Rüyada Saat Onarmak

Rüyada saat onardığını görmek, emeklerinizin boşa gittiğini düşündüğünüz herhangi bir konuda emeklerin karşılığını almaya ve zaman kaybına rağmen bir şeyler başarmaya yorumlanır. Kısmetiniz olan bir şey size gelir, tez zamanda plan projelerinizde her şey yoluna girer. Rüyada saat tamir etmek, bazı yorumculara göre geç kaldığınızı düşündüğünüz bir konuda geç de olsa bir şeyler başarmak demektir. Evlilik konusunda geç kalanlara talip çıkar. Mesleki hayatta gecikmiş olanlar yine hızlı bir şekilde kariyer adımlarını tırmanabilirler. Geciktiğinizi hissediyorsanız geç de olsa her şey gönlünüze göre olur, çabalarınız boşa gitmez.

Rüyada saati bozup onarmaya çalışmak, problemlerin çözümü için kolları sıvamak ve zamana karşı yarışmaya yorumlanır. Bir an önce çözmeniz gereken sorunlar olabilir. Vermiş olduğunuz sözleri de zamanında tutmanız hem sizin hem de sevdikleriniz için önemli olacak.

Rüyada Kol Saati Onarmak

İşlerinizdeki aksiliklerin bitmesine ve her şeyin yoluna girmesine, ticari hayatta başarılı olmaya yorumlanır. Eğer mesleki hayatta problemler varsa bir an önce çözmeniz sizin için çok hayırlı olacak. Rüyada kol saati tamir etmek, sıkıntıların bitmesi ve sabırsızlık ile beklediğiniz şeylere erişmek, bazı isteklerinizin gerçekleşmesine çok mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Saat Tamircisi Görmek

Yapılan hataları telafi etmek için birine başvurmak, başka birinden yardım istemeye yorumlanır. Bilgili ve sözü geçen birine fikir danışabilir ve dertleşme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kafanızın çok karışık olduğu bir konuda yol gösteren birine ihtiyacınız olabilir.

Rüyada Saat Onarmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, önemli bir fırsatın yakında size ulaşması ve herkesten hızlı bir şekilde bir şeyler başarmaya, şansın yanınızda olmasına yorumlanır. Beklediğinizden de daha hızlı bir şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Can çakır dedi ki:

  Rüyamda kendime ait olan eski kol saatimi tamir ettim ve çalışır duruma getirdim. Eşim ve çocuğundan 5 aydır ayrı yaşıyorum. Geçmişte çok hatalar yaptım ve 5 aydır artık herşeye tövbe edip doğru yola yöneldiğimi düşünüyorum. İnşallah hayırlara vesile olmasını dilerim.

 2. Ömür dedi ki:

  Rüyada anteasit renkte metal saatimin kordon ayarlaması için tamire götürmüştüm ancak tamirci bilek ölçümü yapmadan kafasına göre küçülttü ve bileğime göre daha da küçük bir boyutta ayarlama yapmış. Bunu yorumlarsanız sevinirim
  Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hediye almaya ve planları hayata geçirmeye yorumlanır.

 3. Ergün SAĞIR dedi ki:

  (Gerçek hayatta yeni aldığım bir ev var fakat henüz eski evimde oturmaya devam ediyorum) Merhaba, Rüyamda büyük kızım ve eşimle birlikte eski evimizdeyiz. (Yan dairede ise yeni evi aldığım müteahhit bir şeylerle uğraşıyor.) Pencereden dışarı baktığımda üzerinde teknelerin bulunduğu masmavi çok güzel bir deniz manzarası görüyorum. Eşime “Bizim evimizde böyle bir deniz manzarası yoktu, bu manzara yeni aldığımız evin deniz manzarasından daha güzelmiş” diyorum. Sonrasında deniz birden yükselmeye başlıyor ve bize doğru sakin bir şekilde yükselerek geliyor. Bir an evin sular altında kalacağından korkarak eşime ve uyuyan kızıma “Deniz yükseliyor hemen üst kata çıkalım” diyorum. (Evimiz dubleks) Tam bu sırada yükselme bizim kat hizasında duruyor ve üst kata çıkmamıza gerek kalmadan tehlike geçiyor ve rahatlıyorum. Sonra kendimi sokakta görüyorum, yükselen deniz geri çekilmiş bir şekilde. Sokak güzel ve bir komşunun binasına giriyorum ondan kendi binalarının bina kapı giriş anahtarını 4-5 saat sonra vermek kaydı ile ödünç istiyorum. Kadıncağız da anahtarı bana uzatıyor ve ben de alıyorum. Sonrasında bir terzinin yanındayım ve terzi bana bir iğne vererek iplik geçirmemi istiyor. İğneye 3 kat halinde iplik geçirip ucuna düğüm atıyorum. Sonrasında iyi olmadığını düşünerek, düğümü makasla kesip tek kat iplik kopartıyorum ama bu arada iğneye takmadan iplikle beraber iğneyi terziye verirken koparttığım tek parça iplik iki tane oluyor. Ordan çıkıp müşterilerim ile birlikte yemek yiyebileceğimiz bir yer arıyoruz. Bu arada bir ara da ölmüş olan babamı güleryüzlü bir halde görüyorum. Hatırladıklarım bu kadar. Rüya çok net ve güzeldi. Deniz ise masmavi ve çok berraktı. Bu rüya yorumu benim için çok önemli, yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkürler…

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir haber almaya, başvuruların onay almasına ve işsiz birinin işe gireceğine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status