Rüyada Suların Kesilmesi

Rüyada suların kesildiğini görmek, hesapta olmayan sebepler yüzünden maddi yönden zorluk çekmeye, para sıkıntısı yaşamaya yorumlanır. Bu sağlık masrafı da olabilir. Ya da başka masraflar yüzünden diğer ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalabilir, borçlanabilirsiniz. Parasal yönden dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa elinizden yüklü miktarda para çıkabilir. Rüyada suların gitmesi, aynı zamanda mal mülk konusunda zarar etmek anlamına da gelir. Yatırım konusunda alınan riskler sebebi ile de zarara uğrayabilirsiniz. Rüyada evde suların kesilmesi, ev içinde geçim sıkıntısına işaret eder. Aile içerisinde geçim konusunda huzursuzluklar çıkabilir.

Rüyada suyun akmaması, maddi açıdan çekilen zorlukların bir süre devam etmesine, biraz daha parasal konularda özenli davranmaya yorumlanır. Ekonomik yönden size sıkıntı veren olaylar da yaşanabilir Ticari hayatta beklentileriniz boşa çıkabilir.

Rüyada Musluktan Su Kesilmesi

Bir yerden beklediğiniz ödeme varsa zamanında elinize geçmemesi sebebi ile zor durumda kalabilirsiniz. Mal mülk satışı konusunda da beklentileriniz boşa çıkabilir. Özellikle aile içi miras konularında bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Beklenen para elinize geç gelebilir.

Rüyada Akan Suyun Önünü Kesmek

Bir yerden gelirinizin kesilmesine ve bu sebeple de maddi açıdan zor bir döneme girmeye yorumlanır. Çalışan kişiler için iş hayatında talihsizlik söz konusu olabilir, yeni bir iş ya da başka sebepler ile gelirinizde azalma söz konusu olabilir.

Rüyada Suların Kesilmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gelirin azalması ve elinize daha az para geçmeye başlamasına, birkaç yerden birden geliri olanların gelirinde kesinti olmasına yorumlanır. Mal mülk kirasından gelen gelir kesilebilir. Ya da başka bir kaynaktan gelen ödemeler bir süre ertelenerek sizi mağdur edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

14 Yorum

 1. Batuhan
 2. omer
 3. zaza
  • admin
 4. Ferit
  • admin
 5. Tuğba
  • admin
 6. Hidayet özyiğit
  • admin
 7. Kadir Ataman
  • admin
 8. Eymen
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status