Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyada siyah çanta görmek, maddi kayıplara uğramak anlamına gelir. Yaptığınız yatırımlardan sonra zarar elde edebilirsiniz. Ya da hayal ettiğiniz kazançlara zamanında ulaşamamak sizi üzebilir. Özellikle borcu olan kişiler borçlarını zamanında ödeyemeyerek kendilerini çıkmazda bulabilirler. Başka birinden borç para istemek durumunda kalabilirsiniz. Maddi yönden problemleriniz olsa da bunları kısa sürede aşacaksınız. Ancak gelirinizi arttırmanız ve daha çok para kazanmanız için nerede hata yaptığınızı anlamanız gerekiyor. Belki şu anki uğraştığınız işler yerine başka işlere yönelmeniz ya da başka yatırımlar yapmanız, risk almanız gerekebilir.

Rüyada siyah bir çanta görülmesi, ailenizle maddi yönden zor bir dönem atlatabilir ve masraflarınızı kısmak zorunda kalabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan ekstra masraflarınızın çıkması da zorunlu harcamalarınızı yapmayı engelleyebilir. Bu zor süreci ailenizle birlikte destek içerisinde atlatabilirsiniz. Karamsarlığa kapılmamalı, bu zor günlerin geçeceğini unutmamalısınız.

Rüyada Siyah Kol Çantası Görmek

Hiç hesapta olmayan bir yolculuğa çıkmak şeklinde yorumlanır. Ancak bu yolculuk sonrasında bir üzüntü yaşayabilirsiniz. Seyahatleriniz pek de beklediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Gittiğiniz yerden dargın geri dönebilirsiniz.

Rüyada Siyah Rugan Çanta Görmek

Biri ile laf dalaşı yaşayabilir ve sabrınızı taşıran insanlara karşı sakinliğinizi korumakta güçlük çekebilirsiniz. Sizi başkalarına kötüleyen kişiler olabilir. Bu durumu öğrendikten sonra hakkınızda dedikodu yapan biri ile yüzleşebilirsiniz.

Rüyada Siyah Beyaz Çanta Görmek

Yakın zamanda istemeyerek bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu yolculuğa mecbur çıkmış olsanız da sonrasında tam tersi iyi ki çıkmışım diyeceksiniz. Gideceğiniz yerde beklenilenden daha farklı karşılanabilirsiniz. Belki dargın olduğunuz birini de ziyaret etmeniz gerekebilir. Ancak sizi çok iyi ağırlayabilir ve aranızdaki sorunlar geride kalabilir.

Rüyada Siyah Omuz Çantası Görmek

Mal mülk satmak söz konusu olabilir. Elinizden bir miktar para çıkması da olasıdır. Başka bir yere taşınmak ve düzeninizi değiştirmek için önemli miktarda harcamalar yapabilirsiniz. Masraflarınız artabilir.

Rüyada Siyah Sırt Çantası Görmek

Çıkılacak yolculuktan üzgün geri dönmek anlamına gelir. Eğer bir dostunuzu ziyarete gitmeyi planlıyorsanız, beklediğiniz gibi bir ziyaret olmayacak. Tam tersi ona küsüp geri dönebilirsiniz. Ziyaretine gittiğiniz arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile aranız bozulabilir. Size karşı yapılan bir saygısızlık ya da laf buna sebep olabilir.

Rüyada Siyah El Çantası Görmek

Sosyal ortamdan uzaklaşmak ve yalnız kalmak anlamına gelir. Arkadaş çevrenizden uzaklaşarak kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Özellikle dostlarınızla aranızda yaşanan tatsız bir olay ya da başka sebeplerle onlarla görüşmeme kararı alabilirsiniz.

Rüyada Siyah Portföy Çanta Görmek

İş görüşmelerinde ve toplantılarda beklenilen sonuçların alınmaması ve anlaşmaya varamamak olarak yorumlanır. Başkaları ile iletişiminizde bazı sıkıntılar çıkabilir. Özellikle iş yaşantısında yapacağınız görüşmeler olumsuz sonuçlanabilir.

