Rüyada Şaşı Olmak

Rüyada şaşı olduğunu görmek, size verilen bir sözün tutulmaması ve bu sebeple de mağdur kalmaya yorumlanır. Size vermiş olduğu bir sözü tutmayan biri yüzünden bazı planlarınız iptal olabilir. Bu yüzden siz de başkalarına karşı mahcup olabilirsiniz ve bu kadar güvendiğiniz için kendinize çok kızabilirsiniz. Ya da sizi sürekli oyalayan biri varsa bu kişinin maskesi düşer. Rüyada gözleri şaşı olmak, aynı zamanda ikilemde kalmak anlamına gelir. Bir konuda sürekli kafanız karışıyor olabilir. Yine iki arada kalmış gibi hissedebilirsiniz. Bu iki kişi arasında kalmak olarak da anlaşılabilir. Ya da iki ayrı seçenek arasında kalıp hangisinin size daha hayırlı geleceği konusunda henüz bir netlik kafanızda oluşmayabilir.

Rüyada kendini şaşı görmek, bazı hataların henüz farkına varamamak ve bu yüzden de bu hataları tekrar etmek anlamına gelir. Her ne kadar kötü niyetli olmasanız da istemeden de olsa yanlış yapabilir ve bunu geç fark edebilirsiniz. Sizi yanlış yola sürüklemeye çalışan kişilere karşı da temkinli olun. Rüyada başka birini şaşı görmek, bu kişinden kötülük görmek ve sizi yanlış yönlendirmesi anlamına gelir. Güvenmekte sonradan hata yaptığınızın farkına varabilirsiniz.

Rüyada Şaşı Göz Görmek

Güven duyulan kişiler ile aranızın açılmasına, yalan yanlış haberler yüzünden birinin kalbini kırmaya yorumlanır. Sizi yanıltan kişiler yüzünden çok sevdiğiniz insanlar ile aranızda problemler ortaya çıkabilir. Yalan haberlere karşı temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada Şaşı Olmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, iyi niyetinizin suistimal edilmesine ve bu duruma çok mutsuz olmaya yorumlanır. Sizin güvenip iyi niyet beslediğiniz bazı insanlar şu günlerde sizin hak etmediğiniz şeyler yapabilirsiniz. Haksızlığa uğramış gibi hissetmenize sebep olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. ahmet dedi ki:

  rüyama anem ve babam bana şaşı olduğumu söylüyodu ne anlara geliyo acaba

 2. Rabia dedi ki:

  Ruyamda babam beni yanlışlıkla sırtımdan sılahla vuruyor sonra iste ağlıyoruz fln 2gun geciyor aradan vurula yerim ağrıyor sonra annemle konuştuğum sırada sağ gözüm sola dogru kayıyor cok korkuyorum hastaneye fln gidiyoruz doktor beklrken uyanıyorum

 3. Furkan dedi ki:

  Rüyamda kuzenimle Allah’a yalvarıyorduk (sonrasını hatırlamıyorum) kuzenimden ayrı bir yerde aynaya baktığımda sol gözümün gözbebeğinin sola doğru kaydığını gördüm çok korktum ve sonra uyandım çok gerçekciydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorluklarıns ona ermesine yorumlanır.

 4. Serife cetinkaya dedi ki:

  Tamda böyle bi durumun içindeyim, ben bukadar doğru yapılan bi ruya tabirine ilk defa denk geldim, ve çok şaşırdım

 5. Reyhan dedi ki:

  Rüyamda benim tek gözüm şaşiydi acaba ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hasret kalınan biri ile kavuşmaya yorumlanır.

   1. Fatıma zehra dedi ki:

    Ayy bende aynısını gördüm dün

 6. Bekircan dedi ki:

  Rüyamda aynaya bakıyordum tuvaletin başındaki ışık filan yanmıyordu bi anda gözlerim hafif kısıldı tam 2 gözüm aynı anda ortaya kaydı korkuyla bi anda uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı kaygıların biteceğine yorumlanır.

 7. Ayana dedi ki:

  Rüyamda bir adım mesafede ben teyzemin yüzüne bakıyorum, Teyzemde bana bakıyor fakat bana baktığında gözleri şaşı baktığını gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya hayirli bir haber vermesine yorumlanir.

 8. Rumeysa dedi ki:

  Rüyamda aynaya bakıyordum ve sol gözüm hafif şiş bir durumdaydı. Aynaya bakarken birden bire sol gözüm şaşı oldu. Ne kadar korktuğumu anlatamam çok gerçekçi bir rüyaydı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ertelediğiniz ihtiyaçları yakında karşılamaya yorumlanır.

 9. esra yılmaz dedi ki:

  Ruyayamda normal olarak hersyi duzgin görüyorum ama aynaya bakınca sag gozum yukari dogru sol gozumde öbür tarafa kayiyordu Sonra ayna dan hemen uzaklasitim bu bi ruyadir gerçek degil diye uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin pişman olmasına yorumlanır.

 10. Melek dedi ki:

  Ruyamda aynaya bakarken gozbebeklerimin birdenbire kaymaya basladigini gordum ve cok korktum. Bir şaşı oluyordum, bir gozbebeklerim tamamen kayboluyodu. Bende çok korktum ve hemen babami cagirip doktora gitmek icin disari ciktik ama bizimle beraber erkek kardesim akrabalarimdan birkac kisi de vardi. Biz cikarken esimin halasi da tüh tam da istemeye geleceklerdi diyordu evli oldugumu bildigi halde..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özgüvenin artmasına ve mesleğinizde iyi bir fırsat elde etmeye yorumlanır.

 11. Ali dedi ki:

  Uzaktan ayna/telefon gibi bişeye bakarken yansımamda gözlerim gayet normalken, o şeyi yüzüme yaklaştırdığımda gözlerimin aşırı derecede şaşılaştığını fark ediyordum.
  Tekrar tekrar yakınlaştırıp uzaklaştırdığımda şaşılık düzeliyor ve tekrar oluşuyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine karşı ön yargınızın kırılmasına yorumlanır.

 12. Ceyda dedi ki:

  Rüyamda telefonda resimlerine bakıyordun ve her resimde çok şaşi çirkin ve biraz da korkutucu çikmişsim.

  1. admin dedi ki:

   Kendinizi geri planda tuttuğunuz bir konuda pişman olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status