Rüyada Şalvar Görmek

Rüyada şalvar görmek, insanların gözünde değerinizin artmasına ve güzel sözler işitmeye, parasal anlamda rahata erişmeye yorumlanır. İş hayatında makam mevkiniz yükselerek kazancınızda artış olabilir. Ya da bekar olan kişiler için de zengin biri ile evlenmeleri anlamına gelir. Çekilen bazı parasal sıkıntılar tamamen geride kalır. İlerleyen günlerde ekonomik yönden güçlenmek sizi mutlu edecektir. Eğer iş arıyorsanız da bol kazançlı bir iş fırsatı ile karşılaşabilir, emeklerinizin karşılığını fazlası ile alabilirsiniz.

Rüyada şalvar giymek, zor görevlerin üstesinden gelmeye ve hakkınız olanı elde etmeye, şansınızın da açık olmasına yorumlanır. Şu günlerde çabaladığınız bir iş varsa bunda ilerleyen günlerde önemli bir gelişme olabilir, insanlar sizi takdir edebilir. Rüyada kadının şalvar giymesi, bir kadından gelecek desteğe yorumlanır. Size yardım eli uzatacak bir kadın olabilir. Eğer bu kişi tanıdıksa ondan hayırlı haberler alabilirsiniz.

Rüyada Kırmızı Şalvar Görmek

Aile hayatında dargınlıkların, öfke ve sinirin geride kalmasına, aile fertleri ile iyi anlaşmaya yorumlanır. Bazı sorunlar tamamen geride kalır ve yeniden ev içerisinde hoş sohbet ve muhabbet eksik olmaz. Ailenizle saadetiniz artar.

Rüyada Mavi Şalvar Görmek

İlerleyen günlerde yapılacak bir seyahatin sizin için çok hayırlı olmasına, başka bir yere taşınma ve yerleşme gibi konularında gündeme gelmesine yorumlanır. Eğer bir yerde iş bulma ve yaşama gibi hayalleriniz varsa olumlu sonuçlanabilir, iş seyahatleri de iyi geçer.

Rüyada Siyah Şalvar Görmek

Düşmanlarınızın size zarar verememesine, her ne kadar duyduğunuz dedikodulara üzülseniz de çok fazla takılmamanızın hayırlı olacağına yorumlanır. Biriyle aranızı bozmak isteyip laf taşıyan kişilere karşı da temkinli olun. Rüyada siyah şalvar giyen birini görmek, aynı zamanda birinden kötü söz işitmek ve kalbinizi kırmasına yorumlanır.

Rüyada Şalvar Diktirmek

İşlerinizin bir anda açılmasına ve beklenilen kazanca ulaşmaya, evinize daha fazla para getirmeye yorumlanır. Ailenize karşı sorumluluklarınızı yerine getirebilir, maddi yönden onları mağdur bırakmazsınız.

Rüyada Şalvar Hediye Almak

Aile büyüklerinden maddi destek almaya ya d amal mülk paylaşımı olmasına yorumlanır. Hane içerisinde miras konuları gündemdeyse, adaletli bir paylaşma olur. Aile büyüklerinden gelen maddi destek ile birlikte eliniz rahat eder.

Rüyada Şalvar Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, aile hayatınızın çok güzel ve konforlu olmasına, çabaların boşa çıkmaması ve toplum önünde değerin saygınlığın artmasına yorumlanır. İnsanların size karşı bakış açısı değişebilir, ayrıca makam mevki yükselmesi de olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

8 Yorum

 1. Bahar
  • admin
 2. Ayse
  • admin
 3. İbrahim turan
  • admin
 4. Zeynepp
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status