Rüyada Sansar Görmek

Rüyada sansar görmek, güvendiğiniz insanlar ile aranızda çıkan sorunların sizi çok şaşırtmasına, hiç hak edilmeyen davranışlar ile karşılaşmaya yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıkları affetmek zor olabilir. Özellikle de çok güvendiğiniz kişiler ile aranızdaki sorunlar size zor günler yaşatabilir. Genel olarak güven sorunlarına yol açabilir. Size karşı sinsi bir yaklaşımı olan kişilere karşı temkinli olmanızda fayda var, her şeyi söylemek sonrasında pişman olmanıza sebep olabilir.

Rüyada sansar hayvanı görmek, özel hayatınızda ihanet görmek olarak da yorumlanır. Bir süredir güven sorunları yaşayan kişiler için sevdikleri insanı başka biri ile yakalaması olasıdır. Yazışma ya da yakalanan bazı şeyler ilişkinizin temelini sarsabilir, ayrılık gündeme gelebilir.

Rüyada Beyaz Sansar Görmek

Güvenmediğiniz ve hakkında ön yargılı olduğunuz birinin aslında tam tersi iyi niyetli olmasına ve ona karşı haksızlık yaptığınızı anlayacağınıza yorumlanır. Bu kişi sizin güveninizi kazanır ve onunla aranızda dostluk başlayabilir.

Rüyada Sansar Isırması

Size zarar vermek isteyen kişilere yorumlanır. Maddi yönden zarara uğrayabilirsiniz ya da biri tarafından ihanet söz konusu olabilir. Bu durum aşk hayatında da yaşanabilir, ilişkinizi bozmak isteyen kişilere karşı dikkatli olun.

Rüyada Sansar Kovalamak

Sizi kızdıran bir insana yorumlanır ve bu kişi ile mücadele etmeniz gerekebilir. Ona karşı öfkeniz artabilir, inatlaşabilirsiniz. Rüyada sansar yakalamak, kötü niyetli bir insanın maskesinin düşmesine yorumlanır. Size büyük bir yalan söyleyen kişinin de yalanını yakalayabilirsiniz.

Rüyada Sansar Öldürmek

Rüyada sansar öldürdüğünü görmek, düşmanı alt etmek ve refaha çıkmak anlamına gelir. Üstünüzdeki kara bulutlar kalkar ve en sonunda sizi huzursuz eden kişiler hayatınızdan çıkar. Aile içi huzur da geri gelir.

Rüyada Sansar Yavrusu Görmek

Hayatınıza giren birine karşı çevrenizin sizi uyarmasına ve bu kişinin aslında pek de iyi biri olmadığına yorumlanır. Aşk hayatında da yeni bir ilişkiye başlayacak olanlar için ilişkileri kısa sürebilir, sandığınızdan farklı biri çıkabilir.

Rüyada Sansar ve Kedi Görmek

Dostlarınızdan yana pek de şanslı olmayacağınıza, tam tersi arkadaşlarınızla aranızda çıkan sorunların sizi etkilemesine yorumlanır. Sizin uysal ve sakinliğinizi kullanmak isteyen kişiler olabilir, sesinizi çıkarmamanız sebebiyle sizi kullanmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada Sansar Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi niyet mağduru olmak ve yakın çevrede birinden ihanet görmeye, kıskanç ve cimri biri yüzünden zorluk yaşanabilir. Size karşı yapılan bir haksızlığı kabullenmek zor olabilir, başka birinin hatası yüzünden siz üzülebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Havva dedi ki:

  Rüyamda sansara eşimin silahla ateş etmesini söyledim hiçbirşey yapmadı ben taşladım ve gitti sansarın gittiği yoldan çok güzel bir aslan geldi bana doğru kükredi ve gitti

 2. Hale dedi ki:

  Merhaba ben sansar değilde rüyamda köstebek ve su kaplumbağası gördüm. Acaba bununla ilgili bir yorumunuz var mı? Rüyamda ufak bir su birikintisinin dibindeyim ve minik iki tane su kaplumbağası var. Yavru onları elime alıp suda gezdiriyorum. Birinin rengi hatta tuhaf siyah beyazımsı bir renk yavru ama diğeri normal. Sonra eski iş yerimde görüşmediğim bir iş arkadaşımı gördüm. Hemen ardından toprağı kazan bir köstebek gördüm. Toprakta kocaman bir delik açmıştı. Yuvası gibiydi bana bakıyordu, sonra bir ses duydum. O iş arkadaşın olan kişi aynı bu köstebek gibi. Diye bir ses. Teşekkür ederim şimdiden.

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan birileri size müjdeli haberler gönderebilir, özlediğiniz biri ile de yakın zamanda görüşebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status