Rüyada Sokak Kedisi Görmek

Rüyada sokak kedisi görmek, çevrenizde size hasetlik besleyen ve size karşı kin dolu olan insanlara yorumlanır. Bazı insanlar sizi doğru yoldan saptırmak isteyebilirler. Özellikle çevrenizde biri sizi kıskandığı için yanlış yola saptırmak, sizi başkalarına karşı mahcup bırakmak ve insanlar ile aranızı açmak istiyor. Bu kişi başka insanlarla ilişkinizi kıskandığı için bunu yapabilir. Ancak onun her davetine katılmamaya gayret edin. Yoksa diğer dostlarınız ile aranız bozulacak. Sizi pek çok yönde eleştirecekler. Özellikle sizi kandırmaya çalışan, kurnaz kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada sokak kedisi görülmesi, bekar ve evli olan kişiler için farklı anlamlara gelir. Özellikle evli kişiler için çocuk sahibi olmak demektir. Eğer bekarsanız, bu sefer de evlilik konusunda aceleci olmamanız yönünde uyarıdır. Çünkü sevdiğiniz insan ile aranızda bazı problemler yaşanabilir. Biraz daha birbirinizi tanımanızda fayda var. Onun doğru kişi olup olmadığını öğrenmelisiniz. İlişkilerde problemlere hazırlıklı olun ve sakin tavrınızı koruyun.

Rüyada Sokak Kedisini Eve Almak

Ev içinde size baskı kuran ve bazı yasaklar ile sizi kısıtlamaya çalışan bir insana işaret eder. Bu insanın uzun süredir üzerinizde kurduğu otoriteye karşı artık dayanmak istemeyeceksiniz. Bu sebeple bu kişiyle yolları ayırmak ya da artık rest çekmek isteyeceksiniz. Evinizde sizi huzursuz eden kim varsa, onunla yolları ayırabilirsiniz. İlişkilerde de bitişler olabilir. Sevdiğiniz insan ile artık anlaşmak zor bir hal alabilir.

Rüyada Sokak Kedisini Sahiplenmek

Çok sevdiğiniz bir insandan göreceğiniz ihanete yorumlanır. Bir dostunuz sizi yarı yolda bırakabilir ve başkaları yüzünden sizi artık arayıp sormayabilir. Sosyal çevrenizde geri planda kalabilir ya da kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Özellikle dostlarınız kalbinizi kırabilir. Sevdiğiniz insanın da ilgi kaybı olabilir ve bu durumdan şikayetçi olabilirsiniz.

Rüyada Sokak Kedisi Beslemek

Aslında size hiçbir faydası olmayan bir insan ile vaktinizi boşa harcadığınıza ve bu kişiye çok fazla taviz verdiğinize yorumlanır. Bunun yerine size gerçekten faydası olan insanlara vaktinizi ayırmanız gerektiğini geç de olsa anlayacaksınız. Sizi sömüren ve kullanan kişilere tahammülünüz bitiyor. Artık kimlerin menfaat ilişkisi kurduğunu daha net görebilirsiniz.

Rüyada Sokak Kedisi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir insanın size hem iyiliği hem de kötülüğü dokunduğuna, bir kadından gelecek üzüntüye yorumlanır. Bu kişi sizi her ne kadar sevse de kıskançlık yüzünden size istemeden de zarar verebilir. Çevrenizdeki kişilere karşı temkinli olmalı, dost ve düşmanı iyi ayırt edebilmelisiniz. Hatır için yapılan şeyler sonrasında sizi üzecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

17 Yorum

 1. Esra
  • admin
 2. ÖZGE
  • admin
 3. Meryem
 4. Meryem elhaşımi
  • admin
 5. Sinem
  • admin
 6. Yasir akyazı
  • admin
 7. Serife
  • admin
 8. Nazan
  • admin
 9. Yagmur
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status