Rüyada Sokak Kedisi Görmek

Rüyada sokak kedisi görmek, çevrenizde size hasetlik besleyen ve size karşı kin dolu olan insanlara yorumlanır. Bazı insanlar sizi doğru yoldan saptırmak isteyebilirler. Özellikle çevrenizde biri sizi kıskandığı için yanlış yola saptırmak, sizi başkalarına karşı mahcup bırakmak ve insanlar ile aranızı açmak istiyor. Bu kişi başka insanlarla ilişkinizi kıskandığı için bunu yapabilir. Ancak onun her davetine katılmamaya gayret edin. Yoksa diğer dostlarınız ile aranız bozulacak. Sizi pek çok yönde eleştirecekler. Özellikle sizi kandırmaya çalışan, kurnaz kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada sokak kedisi görülmesi, bekar ve evli olan kişiler için farklı anlamlara gelir. Özellikle evli kişiler için çocuk sahibi olmak demektir. Eğer bekarsanız, bu sefer de evlilik konusunda aceleci olmamanız yönünde uyarıdır. Çünkü sevdiğiniz insan ile aranızda bazı problemler yaşanabilir. Biraz daha birbirinizi tanımanızda fayda var. Onun doğru kişi olup olmadığını öğrenmelisiniz. İlişkilerde problemlere hazırlıklı olun ve sakin tavrınızı koruyun.

Rüyada Sokak Kedisini Eve Almak

Ev içinde size baskı kuran ve bazı yasaklar ile sizi kısıtlamaya çalışan bir insana işaret eder. Bu insanın uzun süredir üzerinizde kurduğu otoriteye karşı artık dayanmak istemeyeceksiniz. Bu sebeple bu kişiyle yolları ayırmak ya da artık rest çekmek isteyeceksiniz. Evinizde sizi huzursuz eden kim varsa, onunla yolları ayırabilirsiniz. İlişkilerde de bitişler olabilir. Sevdiğiniz insan ile artık anlaşmak zor bir hal alabilir.

Rüyada Sokak Kedisini Sahiplenmek

Çok sevdiğiniz bir insandan göreceğiniz ihanete yorumlanır. Bir dostunuz sizi yarı yolda bırakabilir ve başkaları yüzünden sizi artık arayıp sormayabilir. Sosyal çevrenizde geri planda kalabilir ya da kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Özellikle dostlarınız kalbinizi kırabilir. Sevdiğiniz insanın da ilgi kaybı olabilir ve bu durumdan şikayetçi olabilirsiniz.

Rüyada Sokak Kedisi Beslemek

Aslında size hiçbir faydası olmayan bir insan ile vaktinizi boşa harcadığınıza ve bu kişiye çok fazla taviz verdiğinize yorumlanır. Bunun yerine size gerçekten faydası olan insanlara vaktinizi ayırmanız gerektiğini geç de olsa anlayacaksınız. Sizi sömüren ve kullanan kişilere tahammülünüz bitiyor. Artık kimlerin menfaat ilişkisi kurduğunu daha net görebilirsiniz.

Rüyada Sokak Kedisi Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, bir insanın size hem iyiliği hem de kötülüğü dokunduğuna, bir kadından gelecek üzüntüye yorumlanır. Bu kişi sizi her ne kadar sevse de kıskançlık yüzünden size istemeden de zarar verebilir. Çevrenizdeki kişilere karşı temkinli olmalı, dost ve düşmanı iyi ayırt edebilmelisiniz. Hatır için yapılan şeyler sonrasında sizi üzecek.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  Rüyadam sevdiğim bi arkadaşımla başka diğer bi kız bizim sokaktan geçerlerken burası esranın evi değil mi oraya gidip biraz oturalım mı die konuşuyolardı bende seslerini duyunca tabi buyrun gelin bize gidelim hem birazda dinlenirsiniz dedim ve onlarda kabul ettiler arkadaşım giliriz ama kedi de gelsin dedi tmm dedim gelsin daha o kefiyi içeri almadan başka bir kedi girdi ya ben kedileri sevmiyorum çıkarım dedim sonra üç kedi birden evime geldi biri zayıf sarı biride zayıf diğeri ise siyah ve ağzı hep yara bi kediydi bnde bebeğim var onu hasta ederler die çıkarmaya uğraşırken uyandım

  1. admin dedi ki:

