır duası almaya yorumlanır.

 23. ozlemkara.3457@gmail.co. dedi ki:

  Selam… Rüyamda yokuş bir asfalttan mutlu iniyordum. Hava oldukça aydınlık, her yer bembeyazdı.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatta mutluluğun artmasına yorumlanır.

 24. Meral İbrahimoglu dedi ki:

  Rüyamda annem şoför koltuğunda, ben de yanında çok dik bir yokuştan aşağı yavaş yavaş iniyoruz. Ben anneme sürekli telkinde bulunuyorum. Anne yavaş git, şöyle kullan vb. Uyandım, çok etkilendim. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Annenizin size destek olması ve gelecek günler onunla güzel haberler paylaşmaya yorumlanır.

 25. Hakan dedi ki:

  Siyah takım elbiseyle motora binip dik yokuştan aşağıya iniyorum ve yokuş sonunda dere var. Yol 4,5 ayrılıyor ve dere üstündeki yoldan da sol taraftaki yoldan geçiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Başkaları tarafından takdir göreceğiniz bir başarıya yorumlanır.

 26. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda yokuş aşağı kar kaydırağıyla kayıyorduk kızımla. Tepeden aşağı kayacaktık ama duvar gibi keskindi ve çok yüksekti. Boşluğa düştük çok yüksekti. Aşağı baktığımda hem yüksek hem yeşillikti. Kızıma şahadet getir dedim bende getirdim kızıma işaret ediyorum. Ayak üstü düşmeye çalış belki kurtuluruz. Farklı yerlere düştük bana bir şey olmadı. Kalktım kızım bacağından yaralanmış.

  1. admin dedi ki:

   Verilen hızlı bir kararın ardından pişman olmaya ve endişe duymaya yorumlanır.

  2. hulya dedi ki:

   ruyamda teyzem yanımda toprak kazıyorum bı cep telefonu cıkıyor dugumesıne basıyorum ısıgı yanıyor kenara koyuyorum ellerımle kazmaya devam edıyorum bı oda buluyorum ıcınde esyalar var odadan cok depo gıbı ben yukarıdayım ve kazdıgım yerden bakıyorum odaya sonra erkek arkadasım grı beyaz bı kamyonla benı almaya gelıyo kamyona bındıgımde ıkı yondede dıreksıyon var dık bı yokusa cıkıyoruz ve ınıyoruz yokusun bıttıgı yerde benzınlık var duruyoruz ve ben bı bahce goruyorum oraya gıdıyorum otluk bı bahce kıyafetler ve yapay el yapması cıcekler var bı kac kısıde basında var bı kız geldı yanıma 6 7 yaslarında ama ben o kıyafetlerden almadım

 27. Samet Çakıcı dedi ki:

  Kız arkadaşımla arabadaydık. Otoparktan çıkarken iki çıkışa rastladık. Birisi normal diğeri çok dik ıslak bir yol. Tabela asmışlar “yüreği olan buradan insin kendine güvenen gelsin yiyorsa” yazıyor. Güler dedi ki “Samet ben korkarım. Diğer taraftan inelim.” Yok ben inatlaştım tabeladaki yazıyla. Sorunsuz bir şekilde indik aşağıya öğrenci kimlik kartımı görevliye gösterdim ve uyandım burada.

  1. admin dedi ki:

   Bir süre ayrı kalmak, sevgilinizin ya da sizin başka bir yere gitmesine yorumlanır.

 28. Burçin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tanıdığım bir abi bana ve eşime üç harflilerden korunma duası okutup tekrar ettiriyordu. Daha sonra eşimin kullandığı arabamızla virajlı ve dik bir yokuştan aşağı iniyorduk. İkimizde korkuyorduk. En çok da ben. Sonra kendimizi otel gibi bir yerin odasında gördüm. Ben uyuyordum. Burnum tıkalı hasta gibiyim. Gözlerimi açtım başımda iki yaşlı çift. Burnun tıkalı ondan uyuyamıyorsun diyor. Telefonun yanında dursun bir şey olursa arayın deyip gidiyor. Tuvalete gitmek için kalktığımda orada tuhaf bir şeyler hissediyorum. Eşimi çağırıyorum bir taraftan da bildiğim bütün süreleri okuyorum. Eşim kapıyı tekmeyle açmaya çalışırken kapı tekrar kapanıyor. Sonra ben eşimi kolundan çekerken uyandım. Çok korkmuştum. Hala dualar okuyordum uyandığımda bile.

