Rüyada Secde Etmek

Rüyada secde ettiğini görmek, duaların kabul olmasına ve iyiliklerin karşılık görmesine yorumlanır. Evlat sahibi olan kişilerin evlatlarından yana yüzleri güler. Evlatlarınız vatana millete hayırlı olurlar, sizi gururlandıracak işler yaparlar. Eğer bekarsanız da ailenizin sizinle gurur duymasına yorumlanır. Sizin seçimleriniz ve gayretleriniz onları gururlandırır. Rüyada secdede olduğunu görmek, günahlardan arınmak ve neyin doğru ya da yanlış olduğunu daha net bir şekilde görmek anlamına gelir. Bazı hataları fark ederek bunlardan geri dönüp tövbe etmek olarak da yorumlanır.

Rüyada başka birinin secde ettiğini görmek, başka birinden gelecek iyiliğe ve bu kişinin size büyük bir yardımının dokunmasına yorumlanır. Yeni bir işe girmek ya da ihtiyacınız olan başka bir konuda size aracılık edebilir. Onun sayesinde bir sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Rüyada Allah’a Secde Etmek

İyi bir amele sahip olmak ve hayatınıza anlam katan şeyler yapmak anlamına gelir. Yaptığınız şeyler hem size hem de ailenize çok büyük faydalar sağlar. Onların da geleceği için büyük iyilikler yapabilirsiniz.

Rüyada Ağlayarak Secde Etmek

Pişman olmak ve bir hatayı telafi etmek anlamına gelir. Zamanında yapılan bir yanlış yüzünden şu günlerde vicdani yönden çok büyük bir rahatsızlık duyabilirsiniz ve bunu bir an önce telafi etmek isteyebilirsiniz. Küs olduğunuz birinin de sizi affetmesi için çabalamanız gerekebilir.

Rüyada Toprağa Secde Etmek

Manevi yönden güçlenmek ve ailenize de yardımcı olmak, destek ve dayanışma içerisinde olmaya yorumlanır. Örneğin aile içerisinde yardıma muhtaç olan biri varsa onun zor günlerinde vereceğiniz destek çok önemli olabilir.

Rüyada Kabede Secde Etmek

Sürekli dua edilen her ne varsa bunun gerçek olmasına yorumlanır, dualarınız kabul olur. Eğer uzun süredir emek harcadığınız ve hayalini kurduğunuz bir şey vara emekler boşa gitmez. Layık olduğunuz bir şeye erişirsiniz.

Rüyada Secdeye Gidememek

Bir hataya yeniden düşmek ve bu sebeple de tekrar pişmanlık yaşamak, çevreden tepki görmek anlamına gelir. Rüyada secdeden kalkamamak, beladan zar zor kurtulmak olarak yorumlanır. Artık yapılan hatalar yüzünden insanların güveni de sarsılabilir.

Rüyada Hayvanların Secde Ettiğini Görmek

Dostların artmasına ve size vefa borcu olan birilerine yorumlanır. Bir zamanlar yapılan iyilikler karşınıza çıkabilir. Dostlar çoğalır ve daha çok seveniniz olur, insanların gözünde değeriniz artar. Yaptığınız işlerle de herkese faydalı olabilirsiniz.

Rüyada Secde Etmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı evlat olmak ve aile içinde huzura erişmek anlamına gelir. Dert ve keder son bulur, dualar kabul olur. Eğer ailede sıkıntısı olan biri varsa bu kişi de bu sıkıntıdan kurtulur ve sevdikleriniz adına endişeler biter, huzur artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. EKaya dedi ki:

    Merhaba benim seccadem de yeşil rüyamda seccade min üzerinde oturuyorum bir yere yaslanmis gibi sonra hasta oluyorum kanımı siliyorum ama sonra 1 damla seccademe damliyor 🙁

DMCA.com Protection Status