Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyattığını görmek, birine yalan söylediyseniz ya da başkalarından gizlediğiniz sırlarınız varsa artık bunların ortaya çıkması sizi pek de endişelendirmeyecek demektir. Bir süredir sizi tedirgin eden bir konuda önemli bir rahatlama sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda iş ya da sosyal yaşantınızda da hayatınıza girecek insanlar renk katacaktır. Bu insanlarla birlikte daha neşeli ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamamanızı sağlarlar. Rüyada kendi saçını boyatmak, aynı zamanda hayatınızda önemli bir değişiklik olmasına da yorumlanır. Bu bir süredir istediğiniz bir değişiklik olabilir ve yakında isteğiniz gerçekleşir.

Rüyada başkasının saçını boyatmak, eğer bu kişi tanıdığınız kişiyse o kişi ile birlikte keyifli bir iş yapmak anlamına gelir. Birlikte ortak bir iş plan ve proje öneriniz olabilir. Eğer tanımadığınız biri ise, hayatınıza girecek biri ile çok iyi anlaşabilir ve ortak noktalar bulabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz zaman sürecinde çok verimli işler yapabilirsiniz.

Rüyada Saç Boyatmak İstememek

Aşk hayatında engellerin ve ayrılıkların ortadan kalkmasına yorumlanır. Eğer bir süredir özlediğiniz biri varsa, bu kişi ile bir araya gelebilirsiniz. Hasretler son bulur. Eğer eski sevgilinizi özlüyorsanız da yakında o kişiden haber alabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa da birinin sizden hoşlandığını öğreneceksiniz.

Rüyada Saçı Sarıya Boyatmak

İş ya da eğitim hayatında başka birinin hatası yüzünden büyük sıkıntılar çekmek anlamına gelir. Belki de işleriniz yarım kalabilir ya da aksayabilir. Bu kişinin hatası yüzünden siz de mağdur olabilirsiniz. Özellikle tutarsız tavırları olan kişilere karşı çok temkinli olun.

Rüyada Saç Kahverengiye Boyatmak

İş ve eğitim hayatında maddi engellerin ortadan kalkması ve planlarınızı rahatça hayata geçirmek anlamına gelir. Parasal anlamda büyük bir rahatlama söz konusu olabilir. Elinizde daha çok fazla para kalır.

Rüyada Saçını Siyaha Boyatmak

Arkanızdan dedikodu yapan kişiler ile aranızda bir takım sorunlar çıkabilir. Sizin hakkınızda ne düşündüğünü ya da ne söylediği kulağınıza gelebilir ve bu duruma çok şaşırabilirsiniz. Bir yandan da hiç ummadığınız kişilerden hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır.

Rüyada Saçı Maviye Boyatmak

Çalışma hayatında makam mevki yükselmesi ve daha otoriter bir figür sahibi olmak anlamına gelir. İnsanlar size daha fazla saygı duyarlar ve sorumluluklarınız da artabilir.  aşkalarının güvenini kolayca kazanabilir ve ikna edici olabilirsiniz.

Rüyada Saçı Kızıla Boyatmak

Ortaya çıkmasını istemediğiniz sırları saklamak için ekstra bir çaba harcamak anlamına gelir. Belki de birine paylaştığınız sırlarınız için sonradan pişman olabilirsiniz. Bu kişi sırlarınızı başkalarına anlatabilir. Bu sebeple de sırlarınızı saklamak için endişe içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Saçı Rengarenk Boyatmak

Hayatınıza yepyeni insanlar girmesi ve yeni bir ortama girmek anlamına gelir. İş değişikliği, eğitim hayatında değişiklik ya da başka sebeplerle tanışacağınız insanlarla mutlu dostluklar kurabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevrede de bulunmak söz konusu olabilir.

Rüyada Saç Boyatmak ve Kestirmek

Bir süredir sıkıldığınız bir şeyden kurtulmak anlamına gelir. Mesela hayatınızda monoton giden bir şeyler artık yoluna girer. Hayatınıza renk katan kişiler hayatınıza girebilir ve birlikte daha güzel zaman geçirebilirsiniz. Uzun süredir bırakmak istediğiniz bir şeyi geride bırakabileceksiniz.

Rüyada Saçı Arkadaşına Boyatmak

Bu arkadaşınız ile birlikte ortak plan ve projeler içerisinde olmak anlamına gelir ya da birlikte bir davet toplantı düzenleyebilirsiniz. Aranızdaki samimiyet artar.

