Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyattığını görmek, birine yalan söylediyseniz ya da başkalarından gizlediğiniz sırlarınız varsa artık bunların ortaya çıkması sizi pek de endişelendirmeyecek demektir. Bir süredir sizi tedirgin eden bir konuda önemli bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda iş ya da sosyal yaşantınızda da hayatınıza girecek insanlar renk katacaktır. Bu insanlarla birlikte daha neşeli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızı sağlarlar. Rüyada kendi saçını boyatmak, aynı zamanda hayatınızda önemli bir değişiklik olmasına da yorumlanır. Bu bir süredir istediğiniz bir değişiklik olabilir ve yakında isteğiniz gerçekleşir.

Rüyada başkasının saçını boyatmak, eğer bu kişi tanıdığınız kişiyse o kişi ile birlikte keyifli bir iş yapmak anlamına gelir. Birlikte ortak bir iş plan ve proje öneriniz olabilir. Eğer tanımadığınız biri ise, hayatınıza girecek biri ile çok iyi anlaşabilir ve ortak noktalar bulabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz zaman sürecinde çok verimli işler yapabilirsiniz.

Rüyada Saç Boyatmak İstememek

Aşk hayatında engellerin ve ayrılıkların ortadan kalkmasına yorumlanır. Eğer bir süredir özlediğiniz biri varsa, bu kişi ile bir araya gelebilirsiniz. Hasretler son bulur. Eğer eski sevgilinizi özlüyorsanız da yakında o kişiden haber alabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa da birinin sizden hoşlandığını öğreneceksiniz.

Rüyada Saçı Sarıya Boyatmak

İş ya da eğitim hayatında başka birinin hatası yüzünden büyük sıkıntılar çekmek anlamına gelir. Belki de işleriniz yarım kalabilir ya da aksayabilir. Bu kişinin hatası yüzünden siz de mağdur olabilirsiniz. Özellikle tutarsız tavırları olan kişilere karşı çok temkinli olun.

Rüyada Saç Kahverengiye Boyatmak

İş ve eğitim hayatında maddi engellerin ortadan kalkması ve planlarınızı rahatça hayata geçirmek anlamına gelir. Parasal anlamda büyük bir rahatlama söz konusu olabilir. Elinizde daha çok fazla para kalır.

Rüyada Saçını Siyaha Boyatmak

Arkanızdan dedikodu yapan kişiler ile aranızda bir takım sorunlar çıkabilir. Sizin hakkınızda ne düşündüğünü ya da ne söylediği kulağınıza gelebilir ve bu duruma çok şaşırabilirsiniz. Bir yandan da hiç ummadığınız kişilerden hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır.

Rüyada Saçı Maviye Boyatmak

Çalışma hayatında makam mevki yükselmesi ve daha otoriter bir figür sahibi olmak anlamına gelir. İnsanlar size daha fazla saygı duyarlar ve sorumluluklarınız da artabilir.  aşkalarının güvenini kolayca kazanabilir ve ikna edici olabilirsiniz.

Rüyada Saçı Kızıla Boyatmak

Ortaya çıkmasını istemediğiniz sırları saklamak için ekstra bir çaba harcamak anlamına gelir. Belki de birine paylaştığınız sırlarınız için sonradan pişman olabilirsiniz. Bu kişi sırlarınızı başkalarına anlatabilir. Bu sebeple de sırlarınızı saklamak için endişe içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Saçı Rengarenk Boyatmak

Hayatınıza yepyeni insanlar girmesi ve yeni bir ortama girmek anlamına gelir. İş değişikliği, eğitim hayatında değişiklik ya da başka sebeplerle tanışacağınız insanlarla mutlu dostluklar kurabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevrede de bulunmak söz konusu olabilir.

Rüyada Saç Boyatmak ve Kestirmek

Bir süredir sıkıldığınız bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Mesela hayatınızda monoton giden bir şeyler artık yoluna girer. Hayatınıza renk katan kişiler hayatınıza girebilir ve birlikte daha güzel zaman geçirebilirsiniz. Uzun süredir bırakmak istediğiniz bir şeyi geride bırakabileceksiniz.

Rüyada Saçı Arkadaşına Boyatmak

Bu arkadaşınız ile birlikte ortak plan ve projeler içerisinde olmak anlamına gelir ya da birlikte bir davet toplantı düzenleyebilirsiniz. Aranızdaki samimiyet artar.

Rüyada Kuaförde Saç Boyatmak

Başarılarınızda gözü olan ve size engellemeye çalışan kişilere karşı güçlü durmak ve hakkınız olana sahip çıkmak anlamına gelir. Yakın zamanda sizinle uğraşacak kişiler olabilir. Ancak bu kişilere karşı zafer elde edersiniz.

Rüyada Saç Boyatmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada saç boyatılması gizli saklı yapılan işlerin ortaya çıkması ancak size pek zarar vermemesi anlamına gelir. Bazı yalanlarınıza ortaya çıkabilir. Fakat bu durum sizde endişe oluşturmayacak. Tam tersi kısa sürede telafi edebileceksiniz. Kısmetiniz kapalıysa da açılacağı anlamına gelir ve hayatınıza giren insanlar size değer verirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

31 Yorum

 1. Ömer Faruk A.
  • admin
 2. Ahmet_85
 3. Ahmet_85
  • admin
 4. Nalan
  • admin
 5. Rümeysa
  • admin
 6. Nazlı
  • admin
 7. Elif
  • admin
  • Yeliz
   • admin
   • Neslihan
    • admin
 8. Gül
  • admin
 9. Esila
  • admin
 10. irem
  • admin
 11. Haznedar
  • admin
 12. Nida
  • admin
 13. Berivan
  • admin
  • Isimsiz
   • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status