Rüyada Sınav Sonucu Görmek

Rüyada sınav sonuçları görmek, rüyayı nasıl gördüğünüze bağlı olarak farklı anlamlara gelir. Örneğin bu rüyayı mutlu bir şekilde gördüyseniz sınavlarınızda çok başarılı olmak ve emeklerinizin karşılığını almak, önünüzdeki büyük bir sınavda başarıya yorumlanır. Eğer rüyanız sizi huzursuz ettiyse ve mutsuzsanız, sınavlarınızda hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Daha fazla emek harcamanız gerekebilir, eğitim hayatında zorluklar ile karşılaşabilirsiniz. Rüyada sınav sonucunun açıklanması, eğitim hayatı devam edenler için bekledikleri sonucu almak ve şaşırmamak anlamına gelir. Beklediğiniz sonuç gelir.

Rüyada sınavdan kaç puan aldığını görmek, güzel bir gelecek planı yapmak ve hedeflerinize teker teker ulaşmak anlamına gelir. Özellikle size inanan kişiler karşısında mahcup olmazsınız, tam tersi bu kişileri gururlandıracak başarılarınız olabilir. Rüyada başkasının sınav sonucunu görmek, eğitim hayatında başkasından yardım ve destek görmek, bu kişiyi örnek almak anlamına gelir. Size ilham olan biri olabilir.

Rüyada Olumsuz Sınav Sonucu Görmek

Sınavlarınız ve eğitim hayatınız için daha çok çaba harcamaya yorumlanır. Eksik olduğunuz konularda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Rüyada sınavdan zayıf not aldığını görmek, notların düzelmesine, eğitim hayatında doğru şekilde sizi yönlendiren birine yorumlanır. Bu kişiyi dinleyerek daha güzel bir gelecek temeli atabilirsiniz.

Rüyada Sınavdan İyi Not Aldığını Görmek

Eğitim hayatınızda parlak bir döneme girmek ve artık hırslanmaya yorumlanır. Eğitim hayatında sizi hırslandıran şeyler olabilir, yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Rüyada sınavdan yüksek puan almak, geleceğiniz için daha fazla çaba harcamak ve pişman olmamak demektir. Şimdi verdiğiniz emeklerin karşılığını daha sonra fazlası ile alabilirsiniz.

Rüyada Sınav Sonucunu Görememek

Eğitim hayatında değişiklik olmasına, gelecek planlarının değişmesine yorumlanır. Başka bir bölüm okumaya karar verilebilir. Sizin için daha hayırlı olacak tercihler yapabilirsiniz. Önünüzdeki belirsizlikler ortadan kalkmaya başlar.

Rüyada Sınav Sonucu Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, eğitim hayatınızda parlak bir döneme girmek ve korkuların geçmesine, rahat bir eğitim hayatına yorumlanır. Özellikle sınavlarınıza dair endişeler teker teker ortadan kalkar, çabalarınızın karşılığını alıp ailenizi mutlu edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Derya dedi ki:

  Ben uni.sinavina hazirlaniyorum annem ruyaasinda beni gormus sinavi kazanamadim demisim babamda sayfaya bir daha bak demis

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eğitim hayatında hedeflere ulaşmaya yorumlanır.

  2. Eren dedi ki:

   Öncelikle selamun aleyküm. Ben rüua değil de gerçek hayatta daha haberlere bakmadan çok ağladım lgs sınavımı kontrol edince. 20 hazirandan bu yana gözüme uyku gurmiyordu hep ailemi hüsrana uğratmisim gibu geldi.çunku ben turkiyede 1. Liğim bile vardi denemede. Endişeli endişeli uyudum ve ruyamda emin olamadığım netler çok iyi gozukdu yani yüksek almışım ve Allah’a dua ettiğim okullardan birine gitmişim. Etrafım zekiler dolu.yani iyi bir puanla iyi bir okula gitmiştim. Bunun anlami kötü mü iyi mi

  3. Elif Kaya dedi ki:

   Kpss öğrencisiyim rüyamda ben ve bir arkadaşım sınavdan yüksek almıştı diğer iki arkadaşım ds düşük almıştı sizce çıkar mı bu rüya neye işarettir.