Rüyada Kuaförde Saç Boyatmak

Başarılarınızda gözü olan ve size engellemeye çalışan kişilere karşı güçlü durmak ve hakkınız olana sahip çıkmak anlamına gelir. Yakın zamanda sizinle uğraşacak kişiler olabilir. Ancak bu kişilere karşı zafer elde edersiniz.

Rüyada Saç Boyatmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada saç boyatılması gizli saklı yapılan işlerin ortaya çıkması ancak size pek zarar vermemesi anlamına gelir. Bazı yalanlarınıza ortaya çıkabilir. Fakat bu durum sizde endişe oluşturmayacak. Tam tersi kısa sürede telafi edebileceksiniz. Kısmetiniz kapalıysa da açılacağı anlamına gelir ve hayatınıza giren insanlar size değer verirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ebru yalcinkaya dedi ki:

  Rüyamda nişanlım kendi saçını ve gorumcemin saçlarını boyuyordu ama herhangi bir renk yoktu sanırım bir sarıdan bahsediyorduk kafamı uzandığım yerden kaldırdığımda nisanlimin odasinin duvarlarının örümcek ağı olduğunu gördüm ve çok şaşırdım

 2. Ömer Faruk A. dedi ki:

  Rüyamda küçük bir kız çocuğun babasında gizli kendini süslemesi ve odasında prenses gibi süslemesi sonra babası geri geldiğinde olanlar karşında şaşkına dönmesi kızın bunu bir erkek için yaptığını anlaması sonra küçük erkeğin lüks bir arabayla gelip bana birşey yapamazsınız deyip arabayla gitmesi küçük erkek otopark girerken yan şekilde girmesi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya fırsatların artmasına, daha fazla olanağa yorumlanır.

 3. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda kız arkadaşım saçını kızıla boyamıştı, normalde saçının rengi kahverengi. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim.

 4. Ahmet_85 dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda, sevgilim, saçının ortasını yeşil-mavi karışımı bir renge boyatmış. Bende yanlışlıkla saçının sol tarafını da bu boyaya boyamasına sebep oluyordum. Pek hoşuna gitmiyordu. Rüyamı yorumlayabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden bir hediye gelmesine yorumlanır.

 5. Nalan dedi ki:

  Rüyamda saçımı kuaförde bir kısmını mora boyattım uçlara doğru hafif gri renkteydi. Kuaför kadın dükkanın önüne çıkıp bana saçlarımı gün ışığında rengini gösterdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derdi tasayı bırakmaya ve müjdeli haber almaya yorumlanır.

 6. Rümeysa dedi ki:

  Iyi aksamlar rüyamda kücük görümcemi gördüm. aslinda kendisi sarisin ve uzun sacli gercek hayat ve kendisiyle küsüz darginiz hiç konusmuyoruz! Rüyamda görümcem sacini kisacik kestirmis ve cok tuaf duruyor saclari dipleri koyu gibi uclari sari beyaz gibi. Görümcemi görünce cok şaşiriyorum sohbet ediyoruz. Kendisi biraz cekinerek benimle konusuyor. Hayirlara vesile olsun inşallah.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ile hayatında huzura ve zenginliğe yorumlanır.

 7. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda ablam saçımın bazı taraflarını sarıya bazı taraflarını koyu maviye boyuyordu ve geri kalan kısmı doğal saç rengim olarak kalıyordu. Aynı zamanda da saçımın belli bir yerini kesiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Kararsız kaldığınız bir konuda aileniz size yol gösterebilir.

 8. Elif dedi ki:

  Rüyamda küçük bir kız çocuğunun saçını sarıya boyuyordum. Aslında saçları sarıydı bir ton değişiğine boyuyordum. Üzerinde açık mavi elbise vardı. Bitince aynada gösterdim. Aynaya birde ben bakıyım dedim kendi saçımda sarıydı. Acaba anlamı nedir rüyamın?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost edinmek ve güvendiğiniz insanların sayısının artmasına yorumlanır.

  2. Yeliz dedi ki:

   Sag ön taraftan bi parca sacimi kina yakiyorum annem tutmaz o sekilde diyor deniyorum diyorum sacimin arkasina da boya yapiyorum yikama gidiyorum sacimda kina tutmamis boyadigim kisimda sacimla ayni renkmis sacim kahverengi

   1. admin dedi ki:

    Sevdiklerinizden iyilik görmek ve kısmete yorumlanır.