  1. admin dedi ki:

   Kötülüklerden korunmak ve hayırlı insanlar ile karşılaşmak, bir süredir uğraş verdiğiniz bir şey varsa sorunsuz çözüme erişmesine yorumlanır.

  2. hulya dedi ki:

   ruyamda teyzem yanımda toprak kazıyorum bı cep telefonu cıkıyor dugumesıne basıyorum ısıgı yanıyor kenara koyuyorum ellerımle kazmaya devam edıyorum bı oda buluyorum ıcınde esyalar var odadan cok depo gıbı ben yukarıdayım ve kazdıgım yerden bakıyorum odaya sonra erkek arkadasım grı beyaz bı kamyonla benı almaya gelıyo kamyona bındıgımde ıkı yondede dıreksıyon var dık bı yokusa cıkıyoruz ve ınıyoruz yokusun bıttıgı yerde benzınlık var duruyoruz ve ben bı bahce goruyorum oraya gıdıyorum otluk bı bahce kıyafetler ve yapay el yapması cıcekler var bı kac kısıde basında var bı kız geldı yanıma 6 7 yaslarında ama ben o kıyafetlerden almadım

   1. admin dedi ki:

    Uzak bir yere yolculuk yapılabilir, iş veya başka sebepler ile ev değiştirilebilir.

    1. Qray dedi ki:

     Merhaba , rüyamda bir tepedeyiz. 5 kisiyiz . 2 adami tepede biraktik sonra 2 tane vaşak gördüm mavimsi sakin ruhlu. Ardından atv aracıyla zorlu ve engebeli uçurumlardan aşağı son hız iniyorum ve sapasağlam şekilde. Rüyanın sonunda zirveden inmişim mola veriyoruz. Yanımda olan 2 kişi uyuyor ama ben sürekli ayaktayım ateşin başında.

 29. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda kullandığım kamyon ile oldukça dik ve virajlı bir yolu inmeye çalışırken rampanın daha dikleşmesi nedeni ile araçtan araçtan atlayarak bir evin balkonuna tutunup o evin sakinlerinden yardım alıp ve aşağıda yere çakılan kamyonu gördüm ve çevredekiler o yolun ölüm yolu olduğunu ve benim iyi kurtulduğumu söylemelerini duydum. Bu rüya ne anlama geliyor? Tabir ederseniz memnun olurum. İlginize şimdiden teşekkür ederim…

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artmasına ve eğer borcunuz varsa bitmesine, yakın çevrenizden alacağınız fikirler ile iş hayatında daha fazla kazanç sağlamaya yorumlanır.

 30. Haeun dedi ki:

  Rüyamda dik bir sarmaşıklı tepeyi çıkıp zorlanmadan kayarak indim ve ardından kurtlu bir araziden kurtlar bir şey yapmadan geçtim. Bu neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize ulaşmanızda güçlü insanların size yardımcı olmasına yorumlanır.

 31. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda bisikleti deniz kenarında sürüyordum. Bir yarış alanındaymışım. Herkes beni geçip ilerliyormuş. Benim yarışı kazanma gibi bir amacım olmadan mutlu mutlu bisiklet sürüyormuşum.

  1. admin dedi ki:

   Konforunuzun artmasına ve parasal anlamda refaha, rahat bir yaşama yorumlanır.