 2. Erkin dedi ki:

  Merhaba, bizim universitede sınav 60 puan maksimum. Ben 15 aldığımı görmüştüm buda çok düşük ve diğer arkadaşlarımında aynı notu aldığını gördüm. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir sorumluluğun altından kalkmaya yorumlanır.

 3. Faysal dedi ki:

  Rüyamda salon gibi yerdeyim Yanımda oğlum var. üniversite sınavından 499 puan aldığımı gördüm. Sayısal olduğu için tıp mı okuyayım diye oğlumla konuştuk.Fakat bir yetkili çıkıp 3 yıllık bir okulun iki yıllığını kazandığını açıkladı. Anlam veremedim. Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizde büyük bir sevince yorumlanır.

 4. Sıla dedi ki:

  Ben LGS’ye hazırlanıyorum rüyamda ilk aldığım sonuç 488 di daha sonra ise aynı rüyada 362 aldığımı gördüm ve içime bir kuşku düştü bu rüya ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok sevineceğiniz bir başarıya yorumlanır.

 5. Yunus Emre dedi ki:

  merhaba ben yks 97 buan alara baraj altındanda kaldıgımı gördüm aslında calısıyorumda sınava yogun bir sekilde ve aklimsa süreklı gelecek kaygısı siz ce bu rüya olumlumu olumsuzmu anlamı admin ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sınavlarınızın iyi geçmesine yorumlanır.

 6. Naz Özdemir dedi ki:

  Bu yıl LGS’ye hazırlanıyorum. Rüyamda 457 puan aldığımı gördüm ve bu hedefim için yeterli değil. Üzerimdeki baskıdan gece yarısı uyandım. Belki daha olumlu bir şey görürüm diye yeniden uyudum. Bu sefer 398 alıyordum. Sabahtan beri içim içimi kemiriyor.

 7. Naz Özdemir dedi ki:

  Bu yıl LGS’ye hazırlanıyorum. Rüyamda 457 puan aldım ve bu hedefim için yeterli değil. Üzerimdeki baskıyla gece yarısı uyandım. Belki daha olumlu bir şey görürüm umuduyla tekrar uyudum. Bu sefer 398 puan alıyordum. Sabahtan beri içim içimi kemiriyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi puan almaya ve bazı kaygıların bitmesine yorumlanır.

 8. İsimsiz dedi ki:

  Merhaba ben kimya yazılımdan 100 aldığımı gördüm neye yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derslerinizde başarıya yorumlanır.

 9. İzgeh dedi ki:

  Rüyamda sınav sıralamamı gördüm. 3. olmuşum. Çok şaşırmıştım. Fakat sınavda aldığım puanı görmedim. Ayrıca rüyayı görmeden bir gün önce bir sınava girdim ve sınavım çok kötü geçti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sınavlarınızdan iyi not almaya yorumlanır.

 10. Melisa dedi ki:

  Rüyamda 96 gerçekte 33??

 11. Nur dedi ki:

  Ben LGS ye hazırlanıyorum rüyamda sınav sonuşlaeı gelmiş ve 520 puan kazandınız yazıyordu rüyada olduğumu fark ediyor ve böyle puan imkansız acaba 420 mi ozaman istediğim okul gelmiyor deyip endişelenıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yüksek bir not almaya yorumlanır.

 12. Tuba dedi ki:

  Bende üniversite mezunuyum rüyamda gördüm üniversite de sınıf arkdaşlarımla sınava giriyorduk ben kopya çekmeye çalışıyordum hoca beni gördü ve bana kızdı bende kendi bildiklerimi yaptım sınavda 60 aldım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zor bir görev üstlenmeye yorumlanır.

 13. Semanur dedi ki:

  Selamlar… Bu aralar benim için çok mühim olan bir sınava hazırlanıyorum bu gece rüyamda kazanamadığımı gördüm ve çok üzüldüm. Nasıl bir sonuç çıkarmam gerekir?
  Teşekkürler..