   Yakınlarınızdan biri sizinle dertleşmek isteyebilir, sevdiklerinizden hayır duası alırsınız

 2. ÖZGE dedi ki:

  Rüyamda oğlumu odasına yatırmak için götürüyorum,o esnada kedinin miyavladığını duydum ve sokak kedisinin eve girdiğini gördüm. Çıkarmaya çalışırken kedi işaret parmağımı ısıracak gibi dişlerinin arasına aldı fakat dişlerini bastırmadı.Parmağımda hissettim dişlerini fakat ısırmadı.Eşime seslenirken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   İyi bir dost edinmeye ve evinize uzun süredir görüşmediğiniz birinin gelmesine yorumlanır.

 3. Meryem dedi ki:

  Rüyamda okulumda bazı arkadaşlarımı gördüm Bir arkadaşıma küsmüştüm çünkü başka biriyle arkadaş olmuştu , ve başka iki kişiyle arkadaşlık kurmuştum , sonra eve geldiğimde bem beyaz tüylü bir kedi vardi önce sarılmaya korktum ama sonra sarıldım ana kedi beni çok seviyordu bende onu içeri aldım artık onu sahipleniceme karar vermiştim , ama kedi sokak kedisiydi ona aşı yapmak istedim evde baktığım için

 4. Meryem elhaşımi dedi ki:

  Rüyamda okulumda bazı arkadaşlarımı gördüm. Bir arkadaşıma küsmüştüm. Çünkü başka biriyle arkadaş olmuştu ve başka iki kişiyle arkadaşlık kurmuştum. Sonra eve geldiğimde bembeyaz tüylü bir kedi vardı. Önce sarılmaya korktum ama sonra sarıldım ama kedi beni çok seviyordu. Bende onu içeri aldım. Artık onu sahipleniceğime karar vermiştim ama kedi sokak kedisiydi. Ona aşı yapmak istedim evde baktığım için.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir arkadaş ortamına girmek, bu sebeple de diğer arkadaşlarınızla aranızın açılmasına yorumlanır.

 5. Sinem dedi ki:

  Rüyamda eşimle mutlulukla muhabbet ederken birden balkondan bir sokak kedisi girdi, çıldırmış gibi üzerime atlamak istedi. Hayvan oldukça pis bakımsız ve zayıftı. Dokunmak istemediğimden havluyu üzerine atarken uyandım. Kaçtığını tam göremedim ama korktum. Anlamı nedir ? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   İçinizde ukte kalan bir şeyin gerçek olmasına, daha fazla ilgi ve sevgi görmeye yorumlanır.

 6. Yasir akyazı dedi ki:

  Bir sürü kedinin içinden mavi gözlü turuncu bir kedi sahipleniyorum, ailemle bir adamla konuştuktan sonra.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost edinmek ve bu kişinin hayatınıza renk katmasına yorumlanır.

 7. Serife dedi ki:

  Rüyamda 3 4 kedinin evin dışında klozet yada tuvalet taşında kakalarını yaptıklarını görüyorum. Su tutup orayı biri temizliyor. Bende hortum takip biraz daha yıkayayım diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Elinizden çıkan bir miktar paranın geri gelmesi ve dostlarınızdan yardım görmeye yorumlanır.

 8. Nazan dedi ki:

  Rüyamda evden birinin kedisi varken bir de ben sokak kedisini eve alıyorum. 2 kedi oluyor. Kızıma yıkamasını söylüyorum. Evde mutlu oluyor. Gerçekte pek hazzetmem kedilerden ve asla eve sokmam. Ev de bizimmiş ama gerçekte değil. Ne anlama geliyor yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Evinize gelen bir misafirin huzur kaçırmasına yorumlanır.

 9. Yagmur dedi ki:

  Selamün aleyküm. Rüyamda kış ayındaydık ve kar yağmıştı. Üşümüş bir kediyi evime alıp onu yorganlara sardım. Sonrasında kedi kakasını yapıp duruyordu. Bende kediyi dışarıya attım. Kedi evden vazgeçmiyordu ve eve girmek için çabalıyordu. Bunun anlamı nedir? Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Çevrenizdeki dostlarınıza karşı temkinli olmanızda fayda var demektir. Çünkü size karşı iki yüzlü bir davranış içerisinde olan biri olabilir ve hayal kırıklığına uğramanıza da sebep olabilir.

DMCA.com Protection Status