Rüyada Su Samuru Görmek

Rüyada su samuru görmek, hayat enerjinizin ve neşenizin artmasına, sizi çok mutlu edecek insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Bir süredir yalnızlık çeken kişiler için artık bu yalnızlık son bulur. Hem aşk hayatında hem de sosyal çevrenizde artık sürprizler olabilir. Hayatınıza giren insanlar sayesinde pek çok dost edinebilirsiniz. Aynı zamanda kalbinizi çalan kişi de sizi çok mutlu eder. Birlikte çok keyifli ve neşe dolu bir ilişkiniz olabilir, birbirinizi her açıdan tamamlayan bir çift olabilirsiniz. Hatta pek çok insan sizin ruh ikizi olduğunuzu düşünür. Eğer ilişkiniz varsa ya da evliyseniz, sevdiğiniz insan size daha çok ilgi göstermeye başlayabilir. Ondan hiç beklemediğiniz sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada su samuru yavrusu görmek, bencil ve size zararı dokunan kişilerin hayatınızdan çıkmasına ve arkadaş çevrenizde büyük bir değişime yorumlanır. Bazı dostluklar bitebilir ve ardından yeni dostluklar başlayabilir. Gerçekten güvendiğiniz kişilerle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Rüyada yavru su samuru görmek, aynı zamanda yeni yapılan seçimlerden pişman olmamak, yeni plan ve projeler için kolları sıvamaya yorumlanır.

Rüyada Su Samuru Sevmek

Vefalı insanlar tanımak ve çok sevilip değer görmeye yorumlanır. Size karşı ön yargısı olan kişilerin bu ön yargısı ortadan kalkar ve size yakınlaşmaya başlayabilirler. Hiç ummadığınız kişilerle kuracağınız dostluklar hayatınıza renk katar, hayattan keyif almaya başlarsınız.

Rüyada Su Samuru Yakalamak

Kısmetleri kaçırmamak ve tüm fırsatları değerlendirip nihayet hak edilen başarıya ulaşmaya yorumlanır. İnsanlar sizin kat ettiğiniz yolu görerek takdir edebilirler. Pek çok insana azim ve hırsınız ile örnek olabilirsiniz. İmkansız sanılan şeyler başarılır.

Rüyada Evde Su Samuru Görmek

Ev hayatında her şey düzene girer ve evinizde refah artar. Eğer ev içerisinde bir takım sorunlar ile mücadele ediyorsanız, yakında tüm bu sorunlara çare bulunur. Aileniz ile birbirinize destek olmanız sorunları kolay aşmanızı sağlar.

Rüyada Su Samuru Öldürmek

Büyük bir hayalden vazgeçmek ve bunun altında yatan nedenlerden dolayı geri dönüşü olmamasına yorumlanır. Örneğin evlilik yada başka bir yere taşınmak gibi çeşitli sebepler ile bazı hayaller biter ve yeni bir yol çizebilirsiniz.

Rüyada Su Samuru Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, başkalarına faydalı işler yapmak ve size mutluluk yaşatacak insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Tanışacağınız ve dostluk kuracağınız kişilerden yarar görür, size inanıp güvenen kişiler sayesinde bir şeyler başarabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Elif dedi ki:

  Rüyamda başka bir şehirde yada ülkede yanimda sevdiğim insanlar akrabalarım arkadaşlarım ile gezerken göl kenarında çok sevimli yavru bir. Su samuru gördüm benim kucağıma geldi ve ben ona sarıldım birakmak istemedim onu ama gitmem gerekiyor du ve bir süre onu sevdikten sonra bıraktım aldığım yere sonra da gideceğim yere gittim ama aklım onda kalmıştı

 2. Selda koçak dedi ki:

  Rüyamda anayol kenarında bir su samuru buldum arabaların çarpmasından kurtardım yakaladım üzerime işedi ama çok sevdim onu eve getirdim uyudu biraz poşetin içinde eşim işine giderken onuda götürsün diye eve çıktım evi yeni almışız taşınmışız ama istediğim ev değil bir yandan eşime kızarken samuru aldım arabaya götürdüm orda biraz elimi tırnakladı sonra bir köpek yavrusunun ağzında anahtar aldım gitti .su samuruda bu arada kaçmıştı eşimde tanımadığım komşularla bina önünde muhabbet ediyodu.

 3. Penah dedi ki:

  Ruyamda su samuru ustume atliyodu ilk basda ne oldugunu bilmeden yaklastim omuzuma zipladi 1 cide eyildim.filan degmedi bana 2 cide zipladi bana degdi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize toplu para geçmesine yorumlanır.

