Rüyada Yüksek Yer Görmek

Rüyada yüksek yer görmek, kendinizi hayal ettiğiniz makam mevkiye yakında ulaşmaya ve bunun için önemli bir adım atmaya yorumlanır. İşiniz veya eğitiminiz ile ilgili yeni başlangıçlar daha sonrasında büyük fırsatları getirebilir. Yeni kararlarınızda seçimlerinizde pişmanlık yaşanmaz ve her şey istenildiği gibi olunur. Büyük bir rekabet ortamında olan kişiler bu rekabetten sıyrılırlar ve fark yaratacak işler yapabilirler. Rüyada kendini yüksek yerde görmek, kendinizi mutlu huzurlu hissedeceğiniz bir ortama girmeye yorumlanır. Ünlü olmak isteyen insanlar şan ve şöhret sahibi olabilecekleri bir iş yapabilirler. Yakında daha çok insan sizin adınızı duymaya başlayabilir.

Rüyada yüksek yerde olduğunu görmek, kendi işlerinize uğraşlarınızda çok başarılı olmaya ve rekabetten kurtulmaya yorumlanır. Rakiplerinizi geride bırakacak işler başarabilirsiniz. Burs kazanmak isteyenler girdikleri sınav mülakatlarda başarılı olabilirler. Rüyada yüksek bir yere çıktığını görmek, kendi amaçlarınızı gerçekleştirmek ve hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır. Gelecek ile ilgili beklentileriniz için önemli adımlar atabilirsiniz.

Rüyada Yüksek Yerde Ev Görmek

Bu rüya yeni bir ev satın almaya yorumlanır. Aileniz ya da siz yakında bir ev sahibi olabilirsiniz. Evini değiştirmek isteyenler de hayal ettikleri gibi güzel bir eve yerleşebilirler. Eviniz ile ilgili hayalleriniz gerçek olabilir.

Rüyada Yüksek Bir Yerde Oturmak Ve Korkmak

Bu rüya bazı endişelerden korkulardan arınmaya, kendinize karşı güvenin artmasına yorumlanır. Eğer zamanında başaramam korkusu yaşadığınız şeyler varsa bu korkularınız azalmaya başlar. Artık daha cesaretli olabilir, riskler alabilirsiniz.

Rüyada Yüksek Bir Binada Olmak

Rüyada yüksek bir binada olduğunu görmek, yeni bir sınava girecek olanların başarılı sonuç alacaklarına ve kariyeriniz için yeniden hırslanmaya yorumlanır. Sizi hırslandıran bir takım olaylar yaşanabilir ve peşinden başarı gelebilir.

Rüyada Yüksek Yer Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, yüksek gelire ve maddi güce yorumlanır. Şimdiye kadar maddi imkanları az olan kişiler maddi imkanları artabilir. Kariyerinizde büyük bir atılımda bulunabilirsiniz. Önemli bir fırsatı da değerlendirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. cemre dedi ki:

  rüyamda çok yüksek bir binada oturuyoduk ama içimde bi korku vardı sürekli yüksekten düşüp öleceğimi hissediyordum. rüyamda babama anlattım bu hissi tam bir şey diyecekken uyandım. Gerçekten aşırı korkuyordum rüyamda sürekli yüksekten ya binadan aşağı düşerek öleceğim ya da asansörde öleceğim aklıma geliyordu istemsiz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde yükselmeye, sorumlulukların artmasına yorumlanır.

 2. emine dedi ki:

  Bir rüya da 4 rüya gördüm hangi sıra ile gördüğümü hatırlamıyorum ama; 1.Rüya; çalışmak istediğim bir firma var plazanın önünde 1 erkek 4 kadın ile dış kapıdan girdik firmanın giriş kapısında kepenk vardı (normalde iş yerinin her tarafı cam) içeri depo gibiydi büyük ekran 4 katlı plan vardı (normal giriş kapısından sonra merdiven ile ana çalışma alana geçiliyor, giriş de danışma ve toplantı odası var) Seni nereye alalım diye sesli düşünerek konuşuyorlar, giriş katı tıkladılar ve sana araba da veririz dışarıdan alınması gereken işleri yaparsın mutfak tarafına dediler elektronik ev aletleri satan büyük firma burası. Bende ama ne alaka ben mutfak getir götür ile ne işim olur diye düşünüyorum aynı zamanda araba kullanmayı bilmiyorum araba kullanamam ki diye düşünüyorum ama firma da çalışmayı da çok istiyorum. Sonra çıkış kapasına doğru yürüdüğümü hatırlıyorum. 2. Rüya; bir tepedeyim sağ tarafıma yere yaslanmış sağ tarafıma bakıyorum kocaman dağ tepeler karlı çok güzel ama çok uzakta ben çok yakındaymış gibi görüyorum. Sonra karşıma bakıyorum 2. li dağ aynı sekil de karlı ama yakın duruyor ve çok güzel içimde bir mutluluk ve hayranlık oluyor. 3. Rüya; Eski yöneticim çok saygın birisidir kendi iş yeri var. Birşeyler alacakmış bana ama para istiyor çantanın önünde var diyorum çantanın önünü açıyorum (sırt çantası) kağıt para var içerisinde 10,20 TL gibi. 4.Rüya; 50 li yaşlarda oturaklı şık giyimli insanlar var yanımda konuşuyoruz bir kalabalık hadi şu yoldan gidelim diyorum yerde mezarlık yanında yol var oradan yürüyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir is duzenine ve yakinda hayirli haberler almaya yorumlanir. Onemli bir firsat elinize gecebilir.

DMCA.com Protection Status