Rüyada Siyah Spor Çanta Görmek

Uzun süredir emek harcadığınız bir işten beklentilerinizin boşa gitmesi olarak yorumlanır. Emeklerinizin karşılığını alamamak ve yanlış seçimler yapmak sizi üzebilir ve çareyi başka bir yerde yaşamak ve çalışmakta bulabilirsiniz.

Rüyada Siyah Bayan Çantası Görmek

Bir kadın sizi sosyal çevrenize kötülüyor olabilir. Bu kadın sizin hakkınızda fesatlık besleyip, arkadaşlarınızla aranızı açmaya çalışabilir. Sizinle ilgili elindeki kozları da kullanabilir. Çevrenizdeki dedikoducu insanlarla hayallerinizi ve sırlarınızı paylaşmamanız daha hayırlı olacaktır.

Rüyada Siyah İş Çantası Görmek

İş hayatında hüsrana uğramak anlamına gelir. Çıkılacak iş seyahatlerinden mutsuz geri dönebilirsiniz. Ya da iş başvurusu yapan kişiler de olumsuz geri dönüş alabilirler. Kendi işini yapan kişiler müşterilerinden yana talihsiz olabilirler. Ödemelerinizi alamamanız ya da başka sebeplerle iş hayatında durgun bir döneme girmeniz olasıdır.

Rüyada Siyah Çanta Hediye Almak

Sizi zorluklardan kurtaracak bir evlilik yapacağınıza yorumlanır. Bu evlilik ile birlikte maddi ve manevi anlamda güzel günlere erişebilir ve sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. Eşiniz size destek olabilir. Onunla birlikte hayallerinizi gerçekleştirerek bereketli ve mutlu bir yuvaya sahip olabilirsiniz.

Rüyada Birinin Elinde Siyah Çanta Görmek

Evinize gelecek bir misafir huzurunuzu kaçırabilir. Bu kişi uzun süre evinizde kalarak ummadığınız sorunları da beraberinde getirecek. Belki eşiniz ve diğer aile fertleri ile aranızı bozmaya, fitne fesat karıştırmaya çalışabilir. Ailenizin size karşı o kişiyle birlik olması canınızı sıkacak.

Rüyada Siyah Çanta Vermek

Size verdiği sözleri tutmayan biri yüzünden keyfiniz kaçacak ve güveniniz sarsılacak. Bir süredir sizi beklentiye sokan bu kişi sizi yarı yolda bırakabilir. Ona güvenerek yaptığınız işler de yarıda kalabilir. Güvenilir olmayan kişilerin sözlerine kanmamaya gayret edin. Özellikle ortak iş yapmadan önce iki kere düşünün.

Rüyada Siyah Çanta Kaybetmek

Rüyada siyah çantanın kaybolması, önünüze çıkan fırsatları değerlendiremeyerek yanlış kararlar vereceğinize ve beraberinde yaşanacak üzüntüye yorumlanır. Maddi yönden zarara uğrayabilirsiniz. Bu durum ruh sağlığınızı da olumsuz etkileyebilir ve kendinizi suçlayabilirsiniz.

Rüyada Siyah Çanta Saklamak

Özel hayatınızda sizden çok önemli bir şey gizleniyor olabilir. İlişkisi olanlar ise yakın zamanda öğrenecekleri bir şey ile sevdiklerine karşı güvenlerini kaybedebilirler. Aldatma ya da başka yalanlar yüzünden ayrılık da söz konusu olabilir.

Rüyada Siyah Çanta İçinde Para Görmek

Paranızda gözü olan biri olabilir. Bu kişi sizi maddi olarak sömürmeye, kazandığınız parayı har vurup harman savurmaya çalışacak. Paranıza göz diken kişilere karşı temkinli olun. Sizden borç almak isteyen birine de borç vermeden önce iyi düşünmelisiniz.