 14. Semanur dedi ki:

  Selamlar… Bu aralar benim için çok mühim olan bir sınava hazırlanıyorum ve bu gece rüyamda kazanamadığımı gördüm çok üzüldüm. Bundan ne çıkarmam gerekiyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir sonuç almaya yorumlanır.

 15. Feyza dedi ki:

  Rüyamda üniveriste giriş sınavından yüksek bir puan aldığımı ve bölüm tercihi yapmaya çalıştığımı gördüm. Ama zaten üniversite mezunu bir işsizim şu an, üniveriste sınavına da hazırlanmıyorum. Bu rüya nasıl yorumlanır?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yerden mülakata çağrılmaya yorumlanır.

 16. Kübra dedi ki:

  Ben rüyamda sınav notlarım düşük geliyor ve ağlıyorum ben böyle notlar alamam diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yüksek not almaya yorumlanır.

 17. Feriyde dedi ki:

  Merhabalar… Ben rüyamda LGS sınavından 465 puan aldığımı gördüm bu iyi mi? Kötü mü bilemedim?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını alacağınıza yorumlanır.

 18. S... dedi ki:

  Rüyamda şuan hazırlandığım sınavın sonucu gelmiş sınırlara yakın bir puan almışım (fakat somut bir şekilde elimde sonuç yok görmedim). Yokuşlu bir yolda yürürken aklımdan geçiyor bu. Yol kenarında birisi benim hazırlandığım sınava hazırlanıyor üstünkörü notlarına baktım. Yanımda olan arkadaşıma aslında başarı elde edilebilir bir sınav diyorum.

 19. Sıla dedi ki:

  Rüyamda suan hazırlandıgım sınavdan çok düşük değil fakat sınırlara yakın bi sonucum gelmiş (sınav sonucunu somut bi sekilde görmedim)ve aslında başarı elde edilebilir bir sınav olduğunu söylüyorum bunları söylerken de bir yolda yürüyorum. Yokuşlu bir yoldu. Yol kenarında elinde not çalışan birisini görüyorum bu sınava notlara üstünkörü baktıktan sonra aslında başarı elde edilebilir diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almak ve iyi bir haber gelmesine yorumlanır.

  2. Fatmanur dedi ki:

   Benım üniversite sınavına 2. Girişim olacak (mezuna kaldım yani) rüyamda ilk başta anahaber de bir haber gördüm ana haverde devlet büyüklerinden birinin kizida sınava girmişti bunun haberini verirken benim de sınava girdiğimi hatırlıyorum ve sınav sonucuna bakıyorum sınav sonuçum geçen yılkı puanımla hemen hemen aynı geliyor bende içli içli ağlıyorum rüyamda bir de suçlu bir kaçak insan gördüm

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya emeklerin karşılığını almak ve sizi hırslandıracak bir şeye yorumlanır.

   2. Deniz dedi ki:

    Babam Lgs de full yaptığımı görmüş ne anlama gelir

 20. Aytan dedi ki:

  ruyamda bu gun sınavdan 96 puan aldıgımı ve 3 cu sıralarda oldugumu gordum. ve cok sevincliydım. ben yabancı uyrukluyum. esim hep cogu zaman yapamazsın dıyor bana hep ve bende cok hırslı ozguvenlı bırıyim. yaparım basarırım Bu aralar kpss 2020 sınavına hazırlanıyorum. acaba bunun yorumu ne ola bilir. kpss den kazancam mı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ilerleyen zamanda büyük fırsatlar elde etmek veya kursa yazılmaya yorumlanır.

 21. Filozof dedi ki:

  Ablam rüyasında sınavdan düşük aldığımı görmüş anlamı nedir beni etkiler mi?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tam tersi iyi sonuçlar gelmesine yorumlanır.

 22. bszmn.. dedi ki:

  rüyamda bi akrabamın evindeydim ve kapı çalıyo bakıyorum amcam elinde büyüükk bi çikolatayı bana uzattıyo ve çikolata çok pahalı biliyorum sonra bana hesabına 800 tl yatırdım diyo acelesi vardı sanırım ya şehir dışına ya da yurt dışına gidiyodu ben itiraz ediyorum almıyorum yani çikolatayı sonra ısrar ediyo bende para yatırmışsın bunu bari almıyım dedim ama verdi yinede sonra da bitti neye işaret? bi anlamı var mı? ya da öylesine bi rüya mıydı?