 4. çağdaş dedi ki:

  Rüyamda evin için de su samuru yakılıyorum ama canımı çok acıtıyor beni en az dört beş defa ısırıyor, ısırdıgı yerde çok ufak dış izleri kalıyor. Isırmasının nedeni daha sonra anlıyorum yavrusu var ve su samuru hamile hala dağum yapmaya çalışıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinzde işsiz biri varsa işe girilmesine yorumlanır.

 5. Nafiz akcay dedi ki:

  Ruyamda balik tutuyoruz.oltama büyük bişey takildi yavaş yavaş çektim..beyaz yavru su samuru..hemen biraktim..nehire.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, rahata yorumlanır.

 6. Sevda dedi ki:

  Rüyamda 2 tane su samuru görüyorum 1 odamız su dolu depoymus içinde yüzüyorlar bizde onları izliyoruz ve ardından sudan ahtopot cikiyo 1 parca kolundan koparıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bol gelire, yeni iş haberleri almaya yorumlanır.

 7. Ahmet gul dedi ki:

  Rüyamda 3 tane su samurunu kovsladim taş attım onlara beni kovalamaya başladılar kaçmaya başlayıp eve kactim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya 3 yerden birden iş haberi almaya yorumlanır.

 8. Mustafa sancaktar dedi ki:

  Rüyada devamlı fare zannediyorum fakat fareden büyük su samuru gibi ama hayvanın su okadar temizki içme suyu büyük bir bina devamlı yukarı aşağı in çık yapıyorum bina çok kalabalık ter temiz yapıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi külfetten borçtan kurtulmaya yorumlanır.

  2. Melis Akkılıç dedi ki:

   Rüyamda suyun üstünde duruyordum ve alt taraftan dev bi su samuru geçti

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya maddi rahata erişmek demektir.

 9. Mete Şahin dedi ki:

  Rüyamda okyanus yada denizde yüzüyorduk tabi karaya yakın bir yerdi sudan çıkarken benimle birlikte etrafımdan uzun sivri dişli kaplan siyah leopar aslan ve su samuru gördüm sudan ilk çıktığımda panikledim bu hayvanlardan dolayı biraz korktum açıkçası. Lakin bakkal gibi bir yerlere girdim çalışanlar normal hayatta selamlaştığım sıradan birkaç arkadaş sonra belli bir süre sonra rahatlıyorum korkum geçiyor. Uzun dişli leopar evcil gibi sanki yanıma yaklaşıyor sanki sokak köpeğinin ilgi ister gibi sıcaklık göstermesi gibi sır aşıyor bana. Ben büyük mutluluk hissiyle uyandım sonunda

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve daha bol kazanca, seyahate yorumlanır.

 10. Alp dedi ki:

  Rüyamda siyah yavru bir su samuru gördüm onu besledim ve sevdim bu neye yorumlanır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yatırım yapmaya yorumlanır.

 11. barış dedi ki:

  Derede büyük bir balık yakaladım daha sonra bu balık yavru su samuruna dönüştü.onu severken saçımdan bir tutam kopardı ve sonrasında şirinlik yapıyordu kendini bana sevdiriyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir kısmete, mal mülk edinmeye yorumlanır.

 12. Eren dedi ki:

  Rüyamda yurt dışından tanıştığım bir arkadaşım bana geliyor. Havaalanında onu karşılayıp bir kaç arkadaşım ile beraber balık tutmaya gidiyoruz. Su biraz uzaktan bulanık duruyor baraj gibi durgun bir su, benim attığım oltanın suyu çok temiz duruyor böyle beyazlı siyahlı kuyruğu sarı büyük büyük balıkların suyun içinden oltamın altından geçtiğini görüyorum. Böyle oltamın yakalamasını bekliyorum. Sonra suyun altında balık gibi görünüyor oltama geliyor ben onu yukarıya çekiyorum ve bir bakıyorum su samuru o kadar masum bakıyor ki gözlerimin içine öldüremeyip bırakıyorum. Arkadaşlarım kızıyorşar onun eti yenir di beden bıraktım öldürmeliydin diye i

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mal mülk edinmek ve yeni kazanç kapısı aralanmasına yorumlanır.

 13. Aslı dedi ki:

  Rüyamda su samuru gördüm kimseye gitmiyordu sadece bana geliyordu seveyim diye sonra bir şey oldu ne olduğunu hatırlamıyorum bir şeyden korktu onu korumaya çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır emek verilen bir işten bol kazanca yorumlanır.

 14. Yasin dedi ki:

  Rüyamda su samurunu balık ağı ile yakaladığımı gördüm Yanımda anam ve babam da vardı.

  1. admin dedi ki:

   Kazancın artması ve evde bolluğa yorumlanır.

DMCA.com Protection Status