Rüyada Yolda Kalmak

Rüyada yolda kaldığını görmek, plan ve projelerinizin değişmesine ve hayatınıza yeni bir yön vermek anlamına gelir. Örneğin işlerinizde uzun süredir sorunlar yaşıyorsanız, yeni bir işe girebilir, yeni bir kazanç kapısı aralayabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden kişiler için de eğitimlerinde değişikliğe, hayallerin değişmesine yorumlanır. Farklı bir kariyer yolu çizilebilir. Rüyada yolda unutulmak, sizi beklenti içerisine sokan bir insan varda bu insandan gelecek günlerde olumsuz haber almak demektir. Sizi kandırabilir ya da vermiş olduğu sözleri tutmayarak zamanınızı çalmış olabilir.

Rüyada yolda kalan birilerini görmek, size ihtiyaç duyan birilerine yorumlanır. İş hayatına yönelik sizden yardım talep eden ve sizden fikir almak isteyen birileri olabilir. Başka birinin kariyerinde önemli bir yardımınız dokunabilir.

Rüyada Karda Yolda Kalmak

Rüyada karlı yolda kalmak, zorlukları aşmak ve hayırlı haberlerin ardın sıra gelmesi anlamına gelir. Çalışma hayatında büyük bir ortaklık söz konusu olabilir. Yüklü miktarda bir yatırım yapılması gerekebilir.

Rüyada Arabayla Yolda Kalmak

Size yukarıdan bakan havalı bir insanın karşınızda küçük düşmesi anlamına gelir. Sizi ezmeye çalışan kişiler buna pişman olurlar, dalga geçtikleri konuda kendileri de benzer duruma düşebilirler. Rüyada yolda araba bozulması, başka bir yere taşınacak olan kişiler için biraz daha beklemeleri gerektiğine, ertelenmesine yorumlanır.

Rüyada Otobüsle Yolda Kalmak

Bir süredir sizin yolunu gözleyen bir insana yorumlanır. Bu kişi bir aile büyüğü olabilir ve sizin yolunuzu gözlüyor olabilir. Özellikle de işleriniz sebebi ile gitmek istediğiniz bir yere gidemediğiniz için üzüntü duyabilirsiniz.

Rüyada Motorla Yolda Kalmak

İş hayatında aksilikler yaşamak ve yarım kalan bir iş yüzünden mutsuz olmak demektir. Ortak iş yapan kişiler bu işlerinde mutsuz olabilirler. Ortaklık konusunda anlaşmazlıklar olabilir. İş hayatında rakipleriniz yüzünden işleriniz yarım kalabilir.

Rüyada Yarı Yolda Kalmak

Evli olmayan kişiler için evlenerek mutlu bir yuva kurmalarına ve bazı hayallerini kısa süreliğine ertelemelerine yorumlanır. Bekar olanlar evlenecekleri tarihi konuşabilirler. Evli olan kişiler mal mülk alma fikrinden vazgeçebilirler. Rüyada yarı yolda bırakılmak, verilen vaatleri tutmayan biri varsa bundan pişman olmasına yorumlanır. Sizden ayrılan kişi de geri dönmek isteyebilir.

Rüyada Parasız Yolda Kalmak

İşeriniz her geçen gün daha tempolu olabilir ve ailenize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Bazı ev işleri ve aile sorumlulukları da yarım kalabilir. Rüyada yolda parasız kalmak, aynı zamanda evdekilerin sizi üzmesi demektir. Parasal anlamda sizi mutsuz edebilirler.

Rüyada Yaya Kalmak

Ticari hayatta durağan bir sürece girmek ve işlerinizde beklenen ilerlemenin olmamasına yorumlanır. Çalışma hayatında beklenen sonuçlarda gecikmeler olabilir, işleriniz aksayabilir. Bu yüzden de iş ortamında huzursuzluk yaşanabilir.

Rüyada Yolda Kalmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, işsiz olan kişilerin yeni bir işe girmesine veya iş hayatında değişiklik yapmalarına yorumlanır. Hayal kırıklığına uğrayanlar başka bir sektörde şanslarını deneyebilirler. Ortak olanlar ortaklıklarını bozabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Adem Karakaya dedi ki:

  Bir rüyamda eşimle birlikte ölü yıkıyoduk 9 10 tane ölü en sonuncusu canlanıyodu bir rüyamda ise ben tek başıma yolda kalmıştım

 2. Alican dedi ki:

  rüyamda babamla arabada gidiyoruz. sonra yokus aşağı toprak bir yerden asagi iniyoruz istemsizce ve orada kaliyoruz araba çıkmıyor

 3. Betül dedi ki:

  Bir yere gitmek istiyorum.alış-veriş merkezine bi motorun üstünde yiz bayan kullanıyor tanımıyorum. Fakat söyleniyor. Beni yarıyolda bırakıyor .otoban yakın evli bir çift bana dönmem konusunda yardımcı olmaya çalışıyorlar fikir olarak ..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş fırsatına yorumlanır.

 4. Şerafettin keleş dedi ki:

  Şeref Bir evden taşınmak için,evin eşyalarını traktörün remorkune yuklemişiz ve ben,babam ve ailem remorkde bir yere oturmuşuz. Bi kısım eşyalar da,remorkun arkasına tarla ekmekde kullanılan tırmık takılı,onun uzerine konmuş hatta iki üç tane de kız çocuğu da kenara ayaklarını sarkıtıp,tırmıkda oturmuş. Traktör hareket ediyor,bir yuvarlak,döner kavşakdan geçerken,tırmık pat diye yere duşuyor,fakat,üstündeki eşyaları da,kız çocuklarını da goremiyorum. Tırmık boş. Kavşağı karşıya tam geçiyoruz,traktör remorkden ayrılmış, boş giderken goruyorum. Şoförü kardeşim ve remork iki tekerlekli,boşta. Normalde devrilmesi lâzım ama devrilmiyor ve yavaş yavaş ilerliyor. Hemen iniyorum,remorku kaldırımın kenarına,kazasız belasız yaklaştırıp durduruyorum. Normalde o kaldırımın kenarı,araçlarla dolu olması gereken bir yer. Şehir merkezinde bir yer. Lakin ,hiç araba yok,bomboş. Yer fındıkzade meydanı,istanbul. Ve uyanıyorum. Lutfen ruyamı yorumlarmisınız, Teşekkur ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan işleri, plan projeleri tamamlamaya yorumlanır.

 5. MT dedi ki:

  Rüyamda hep yolda kalıyorum. Yürüdüğüm yolda hep kuru yapraklar var. Turuncu ve sarı. Hava hep ılık. Her sey çok güzel. Ama ben hep o uzun yolda evime dönmeye çalışıyorum. Hiçbir zaman da rüyamın sonunda eve dönebildiğimi görmedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan işleriniz için bir süre daha beklemeye yorumlanır.

 6. ömer dedi ki:

  Rüyamda ticari taksi içindeydim.Taksici gülerek keyifle birşeyler anlatıyordu.Sonra trafik sıkıştı,ağır ağır ilerlemeye başladık.Ben dönüp arkama baktım,yol tamamıyla sarı ticeri taksilerle doluydu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz birinden haber gelmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status