Rüyada Siyah Çanta Çaldırmak

Boş hevesler yüzünden hiçbir şeye sahip olamamak ve yanlış kararların ardından hüsrana uğramak olarak yorumlanır. Özellikle yaptığınız yanlış yatırımlar ya da yanlış işlere emek harcamanız sonucunda zaman ve para olarak zarar edebilirsiniz.

Rüyada Siyah Çanta Satın Almak

Hiç beklemediğiniz kadar fazla kazanç elde edebilirsiniz. Elinize hiç beklemediğiniz yerden yüklü miktarda bir para gelebilir. Kolay yoldan kazanç elde etmek, zenginliğe erişmek anlamına gelir. Rüyada siyah çanta aldığını görmek, aynı zamanda borçları kapatmak ve masraflardan kurtulmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Siyah Çanta Taşımak

Ne yaparsanız yapın bir türlü başarılı olamamak, işlerinizde sürekli aksaklık yaşamak anlamına gelir. Kısmetlerin kapalı olması, özel hayatta mutsuz olmak ve hep benzer olumsuzlukları yaşamak şeklinde de yorumlanır. Yine aşk hayatınızda sevdiğiniz insan tarafından benzer sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Siyah Çanta Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sabrınızı zorlayan bir takım engeller ile karşılaşmak anlamına gelir. Bir türlü selamete erememek ve yanlış seçimler yapmak, bir süre daha zorluk çekmeniz gerekebilir. Ancak sabrı elden bırakmamalı ve gayret etmelisiniz. Bu zor günlerin yakında sona ermesi için çok çaba harcamanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Yaşar dedi ki:

  Rüyamda caminin içerisine kafası kel olan erkek girdi elinde siyah küçük bir çanta vardı istiharede bu rüyayı gördüm rüyam neye işaret yorumlarınız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

 2. Zübeyde dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bi pazara gidiyorum çanta tezgahından pembe omuz çantası beğeniyorum ama almıyorum sonra göz kalemi, çakmak ve cımbız alacakken bir anda almaktan vazgeçiyorum. Pazardan bir tek şeftali alıp çıkıyorum bir sokakta düğün oluyor. Bir çok gelin var ve halay çekiliyor. Bazıları gerçek gelin bazıları da gelinlik giymiş.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni fırsatlara, rahat geçime yorumlanır.

 3. Kübra dedi ki:

  Merhaba Rüyamda bianda basima siyah basörtüsü taktim ve sonradan farkettim basimin hala kapali oldugunu. bianda insanlarin bana verecegi tepkiyi merak ediyordum. Tesekürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir fırsata ve hedefe ulaşmaya yorumlanır.

 4. Emel dedi ki:

  Rüyamda kullandığım siyah renkli rugan çantam var onu biraz hafif yıpranmış gördüm. Daha kullanırım die ıcımden geçiriyorum. Yıpranmış dıe bakıyorum çantaya.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberine yorumlanır.

 5. Zühal dedi ki:

  Rüyamda, sol elimde gerçek hayatta kullandığım siyah çantamı görüyordum bir bakkala giriyorum kola bisküvi alıyorum başka şeylerde almak istiyorum ama bakkalda çok az çeşit var sonra ordan çıkıp başka bakkala gidiyorum ordan da bir şeyler alıyorum sonra kasada benim çantamın aynısından gördüm hareket ediyordu bakkal sahibi al bu çantayı da götür dedi, neden hareket ediyor diye sorduğumda çünkü içinde cin var dedi. Ben de o çantayı almadan oradan uzaklaştım. Her iki çanta da benim gerçek hayatta kullandığım çantaydı ve siyahtı

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görüşmek istediğiniz bir ile konuşmak ve kararlar almak, iş konusunda da yeni fırsatlara yorumlanır.

 6. İkram dedi ki:

  Merhaba rüyada arkadaşım siyah çanta almıştı beğenmiyordu bende beğenip o siyah çantayı ondan istedim ve aldım taktım eve gelince annem çantamı beğenmedi arkadaşına geri ver dedi bende veririm dedim ne anlama geliyor acaba öğrenebilirmiyim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş fırsatı sunulmasına yorumlanır.