  1. bszmn.. dedi ki:

   ha bir de.. salı doğum günüm o gün için bi şey olabilir mi?

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz biri ile görüşmek ve o kişiden bir iyilik görmeye yorumlanır.

 23. Buse... dedi ki:

  ben 12. sınıf öğrencisiyim. rüyamda ise sınav gününe 1 hafta kalmış bense hep ertelemekten çalışmamışım. ve bunun telaşı vardı sonra bi anda rüyamda sınava girmiş ve çıkmış oluyorum kuzenimin arkadaşımın (başka okuldalar) sınav puanları düşük ve benimkisi yok sınav sonucum hiç bi yerde yok.( normalde sınav puanın düşük olursa hesaplanmıyomuş.) neye işaret?!?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya derslerinizde başarılı olmaya yorumlanır.

 24. Irem dedi ki:

  2 gun once cok onemli bir sinava girdim. Sonuclari 2 gun icinde epostama gelicek. 2 gundur e posta kutumu dakika basi yeniliyorum. Ruyamda sinav sonuclarin aciklandigini gordum ve ben yuksek puanla gecmistim. Mutluluktan agliyodum valan. Hala sinav sonucu gelmedi insallah dogru cikar gecerim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almak ve şansın açılacağına yorumlanır.

 25. Barış dedi ki:

  Rüyamda uzmanlık mülakatina gidiyorum arkadaşimla beraber. Mülakatta albayla konuşuyoruz. Sonra mülakat bitti bana puanimi söylediler 131 almışşım ama arkadaşimin puanı yoktu. Sonra sınav yerinden çıkarken bana yumurta kabuğu verdiler bunu yememi söylediler. Bende cebime koydum çıktım. Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önünüzdeki sınavlardan iyi sonuçlar almaya yorumlanır.

 26. İremnur dedi ki:

  Mrb ben daha girmeme iki yıl olan üniversite sınav sonucumu gördüm 303 almıştım herkes bu puana sevinirken ben sevinmemiştim bir arkadaşımda tıp kazanmıştı bide şöyle bi değişik bir sistem vardı sen sınava tekrar girmek istiyorsan senin o sınava giren bir kardeşin olamak zorunda Bende üniversiteye gidip orda tekrar çalışıp üniversite sınavına girip tıp kazanmak istiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ideallerinize ulaşmaya ve önemli bir fırsat yakalamaya yorumlanır.

 27. Alara dedi ki:

  Rüyamda sınava girmiştim büyük ihtimal lgs çünkü 8.sınıfım babamla sonucu öğrenmeye gitmiştim soru sayısı 60 dı 58buçuk netim vardı çok şaşırmıştım aslında lgs 90 soru ama bu aralar çok stresliyimde bilinçaltı rüyasında olabilir sanırım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sınavlarınızda başarıya yorumlanır.

 28. İsimsiz dedi ki:

  3 yıl önce ablam üniversite sınavına girmiş ve 440 puan aldığını görmüştüm.Gerçekten tam 440 aldı.Bu sene ben sınava girdim 120 bin sıralama beklerken rüyamda 130bininci olduğumu gördüm.Tam olarak 134 bininci oldum.Yerleştirme sonucu olarak Katip Çelebi (Marmara) – Matematik gördüm ve Marmara matematik kazandım.Bir arkadaşım izmir de bir üniversitede işetme bölümü kazanmış.Ailemde hiç kimse hangi üniversite olduğunu bilmiyordu ve katip çelebi mi demiştim.Gerçekten katip çelebi çıktı.Bu olay sadece çok önemli sınav sonuçları açıklanacakken oluyor.

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba rüyamda yks sınavında 313 aldığımı gördüm ve istediğim puanla hemen hemen aynı bir puandı. fakat kardeşim 317 aşıp beni gecmişti. Bende üzülmüştüm rüyamda fakat uyanınca çok rahatladığımı hissettim sanki gerçekten olmuş gibiydi. Sizce bunun yorumu nedir?

