Rüyada Suların Kesilmesi

Rüyada suların kesildiğini görmek, hesapta olmayan sebepler yüzünden maddi yönden zorluk çekmeye, para sıkıntısı yaşamaya yorumlanır. Bu sağlık masrafı da olabilir. Ya da başka masraflar yüzünden diğer ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalabilir, borçlanabilirsiniz. Parasal yönden dikkatli olmanızda fayda var. Yoksa elinizden yüklü miktarda para çıkabilir. Rüyada suların gitmesi, aynı zamanda mal mülk konusunda zarar etmek anlamına da gelir. Yatırım konusunda alınan riskler sebebi ile de zarara uğrayabilirsiniz. Rüyada evde suların kesilmesi, ev içinde geçim sıkıntısına işaret eder. Aile içerisinde geçim konusunda huzursuzluklar çıkabilir.

Rüyada suyun akmaması, maddi açıdan çekilen zorlukların bir süre devam etmesine, biraz daha parasal konularda özenli davranmaya yorumlanır. Ekonomik yönden size sıkıntı veren olaylar da yaşanabilir Ticari hayatta beklentileriniz boşa çıkabilir.

Rüyada Musluktan Su Kesilmesi

Bir yerden beklediğiniz ödeme varsa zamanında elinize geçmemesi sebebi ile zor durumda kalabilirsiniz. Mal mülk satışı konusunda da beklentileriniz boşa çıkabilir. Özellikle aile içi miras konularında bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Beklenen para elinize geç gelebilir.

Rüyada Akan Suyun Önünü Kesmek

Bir yerden gelirinizin kesilmesine ve bu sebeple de maddi açıdan zor bir döneme girmeye yorumlanır. Çalışan kişiler için iş hayatında talihsizlik söz konusu olabilir, yeni bir iş ya da başka sebepler ile gelirinizde azalma söz konusu olabilir.

Rüyada Suların Kesilmesi Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, gelirin azalması ve elinize daha az para geçmeye başlamasına, birkaç yerden birden geliri olanların gelirinde kesinti olmasına yorumlanır. Mal mülk kirasından gelen gelir kesilebilir. Ya da başka bir kaynaktan gelen ödemeler bir süre ertelenerek sizi mağdur edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Batuhan dedi ki:

  Rüyamda evde arkadaşlarım vardı ve sular kesikti hiç kontrol etmedim ama kesik olduğunu biliyodum namaz kılıcam dedim arkadaşım zor olur dedi yapıcak bişey yok flan dedim uyandım

 2. omer dedi ki:

  Ruyamda Birkac sadirvan benzeri yerde kadin erkek kalabalik birikmis su akmiyor diye bekliyorlar. Seyrek olarak bazisinda zaman zaman akiyor. Bn aciyorum bir muslugu akmaya basliyor. Oradaki biri oturup bnden once sudan yararlaniyor. Sonra bn de yararlanip isime donuyorum..

 3. zaza dedi ki:

  Kaynak suyu önünde bekliyordum kaynağın arasında olanı yerlerdeki taşlaır kaldırdılar su kesildi. Tekrar bırakın yerlerine dedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş haberi alınmasına yorumlanır.

 4. Ferit dedi ki:

  Rüyamda evdeydim sular kesildi diye sesleniyordu ablam. Evet suların kesildiğini fark ediyordum fakat ihtiyacımı giderene kadar suyum gitmiyordu. Hatta işim bitiyordu ben kapatıryordum musluğu. Ablama ama sular kesilmemiş diyordum . Oda mutfaktaki çeşmede akmadığını söylüyordu. Hatta bana , bırularda kalan sudur diyordu.
  Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde gelirin artması, işlerinizde berekete yorumlanır.

 5. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda elime sabun sıkıyor sonra musluğu açıyordum ama suların kesik olduğunu görüyordum sonra anneme diyordum ıslak mendille sil şimdilik diyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya masrafların artmasına yorumlanır.

 6. Hidayet özyiğit dedi ki:

  Ruyamda suların kesilcegi haberini aliyordum ve buz dolabına stok yapiyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birikimleriniz varsa yerini bulmaya yorumlanır.

 7. Kadir Ataman dedi ki:

  Rüyada ev genel su borusundaki su kesilmişti anneme dedim kardeşim gelir halleder annem dedi ki gelene kadar geç olur

  1. admin dedi ki:

   Evinize giren paranın miktarı artabilir.

 8. Eymen dedi ki:

  Rüyamda ailemle üst üste ve kat kat dizayn edilmiş bir havuzda yüzüyordum. Ardından çıkıp köpüklü bur duş aldım ve gelip durulanmak istedim ama sular kesilmişti bende ailemin bakışları arasında eh ozaman gider denizde yüzer öyle durulanırım diyip denize doğru yöneldim ve uyandım. Teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bereketin artmasına, maddi durumun daha iyi olacağına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status