 7. Begum dedi ki:

  Merhaba rüyamda yatak odamda iki tane cok sevdiğim siyah cantalarım yırtılmış cok üzülüyorum o kadar ağlıyorum ki aglamaklı uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya verilen bazı sözlerin tutulmamasına yorumlanır.

 8. Didem dedi ki:

  Meraba , rüyamda eskiden sevmediğim bir kızı gördüm. Bi şeyler dikiyordu dikiş makinasında bana gülümsedi , ben de yanından düz geçip arka bir odaya geçtim. Orda o kızın siyah çantası vardı. Çantada liste gibi bi kağıt arıyordum ama çantanın içi bir sürü reçete ile doluydu , hepsine baktım ama aradığım kağıdı bulamadım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya daha önce konuşmadığınız biri ile barışmaya yorumlanır.

 9. fatma dedi ki:

  Rüyamda pazar yerinde 2 adet siyah bayan kol çantası buluyorum içinde makyaj malzemeleri vardı ve yanımda eşim çocuklarımda vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerden birden davet almaya yorumlanır.

 10. Tuğba dedi ki:

  Hayırlı günler. Rüyamda bir kadın bana kendi siyah çantasını veriyor. Tanımadığım bir kadın. İstemiyorum ama al senin olsun diye ısrar ediyor. Bende alıyorum ama diyorum içi dolu. İçindekileri çıkartıp kadına veriyorum bir bozuk para cüzdanı, 10tl ve kredi kartı çıkıyor. Çantayı boşalttıktan sonra yine almak istemiyorum çünkü takabileceğim bir tarzda bi çanta değil diye düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güvendiğiniz bir kadının güveninizi sarsacak bir şey yapmasına yorumlanır.

 11. Damla dedi ki:

  Rüyamda son zamanlarda sık görmeye başladım ;bir çarşıdayım ve çanta bakıyorum. Bir keresinde ablam ileride beni izliyordu ve çantalar içerisinde örgü renkli bir çanta alıyorum. Bir diğer rüyamda ise sadece siyah renkli kol çantaları sarkıtılmış ben de sadece bakıyorum ve almıyorum. Acaba ne anlama geliyor 🙃

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya işiniz için seyahate çıkmaya yorumlanır.

 12. Arzu dedi ki:

  Merhaba rüyamda , büyük siyah valizin içindeki kıyafetleri önce çıkarıp dağıtıyorum ama hepsi siyah elbiselerin , 6 _7 tanede siyah kol çantası var içinden giyeceğim birkaç parça elbiseyi yatağın üzerine koyuyorum sonra çantayı tekrar toplamaya başlıyorum . Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır.

 13. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda otogar gibi bir yerde siyah deri çantamı kaybettim aradım aradım ama bulamadım sonra ağlamaklı oldum. Sonra da bi büfeye gittim bir şey almaya oraya da hep bozuk para veriyorum. Param yetmiyor bi de künyemi veriyorum. Büfenin sahibine de bunu kimseye satmayın ben parayı getirip onu geri alıcam diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde başarılı olmak ve verilen sözlerin tutulmasına yorumlanır.

 14. Deniz Soysal dedi ki:

  Rüyamda iki tane çanta aliyorum biri büyük biri simli düğünlük daha sonra bi kızda almış ikisinde ortada benim büyük çantamı alıyor o benim diyorum alıyor simli çantamıda aliyor oda benim diyorum bende aldım diyor sonra kendi çantamı bana 6,5 liraya satıyor bi bakıyorum oda benim çantam değil sonra babası açmı kaldın diyor bana bende ah ediyorum takmaya eremezsiniz falan DİE gidiyorum çantaya bakıyorum kullanılmıs içi kalem lekeli falan geri koşturup gidiyordum bu ne anlama geliyor çanta siyahtı simli

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden bol kazanç ve şansın açılmasına yorumlanır.

 15. Sibel dedi ki:

  Rüyamda sarı muhabbet kuşu gördüm anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   hasta biri varsa şifasını bulmasına yorumlanır.

