Rüyada Zorla Evlendirilmek

Rüyada zorla evlendirildiğini görmek, arkadaş ortamı ve yakın çevre ile fikir ayrılıkları yaşayarak zor günler atlatmak ve yalnızlık olarak yorumlanır. Başkaları canınızı sıkabilir ve bir süre yalnız kalarak kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Belki size karşı yapılan bir takım eleştiriler de sizi üzebilir. Birilerine darılabilirsiniz. Kalp kırgınlıkları uzun sürebilir. Rüyada zorla evlendirilmek istediğini görmek, özel hayatta mutsuz olmak anlamına da gelir. Bazı yanlış anlaşılmalar ya da diğer sebepler ile özel hayatınızda üzülebilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile aranız açılabilir. Sizinle münakaşa etmeye çalışan kişilere karşı temkinli olmanız ve sabır etmeniz gerekebilir. Özellikle istemeden size yaptırılan bir şeye karşı çıkmanız ilişkinizi ayrılık noktasına getirebilir.

Rüyada birinin zorla evlendirildiğini görmek, sizi kıskanan kişiler tarafından keyfiniz kaçabilir, sırf sizi üzmek için bazı haberler verebilirler. Yakın çevrenizde size karşı kıskançlık besleyen biri varsa bu kişi sizden laf almaya da çalışabilir. Başkaları ile sırlarınızı paylaşırken temkinli olun. Yoksa sizi zor durumda bırakabilirler.

Rüyada Zorla Evlendirilmekten Kurtulmak

Hiç suçunuz yokken bir anda başkalarının size karşı cephe almasına yorumlanır. Hatanız olmamasına rağmen işiteceğiniz laflar canınızı sıkabilir. Size karşı yapılan bir haksızlığı affetmekte güçlük çekebilirsiniz. Eğer eşiniz ya da sevgiliniz ile aranızda problemler varsa bunları aşmanızı engelleyecek olaylar da olabilir. Kontrol dışında gelişen olaylar ilişkinizi sarsabilir.

Rüyada Zorla Akrabayla Evlendirilmek

Maddi durumun güçlenmesine ve ekonomik yönden artık ayaklarınızın yere sağlam basmasına yorumlanır. Para sıkıntısı çekenler artık hiç kimseye muhtaç olmadan daha rahat bir şekilde yaşamlarını sürdürebilirler. Bir iş başvurusu yapanlar da yeni bir işe girebilirler.

Rüyada Zorla Evlendirilmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gönlünüzün olmadığı bir şey yapmak ya da istemeden de sorunların ortaya çıkmasına, bir seçim yapmak zorunda kalmak olarak yorumlanır. Sevdiklerinizle onların baskısı ve istekleri yüzünden aranız açılabilir. Size haksızlık yaptıklarını düşünebilirsiniz ve bir yenilik sizi mutsuz edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bilal dedi ki:

  İyi günler bu rüyayı 2.kez görüyorum ve gerçekçi gibiydi. Amcam kızını zorla evlendiriyordu. Ve buna ben engel oldum. Evlendirmesinden vazgeçirdim. Rüyada çok agresif davranarak o kızı zorla Evlendirilmesinden vazgeçirdim. Hayırlara vesile olsun inşallah.

 2. Fereh dedi ki:

  Yuxuda gelinlik geyinmemiwdim gorurem qedilden royumdu. O qeder aglayiram hec kim onemsemir. Sadece toyun tesirindedirler. Sonra meni aparirlar eynimde ev geyimleri gozlerim wiw. Mawina otururam qadin guya qaynanam mehrubancasina qizim her we yaxwi olacaq darixma. Men saeece izleyirem . Ama qacmaq isteyirwm sadece bir dostum iwim ferqind3di mene komek etmek isteyir. Oda bunlara gore yaxinlawa bilmir mene.

 3. Arzu dedi ki:

  Yuxuda gəlinlik geymisdim və beni istemediyim bir adamla evlendiriyorlardi herkes bana onun iyi birisi olduğunu söylüyordu bende onunla deyil sevdiyim insanla evlənmək istədiyimi dedim onlarsa mənə o səni sevmir dedi mənse olsun onunla evlenecem deyirdim arkadaşlarım ablam herkes onunla evlenmeyimi istəyirdi mənse oxumak istediyimi dedim amma beni alamirdiliar əynimdə gah gəlinlik gahda gəlinlik olmurdu evleneceyim adamın ailəsinin yanında sərt davranirdim və düzgün bir şekilde otururdum onlarsa başda soylenib sonraysa veclərinə belə almırdılar amma sonda evlenmedim yuxudan qalxdım amma bide ayaqyolu he arada sırada çox çox az yeni nadir halarda tuvalete gedirdim. Xahiş bunun mənasını deyinde

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir belirsizlikler varsa her şeyin netlik kazanmasına, hayrınıza olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status