 32. Seher Korkmaz dedi ki:

  Rüyamda annemle birlikte araba ile bilmediğimiz bir sehirdeyiz arabayi ben kullaniyorum.Sayisini bilemediğim o kadar çok dik ve dar yollardan aşağı ine ine otobana çıkmak istedikçe önümüze yeni bir engel çıkıyor adeta.
  Sanki ayaklarımla destek vererek de arabayı zor zaptediyorum.asagiya uçmamız ve ölmemiz an meselesi..cok gergin ve korku içindeyim annemle hiç konuşmuyoruz o da korkuyor hissediyorum.son engeli de aşınca otobanı görüyorum fakat önümüzde sanki pamukkaledeki şu havuzları gibi yine dik ve artık asla aşılamayacak son engel çıkıyor..buradan sonrası ne ileri ne geri.

 33. Seher Korkmaz dedi ki:

  Rüyamda annemle birlikte araba ile bilmediğimiz bir şehirdeyiz. Arabayı ben kullanıyorum. Sayısını bilemediğim o kadar çok dik ve dar yollardan aşağı ine ine otobana çıkmak istedikçe önümüze yeni bir engel çıkıyor adeta. Sanki ataklarınla destek vererek de arabayı zor zaptediyorum. Aşağıya uçmamız ve ölmemiz an meselesi. Çok gergin ve korku içindeyim annemle hiç konuşmuyoruz o da korkuyor hissediyorum. Son engeli de aşınca otobanı görüyorum. Fakat önümüzde sanki pamukkaledeki şu havuzları gibi yine dik ve artık asla aşılamayacak son engel çıkıyor. Buradan sonrası ne ileri ne geri.

  1. admin dedi ki:

   İlerleyen günlerde iş ya da başka vesileler ile ailenizden bir süre uzak kalmanız, seyahat etmeniz gerekebilir.

 34. Anonim dedi ki:

  Rüya içinde rüya gördüm bugün. Öğlen biraz kestirmek için yattığımda. Rüyanın içindeki rüyada bur yerlere gidiyorduk sürekli ve her yerde bir boy aynası görüyordum. Ama aynaya bakıyorum hepsi aynı yöne doğru yamuk ve çatlak. Diyorum kendi kendime neden hepsi yamuk diye. Bu arada aynada da kendi yüzümü görüyorum ama tam değil. Rüya içindeki rüyadan uyanıyorum ve nkt alıyorum bu yamuk aynayı hemen, sonra internetten bakarım diye. Ve özellikle internet yamuk ayna ile ilgili hiç bir şey yok. O yüzden yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bir zamanlar yarım kalan hayalleriniz için yeniden çaba gösterme kararı alabilirsiniz, önünüze çıkan fırsatlar olabilir.

 35. Esra dedi ki:

  Rüyamda ailemle beraberim, yeğenleri büyümüş görüyorum ve yüksek bir yerde evimiz var galiba. Evin hemen ilerisinde de bir yokuş var, yokuşun aşağısında yeğenlerim ve onlarla yaşıt başka bir erkek çocuk daha var. Yeğenime araba çarpmasın diye yokuş aşağız hızla koşup yeğenime yardım ediyorum. Sonrasında inşaatı bitmemiş küçük tek katlı bir evin içinde yeğenlerime ve o tanımadığım erkek çocuğa göz kulak oluyorum. Oyun oynuyorlar, bana sarılıyor. Küçük yeğenim dudağımdan öpüyor, en çok seni seviyorum teyzecim diyor, onları izlerken gofret yiyorum. Sonrasında bu eve tanımadığım bir grup kız geliyor. Onlar da galiba ya ip oynayacaklar ya da voleybol, ne olduysa bu kızlardan hoşlanmıyorum ve ‘haddini bil’ diye içlerinden birine kızıyorum. Ufak bir ağız münakaşı oluyor uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Aileniz için çok istediğiniz bir şey yakında gerçek olabilir ve çok sevinebilirler.