 16. Sibel dedi ki:

  İyi günler,dün gece sevdiğim adamla tartıştık ve rüyamda o gece onu gördüm.ben balkonda aşağıya bakıyordum o da eşinin elinden eşyayı alıp arabanın bagajına koydu,şoför koltuğuna eşi geçti o da yan koltuğuna oturdu ama sırtı eşine dönük bana kırgınmış gibi bakıyordu .yalnız altında şort vardı üstü çıplak ve kafası keldi.içeriye girdim ve salonumun penceresini açık gördüm içerisi fırtınadan karışmış,yerde yaprak taneleri vardı,perdenin bir kısmı kornişten çıkmıştı kötü gözüküyordu içerisi.anlamı nedir acaba çok önemli benim için.şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Sizin için hayırlısı olacak bir seçim yapmaya, aile içi mutluluğa yorumlanır.

   1. Sibel dedi ki:

    Rüyamda balkondan dışarıya bakıyordum ,dubleks gibi bir evin üzerinde yanan ağaç gördüm alevler içindeydi ağaç ama ev yanmadı.anlamı nedir acaba. Şimdiden teşekkür ederim

    1. admin dedi ki:

     Birikimlerinizi mal mülk için değerlendirebilirsiniz.

 17. Sibel dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim adamı gördüm ama evliydi.ben otururken önümde pisi kedi gibi uzanıp beni sevdiğini ve benim yerimi kimsenin tutmadığını söylüyordu, anlamı nedir acaba. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Sizden hoşlanan başak biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz.

 18. Sibel dedi ki:

  Rüyamda yatakta uzanırken büyük abdestimi yapıyorum ama birazını yapıp gazeteye sarıyorum,gerisini tuvalette yapmak için kalkıyorum, tam bu esnada uyandım. Anlamı nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılarınızı çözüp rahata erişmeye yorumlanır.

 19. Sibel dedi ki:

  Sevdiğim adamın arabası park halindeydi ve sol ön tekeri patlaktı.sonra kendisini başka bir arabada gelirken gördüm indi ve arabasına baktı.yorumunuz için şimdiden teşekkürler, daha önce gönderdiğim rüyada yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir görüşemediğiniz biri ile yollarınız kesişebilir.

   1. Sibel dedi ki:

    16 haziranda gönderdiğim rüyamı yorumlarmısınız

 20. Sibel dedi ki:

  Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

 21. Sibel dedi ki:

  Rüyamda çantacıdaydım,kahverengi bir çantayı elime aldım ,sonra o çantanın sarısını görünce yanımdaki diğer müşteriye kahverengi çantayı verip sarı olanı aldım,tek kalmıştı çünkü. Şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş olanağı elinize geçebilir.

   1. Sibel dedi ki:

    Rüyamda oğlumu dövüp kulağımı çekiyordum,anlamı nedir acaba

    1. admin dedi ki:

     Oğlunuzun sizi mutlu edecek başarıları olabilir.

 22. sakine dedi ki:

  Geçenlerde anneannem ve babaannem benim siyah kol çantamı istiyorlardı. Hangisine vereceğime karar veremiyordum. İkisi de rahmetli oldu yani baya oldu. Bugün de yine siyah çantam kolumda takılı, yiğenim çantama bakıp ooo çantasına bak yaa diye hayranlığını dile getiriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde mutlu bir olaya ve aile büyükleri ile bir araya gelmeye yorumlanır.

 23. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım arkadaş grubum vardı ve biz başka bi gruptan kaçıyorduk kardeşimi kaçırmışlardı bizde onu aramaya gittik böyle yer altında bi yer küçük çok az eşya var onun siyah sırt çantasını buluyodum içinde bir sürü kendisini koruyacağını düşündüğü şeyler koymuş içinde kırmızı ojede vardı sonra ben üzüldüm baya ağladım öldüğünü hissediyodum

 24. Ayşenur dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım arkadaş grubum vardı ve biz başka bi gruptan kaçıyorduk. Kardeşimi kaçırmışlardı. Bizde onu aramaya gittik. Böyle yer altında bir yer, küçük çok az eşya var. Onun siyah çantasını buluyordum. İçinde bir sürü kendisini koruyacağını düşündüğü şeyler koymuş. İçinde kırmızı ojede vardı. Sonra ben üzüldüm, baya ağladım öldüğünü hissediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Size verdiği sözleri tutmayan biri olabilir, bu kişinin yalanları mağdur bırakabilir.