 29. Nazife dedi ki:

  Rüyada sınavdan bazi arkadaşlarimla kaçıyordum ve sınav sonucunda yinede bir yere yerleştiğimi gordum sınav sonucu yakınlarımı mutlu etsede ben mutsuzdum …Bu neye işarettir?

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmeye yorumlanır.

 30. Aylin dedi ki:

  rüyamda YKSden 380 puan aldığımı gördüm aslında 2 tane gördüm 2.gördüğüm aynı mı tam emin değilim ama öyle hatırlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Sınavlarınızda başarıya yorumlanır.

 31. sena dedi ki:

  Ruyamda üniversite sınavda 8000. olmuştum ve tıp kazanacağımı bildiğimden anneme sevincimden, ağlayarak sarılıyordum ..

  1. admin dedi ki:

   Yakın zamanda ideallerine erişmeye yorumlanır.

   1. İsimsiz dedi ki:

    Rüyamda kpss sonucunun geldiğini ama notları sürekli değiştiğini gördüm en son 28 oldu ve arkadaşımı aradım o 60 alıyordu. Ve ben de iyi sen 60 aldıysan benim bunu almam normal diyordum ama sonuç sürekli değişiyordu

 32. Hakan dedi ki:

  Rüyamda sınavda 231 puan aldığımı gördüm ve annemle ben ağlıyorduk sizce bu ne demek

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir sonuç almaya sevince yorumlanır.

   1. Seviye dedi ki:

    Rüyamda başvuru yaptığım sınavın sonucunu bekliyorum kendimi minibüste görüyorum minibusten inince şoför bana diyor ki sen zaten sıralamaya kesin girersin para verme diyor ve benden yol parası almıyor

 33. Şevval dedi ki:

  Rüyamda üniversite sınavından çok yüksek aldığımı gördüm ve aşırı mutlu olduğumu daha sonra yanlış anladığımı biraz daha düşük olduğunu kuzenimle karıştırdığını gördüm sonuc kağıdını elime aldığımda ise çok çok daha düşük aldığımı barajı bile geçemediğini ve çok üzüldüğümü gördüm sınav sonucu 3 gün sonra açıklanacak ve çok korkuyorum ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında başarılı olmak ve yeni imkanların elinize geçmesine yorumlanır.

 34. Perseus dedi ki:

  Merhabalar ben dün gece yks sınav sonucumu görüydum ve rüyamdaki olay şöyle idi sonuçlara baktığımda dil sınavından düşük bir net yapıyordum ve yerleştirme puanına baktığımda ise bu düşük net e rağmen 403 puan aldığımı ve dil bölümü için olan sıralamadaki yerim ise çok iyiydi bunun anlamını çok merak ediyorum ama sizden ricam gerçekten bu rüyanın tabiri varsa yazmanız lütfen okuyup ilgilenir misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında emeklerin karşılığını almak ve yeni bir fırsata yorumlanır.

   1. İsimsiz dedi ki:

    Rüyamda yks sınavından yüksek aldığımı gördüm ve çok sevindim ama açıklandı ve gördüğüm puanla alakası olmayan bi puan gördüm bunun tabiri nedir merak ediyorum teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     Çok sevineceğiniz bir haber almaya ve şansın açılmasına yorumlanır.

 35. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda sadece sözel bölümden 110 bine girdiğimi biliyorum herhangi bi olay veya görüntü yok

  1. admin dedi ki:

   Hedeflerinize ulaşmaya yorumlanır.

   1. Mevy dedi ki:

    Rüyamda yks sınavından 350 puan alıyorum ve istediğim bir puan değil çok ağlıyorum. Rüya tabiri nedir acaba?

    1. admin dedi ki:

     Emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

 36. Ozge dedi ki:

  Rüyamda üniversite sınav sonucumu gördüm ve iyi bir sonuç almıştım neye yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır gerçekte de istenilen sonucu almaya yorumlanır.

 37. Isimsiz dedi ki:

  2 gun arayla gordugum ruyalarda universite sinav sonucumu siralamami ayni gordum ilkinde kendim bakiyordum 2.sinde de annem bakiyordu ve ikimiz de cok sevinmistik.