 36. Mehmet dedi ki:

  Çok karışık bir rüya ile uyandım.
  Eşimin babası ve erkek kardeşi bizim oturduğumuz şehre geliyorlar ama eşimin haberi yok. Telefon çalıyor bir başkası diye açıyorum ama eşimmiş onları görüyor. Oturduğumuz yerden kalkıyoruz. Yanım da bir çocuk tanımıyorum. Sulak bir yer suya basmamak için taşların üzerinden atlayarak geçiyoruz. Suyun bittiği yer dik bir rampa, önde çocuk arkasında ben hızlı bir şekile dik rampayı iniyoruz. Ve eşim ile karşılaşıyoruz yanında arkadaşları falan var. Tartışıyoruz benim ailem geldiğinde koşarak bize geldiğini ama onun ailesi onu hiç düşünmediği yüzüne vuruyorum. Tam o sırada gerçek hayatta aramın kötü olduğu bir bayan araya giriyor. Hastayım ama tartıştığınızı duydum koşarak geldim diyor ve bende senin hatırına özür dileyerek oradan ayrılıyorum. Sigara yakmaya çalışıyorum, sigara dağılıyor işinden yeşil uzun otlar çıkıyor. Yeni sigara alıyorum onunda filitresi çıkıyor ve eşim karşıdan bağırıyor. Senin ailenin yüzünden bu haldeyiz falan diyor. Elinde bir madde var ona sallayarak koşuyorum. Bir anda uzun boylu bir kadın önümü kesiyor yapma dokunma diyor, beni gönderiyor. Arkamdan duyun işte bir birine girmek böyle olur falan diyor. Tuvalet gibi bir yere giriyorum. Kapıya iki bayan geliyor. Çık falan diyorlar. Bende aramın iyi olmadığı o bayanı soruyorum. Hasta o durumu nasıl iyimi diyorum. Bir köşede sessizce bekliyor diyorlar. İçeri girelim diyorlar tuvaletteyim ne işiniz var diyorum. Başımı çevirdiğim de yanımda bir bayan oturuyor. Tuvaletini yapıyor gibiydi bir anda yere oturuyor. Cinsl organını göstererek vjinası bir canavar ağzı gibi açılıp kapanıyordu ve bir anda işemeye başladı. Akıntı çok şiddetli idi bende izliyordum. Bir anda kadının önce ağzını sildim sonra vjınasjnı okşadım bir tepki gelmeyince memelerini emdim önce memesini emdim. Sonra sağ memesini yalnız sağ meme ucu nasıl diyeyim tırtıklı gibiydi ve göğüsleri küçüktü bayan esmerdi. Ve bir anda uyandım. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Özel hayatınızdaki bir takım sorunlar daha da büyüyebilir. Hane içerisinden biri ile de anlaşmazlık söz konusu olabilir.

 37. Çigdem dedi ki:

  Rüyamda 2 veya 3 gündür aynı şeyi görüyorum. Rüyaların başları değişik ama sonu aynı. Sokak arasında hızlanan bir belediye otobüsü birden bir yokuştan aşağı dönüyor. Kaza felan olmuyor, tam dönerken uyanıyorum korkarak. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Şu günlerde sorumluluklarımızın artmasına Özellikle aile içerisinde daha fazla görevinizin olmasına ve endişe duymaya yorumlanır.

 38. Edda dedi ki:

  Rüyamda hacca giden bir otobüsünün arkasından salavat getirerek uğurluyoruz. Sonra otobüs hızlandığı an bizde koşuyoruz ve bir yerden sonra koşarak yokuş aşağıya iniyorum ve hala salavat getiriyorum. Rüya beni çok etkiledi. Yorum yaparsanız çok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda evinize hayırlı haberler gelebilir. Çok sevdiğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

 39. Serapp dedi ki:

  Yeni bir iş bulmuşum fakat uzak belli bir yerden sonra deniz yoluyla gitmem gerek. İş yerini ararken dik yokuşlar olan sokaklar gördüm. Kendimce bir tanesini seçtim. Hızlıca indim ve bir noktadan sonra o kadar dikti ki sert bir şekilde aşağı kaydım. Sonra yol sorunu çözüldü, bir arkadaşım yardımcı oldu. Yanında hamile bir arkadaşı vardı. Tabut üstündeki örtüler kabenin çatısındaki örtülerle aynı ölçü olamalı gibi şey hatırlıyorum. Kabeyi de tabutu da gördüm.