 25. Gurbet dedi ki:

  Rüyamda elimde bir portboy çanta siyah rugan üzerinde ön tarafında şifon kumaş ile süslenmiş yanımdaki yabancı bir kadın bana diyorki güzel çanta bende diyorum evet aslında siyah el çantam vardı ama bunu düğünlerde takarın artık çanta yepyeni ama nerden geldiğini bilmiyorum bir evdeyiz ama kimin evi bilmiyorum

 26. Gurbet dedi ki:

  Rüyamda elimde bir portföy çanta siyah lugan üzerinde ön tarafında şifon kumaş ile süslenmiş yanımdaki yabancı bir kadın bana diyor ki güzel çanta. Bende diyorum evet aslında siyah el çantam vardı ama bunu düğünlerde takarım artık çanta yepyeni ama nereden geldiğini bilmiyorum. Bir evdeyiz ama kimin evi bilmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir gelir kapısı aralamaya, maddi yönden güçlenmeye yorumlanır.

 27. Sema dedi ki:

  Rüyamda siyah kol çantasının içine beyaz yavru kedi koydum.

  1. admin dedi ki:

   Uzakta yaşayan biri ile dostluk kurmak anlamına gelir.

   1. Kübra dedi ki:

    Rüyamda kapı çalıyor 2 genç yakışıklı erkekler içeri giriyor diğeri bana okulla gitcez hazırlan diyo bn hazırlanıyorum çocuk yatak odasına geliyor diyorki benim le çıkar mısın bnde diyorum ki daha zamani var oda gülerek tmm diyor sonra mutlu bir şekilde kendi evimde salonu görüyorum temiz bir şekilde 2 genç erkek okuldan geliyorlar bizim eve ananem ters ters bakıyor ama bn mutlu oluyorum okulla gidelim diyorum 1 genç erkek bana ders bitti geç kaldın diyor bende tmm diyorum sonra mutfağa geçiyoruz ananem bulaşık yıkıyor bulaşıklar köpüklü ve temiz oluyor 2 genç delikanlı masadan birşey yiyor diğer bnden hoslanan ona bakıyor öyle rüyam da hem ananem hem annem oluyor bu ne manaya geliyor söyler misiniz

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya iş veya eğitim hayatında yeni bir fırsata ve borçlarınız varsa bitmesine yorumlanır.

 28. Xanım dedi ki:

  Rüyamda siyah kol çantamı sınıfta bırakarak sırt çantamı götürüp, otobüse bindim. Tanımadığım elinde değnek olan kadına otobüse binmekte yardım ettim. Öğretmenimi de o otobüse binen gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Yakında yapacağınız bir yolculuk sizi mutsuz edebilir, istemediğiniz bir yere gidebilirsiniz.

 29. Duygu dedi ki:

  Rüyamda bir tanıdığım siyah sırt çantamı yüksek bir yerden alamayacağım bir yere atıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Biri sizin emeğinizi ya da paranızı kullanabilir ve zarara uğratabilir.

 30. NİLCAN dedi ki:

  Rüyamda büyük, siyah ve içi boş bir sırt çantası gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Yapılan bazı harcamalardan sonra pişman olmak ya da gereksiz harcama yaparak bütçenizi sarsmak anlamına gelir.

 31. Huriye dedi ki:

  Rüyamda 32 tl ye siyah küçük el çantası satın aldım.

  1. admin dedi ki:

   Bazı masraflar bütçenizi zorlayabilir, elinizden bir miktar para çıkabilir.

DMCA.com Protection Status