   2. Neslihan dedi ki:

    Rüyamda saçlarıma kına yakmıştım arkadaşlarımda saçımın çok güzel olduğunu söylüyordu yorumu nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya dertten tasadan uzaklaşmak, birine iiyilik yapmak demektir.

 9. Gül dedi ki:

  Rüyam da bi markette çalışmay başladım ama marketteki diğer çalışanlar kötüydü bende bi çikolata alıp istifa ettim sonra bi çocuk vardı internette tanışmısız başka sehirdeydim işten direk çıkıp buluşmak için gittim arabayla bekliyordu köprünün altında siyah çok pahalı bi arabaya bindim şoförü de vardı ve yanında başka çocuk daha vardı bu çocuk erik ihraç ediyormuş üretim yerine gittim orada herkes çalışıyordu ufak vardı uyumuşum uyandığım da çok önceden arkadaşlığımı bitirdiğim kişi de burda çalışıyordu sonra başka bir yere gittim üretim yapılan yerdi şuan çalıştığım işyerindeki sorumluyu gördüm işi tarif etti daha sonra o çocukla fırına gittik fırın onunmuş bende lavaboya gittim lavaboda saçımı boyamışım sarı yapmışım ama saçımın ön kısmı boyadan yandı ve koptu bende kalanları kopardım alnım biraz açık kaldı lavaboda tutam tutam saç vardı sarı saçlar çocuk içeri girdi sonra çok güzel deniz manzarası olan bi yere oturmaya gittik onunla sevgili olmamı istedi

  1. admin dedi ki:

   Yeni iş imkanları elde etmek ve dostlar kazanmaya yorumlanır.

 10. Esila dedi ki:

  Rüyamda saçımı kuaförde sarıya boyatıyorum, normalde saçım siyah. Ama boyadan birazcık döküldü. Fakat güzel durdu, saçımı maşa fln yaptı.

  1. admin dedi ki:

   Hayatınızda yapacağınız bir değişikliğin sizi mutlu edeceğine yorumlanır.

 11. irem dedi ki:

  Merhabalar, ben bugün bir rüya gördüm. Rüyamda saçımı boyatmaya çok istekliymişim. Saçımın üst kısımları genellikle sarıya boyatıyormuşum ama gerçek hayattaki saç rengim siyah ve annem bana kızar saçı boyattığım için diye annemden saçlarımı saklıyormuşum. Bir an önce boyanın saçımdan gitmesini istiyormuşum ve annemin karşısına geçmişim. Saçım boyalı halde ama annem fark etmemiş saçlarımın önünde hafif sarılık varmış.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların bitmesi ve sonunda bazı sorunları tamamen geçmişte bırakmaya yorumlanır.

 12. Haznedar dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilim benim saçımı boyuyordu. Üstelik pembeye. Saçım kısa ve pembe oluyordu. Acaba manası nedir?

  1. admin dedi ki:

   Hayalini kurduğunuz bir aşka sahip olmaya yorumlanır.

 13. Nida dedi ki:

  Merhaba rüyamda çok yüksek bir evdeydim. Balkondan karşıdaki evlere bakıyordum. Güya tanıdık birinin ve onu görmeye çalışıyorum. Sonra saçımın çok uzun ve siyah olduğunu fark ediyorum. Gerçekte açık renk saçım ama rüyamda siyah ve uzundu.

  1. admin dedi ki:

   Parasal hedeflere ulaşmak, kariyer hayatında başarıya yorumlanır.

 14. Berivan dedi ki:

  Merhaba rüyamda halamın kızı ile birlikte saçımıza kına yakmıştık. Kına yemyeşildi. Sonra halam benim saçımda ki kınayı yıkıyordu. Ama onun kızının saçındaki kınaya karışmıyordu.

  1. admin dedi ki:

   İkinizin de ayrı ayrı kısmetlerinin olmasına, bir araya gelip birbirinize mutlu haberler vermeye yorumlanır.

  2. Isimsiz dedi ki:

   Merhaba, rüyamda evimizdeyiz, erkek kuaför gelmiş eve saçımı boyuyor ve ucundan kesiyor. Annem çok güzel oldu değişiklik geldi diyor beğeniyor aynanın karşısına bir geçerim ki korkunç sapsarı olmuş saçlarım içlerine de kırmızı gibi renk atmış hiç begenmiyorum berbat olmuş diyorum değiştirin diyorum. Daha once sacimi hic boyatmadim ve Normalde tesettürlüyum erkek kuaförün evde ne işi varsa…

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir arkadaş çevresine girmek, değişime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status