  1. admin dedi ki:

   Sınav ve mülakatlardan çok hayırlı haberler almaya yorumlanır.

  2. İsimsiz dedi ki:

   Rüyamda yks sınavından yüksek aldığımı gördüm ve çok sevindim ama açıklandı ve gördüğüm puanla alakası olmayan bi puan aldım bunun tabiri nedir merak ediyorum teşekkürler

 38. Şeyma dedi ki:

  Rüyamda üniversite sınav sonucumun açıklandığını ve sınav sonucumun kötü olduğunu gördüm bunun üzerine sürekli ağlıyordum rüyamda ve bu rüyayı iki gündür görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sevince, başarıya yorumlanır.

   1. Murat k dedi ki:

    Rüyamda sınavdan 176 alıyordum iki yıllık kötü bir bölüm okuyorum ve içimden diyorum ki belki askeriyeye giderim diyorim ve en büyük ablam bu çocuktan birsey olmaz diyor canım çok sıkılıyor ama mecbur okuyorum ve okulun ertesi günü de sinav var ona çalışmaya çalışıyorum Annem çok üzülüyor 176 aldığıma onuda ablam diyor ben puani gormedim ablam dedi ben sadece okulu tercih etmişim

    1. admin dedi ki:

     Eğitim hayatına dair ailenizi mutlu edecek başarıya yorumlanır.

 39. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, rüyamda tyt sonucumu görüyordum; rüyada gördüğüm sonuca seviniyordum, kardeşim sınava girmemesine rağmen onun da sonucu vardı, benim sonucum onunkinden daha iyiydi. Bu ne demek oluyor acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Başarıya ve güzel sonuç almaya yorumlanır.

 40. sude dedi ki:

  merhaba rüyamda sınav sonuçları açıklanıyordu ve birinin benim cevap kağıdımı değiştirdiğini , daha kötü sonuçlar aldığımı gördüm bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Sınavlarından iyi not almaya yorumlanır.

  2. Anonim dedi ki:

   Kızım geçen gunlerde bir sınava girdi matematik sınavı ruyamdada bu sınavdan 100 aldığını gördüm elinde kağıtla benim yanima geliyordu ve bana kağıdı gösteriyordu

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kızınızın müjdeli haberler ile gelmesine yorumlanır.

 41. Zilan dedi ki:

  Rüyamda tyt sınav sonucum elimdeydi ve düşük almıştım sınavdan sonra gördüm bunu acaba ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Daha çok çalışmanız için birinden destek alabilirsiniz.

  2. Seher dedi ki:

   Rüyamda optik kağıdımı gördüm sorularımın çoğunu doğru yapmıştım ve buna hem şaşırmıştum hem de sevindim

   1. admin dedi ki:

    İyi not almaya yorumlanır.

 42. NEDA REDWANI dedi ki:

  Merheba ben bugün rüyamda lise son sınavının sonuçları açıklandiginin gördüm benim aldığım not kazandığımi yada kaybettiğimi anlamadim ama sadece 3 arkadaşım yüksek puan almışlardır bende ruyada çok endişelendim bunlar nasıl yüksek puan alirlar diye. Not// benim sınavım sadace 4gün sonra başlıyacak çok endişeliyim bu sınav için bana dua edin inşallah yüksek puan alırım

 43. Sevil dedi ki:

  Rüyamda ikiz erkek cocuklarimin LGS sınav sonuçlarını ve çok düşük puan aldıklarını gördüm ve inanılmaz üzüldüm bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Endişelerin bitmesine, sınavalrının iyi geçeceğine yorumlanır.

  2. Busra dedi ki:

   Merhaba rüyamda Kpss sınav sonucumu 84 olarak gördüm bunun yorumu nedir? Sinava 2 gün kala gördüm bilinç altı olabilir mi?

   1. admin dedi ki:

    Sınavınızdan hak edilen sonucu almaya yorumlanır.

