Rüyada Zayıflamak

Rüyada zayıfladığını görmek, içten içe endişe duyulan ve huzursuz eden şeylerin artmasına yorumlanır. Ruh sağlığınız olumsuz etkileyen kişiler olabilir ve sizi dolduruşa getirerek aklınızdaki şüpheleri arttırabilirler. Özellikle de sevdiklerinize ve aile fertlerine karşı sizi kışkırtan ve yalan yanlış şeyler söyleyen kişilere karşı dikkatli olup işin aslını öğrenmeden sevdiklerinizi yargılamayın. tabi içinize atıp durduğunuz dertler de artabilir. Bazı insanlarla konuşma ve yüzleşme cesaretiniz olmayabilir. Rüyada kilo vermek, maddi manevi kayıpların olmasına ve verimsiz bir döneme girmeye, yeteneklerini kullanmakta zorlanmaya yorumlanır. Sizin kendinizi geliştirmenizde önünüze maddi manevi engeller çıkabilir. Çevrenizden geri planda kalmış hissedebilirsiniz, rakipleriniz önünüze geçebilirler. Rüyada kendini zayıf görmek, şişman biri bu rüyayı görürse gerçekte de kilo vermeyi arzulayabilir ve yeni sağlıklı alışkanlıklar kazanabilir. Sağlığınız ve mutluluğunuz için kilo verebilir, bu sefer daha kararlı olabilirsiniz.

Rüyada şişman birini zayıf görmek, size bir şeyler söylemek isteyen ve çekinen birine yorumlanır. Bu kişi artık içinde tutamayarak gizlediği sakladığı ne varsa ortaya döker. Rüyada kilolu birini zayıf görmek, birinden iyilik görmek anlamına da gelir. Sizi destekleyerek dert ve kederden kurtulmanızda biri yardımcı olabilir, sorumluluklarınızı paylaşabilir.

Rüyada Zayıflamak Güzelleşmek

Çok fazla harcama yapmak ve elinizde yüklü para çıkmasına yorumlanır. Kişisel harcamalarınız artabilir, bunlar sağlık harcamaları da olabilir. Bir süredir ertelenen masraflar varsa da bu masraflarınız artık öncelik haline gelebilir.

Rüyada Göbeğinin Zayıfladığını Görmek

Çok fazla sorumluluk üstlenmek ve bu yüzden de kendine zaman ayıramamak anlamına gelir. Kendi hayatınız geri planda kalabilir. çok fazla iş ve görev sizi bekliyor olabilir. Verilen sözler varsa da bunlar sizi daha sonra zorlayabilir, verdiğiniz sözlerden dolayı pişmanlık duyabilirsiniz.

Rüyada Bacaklarının Zayıfladığını Görmek

Seyahat planlarını ertelemek ve bir süre yaşadığı yerden ayrılmamak anlamına gelir. İşlerinizin yoğunluğu ya da başka sebepler ile yolculuk yapamayabilirsiniz. Uzakta yaşayan yakınlarınızı da ziyaret etmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada Çocuğunun Zayıfladığını Görmek

Çocuğunuza maddi manevi destek olarak onun üzerindeki yükü hafifletmek anlamına gelir. Eğer eğitiminde sıkıntılı bir süreç atlatıyorsa bu süreçte ona daha çok destek olmanız ve daha anlayışlı olmanız gerekebilir.

Rüyada Kardeşinin Zayıfladığını Görmek                  

Kardeşinize maddi destek verebilir, borçları varsa kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz. Bir süredir sizden ve diğer aile fertlerinden gizlediği sorunları varsa size dert yakınabilir. Kendi başına çözemediği sorunlarına yardımcı olmanız gerekebilir.

Rüyada Fit Olmak

Çok müjdeli haberler almak ve kendine daha fazla yatırım yapmaya, kendini mutlu hissetmeye yorumlanır. Kendi mutluluğunuz için güzel bir şey yapabilirsiniz. Rüyasında kendisinin çok fit bir vücuda sahip olduğunu görmek, kendine öz güvenin artmasına, sağlıklı seçimler yapmak ve daha zinde bir hayat sürmeye yorumlanır.

Rüyada Zayıflamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, kuruntularınızdan kurtulmaya ve boşuna üzüldüğünüzü anlamaya yorumlanır. Kıskançlık ya da başka sebepler ile kendiniz üzebilir, yalan yanlış şeyler yüzünden kendinizi yıpratabilirsiniz. Bu sebeple endişelerinizden kurtulmak için işin aslını öğrenmenizde fayda var.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status