Rüyada Şehitler Abidesi Görmek

Rüyada şehitler abidesi görmek, sözü geçer bir insan olduğunuza, bu nedenle insanların sizden tavsiye alacağına yorumlanır. Henüz taze başarılar elde edebilirsiniz. Bu sayede herkes sizi bir konuda örnek göstermeye başlayabilir. Eğer eğitim hayatında göreviniz varsa, önemli projelerde isminiz geçebilir ya da projelerinizin hayata geçmesi sonrasında herkesi şaşırtacak kadar başarı ve ün yakalayabilirsiniz. İnsanlar size daha fazla saygı duymaya başlayacaklar. Hatta sözünüze daha çok önem verebilirler. İş hayatındaki bu şöhretiniz hane içerisinde de çok konuşulacaktır. Dost düşman sizden bahsedebilir. Şu günlerde kulaklarınız çok çınlayabilir.

Bazı rüya tabircilerine göre, rüyanızda Çanakkale Şehitler abidesini ziyarete gittiğini gören kişilerin bu şehitlik yerlere gerçekte de gitmesi olarak yorumlanır. Yakın vadede bir geziye katılabilir ya da sevdiklerinizle birlikte şehitlikleri dolaşmak, atalarımızı anmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Şehitler Abidesine Gitmek

Eğitim hayatınız sürüyorsa, sınavlarınızda çok başarılı olarak hayalinizdeki mesleği yapacağınıza yorumlanır. İş hayatında olan kişiler de işlerinden memnun değillerse, asıl yapmak istedikleri meslek için kursa gitmeyi düşünebilirler. Ya da mesleğinizde yükselmek için kariyeriniz alanında önemli konferans ve benzeri yeni şeyler öğrenebileceğiniz organizasyonlara katılmayı düşünebilirsiniz. Öğrenmek ve birilerine bir şeyler öğretmek isteği olacak.

Rüyada Şehitler Abidesini Ziyaret Etmek

Aile büyüklerinin sizden çok memnun olması ve onlardan hayır duası almak, sevap işlemek, günahtan arınmak, doğru yola erişmek gibi anlamlara gelir. Aileniz ile küslükleriniz bitecek. Artık anne ve babanızın sözleri daha değerli gelecek ve pişmanlıklarınız olacak. Hane içerisinde büyükler ziyaretinizi bekliyor olabilirler. Onların hatırlarını sorarak gönüllerini alabilirsiniz.

Rüyada Şehitler Abidesi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, geçim sıkıntısının sona ermesi ve kariyerde yeni fırsatlar, sağlık sorunlarının sona ermesi, hastaların iyileşmesi gibi anlamlara gelir. Hayatınızda aslında güzel şeyler olacak. Sizin yaydığınız pozitif enerjiden herkes payını alıyor.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Muhammed dedi ki:

  Kardeşim şöyle anlatayım rüyamda küçüktepe gibi bir yer vardı orada iki küçük çocuk mezarı vardı mezarın birinin üzerinde Çanakkale anıtı na benzeyen upuzun bir anıt vardı…diger küçük mezar üzerinde ince bir beton vardı ve ben o küçük tepe gibi yerden yığınla yumruk kadar olan Kaya parçalarını ayağım ile itikledim tek seferde kamyona hepsi yuvarlandı

 2. Muhammed dedi ki:

  Rüyamda iki akrabamın bebekleri ölmüştü birinin üzerine Çanakkale anıtı vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içi bazı sıkıntıların bitmesine yorumlanır.

   1. Muhammed dedi ki:

    Admin şöyle söyleyeyim ufak bir tepede iki tane küçük bebek mezarı vardı mezarlardan bir üzerinde Çanakkale anıtı na benzeyen çok uzun bir anıt vardı ve ben o anıtın yanındaydım diğer mezar üzerinde hiçbir şey yoktu düz bir ince beton vardı ve ben o tepeden aşağı doğru yumruk kadar olan küçük Kaya parçalarını oturup ayağımla itikledim ve hepsi birden kamyona yüklendi

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya iki yerden iyi haberler almaya ve sıkıntıları çözmeye, yeni görevler üstlenmeye yorumlanır.

 3. Gūldane dedi ki:

  Merhaba.babam parkinzon hastası ve yatağa bağímlı şuan.rùyasinda çanakkale şehitliğinde olduğunu görmūş.İşte burası cennet burasıda cehennem seç birini denmiş babama.birden ortalık kararmış sorular sorulmaya başlanmış ve babamda ben dedemi aricam demiş ve işte şehitlik ara bul denmiş babama.çookk bùyùk biryerdi diye anlattı.ben bu rùyanın ne anlma geldiğini òğrenmek istiyorum.şimdiden teşekkūrker.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden güzel haberler almaya yorumlanır.

 4. Osman dedi ki:

  Merhaba. Yeni doğacak çocuğumuzun ismini Aslan koymaya karar verdim uzun süre önce. Ve dün gece rüyamda -hayırlısı olsun inşallah – çanakkale’de 57.alayın yazılı olduğu şehitlikte gece yarısı dolaştığımı gördüm. Orada büyük bir aslan vardı ve beni gördü. Bana doğru koşmaya başladı. Ben de kaçmaya başladım. İmdat imdat diye bağırıyordum. Bir süre sonra ağaçların arasında tek katlı bir eve girdim. Bir kadın ve 10-13 yaşlarında bir kızı çocuğu vardı. Kapıyı kapatmalarını bir aslanın geldiğini söyledim. İçeri girdim ve kapıyı kapattım. Biraz sonra dışarı çıktığımızda 4 tane yavru aslan vardı kapıda. Hayır olsun umarım ama çok etkisinde kaldım rüyanın. Sizin fikriniz nedir, nasıl yorumlarsınız bu rüyayı?

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır. Hayırlı bir evlat sahibi olmak ve evinizde de hayırlı olayların vuku bulması anlamına gelir.

DMCA.com Protection Status