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında önünüze yeni bir fırsat çıkmasına, yakında müjdeli bir haber almaya yorumlanır. Ancak aklınızı karıştıran bir şeyler olabilir.

 40. Emre dedi ki:

  Eşimle yüksek bir yerden asfalt araç yolundan vücudumuzun üstünde yüzükoyun, hiçbir araç kullanmadan çok hızlı ve keyifli bir şekilde kayarak aşağı iniyorduk. Araçlardakiler bize harikasınız vs. şeklinde bağırıyorlardı ve çok keyif alıyorduk bu şekilde kaymaktan.

  1. admin dedi ki:

   Güvendiğiniz kişilerden darbe görmek, sizi kıskanan kişiler tarafından zor durumda bırakılmaya yorumlanır.

 41. melda dedi ki:

  Rüyamda bakmakla sorulu olduğum küçük kız kuzenim çok kötü,pis ve tehlikeli yokuştan iniyor ve ölüyor.Toprağa gömülüyor.Akrabalarım başında bekliyor.Ben olana inanamıyorum.Ben de yokuştan kayarak iniyorum.İnerken kuzenimin ne kadar zorlandığını düşünüyorum.Toprağı kazıyorum. Çıkartıyorum. Yemyeşil gözleri var ve yaşıyor.İnanamayarak uyanıyorum.
  Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Çok büyük bir isteğin gerçek olması ve tebrik almak olarak yorumlanır.

 42. Türkay Güneş dedi ki:

  Bir arkadaşımla çok yüksek bir tepe yada dağ gibi dik bir yamaçtan aşağı doğru dikkatli bir şekilde yavaş yavaş düşmemek içinde tedbirli olarak aşağıdaki denize ulaşmaya çalışıyorduk. Sonrasında ben annemle dibi beyaz az miktarda şu olan havuzda yürüyordum. Ben ne ara buraya geldim. Arkadaşım herhalde tepeden inip denize girdi diye düşünürken başka bir arkadaşın yine bembeyaz dolaplar ve eşyaları olan evindeydim. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Evinize yeni bir eşya alabilir ya da ev içerisinde başka bir düzenleme yapabilirsiniz. Uzun süredir istediğiniz bir şeyi de sevdikleriniz hediye edebilir.

 43. Merve dedi ki:

  Rüyamda sık sık bekarken kullandığım annemin evine yakın bir yokuşu görüyorum. Oradan aşağıya iniyorum ve birçok kişi görüyorum yolda tanıdık tanımadık. Ama ruhen rüya sıkıntılıydı. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınız ile yeniden görüşebilir ve onlardan alacağınız haberler sonrasında üzülebilirsiniz. Birilerinin sizin hakkınızdaki düşünceleri de canınızı sıkabilir.

   1. Tuba dedi ki:

    Asfalt bır yoldan ,normalde arabayla ınmek gerekırken dımdık yokuslardan karsımda dag manzarasıyla ayakta kayarak,uzun bır bez parcası kullanıyorum kayarken bırazı ayagımın altında uzantısı elımde ve elımdekı parcayla yonumu hızımı kontrol ederek sehre ınmeye calısıyorum ,bazen cok dıklesıyor cok hızlanıyorum…normalde kullandıgım bır yolmusta arabayla o dık yokusları hıc farketmemısım gıbı hıssedıyorum.Yalnız degılım herkes benım gıbı ınıyor.Ama o dik yokusları ınerken basta korksamda guvenlı bır sekılde ınıyorum.Baya yuksekten basladıgımı farkedıyorum.karsımda cok yuksek bır dag manzarası var .her yerde ınsanlar var hepımız kayıyoruz ama kımse kımseye degmıyor zamn zaman onun korkusu oluyor acaba carpacaklarmı diye arada yokuslar arasında duzlukler var orada soluklanıyoruz sonra baska dıklıkte bır yokus gelıyor cekınıyorum basta ama asagı eve de gıtmek zorundayım.Inıyorum.tesekkuler

    1. admin dedi ki:

     Zamanında başarısız olduğunuz bir konuda bu sefer başarılı olmak ve hırs azimle bir şeyler başarmaya yorumlanır. Ancak hevesinizi kaçırmak isteyenlere karşı dikkatli olun.