 44. Junior dedi ki:

  Dün gece bir rüya gördüm Rüyamda büyük bir binanın içinde ve bir sınıfın kapısındayım yanımda da küçük sıpa var içeridekilerin sınavdan çıkmasını bekliyoruz birileri çıkmaya başlıyor girip bir yere eşyalarımı bırakıyorum sıpaya bakınıyorum o karşıdan gülüyor bak arkandaki monta diyor meğer tam arkamda oturuyormuş mutlu oluyoruz ikimizde ve o her zaman ki tavırları ile gülüyor

  1. admin dedi ki:

   Sizi mutlu edecek haberler gelebilir, başvuru yapıldıysa onaylanır.

 45. Merve nur dedi ki:

  Dün rüyamda üniversite sınavında 10 bininci olduğumu gördüm. Gerçek hayatta da bu sınava çalışıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Hayallerine erişmek ve başarıya ulaşmaya yorumlanr.

 46. Ahmet dedi ki:

  Merhaba bende ruyamda sınıgimdaki çalişkan insanlarin çok düşük notlar aldığinı ve benim mutlu olduğumu gordüm sanirım rüyamda benim nktum iydi

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında daha başarılı olmaya yorumlanır.

 47. Elma dedi ki:

  Ben yarin çok önemli bir sinavim var ve bugün rüyamda o sinavi gecdimi gördüm. Açaba ben o sinavi geçecem mi

  1. NEDA REDWANI dedi ki:

   Merheba ben bugün rüyamda lise son sınavının sonuçları açıklandiginin gördüm benim aldığım not kazandığımi yada kaybettiğimi anlamadim ama sadece 3 arkadaşım yüksek puan almışlardır bende rüyada çok endişelendim bunlar nasıl yüksek puan alırlar diye. Not // benim sınavım 4 gün sonra başlıyacak çok endişeliyim bu sınav için bana dua edin inşallah yüksek puan alırım.

   1. admin dedi ki:

    Eğitim hayatında arkadaş çevresinden daha başarılı olmaya yorumlanır.

    1. Ahmet mehmet dedi ki:

     Merhaba ben askeri sınava girmiştim şuan mülakat sonucu mu bekliyorum büyük bir heyecanla ama dün mülakat sonucumu olumsuz olarak gördüm bu beni içten çok üzdü gerçekten.Insallah olumlu bi sonuç alırım .size göre nedir peki hocam ?

     1. admin dedi ki:

      İsteklerin gerçek olmasına ve sevince yorumlanır.

 48. Nur dedi ki:

  Rüyamda bizi kıskanan bir kaç akrabama gururlöa yüksek netlerimi okuyordum bu ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında başarıya yorumlanır.

   1. Junior dedi ki:

    Dün gece bir rüya gördüm Rüyamda büyük bir binanın içinde ve bir sınıfın kapısındayım yanımda da tanıdığım bir genç var içeridekilerin sınavdan çıkmasını bekliyoruz birileri çıkmaya başlıyor girip bir yere eşyalarımı bırakıyorum gence bakınıyorum o karşıdan gülüyor bak arkandaki monta diyor meğer tam arkamda oturuyormuş mutlu oluyoruz ikimizde ve o her zaman ki tavırları ile gülüyor

    1. NEDA REDWANI dedi ki:

     Merheba ben bugün rüyamda lise son sınavının sonuçları açıklandiginin gördüm benim aldığım not kazandığımi yada kaybettiğimi anlamadim ama sadece 3 arkadaşım yüksek puan almışlardır bende ruyada çok endişelendim bunlar nasıl yüksek puan alirlar diye.

     1. admin dedi ki:

      Sınav sonuçlarınızda beklenenden güzel notlar gelmesine yorumlanır.

 49. İsimsiz dedi ki:

  Ben rüyamda önce hicbilmedigim bir yerdeydim baz insanlari taniyorum bazilarini tanimiyorum boyle luks bir evdeyim telefondan bakiyodum yks sonucuma 280 almisim bilgisayardan bakiyordum 108 bu ne demek acaba

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir başlangıç yapmak, kazancın artmasına yorumlanır.

 50. Ayşenur dedi ki:

  Mrb iyi günler ben rüyamda sınav sonucum açıklandı hiç beklemediğim bir not almıştım 33 gercktede o sınav sonucum aciklanmadi

DMCA.com Protection Status