Rüyada Soğan Doğramak

Rüyada soğan doğradığını görmek, aile içindeki bazı sorunların yakında son olması ve küslerin barışması anlamına gelir. Ailenizin bir süredir tepki gösterdiği ya da onaylamadığı bir şey varsa artık onaylarını alabilirsiniz. Aile fertleri ile aranızdaki huzursuzluk son bulur ve yeniden muhabbet ortamı olabilir. Özellikle yakın akrabalarınız ile aranızdaki problemleri aşabilirsiniz. Rüyada soğan doğramaya çalışmak, canınız bir konuya çok sıkılıyor olabilir demektir. Ancak ailenizin de desteği ile bu sıkıntıyı atlatabilir, özellikle maddi zorlukların üstesinden akrabalarınız sayesinde gelebilirsiniz.

Rüyada başkasının soğan doğradığını görmek, yakın çevreniz ile uzun süredir yaşadığınız sorunlar geride kalabilir ve yeniden dayanışma olabilir. Özellikle mal mülk paylaşımı gibi anlaşmazlıklar varsa, akrabalar ile bu konuda uzlaşma sağlanacak. Rüyada soğan doğrayan birini görmek, araya fesatlık sokmak isteyen insanlar varsa, onlar emellerine ulaşamazlar demektir. Sizin hakkınızı yemeye çalışan kişiler de kendi dertlerinden sizinle uğraşmaya zaman bulamazlar.

Rüyada Kuru Soğan Doğradığını Görmek

Sevdiğiniz birine derdinizi açabilir ve onunla sorunlarınızı paylaşarak çözüm bulabilirsiniz. Özellikle anne ve babanıza ya da eşinize anlatamadığınız ya da anlatmaya çekindiğiniz konular varsa, bir yakınınız bu konuda size yol gösterebilir. Ondan alacağınız akıl ile bir şeyleri yoluna koyabilirsiniz. Ya da bazı aile fertleri ile aranızın düzelmesini sağlayabilir.

Rüyada Taze Soğan Doğradığını Görmek

Para sıkıntısının son bulması ve hanede refahın artması anlamına gelir. Ticari hayatta bir süredir devam eden sıkıntılar da sona erebilir. Özellikle ortak iş yapan kişiler kazançlarında artış yaşayabilirler. Maddi yönden zor bir süreç yaşıyor olsanız da yakında ailenin de seferber olması ile son bulacaktır.

Rüyada Soğan Doğrarken Elini Kesmek

Bazı endişelerinizden arınacaksınız. Sizi üzen kişiler buna pişman olabilirler. Miras gibi konularda da artık herkes ortak paydada buluşabilir. Aileniz yakında yaşanacak güzel gelişmeler ile rahata erebilirler.

Rüyada Soğan Doğramak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, dargınlıkların bitmesi ve maddi desteğin artması anlamına gelir. Uzun süredir devam eden hane içi huzursuzluklar ve anlaşmazlıklar da son bulabilir. Bunun için sizin daha çok çabalamanız sonuç verir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

20 Yorum

 1. Ayşe
 2. Ayşe
  • Ayşe
   • Ayşe
 3. ŞÜKRAN
  • admin
 4. Hanım
  • admin
 5. Enejan
  • admin
 6. Polat
  • admin
 7. Emine
  • admin
 8. Nida
  • admin
 9. Arzu
  • admin
 10. Derya
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status