 44. fatma dedi ki:

  Yokuş aşağı neyle kaydığımı hatırlamıyorum ama garip olan şu ki çok hızlıyım. Kimse durduramıyor, tünellere falan giriyorum. Arkamda köpekler kovalıyor, saçımı falan çekiyorlar. Berbat bir rüyaydı 😐

  1. admin dedi ki:

   Sizi kıskanan ya da çekemeyen kişiler tarafından üzüntü yaşayabilirsiniz, iyiliğinizi istemeyen biri işlerinize engel olmaya çalışabilir.

 45. hazal dedi ki:

  Rüyamda açık bir alanda kalabalık görüyorum, insanlar çok fazla. Ben ise yokuş inmek istiyorum ama korkuyorum ve yapamıyorum. Sonra ağlamaya başlıyorum. Teşekkürler şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Sizi rahatsız eden kişilerin hayatınızdan çıkmasına ve rahat etmeye yorumlanır. İş ortamında da huzurunuzu kaçıran kişiler ile artık bir arada olmayabilirsiniz. Sizin lehinize bir şey olabilir.

 46. berfin dedi ki:

  Merhaba, rüyada bir çocukla (gerçek hayatta tanımıyorum) yokuştan inerken parmağındaki altın yüzüğü alıp kendi parmağıma takıyorum. Bir süre sonra yokuştan yukarı çıkan bir amca görünce elimi tutuyor ve yüzüğü belli ederek sözlü olduğumuzu gösteriyor (bekarım).

  1. admin dedi ki:

   Kısmetlerin artması, tam umutlarınızın azaldığı bir konuda alacağınız haberler ile birlikte mutlu olmaya yorumlanır.

 47. Kenan dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda yeni ayrıldığım sevgilimle ve onun arkadaş grubunun oturduğu bir otobüs ile yolculuk esasında yokuşu tırmanırken bayağı bir korktuk. El ele geldik, yokuşun sonunda da bayağı bir feraha kavuşmuş bir hal aldık. Yardımcı olursanız mutlu olurum, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınızdan alacağınız haberler umutlarınızın azalmasına neden olabilir ve ayrılık uzun sürebilir.

 48. Amber dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kişi ile yokuş aşağı iniyorduk. Ardından babam araba ile yanımızdan geçti. Biz de babamı görünce hızla aşağı inmeye başladık. O, inşaat durumunda olan bir apartmanın oraya gitti. Sonra ben de yokuşu kendi başıma yürüdüm. Yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Çıkan ekstra masraflar yüzünden maddi yönden endişe edebilirsiniz ya da beklenilen para zamanında elinize geçmeyebilir. Ailenizle de yüklü bir masraf yapmanız gerekebilir.

 49. Murat dedi ki:

  Rüyamda birileri beni kovalarken bayağı yüksek bir binadan aşağıya doğru daireden daireye atlayarak aşağıya doğru iniyorum. Rüyada bile dizlerimin bağı çözüldü. Yorumlarsanız sevinirim. Kolay gelsin.

  1. admin dedi ki:

   Sizi meşgul eden ama sonuç alamayacağınız işler ile uğraşmaya, verilen bir sözün tutulmamasına yorumlanır.

 50. Neriman dedi ki:

  Rüyamda tabak dolusu toz deterjan aktarıyorum, hem de defalarca. Bir de bisikletle yokuş aşağı inmek ne demek. Bazı yerlerde korkuyorum, fakat cesaretimi topluyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Yepyeni sevinçler yaşayacağınıza ve ufak değişikliklerin olacağına yorumlanır. Eğer rüyada bisikletle yokuş aşağı indiğinizi görürseniz, birikimleriniz artabilir ya da gelirinizde artış olabilir. Maddi zorluklara kolayca çözüm bulabilir, aile içi dayanışma ile geçim derdinden kurtulabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status